• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andy a holky vydrží vám prckové třeba hodku nebo dvě i vzhůru a čučej?? mě už jo!! :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
smouli tak to rada slysim, ale je to dost drahe bud 800,1000 nebo 1200 za noc na bulovce :angry:
zitra fotku urcite dodej :wink:
25. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
hani: hezké nové fotky. :wink:
...mi to nějak ulítlo :fearful:
šmouli: náhodou, jsem se nasmála :grinning:
25. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
aha tak u nás 350kč za noc - ale pro dvě osoby nadstandart jinak pro jednu os/500kč-noc

jsou to vydřiduši
25. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
šmouli tak u nás ještě ne,Vojtík je vzhůru jen při přebalování,kojení,no u toho už spí,když chci aby si odříhl,to je někdy boj,a pak najednou s eprobere,někdy si zanadává,a pak spí,
25. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Andrej, já jsem nadstandard neměla a ani bych mít nechtěla. To bych se fakt unudila. Aspoň u nás na pokojích nebyla televize, takže fakt celkem nuda.
25. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
malá ted usla tak jdu ...nevím asi si něco zdlábnu-maminka mi upekla bublaninu sjahůdkama-já je papám a jak a malá je v pohodě!!(zatím) :wink:

a dnes dávaj nějaký pěkný film o žraloku :sweat_smile: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
blani no dyk...nadstandart má tv tak to nuda nebyla, ale nebyl na ni moc čas!
25. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky, podporujete nějak kojení? Třeba jestli pijete ty čaje pro kojící maminky a jestli to má nějaký účinek? Nebo jestli děláte něco jiného? Já už necítím ty prsa nalitá, jak jsem je cítila ty 3 dny po porodu (už jsem si asi zvykla), tak právě nevím, jestli to je dobře nebo je mám nalité cítit pořád.

A cvičíte nějaké cviky? Jestli jo tak od kdy a jaké?
25. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
smouli tady 400 za noc za dvouluzak, mozna se na to ale vyprdnu.. ja hlavne kvuli te koupelne, abych se mohla dole casto sprchnout, abych se tam nejak nezaparila :grinning:
25. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Šmouli, ale celej den bych být sama nechtěla. Ale každýmu vyhovuje něco jinýho :wink:
25. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
já čajíknepiju, nějak jsem neviděla změny...ale nalitý prý cítit jsou, ale prý pak už by neměli bolet, že si zvyknem-tak mě už taky teda nebolej, jen někdy malinko! asi si zvykaj cholky :slight_smile:

jdu tak pa zítra!! :pensive:
25. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
blani je fakt, ze kdyz chytnes na pokoji nejakou fajn maminku, muze to byt lepsi nez cely nadstandard ze nekrestanske penize.. no vsak uvidim.. budu rada, kdyz budou mit volno..
25. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
já sama nebyla, byly jsme tam dvě!! :wink: :grinning:
25. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Šmouli, aha, já právě nevím, jak poznat jestli jsou nalitý. Ale to asi nepoznám, když do nich není vidět :grinning:

Vy jste byly 2 na nadstandartu :confused: ?
25. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Jéžiš, teď jsem to pochopila :sweat_smile: . No jo, blondýna s dlouhým vedením :grinning:
25. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Hani, vidím, že jste koupali. My taky :wink: . Ale fotit jsem u toho nestihla, protože ten náš chlapeček je hrozná zmrzlina a kdybych ho nechala ležet nahatého, jak vy Sofinku, tak se mi ubrečí a uškytá zimou.
25. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
adreasku: u Apolinaře chtějí 700,- taky bych ho chtěla, ale jen kvůli té sprše na pokoji.
25. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak sem dnes převlikla peřiny,povysávala,trhala sem chvilku třešně do sudu na slivovičku a malá se pořád držíkrásně nahoře :sweat_smile: ta asi hned tak ven nepůjde :sweat_smile:
etšě musím počkat až mi dopere pračka,sem ju musela zapnout páč si Martin slil gatě olejem,by mě dycky jeblo,když nic nedělá tak chodí v monterkách a když něco dělá,tak si veme pěkný hadry a dycky něco zničí :rolling_eyes:

tak se mějte,zitra pá :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
no reni to mi povidej, ta nase ne a ne jit ven :slight_smile:
jsem koukala na ruzovku a vypada to, ze nejak skoncila dalsi serie asi co.. budou prazdniny, tak ruzovka nebude..
katerino ja taky prave jen kvuli te sprse.. jinak naopak spis asi uvitam spolecnost jinych maminek..pokud tedy budou fajn samozrejme, jako ze snad budou..
25. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
uu... dobre ranko :slight_smile:
za chvilku padim do poradny.. urcite uz me budou objednavat na vyvolani na stredu, protoze do poradny uz pristi patek neprijdu.. v noci me dost bolel podbrisek, ale zadne kontrakce..
jak byste je holky popsaly presne??
26. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Vypadalo to, že bude krásně a už je zase pod mrakem. Ale mně to může být stejně jedno, když nemůžeme ven :frowning2:
26. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Andrej, já bych je popsala asi tak: ty úplně slaboučké byly něco jako strašně slabé MS bolesti v podbřišku. Klidně jsem při nich mohla mluvit. Pak ty silnější už byly tako křeče v podbřišku jako když máš průjem a to se stupňovalo. A ty obrovské nevím...
26. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
ZPRÁVA OD JMIS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ALEX JE HODNEJ,FURT SPI,ASI NÁSLEDEK DOLSINU.NESTIHLI MI DAT EPIDURAL A MĚLA JSEM KŘÍŽÁKY.TAKŽE FEŤÁCKEJ POROD.MUSIM SE ZEPTAT MANŽELA,CO SE DĚLO.
26. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
blani dekuju za popsani :slight_smile:
ted se trochu licnu :slight_smile: a musim letet.. tak to bych mela ty slabe ms bolesti.. nejak tak +- celou noc.. ale nic pravidelneho..
jakto ze nemuzete ven??
luzzo dekujem.. :slight_smile: misa ma koukam radnej smysl pro humor.. fetackej porod :grinning:
26. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Andrej, protože je Mareček malinkej, tak aby nechytl nějakého bacila :frowning2:

Feťáckej porod :grinning: . Ale výstižně to popisuje i ten můj :grinning:

Andrej, jak jsi psala, že té pořád honí mlsná a tak, tak se připrav na období po porodu. Já mám teď ještě větší hlad než v těhu :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
A při porodu nejenom, že nemůžete jíst, ale ani pít. To bylo horší, než nemoct jíst :confounded:
26. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ránko kočenky,

tak v prvé řadě velká gratulace Míši :wink: Ten feťáckej porod je fakt krásný pojem :grinning:

Blani fotky malého Marečka jsou rozkošný :slight_smile:

Andreasku a ty jsi stále celá? Teda těm dětem se kolikrát ven vůbec nechce, co?
26. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.