• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jj, normalka usnu.. vzdyt driv taky nebyly.. :slight_smile: chuvicku mame pujcenou od sousedu, ale stejne ji moc nepouzivam..
jdu do hajan.. tak dobrou noc :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Zdravím maminky!!!

přeji všem krásnej den :dizzy_face:

Já zapínám monitor hlavně v noci, jsem aspoň klidnější a vyspim se. Přes den, spí většinou v obýváku na pohovce nebo u nás v posteli, do košíku ho málokdy dostanu. Jakmile ho tam chci dát, tak většinou hned otevře očiska :sweat_smile:
12. srp 2009 v 06:07  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile: . Mareček měl celou noc asi bolení, prý se pořád vrtěl. Asi ho budu muset zase dávat do zavinovačky, protože je fakt velkej cestovatel :grinning:

Mohl by mít bolení po gumových medvídcích?
12. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahoj

Blko, Alex se poslední dobou taky víc vrtí, nemyslím, že bych jedla jinak, spíš to dávám do souvislosti s tím, že už se prostě víc dokáže "hýbat" a tak si líp pomáhá s prdama, víc kope nožičkama, umí se víc zapřít u tlačení atd. Proto většinou ta bolení břciha ustanou kolem třetího měsíce, kdy se dítě víc pohybuje a pomůže si.
Alex v zavince být nechce, tam nemůže kopat nohama a nemůže pořádně prdět :grinning:
12. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Jíťo, já jsem ho v noci neslyšela, to manžel hlásil. Já poznám normální vrtění od vrtění kvůli prdíkům, tak právě nevím, jestli se vrtěl normálně nebo prdíkově :grinning:
No právě, mně přijde, že v té zavince nemůže kopat nohama, jak chce a akorát se začne rozčilovat. Ale zkusím to a uvidím. Jinak budu muset koupit spací pytel, protože když ho zakryju dekou, tak je v momentě odkopanej.

Teď měl v noci jednorázovky a asi se na to vyprdnu fakt :rolling_eyes: . Byl 2x počůranej na zádech. Pochopila bych pokakanej, ale počůranej :confused: . Už jsem absolvovala 2 noci na látce a dneska nevím proč jsem dala jednorázovku a asi na to fakt kašlu a budu je mít jenom na cestování (zatím, dokud se nevykašlu i na to. Pokud mi proteče, tak to bude rychle :grinning: ).
12. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Blko, mně stačilo jedno počůrání na záda a vyhodila jsem i ten zbytek, co jsem doma měla. No já měla jen ten jeden balík novorozenec z DM, tak to nebyla taková škoda. :grinning:
12. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Jinak já jím taky pořád stejně, jenom ti medvídci byli včera "navíc" a Mareček se kroutil dost. Vždycky se kroutí jenom ráno kolem té šesté a teď se kroutil i v noci před kojením :unamused: . Ale zase nevím, jestli v nich může být něco "prdíkového". No, každopádně jsem si dneska už pár taky zobla :sweat_smile: , tak se to pozná.

Jíťo, mně to taky stačilo, ale vyhazovat to nebudu :sweat_smile:

Už su po snídani, prádlo vypraný a pověšený, Mareček po druhé snídani :grinning: , tak jdeme ven :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Náš mladej ještě chrupe, jdu do sprchy, umyju si hlavu, počkám až se probere a taky pomažem na obr prochajdu, jestli nezačne moc pršet, je tu nějak zamračeno, to by pak byla procházka kolem parku - v dosahu domova.
12. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj

:grinning: :grinning: já sem vás včera pěkně zblbla stím glyvenolem :grinning: :grinning: jasně že vigantol,já sem si nějak zpřeházela písmenka :grinning: :grinning: no a dává se teda denně 2 kapky?

jmisa-tak mi sme nesexovali celý těhu a teď du 25.8,na gyndu po šestinedělí tak sem zvědavá budem se domlouvat na antikoncepci

tak můj chlap zas nechtěl v těhu a já zas jo-takže jitu já to znám,mu to připadlo nechutný spát s těhulou :angry: sou divný ti chlapi :sweat_smile:
12. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
reni, my kapeme jednu denně :wink:

No, my tomu sexíku v těhu taky moc nedali. Teď bych si dala říct, čekala jsem jen na kontrolu, ale po včerejší prohlídce mě to jaksi přechází či co... :frowning2: :sweat_smile:
12. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
helu-dík já mám napsaný 2kapky
já se na sexík taky těším,ale sem po císaři tak nevím ale hlavně furt špiním a doufám že hned nedostanu ms :angry:
a co ,prohlídka dopadla špatně? :confused:
12. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: sem se sem nějak dlouho nedostala :sweat_smile:
Tak my včera měli taky první sexík :wink: :grinning: a no v těhu jestli to bylo tak 5x-6x tak je to moc :rolling_eyes: a teď sem si o to vyloženě musela říct jináč bych měla zase smůlu :grinning:
Jinak monitor dechu máme půjčený,ale ještě jsem ho nezapla :fearful: celé šestinedělí jsem spala s malým v pokojíčku a teď už jsme zase u manži v ložnici a malej je v pokojíčku a mám u hlavy chůvičku :wink:
Reni nám řek Dr. 1 kapku :wink:
12. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
My máme Vigantol taky 1 kapku. Ale já to dost flákám, tak pokud ho dostane 3x v týdnu, je to hodně :grinning: Ale je sluníčko, tak to doženem na něm.
Kanavit byl do 6.týdne 1x za týden a teď už 1x za měsíc.
12. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
jj tak ten kanavit berem stejně

kači ahojky no pěkně to tady flákáš :sweat_smile: tak co sexík dobrý?že se ptám že,po takovédobě :grinning: tak vidím,že těm chlapům se dotoho moc nechce,a to se říká že se nechce ženským po porodu :sweat_smile:
12. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Reni bylo to super :wink: :grinning: :grinning: moooc se mi to líbilo :sweat_smile: :grinning: manža se taky do toho moc nehrnul :angry: až jsem z toho byla špatná :pensive: a antiko mam napsalý,ale raději sem ještě zakoupila antiko čípky :wink:než začnou pilule fungovat :wink:
Jéééé hladovec hladovej už zase breká a dožaduje se stravy :wink: holky jak často kojíte????já jsem ráda když vydrží aspoň hoďku a půl :confused: ale zase když spinká tak někdy to natáhne aji na 3 :wink: :slight_smile: a jak dlouho vám míma spí přes den? malej většinou jen tak 1-2 hodiny :confused:
Tak jdu kojit(opět :rolling_eyes: :grinning: ) a pak razíme do města :wink:
12. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
kači-tak malá baští v6-7ráno kolem osmé usne tak do 11 pak zas kojení kolem 12usne tak do 15hod kojení,pak nespí kolem 17hodiny nakojíme a když dem ven tak to dokáže spinkat klidně i do 9do večera,usíná tak kolem 22hodiny a budí se nejdřív ve 2-opůl třetí ráno a pak zaa tak vtěch 6,trošku už začínáme baštit ve stejných časech,ale púořád ten režim ještě neníé pravidelnej

koupem 1za 3dny jinak denně meju žíňkou,koupem někdy v 8 ztoho sme malou umývaly až opůlnoci když se vzbudila na kojo,páč nám kolem osmé usla a nechtěla semjí budit na koupání,takže teda unás žádnej režim nevládne,zatím :grinning:

snáma je to těžký,malá se narodila do hospodské rodiny,mi máme hospodu,tchán taky,takže když vyjdem večer na prochajdu tak skysnem na zahrádce,a od 6 od večera sedíme třeba do 22hodiny a malá spokojeně chrní,má prostě ráda chladno a dobře se jí spí,takže u nás se režim bude zavádět asi v zimě až se nebude dát být tak dlouho venku :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
reni, nedopadla špatně, vše je ok, ale nebylo to zrovna dvakrát příjemný...

No nic, valíme na prochajdu, dokud je tu jakžtakž hezky. je tujaksi pošmourno, tak toho musím využít dokud neprší :wink:
12. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá dnes spinkala od 22 hod do 4:15, takže jsem taky docela vyspalá, pak teda ráno nemohla po kojo usnout,tak jsme dali znova kojo a teď spinká :slight_smile: pěkně u toho vytuhla.javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')
javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody') :slight_smile:

Jinak mi máme vigantol 1 kapku denně a kanavit do 1měsíce 1 kapku týdně a pak 1 kapku měsíčně.
12. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
achooj holky..
taky za chvilku pujdem ven.. dnes jsme spaly s malou do pul desate :grinning:
12. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak jsme venku zmokli :angry:
12. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Tady to vypadá taky tak nějak všelijak, tak že by přišel déšť od Olomouce :grinning:

My jdeme odpo na to převážení, ale naštěstí nás veze tatínek autem :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme s evrátili z prochajdy,byla tady mamka.Malý má dneska dva měsíce,tak sjem mu jeli ěnco koupit :slight_smile:
V té postálce taky pěkně cestuje,v noci jsem marně hledala kde má ponožky,obě měl sundané,dudlík jsme taky hledala marně,a Vojtík na mě hledal,co to jako provádím. :grinning: dneska se na papu vbudil v ncoi dvakrát o půl jedné a pak o půl páté-to beru ještě jako noc,to už jsem ho enchala u nás v posteli a chrněli sjme do půl osmé.Teď ještě dospává v kočáře.
U nás se taky pořádně zatáhlo,tak nám ta prochajda vyšla.
Reni nám taky doktorka předepsla Vigantolu dvě kapky :wink:
12. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
no my chtely jit ted a asi bude lejt :angry: tak jsme byly na zahrade jen chvili s bellcou..
dej pak vedet katko, kolik mala vazi a meri, my jdem v patek.. tak jsem zvedava..
12. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
ty jo teď jsem to po sobě přečetla,no hrůza :sweat_smile:
12. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky zdravím, jsemmrtvá, Tibor zase měl včera den, ve 3 jsme se vrátili z procházky a od té doby řval jak tur až do šesti, takže jsem po tříhodinové prochajdě další tři hoďky pochodovala se řvoucím miminem po bytě, k tomu manžel přivedl svého šéfa na kafe, tak si dokážete představit, jak to u nás vypadalo. Nemáte taky někdo nespící mimino? Potřebovala bych tip, co s ním v tomhle věku dělat, když nechce přes den spát, Tibouš neřve, jenom když ho nosím, už necítím záda.
12. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
vlastovko a co dudan? :wink:
ahoj andrejko tak uz dva mesice, to je ale vek :wink: leti to, co?
12. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Andreasku, dudan jsem zkoušela, ale nechce ho, pořád ho plive. Teď se zas probudil, takže spal plných 20 minut :unamused:
12. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Andrej: neřeš co jsi napsala, my přelouskáme vždycky :grinning:

Andreasku: napisu, snad to bude ok, podle mojí váhy, by to mělo být v pořádku :slight_smile:

Ona tak hezky spinká a já jí budu muset vzbudit ach jo :unamused:
12. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
vlastovko,taky my taky nespíme většinou přes den,ale Vojtík pláče jen málo,u nás jak píše Andrejka zabírá dudu-dudlík.To ho vždycky uklidní.U nás se křičí většinou večer,když je unavený ale nějak mu nejde usnout.Jinak ne.
Jj Andy letí to.Zrovna dneska jsem potkala moji spolubydlicí z porodky,kamaradíme se spolu,tak jsme zavzpomínali jací to byli malinkatí uzlíčkové. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Vlastovku to znám, mají prostě takové svoje dny :grinning:
12. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.