• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
aty my máme taky doma váhu,takže občas ho tam dám,ať vím jestli přibíráme,když mi to kojení někdy bojkotuje
12. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Katko, problém je, že on jak už je větší, tak nechce ležet, zajímá se o okolí a to vidí nelím z náruče. v sedátku mi vydrží tak max. 20 minut. Teď jsem mu pustila kolotoč, tak si tam něco vykládá, tak snad dá ještě chvilku pokoj.
12. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Andrejko, s tím kojením, Tibor taky občas řve, poští se a nechce prso, ale vypozorovala jsem, že je to, když ještě nemá takovej hlad, musím ho vždycky nechat tak 4 hoďky, pak pije celkem dobře.
12. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak to zname taky... kdyz neni velky hlad, tak se 3x dudne, pusti prso a hledi se opacnym smerem!
Ja si denne pisu, v kolik hodin a kolik vypije (teda casy, jak dlouho pije) a kdyz vim, ze rano v 8 hodin pila skoro pul hodiny, tak se nevzrusuju, kdyz pri dalsim kojeni je za 3 minutky hotovo. Kolikrat potom vydrzi i 4 hodiny spat. Je proste nevyzpytatelna.. anebo mam misto mlika plnotucnou smetanu. :grinning:
12. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
to se mi holky ještě nestalo,aby Vojtík po příchodu z prochajdy spal v kočáře,vždycky jak přitáheneme kočár do bytu je vzhůru,jako kdyby věděl že už není venku.Ale spí jako dřevo,raději mu ani tu čepku nesundávám.Tak si ohřívám oběd,jen doufám,že při prvním soustě nebude vzhůru :grinning:
12. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak Tibouš zas usnul vzbudil se, protože si ublil. Kéž by mi dal tak hodinku, ať můžu dovařit a najíst se. Jinak my jsme předvčerejškem taky sexovali, měla jsem trochu obavy, protože jsem byla hodně šitá vevnitř, ale bylo to dobrý :grinning: . Už jsme to nemohli vydžet, poslední sex byl předtím při početí Tibora 17. 9. a od té doby nic, málem jsme to dotáhli na roční výročí.
12. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak my se sexem čekáme až po doktorce.Tu mám 20.8,Jindra už se taky nemůže dočkat.My jsme sexem vyháněli Vojtíška ven,ale stejnak to nepomohlo :grinning:
12. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Vlaštovko, u nás to je stejné. Mareček vydrží ležet chvilku. Ještě tak si se mnou "povídat", ale to ne vždycky. No, a pak jedině na rukách a chodit po bytě :frowning2: . Už mám ty ruce vytahané a okamžitě, jak ho ráno beru, tak už mě bolijou :grinning:

Mareček by v kočárku klidně dospával. Ale tím, že ho nechávám ve sklepě, tak jak ho pak vezmu na ruce a jdeme nahoru, tak se vzbudí.
12. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky všechny vás zdraví Hanča se Sofinkou. :slight_smile:
U mamči se mají super,počasí jim přeje,Sofinka je hodná a pořád spinká,no jo hold šumavský vzduch dělá svoje
12. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
jee ty se maji, hned bych jela na sumavu znovu.. byli jsme tam v tehu a bylo to super! :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
My jsme byli na Šumavě loni na dovolené a je tam fakt krásně.

Tak je pozdravuj :wink:
12. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
jj, blani, naprosty souhlas.. my byli u kasperskych hor.. :slight_smile:
jinak jsem uz asi dve hodiny oblecena, ze pujdem ven.. ale je pekne zatazeno a zmoknout teda s malou fakt nechci..
12. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
My jsme byli od Kašperku nějakých 20 km.

Já jsem se konečně naobědvala. Už jsem měla hlad jak vlk.
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak jsme doma a po obědě. Vyluxovala jsem malému z nosu rýmu a jak tak poslouchám, tak se nejspíš ještě něco dostalo do popředí, tak budu muset ještě jednou, ale to nechám na večer.

Teď mi malej vytuh v lehátku, poté co se poblil (pardon, ale byla to šavle, protože neví, kdy má dost).
12. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahoooj děvčátka... mě dnes přijede mamka do zítra, tak se těším :dizzy_face:

jinak nejsem trapná, když poslouchám M. Jacksona že ne :grinning: ale když holka mi u něj většinou usne...a to přímo na písen BAD jinou jako ani nemusí :sweat_smile: já ho poslouchám od mých 16let i ted...tak se asi nakazila no ne?? jak ho vypnu tak procitá a zapnu tak chrní....neni divna že ne?? :grinning: moje malá Michaelka :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
ježiši fanatik ale nejsem to nééééééééééééééééé :wink: :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
akorát tam nejde dát repet.... :unamused:
jdu se připravit na cestu naproti mamuše na nádraží-tak čáááááááááááuuuuuu
12. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak to my se chystáme, že pojedeme na pár dní na chaloupku, tu máme u Ještědu, tam je vzduch taky super.
Ale záleží na tom jak manža ve firmě, mám totiž rozbité auto, tak jsem závislá na něm, on má takovou velkou obludu a s tím bych tak daleko sama nejela :grinning: Po Praze už s tím jezdím, protože mi nic jiného nezbývá :grinning:
12. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jsem se dneska rozohnila v MHD. Už se mi poněkolikáté stalo, že si najdu nízkopodlažní bus, abych nemusela nikomu říkat o pomoc a on pak zastaví půl metru od chodníku, což je mi k ničemu, takže stejně musím lovit nějakého chudáka, který mi pomůže. Dneska jsem to už neunesla a ulevila si stížností na dopravní podnik. Sice si nepomůžu, ale.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
miso jen do nich, to by me tak nas....!
ja jeste mhd nejela, ale budu muset zacit jezdit, at si zvyknem..
taky nejezdis v praze "karou"? :grinning:

my byly na prochajde a co myslite? zmokly jsme, ale nastesti jen trochu..
12. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak jsem si zchrupla :slight_smile:

Jitko, jasně, jen do nich. A co víš, třeba nejsi jediná, kdo si stěžuje a pomůže to :wink:
12. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
ja si na tu jitku nejak nemuzu zvyknout, asi ti budu "rikat" stale miso :slight_smile: jestli to neva.. ale treba si zvyknu jeste :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Andreasku, neva mi to.
Jezdím většinou autem, ale sem mi jede nízkopodlažák, tak jsem si říkala, že kočár pro malýho lepší než autosedačka. Kus cesty jsem šla pěšky jako venčení na vzduchu. Jeala jsem do Vršovic a zrovna v tom místě se blbě parkuje a od MHD je to blíž :angry:
12. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak jsme zpátky od Dr., přibrali jsme 220g takže vážíme 2350g za 6 dní a měříme 46cm tzn., že jsme o 4cm vyrostli, mám fakt radost :slight_smile:

Jinak cesta k Dr. dopadla tak , že jsem tou manželovou obludou musela jet, on s námi nemohl, ale zvládli jsme to super. Já bez auta ani ránu, nějak se v mhd bojím :unamused:
12. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Jitko, to máš pravdu s těma Vršovicema, já naštěstí jezdím do Letňan a tam zaparkuju vždycky :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Kateřino, tak to ti Kačenka přibrala hodně :wink: . Jenom ať přibírá :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
jj, katko, jen tak dal :wink: :slight_smile: jste sikulky :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
holky, chci se vas zeptat.. nemate nejakej tip na detske ukolebavky/pisnicky klidne k pusteni male uz ted?? :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Andrej, já zatím pouštím kolotoč nad postýlkou. No a pak muž přitáhl Káju Gotta pro děti :grinning:
12. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
miso, taky poustim kolotoc, ale to uz je mi ňáký ohratý :grinning: vidis to.. kaja :grinning:
12. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.