• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
a jak se to, jitko, jmenuje? chtela bych, aby uz neco mala poslouchala..
12. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Holky jak dáváte mimísky spinkat?, já jsem jí dávala vždycky na bok a dnes mi Dr. říkala ať jí dávám na zádíčka a podložím trochu matraci aby hlavičku měla výš, prý na boku se špatně vyvíjí kyčle. :fearful:
12. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kája pro děti, no to mě nenapadlo, a to máme káju moooccc rádi :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojte kočky, nějak poslední dobou nestíhám :confused:
Tatínka máme pryč, tak je to náročnější, nemám komu předat malou, hlavně ten večer. Přes den je na vození zájemců dost, ale to já zas nechci, protože bych zas musela hnípat doma a čekat, až mi malou přivezou. Radši vypadnu ven s kámoškama :grinning:
Co jinak novýho? Mě už malá chrní, tak povalím taky.

Kater - já dávám malou na záda a v zavinovačce :wink: Hlavičku si pokládá už sama na jakou stranu chce. :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
kdepak ty ptáčku hnízdo mááááš....... :grinning: kája je super :dizzy_face:

a co takhle scooter :grinning: to by byl rachot co!!!

ahoj charli - u mě dobrý :sweat_smile: malá za chvilku snad usne taky!!! tak páček
12. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky, co máte manuální kolotoč. Točí se vám? My, když ho natáhneme, tak jenom hraje, ale ty hračky se netočijou :unamused: . A Marečkovi by se to líbilo. Vidím, když s tím točím, jak se na ty hračky dívá. Každá minuta, kdy se zabaví sám je dobrá :grinning: . Jenomže manžel poprvé ten kolotoč natáčel naopak a něco v tom ruplo, tak nevím, jestli neruplo to, čím ty hračky točí :confounded:
12. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Karel Gott - každý má svůj sen - nejkrásnější pohádkové písně

Vyšlo to v novinách za 44 korun. Někde v trafice to určo budou mít, některé mají hodně DVD i nazpátek.
12. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Blko, nám se kolotoč i točí, máme ten z Lidlu.
12. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Já dávám malýho na záda, postel má rovně.

Kat, ona Ti blinká?
12. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jo a dneska jsem se koupala s malým a nakadil nám do vany, fakt bezva :grinning:
12. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj všem po propršené noci. zatím to venku nevypdaá nijak nadějně. :astonished:
13. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Čau, tak tady pěkně chčije :frowning2: a toje dnes manžel doma, že má dojet domíchávač a bude se dělat základová deska :frowning2: snad se to počasí umoudří... :sweat_smile:
13. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno maminky

Jitko, díky. Já si právě myslím, že by se měl točit. Jenom nevím, jestli to reklamovat. Jestli přijdou na to, že to bylo natočeny na opačnou stranu a tím se tam něco zlomilo. No, asi jo, blbý nejsou, že :sweat_smile: . Škoda :grinning:

Tady teda pěkně prší. Aji v noci pršelo. A to máme jet na ty kyčle a ještě aji jiný vyřizování. To su fakt ráda :angry:
13. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
čůůůs, u nás taky chčije

Blani nám se kolotoč točí, tak si myslím, že vám v něm asi něco muselo rupnout
13. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
jitko diky za nazev toho ceda :wink: :slight_smile:
holky, dnes je mi 27 a rano uz jsem dostala prvni darecek do postele.. novy notebook do skoly, tak jsem mooc rada.. a jeste jsme objednali hodinky casio a muzu si vybrat zlate nausnicky.. je to ale zaroven i za porod, nejen k narozeninam.. tak mam radost velikou.. :slight_smile: za porod jsem totiz zatim dostala jen kyticku, tak pry aby mi to nebylo lito :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Andreasku-vsechno neeeej :slight_smile: a darek paradni, taky bych brala novej pocitac :dizzy_face: A je ti stejne jako mne, ale ja mam narozky uz v lednu.
Ja za porod dostala novej fotak :grinning:
13. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
andreasku vše nej a dárek je fajnovej :grinning:
já za porod ještě nic nedostala, ale dostanu :grinning: , nejspíš náramek :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
holky dekuju :wink:
andarko, tak to jsme osmdesatdvojky obe :slight_smile: fotak je taky krasnej darek, mne se to prave takhle spojilo, tak pry mam narok na tri :grinning:
charlie naramek by se mi taky libil nejaky z bileho zlata, ale to je taky penez jak slupek :grinning:
13. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj kocky zdravim po delsi dobe ale muzu se jen omluvit ze vas tak zanedbavam ale ted jsme meli posledni tri dny nejakou spatnou uplakanou naladicku a az dnes v noci to bylo ok a ted spinka takze jsem tady asi ho bolelo brisko koupili sme nutriloln proti zacpe a kolikam a maly mel zacpu jak svina a prestal i prdet takze jsme ho vysadili presli zase na obyc a maly prdi o 106 a kaka taky sice s pomnoci trubicky ale to neva cetla jsem ze se to srovna samo az se zacne vice hybat
13. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojyk holky, jakpak jste se vyspaly? nám šimonek spal od 20.00 do 6.00, pak se napapal a spí zase až doteď:slight_smile:
13. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
:slight_smile: ahoj jitu tak me maly spal od 20 do jedne pak co dve hodky hore
13. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
andrej, včechno nej, hlavně zdravíčko a štěstíčko:slight_smile:
13. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Jitu cooo? To je teda dlouhá doba, to se tak stává častějc? Jestli jo, tak to je luxus a hlavně, že spí zas i po takovým dlouhým spánku
13. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky holky,Andy velká gratulace k narozkám :wink:
Jituš tak to Šimonek spal dlouho,náš drobek trošku stávkoval.Večer po jedenácté,už jsme s Jindrou padaly na hubu a malý s erozhodl že spinkat nebude,neberečel,ale chtěl společnost,tak jsme na postel dali lehátko,strčili ho do něj,on pozoroval hračky,smál se u toho jako kdyby bylo pravé poledne,tak sjme ho trochu nechali vyříádit,a pak šup do postýlky,pak s eprobudil ve čtyři,a že jako spát zase nebude,tak skončil se mnou v posteli a po páté hodině konečně usnul a spaly jsme do půl deváté,teď zase dřímá snad mu to vydrží co nejdéle.Venku počasí nic moc,tak snadf se to trochu vybere abychom mohli jít ven.
Jituš pěkné fotečky,Šimonek je teda už pořádně velký :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
andy tak takove pocity padani mame taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
andy mas stejne povleceni jako a jen my ho mame flanelove a ty
13. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj mamky :slight_smile:
Andreasku přeji všechno nej,nej,nej k narozeninám hlavně hóóódně štěstíčka,zdravíčka,láááásky a pohody :wink: jó taky jsem ročník 82 :wink:ale májový kotě :grinning:
Evi díííky za link :wink: :slight_smile:
Jitu téééda tak to Šimi spinkal kráááásně dlouho :slight_smile: Honzulka se napucnul v 8 a pak ne a ne zabrat a tak si říkam že mu dam ještě v 10 a pak určo vytuhne,ale on se ududlal dudlem těsně před desátou :grinning: a sem byla zvědavá do kdy vydrží a ranní dlabec byl v půl 4 :wink: :slight_smile:
Charlie taky jsem jěště za bobka nic nedostala :sweat_smile: musím se manžovi připomenout a něco si vybrat :grinning: asi náušnice z bílího zlata :wink: :slight_smile:
Jééé siréééna hlásí hlááááád :grinning: tak jdem na to :wink:
13. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,

Andrejko vše nej nej nej k narozeninám, hlavně zdravíčko Vám oběma a pohodu :slight_smile:

Jitko: neblinká, ale když si neodkrkne, tak aby se něco nepřihodilo, tak proto :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky,

andrej vše nej k narozeninám. :wink:
13. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Jo já dostala za porod úžasnou bundičku, po který už jsem dlouho koukala :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.