• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
zdarec :slight_smile:

tak malá včera usla ve 21hodin a zbudila se až v 5 ráno :confused: :sweat_smile: pak usla asi v 6 a stávaly sme opůl deváté :slight_smile:

nabalily sme se a dem zas až do neděle k Martinovi,už mi tady byl pro věci tak jen počkám až mi tady malá doškytá po jídle a vyrazíme
13. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Jo tak to vypadá, že nám ti prcci začínaj pěkně spinkat v noci, co? Teda až na výjimky :wink: To je jasný :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Reni tak to jste měli úplně luxusní noc koukam :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky
tak předem se přidávám ke gratulacím andrejko všechno nejlepší k narozeninám a at ti sabinka s tomem dělají jen samou radost. tak my jsme včera byly celý den na cestách (nákupech :sweat_smile: ) a malej to snážel dobře, většinu času spal. tak já jsem taky zatím za porod nic nedostala, ale mám slíbenej prstýnek z bílýho zlata.
13. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky, čím to, že máme ty dárky jen slíbený?? :grinning:
U nás je to tím, že manža tvrdí, že kupovat mi dárek ze společnýho účtu je blbý :confounded: Navíc je teď v nový práci, tak musíme počkat, až si ty kačáky vydělá :grinning:
Jak to máte vy? :fearful:
13. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky diky moc vsem..
charlie no nemysli si.. ty nausnice taky jeste nemam a hodinky teprv objednany :grinning:
13. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
andrej aha, tak to je taky vtipný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zrovna jsem se domluvila s kamoškou na prochajdu, porodila prvního srpna klučíka, tak snad nebude pršet a sluníčko vyleze at můžem sedet nekde v parčíku na lavce, asi toho moc neujde chuděrka.
13. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak to ma kamoska jeste vsechno cerstve v pameti..
my taky pujdem ven a chci se stavit v cukrarne a koupit nejake dortiky :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
tak já čekám až budu moct v pohodě nasadit prstýnky co jsem měla před těhu, aby ho mohl vybrat podle nich. já chci jen místo snubáku z chirurgický tak z bílýho zlata to snad zvládne vybrat. jinak bych ho k výběru šperků samotnýho nepouštěla vždycky to nějak nedopadlo :rolling_eyes: , asi máme každej jinej vkus :grinning:
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
No tak u nás je to tak že prostě zapoměl :wink: :grinning: :grinning: ale taky si budu muset vybrat sama :wink:
13. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já si rááááda budu vybírat sama. Teda manža se díval na netu a ukazoval mi, co vybral, ale nakonec to z netu objednávat nebudem bo ty náramky jsou tam moc dlouhý a moje zápěstí je hodně úzký. To už je lepší si vybrat asi z normoš kšeftu a oni mi to hned na počkání zkrátí.
13. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: ste mě jako dostaly s tema dárkama....my máme nový auto 14dní...a to prý je taky jako můj dárek :grinning: mno ale aby se neřeklo, tak si mám něco vybrat, ale ještě jsem nekoukala po ničem. Hlavně že se nabídl :grinning: to mě těší.....
mám tu mamku, malá zatím chrní...jdeme krafat než se vzbudí!!

jinak my spaly od 22h-4h-7h klasika :wink:
13. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
jooo a vše nej nej nej andry!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Šmoulo hmmmm auto tak to jsi vyhrála soutěž o nej dárek za porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
přidala jsem nějaké foto :wink:
13. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
kačí krásnej klučina :dizzy_face: :wink:

jituš - to je macek ale...rád papá to je vidět :wink:
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak se přidávám k těm co už mají po sexu fyzicky by to bylo bez problému, ale psychicky nic moc nějak není chuť. malej teď chrní v kočárku tak se vrhnu na úklid :unamused: at to mám z krku, dneska je u nás celý den zataženo a chvilkama prší takže na procházku možná vyrazíme až tak večeru.
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak tady už nepršíííí-hurááá :grinning:
Šmouli díky za poklonu :wink: :slight_smile: však vy máte doma taky mimi jako obrázek :slight_smile: jééé tuhle se mi o vaší Nellince zdálo-nevím proč a jak,ale věděla jsem že je to ona :sweat_smile: :grinning:
Sun no já na to měla už hrooooznou chuť a manža se furtka k ničemu neměl :confounded: tak snad další tulení proběhne brzo :wink: :grinning:
Jéééé tak teď něco letělo do plíny :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak to já jsem si asi veškerou chut vybrala v těhu :grinning:
13. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak ym sjme se vrátili z prochajdy,krásně tam svítí sluníčko,rychle obědvám dokud malého baví hračky-je v lehátku
13. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
já se ho tady snažím uspat, abych už mohla jít něco dělat, ale pořád tady sebou hází asi má nějaký divoký sny :confused:
13. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak jsme taky doma.

Andreasku, vse nej k narozkám.

Já měla první přebalování a kojení v terénu, zatím to bylo vždy aspoń v autě a nebo v nákupáku v místnosti k tomu určené, ale dneska ne, hezky na férovku v parku pod hotelem Opatov :grinning: Vytáhla jsem přebalovací podložku, posranýho Alexe, přebalila, pouklízela, příště si ten čč už složím na draka, protože skládat ho ve větru není zrovna ideální :grinning: No a pak jsem zasedla na lavičku, vytáhla za řevu malého prso a kojila. Kolem pochodující důchodci s pasam čuměli jak puci, to za jejich mladých let asi nebylo :grinning:
13. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
-ahojík holky tak vás chci pozdravit,jsem tady na skok jenom,nějak sem nestíhala na koníka vůbec,ale měla jsem tady aj stále někoho na výpomoc a ode dneška už válčíme sami konečně
-jakpak se máte co
13. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
adrosku ahojky-nedávno sme natebe vzpomíaly jak válčíš s holčičkama :slight_smile: musí to být záhul co?
kojíš?a jak se máš?
13. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
andreasku-vše nej k narozeninám :dizzy_face:
tak já za porod dostala pugét růží,toť vše a když sem se zeptala co jako nějakej prstýnek nebo tak,tak prej máš malou ne? :grinning: bych ho nakopala do řiti :grinning:

já mám poslední dobou jakousik žravou,to těch 15 kilo co mám dole asi rychle začnu nabírat zpátky :sweat_smile:
nic du něco dělat malá usla,tak zatím pá
13. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Andrej, všechno nej nej k narozkám :wink:

Kyčle jsou v pořádku a kontrola v listopadu. Taky jsme se stavili u mě v práci a na obědě. Malej je venku hrozně spokojenej, pořád spinkal :sunglasses:
13. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
A nevím, co s Marečkem. On je hrozná potvůrka. Přihlásí se o jídlo a jí, to je v poho, to mi nevadí :grinning: , ale pak už je najezenej a to prso jenom dudlá. Tak ho oddělám a on začne strašně brečet a hledat. Tak mu dám, se přicucne, jak kdyby týden nejedl :grinning: a pak zase jenom dudlá. A oddělat ho můžu až spí, aby nebrečel. A nebo se někdy odpojí v pohodě sám a pak začně třeba za 5 minut, za půl hodiny nebo za hodinu hledat. Tak mu dám, že si myslím, že má hlad a on jenom dudlá a usne :confused: . Co s tím :sweat_smile: ?
13. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
holky kujuu vam moc :slight_smile:
adrosku ahoj holka! tak jak valcite? vsechno v poho?
13. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Jo, a taky jsem si objednala plínky, zvolila platbu předem, zaplatila. Teď přišly poštou, a chcou to po mně zaplatit :rolling_eyes: . Tak to su zvědavá, jak to s tím obchodem vyřeším :unamused:
13. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Blani, kde si to objednávala?
13. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Blani a dudlík v tu chvíli nechce?
13. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.