• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitko, na tuly tuly. Ale paní hnedka odpověděla, že to je její chyba, že si nevšimla, že chcu platit převodem. Takže si balík nevyzdvihnu a počkám, až mi ho pošle znova. Ale to bude pěkně trvat, než to dorazí. A já se na ně tak těšila.

Dudlík nechce, to jsme včera zkusili. Jak jsme mu ho dali, tak řev jak kdyby jsme ho vraždili :sweat_smile: . Dala jsem prso a okamžitě klid.
13. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Blani, s tím prsem nevím, to mi přijde jako cesta do pekel. :unamused: Co třeba strčit malíček do koutku , většinou tam prso pustí, zadudlá si malíček a je klid.
13. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Mně to právě taky přijde jako cesta do pekel. Malíček můžu skusit. On celkově ten dudlík vezme výjimečně a má u něho otevřenou pusinku dokořán, jak kdyby měl v puse prso, takže se mu musí přidržovat.
13. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Tak nejdřív ječel v postýlce, tak jsem ho přesunula do lehátka a dala si ho vedle PC, to začal ječet taky, no asi měl prdy, podle těch ran, když mi přišlo, že neječí jen tak, tak jsem se zvedla a šla si pro šátek a než jsem se do něj zamotala, tak usnul. Tak tu teď sedím zamotaná v šátku a malej chrápe v lehátku, mi to snad dělá naschvál :grinning:

Jdu poklidit, dokud spí.
13. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Jitko :grinning: . Já jsem stihla vysát a sklidila prádlo ze šňůry. V čem ti přijde lepší ten sklad na draka, že už ho motáš?
13. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
tak jsem si ted přečetla jednu diskuzi a přijdou mi teda někdy fakt prdlý...když řeší jak nacpat dítě co nejvíc aby spalo...ale 3-4měsíční....mě první holka se budila do dvou let po 3h....to byl pak fičák a oni řeší 3měsíční dítě!!

no jo no...tak prsk jdu zas krafat-mamka tu je do zítra, prej abych si sem netahala chlapy :grinning:
13. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Blani, přijde mi, že líp těsní a taky pod zádama je toho míň.
13. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak to jo. Mrkla jsem, jak vypadá. To ho musíš nějak víc dovycpávat ne? Přece jenom ten novosklad už obsahuje nějaké vrstvy a když se na to naskládá další čč, tak to i nasaje.
13. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Blani a jaký dávám malému dudlík??Honzík ten placatý(ortodontický) nechtěl,ale obyč kulatej byl úspěšně přijat :wink: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Kači, placatý kaučukový, ne ten tvar jak má třeba nuk, to nechtěl a navíc se dávil. My máme asi 10 dudlíků a tento jedinej dudlá. Ale musíme ho přidržovat a taky u toho tahání mlaská :grinning:
Teď to bylo zase. Pobrekával, tal jsm prstem zkusila, jestli ještě nemá hlad. Hrozně ho tahal, tak jsem dala prso. Přicucl se, trochu si dal a pak už se uspal dudláním :pensive:
13. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Blko, dávám tam jednu plenu nebo prostě něco vkládacího jako u novoskladu.
13. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tady se ještě vyspává?

Jitko, díky. Ale nasaje to míň ne? Nebo stejně?
14. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, velkej rozdíl nepozoruju. Ono tam těch vrstev i tak je dost, akorát jsou jinak - líp - rozložený.
14. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Tak to jo. Časem určitě taky zkusím. Zatím su spokojená s novoskladem :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojk holky,tak my jsme měli parádní noc,Vojtík usnul o půl jedenácté,pak se vzbudil ve čtyři,po kojení hned usnul,což u nás nebývá zvykem,a ještě teďka spinká,ale počítám že se brzo vzbudí.Ale musela jsem ho v noci strčit do spacího pytle,protože se pořád odkopával abyl studený i nosánek a to se říká,že je jim zima.Tak teď už nemá šanci s eodkopat.
Dneska vyrážíme busem k našim a jedu malého ukázat do práce,počasí nám krásně přeje tak doufám že se to nepokazí.Holky normálně já zase špiním :angry: ono to před tím nějak odešlo samo,bylo to jen krátce a už zase špiním.
14. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Andy já taky dneska začala špinit :frowning2: asi je to po tej antiko co sem začala před týdnem brát :confounded:
14. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky.. tady je dnes krasne, snad ale nebude maxi vedro..
sabca zas usina.. v pul dvanacte mame byt u doktorky, jsem zvedava, kolik merime, vazime a co rekne na to raminko po ockovani..
pak mam sraz s kamaradkou, co prijela z walesu, tak se tesim, bude to nase premiera jet autobusem :sweat_smile:
14. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
My jsme už byli venku a Mareček dostal nějak brzo hlad, takže skoro půl hodiny probrečel, než jsme se dostali domů :pensive:
14. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Kači, bereš Azalii? Já taky a taky jsem včera večer špinila :confounded:
14. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Blko, tak zasednou na lavičku, vytáhnout prso a kojíme. :wink:
přiznávám - půlhodiny bych nevydržela jekot z hladu.

Já taky přišla z venku, malej dospává v korbě, jdu začít dělat salát, než budu odvolána na krmení.
14. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Blani jj Azali :wink: jé to sem ráda že nejsem sama :grinning:
14. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Jitko, jenže já nenosím koji šprndu, když jdeme ven na vycházku, tak nevím, jak bych se s tou normální poprala :pensive:

Kači, co jsem četla v diskusi, tak je to běžné :unamused: . Ale doberu to, co jsem koupila (teda pokud budu špinit dýl, tak se na to vykváknu dřív) a už si ji předepsat nenechám. Strašně mi vadí, že ten hormon jde do mlíka.
14. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky tak jsme zpet z vyletu a od doktorky.. vazime 4200 g a merime 58 cm v 6i tydnech :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Andreasku, pěkný.
Koukám, že Alex váží stejně ale při narození měl o 600g míň :grinning:

Já poslala kluky ven, udělala jsem si kafčo a pak to tu musí poklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
Blani, to s tou kojoprsenkou je tedy základní nedostatek :grinning:
14. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
jitko tak to je tedy sikula, basti o 106 :slight_smile:
sabca zhubla na 3070 v porodce.. :confused: nejak nam to tam nesvedcilo :grinning:

ja ven nosim vetsinou normalni podprdu.. dnes jsem poprve kojila na verejnosti.. :slight_smile: na zahradce jedne restaurace.. byla jsem ale dobre kryta.. i kdyz jeden asi devitilety klucina na me docela ziral :grinning:
14. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
jinak holky.. s tou reakci po ockovani tbc na raminku.. doktorka na to jukla a rekla, ze to vymackne.. no reknu vam, takhle jsem chuderku sabinku jeste plakat neslysela, mne se normalne hrnuly slzy do oci.. :frowning2: cela se trasla.. tak jsem ji pak dlouho chovala a dala ji prso, tak uz si pak ani nevzpomnela :grinning:
14. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Andrej, my taky zhubli v porodce, top je normální, hubnou zhruba 10% váhy.

Normální prsenky nenosím, vadí mi kostice a vyztužení si vůbec nedovedu představit, navíc se stejně do svých předtěhu nevejdu - větší prsa, menší obvod (ale až začnu cvičit, tak se mi zase nasvalí trochu záda). Takže jediná normální je lambáda a tam to prso vyhodím vrchem raz dva :grinning:
14. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
miso jj, ja vim s tou vahou.. ale myslela jsem si, ze zhubne min a ze na sve porodni vaze bude behem tydne..
jinak tu lambadu bych taky brala.. aby byla prijemna, nejlepe bavlnena a nestala majlant.. nevis nahodou o takove? :grinning:
14. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Andrej, tak to máte krásné míry :slight_smile: . Vymáčkla :confused:? Chudinka malinká :frowning2:

Jitko, já vím, jenomže mně přijde, že mi ty prsa nedrží dobře. Ale to bych snesla. Jenomže když si tam dám ty vložky na mlíko, tak to je pod hodně tričkama vidět a můžu nosit jenom tak 2 z mýho šatníku, což je pěkně na prd :unamused: . Lambádu mám taky, ale taky jakousi vadnou :sweat_smile:

Na veřejnosti jsem už kojila. A zatím lidi spíš odvraceli zrak. Ale taky si myslím, že jsem byla dost krytá. Nejhorší je, jak to mimčo tam nainstalovat a pak odinstalovat :wink:
14. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.