• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak já dokážu malého nainstalovat rychle, ale on děsně hltá a vydává u toho strašný zvuky, takže si stejně každej všimne :grinning: Dneska jsem byla u nás v nákupáku a tam kojila mamina mimčo a to pilo krásně potichu.

Já mám lambady ty klasika, takže kombinace s elastenem, moc je nenosim ale občas nepohrdnu, když není vedro.
jinak jsem si koupila podpordu od Anity, doporučuju, nedá se srovnat s obyč kojoprsenkama.

Vložky do podprdy nenosím, mám je v přebalovací tašce a když někde musím kojit, tak si do nepoužívaného prsa šoupnu vložku a z druhého kojím a pak ji zase dám do tašky, takže mi to na chvilku neva, že je to vidět. Doma nosím ty obyč bavlněný kojící a tam si u kojení šoupnu plínu. Vložky nosím jen v noci, abych neměla mokrý triko. Jinak přes den mi mlíko neteče, jen tedy spouštěcí reflex, když kojím z druhého.
14. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Jinak nám tubera seschla, dneska jsem koukala, že tam má stroupek.
14. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Marečkovi někdy dlouho trvá ten první přícuc. A pak se v průběhu odcucne a zase přicucne. Pak se odcucne, že už je najezenej a za půl minuty si to rozmyslí, že by si ještě dal :grinning:
Ty lambády vypadají super, hlavně ta druhá. Ale ta cena :confounded: .
To mě nenapadlo si tam tu vložku šoupnout jenom na kojení. Dobrej nápad :wink: . Ty, co jsem si od Anity zkoušela já, my přišly horší než ta, co mám.

Nám se ještě žádná reakce na tuberu neprojevila. Ale prej se projeví až po měsíci a to bude teprve v neděli. Musíte jít s tím potom na kontrolu za 3 měsíce někam nebo vám to bude kontrolovat jenom dětská?
14. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Blani, Marečka neočkovali v porodce?
14. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Já mám tuhle 5075.
http://www.rajdetiukohouta.cz/blob.php?produkty_foto=25

akorát tedy v tělový barvě.
14. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
A zkoušela jsem si tuhle, ale jen z rozmaru :grinning:
http://www.rajdetiukohouta.cz/blob.php?produkty_foto=304

byla super.
14. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Jitko, nee, protože byl maličkej. Čekali jsme až bude mít 2,5 kg a museli jsme jet na plicní.

Já jsem si zkoušela myslím tu, co máš a nějak mi neseděla. Možná blbá velikost, nevím.
14. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
jo jinak chodim bez podprdy casto.. jsem zvedava, jak budou prsa po kojeni vypadat :sweat_smile:
14. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
-ahojík mamky,jojo tak válčíme jak se to jen dá,ale holky jsou hodný,jako občas jedna mrčí ale to musí bejt jinak by to asi ani nešlo co,o jedné ani nevíme,tak se napapká a spinká do dalšího jídla,druhá je trocha živější ale jinak je taky hodná,vnoci sinkají tak od půl desáte do čtyř už tak se už vyspíme
-jen sme bojovali se žloutenkou ze začátku ale to jsem tady možná psala,jak jsem je nemohla kojit a musela jsem mlíko odstříkat,pak převařit a pak jim jej dávat,tak to bola fuška ale zvládli sme to,celkem skoro tři týdny sme to dělali,už je to za nami
-ted jen cičíme trochu a jinak dobrý,měla jsem tady výpomoc do středy,takže sem od včera teprve sama ale je to ok,najedeme konečně snad na nějaký režim
-no a co vy co
14. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Blani, myslím, že velikost dělá hodně. Já sama bych si vzala naprosto jinou velikost, ale ta prodavačka kouklůa a odhadla ji přesně, akorát já se bránila, že tu asi ne, tak mě změřila a měla pravdu :grinning:
14. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky, nejak nestiham, tak ctu jen kousek. Koukam, resite antiko, tak ja uz cetla od hodne holek, ze jsou s tim problemy, ze spini - jedna kamoska zase porad krvaci a to bere taky tu Azalii. Ja jsem rozhodnuta, ze do zadny nejdu - nikdy jsem nic nebrala a zacinat nechci, ted jsem mela uz 2x MS a pravidelnou, tak si to nechci narusit :unamused:

JInak jsem ted Majdulku vazila a ma 5,9kg, v pondeli volame DR kdy mame dorazit na ockovani 1.hexy a taky domluvit na nausnicky -to tam asi poslu manzela, pac ja to nemuzu videt jak ji budou trapit :frowning2:
14. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj andara....když píchali nikolce naušničky tak jsem byla v čekárně-do ordinace maminky nezvou(u nás) asi ví proč :wink: taky mi ji bylo líto, ale pak to jsou krasavice :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojky andaro.. ja taky brat zadnou antiko nebudu.. :wink: majdulka je tedy peknoucka, hezky vam roste :slight_smile:
s tema nausnickama te chapu, mne stacilo, kdyz dnes male mackali ten bolak po tbc.. :frowning2: asi taky poslu tomase a bude :slight_smile: ale jak pise smoulinka, pak to budou krasavice.. sabinka dostala penizky od babicky, tak je co nevidet koupime.. chci z bileho zlata s nejakym kaminkem :slight_smile:

ahoj adrosku, ses sikula, ze to takhle zvladas, kdyz mas holcicky rovnou dve.. :slight_smile: musi to byt narocne, ale zase krasne, pockej, jak si pak spolu vyhraji :wink:
14. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak to já zase nechci riskovat být bez antiko. Nedovedu si představit, že bych otěhu znova :zipper_mouth:

Adrosku, to jsi šikulka, že to tak zvládáš. Ono nám ani nic jiného nezbývá, co :grinning: :wink:

Jitko, s tou velikostí máš určitě pravdu, ale ta prodavačka nebyla moc ochotná. A navíc jsem s sebou ani neměla tolik peněz, kdybych si ji chtěla koupit :grinning: . Ta, co mám má obvod 80cm a normální mám 75cm a měla jsem si koupit těch 75cm, protože mi je volnější :confounded: . Jenomže když jsem ji kupovala, tak to bylo OK.
14. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
blani, ja si to taky nedovedu predstavit, ale nechci nic brat.. budem si proste davat pozor.. na sabinku jsme "zadelavali" 8 mesicu, tak si rikam, ze to tak horky nebude :grinning: abych se nedivila.. :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Zdravím holky,
nějak nestíhám. Základy na domeček máme už komplet hotový, teď už jen nechat dozrát beton a můžeme konečně stavět :wink: Zítra tu máme hody a ke všemu křtiny, tak se uklízí... a jelikož jsme velká rodina - jak z mé tak i z manželové strany, tak se chytá jídlo, peče..
Včera jsme byli na kyčlích náš drobek je má v pořádku, dokonce si označkoval i pana doktora :grinning: Odpoledne jsme byli na pohřbu. Je to sice smutný, ale v takové chvíli se sejde vždycky komplet celá rodina, nejen ta nejbližší.
Vidím, že řešíte anťáky, já mám taky Azalii, nejsem z toho moc nadšená, ale zas nechci riskovat. Zatím mi to nic nedělá, ale beru to zas jen čtyři dny, tak se ještě uvidí.Tak zatím :wink:
Přeji všem hezkej den
15. srp 2009 v 05:52  • Odpověz
Krásné ránko holky,jdu jen pozdravit,za chvíli s emi vzbudí ten můj spáč,noc byla zase úžasná,usnul kolem desáté,vzbudil se ve čtyři,usnul v pět-protože byl ještě posmolený a teď ještě spí.
Tatínka máme celý den v práci,tak frčíme do Klimek,v deset pro nás přijede dědeček.
Včera jsme se byli ukázat v práci,všichni malého obdivovali,říkali že má úplné rysy holčičky :slight_smile:
No a večer babča pohlídala my sjme si s Jindrou zašli na halušky-mňamky
15. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile: . Odpoledne taky jedeme na návštěvu. Oslavovat narozeniny, svátek a hody :grinning: . Ale mám pocit, že malýmu hodně lidí nedělá moc dobře. Hlavně když chce usnout a nemá na to svůj klid :unamused:
15. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj.
Jedem na chatu, celý den nebudu.

Blani, jen z5 k prsence - před těhu jsem si koupila kojo 90C a 85D, teď mám 75F a 80E :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Kecám - místo před těhu mělo být před porodem.
15. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Jitu, a pak si kupuj kojo šprndu před porodem :grinning: :wink:
15. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj co mate dnes v plany my dnes pojedeme odpo do polska pro papani danikovi a pak budeme na zahrade

ted mi jirka donesl talir bramboraku kafe se cini vcera byl zapijet maleho
15. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
Heli já začala po Azali špinit a po týdnu :confused: a dneska i malinko krvácím :pensive: :frowning2:
jinak prcek dneska v noci moc nespal :frowning2: takže jsem jak praštěná :rolling_eyes:
15. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
tak to ja naopak kacko maly usl o pul devate spal dö tri a pak do peti :grinning:
15. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojda

tak já ještě menzes nemám...a ani na něj nespěchám :wink: počkám ještě měsíc :sunglasses: jinak budu brát diane-materna tuším že to je :confused: :slight_smile:

a co jste vařili?? já ted dožrala pravý biftek hovězí s hranolema-mnááááááám to bylo něco-jsem jako odkoukala od mamky a je to rychlovka :wink:
15. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
my meli bramboraky a ja si k tomu dala pivko mnam a menzes taky jeste nemam a antiko brat nebudu jirka je sikula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
smouli pekna fotka
15. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
AHOJ HOLCINKY :slight_smile:
akorat jsme doobjedvali.. kureci steak se syrem a bramburkem a zeleninovou oblohou.. jsem si mooc posmakla.. nejak jsem totiz zapomnela snidat.. :sweat_smile: pak jsem si jela vybrat ty nausnicky, tak uz je mam doma :slight_smile:

smouli a byl krasne mekouckej? :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak jsme doma :slight_smile:

Já jsem taky špinila po týdnu braní. Prý se musí brát úplně přesně - ať si to někdo zkusí :grinning: . Já mám tak půl hodinové rozptyly. Včera jsem špinila jenom malinko, tak uvidím.

Mareček asi nebude moc společenský. Dopoledne mi prospal jenom 1 hodinu, pak teda cestu autem a pak na návštěvě taky jenom 1 hodinu, ale hrozně plakal. Skoro pořád. Mám pocit, jak kdyby mu vadilo, že se kolem něho motá moc lidí a všichni na něho mluví a tak. A ještě tam byli malé holky (3 roky) a ty jsou ukřičené :sweat_smile: , tak to mu taky nepřidalo. Už jsem si toho všimla, když oni byli u nás, tak z toho byl celej paf. A "nejlepší" je manželova babička - pořád říká: nemá hlad?, není mu zima/teplo?, nechce dudel?, nechce, nechce, nechce, musíš mu něco povídat, musíš ho houpat, musíš, musíš, musíš..., tak jo, tak ne, to jo, to ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Prostě na palici :rolling_eyes:
15. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.