• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani :grinning: :grinning: to znám to je na palici to jo!!!! to mi dělaj kámošky už mě to unavuje!!

tak mi už nelča papá 150ml...tak čumím-tak jsem zvědavá pak v září na váhu-má tak 4300g dle váhy od babči

andreašku mno nebyl moc měkký, ale hov biftek nebývá úplně měkoučký - ale bylo to dooobrýýýý a ten sos se mi fakt povedl :dizzy_face:

malá ted usla, a jsem zvědavá jak dlouho bude, páč včera zas nějak blbla-vstala si klído v půl2 a v půl4....tak jsem ji furt vysvětlovala, že v noci se spinká a představte si že ona na mě čučí, jako kdyby mi nerozumněla :grinning:

tak zatál, tady je mrtvolno :wink:
15. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
My ji naštěstí nevidíme tak často. Ale kdybych ji měla vidět každej týden, tak to je na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A já su taková, že se neumím ozvat :pensive:

Marky, nerozumí ti? To je divný :grinning:
15. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
blani já taky to přehlížím....občas něco řeknu, ale to nemá smysl oni si furt melou svoji....asi zapomínaj na ty svý ratolesti jaký to měli :grinning:

no nerozumí...nechápe.... tak já už nevím :angry: :grinning:
15. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Marky, tak ji to musíš vysvětlit ještě jednou, třeba to pomůže :wink: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
ted jsem ji přenesla a čumí-to mě pos... no si snad dělá prču fakt...mě dnes bolj záda tak bych už taky vytuhla!! jdu ji to zas vysvětlit....tak páááááááááá :wink:
15. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Dobré ránko maminky :slight_smile: . Dneska bude zase pěkně, manžel jede teď ráno na fušku a odpoledne se možná pojedeme podívat na hody do Štěpánova. Doufám, že se vrátí brzo, protože bych chtěla někam vyrazit a ne být pořád doma - sama :frowning2:
16. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko holky,Blani já jsem skoro pořád taky sama s Vojtíškem,Jindra odjel do práce říkal že max.dvě hodiny-nevěřím.Aspoň že naši bydlí docela blízko,včera jsem tam byla s Vojtou celý den.Dneska odpo tam máme taky v plánu jet,slíbili jsme hafanovi že půjdeme na procházku.A ještě musíme zajet na nějaký nákup
Malý spinkal nádherně,od deseti do půl páté,až jsem čuměla :grinning:
16. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Blani jak jsem byla malého ukázat v práci tak taky vůbec nespal a byl docela protivný.Pracovala jsem na lázních v dětské léčebně,takže všude děcka,kravál,nedělalo mu to dobře,jo a včera ani u našich nespal,a byl docela mrzutý
16. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Andrejko, takže taky pořád sama? Jsem se právě chtěla zeptat, jak jste na tom s chlapama. Já su skoro pořád sama :frowning2: a taky 90% kolem malého dělám já, manžal neomezil nic - fušky, kamarády... :pensive:

Tak si ty naše mimča asi teprve na ty kravály musí zvykat :pensive:
16. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Blani no kdyby jen půlhodinový rozptyl :wink: já mam i někdy 2-3 hoďky :sweat_smile: ale to někdy fakt nejde a teda tyhle rady od příbuzných tak ty taky miluju :unamused: ale naštěstí jich u nás moc nejni :grinning: a Marečkovi asi fakt vadilo že tam bylo moc lidí :wink: kamarádka to tak taky měla u malé :confused: jak s ní někam jeli tak plakala a byla mrzutá
Jinak taky jsem tu furt se špuntem sama :unamused: a to ikdyž je manža doma páč furt něco venku dělá a tak jsem ráda když se dostaneme všíchni 3 aspoň 1x týdně na prochajdu :wink:
Šmouli jj taky mi vytuhne v náručí a jak ho dám do postýlky tak oči jak tenisáky a nespinká :unamused: :wink:
Andrejko a jak se malý v práci líbil? :wink: :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
normálně jsem nemohla najít koníka-pořád to tam přehazujou :unamused:
16. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Blani jj skoro pořád sama,Jindra teď dělá hodně fušky,takže přes týden se mi vrací po šesté hodině-a to chodí ráno na šest,a víkendy taky nemáme vždycky pro sebe,včera byl celý den v práci,dneska slíbil že jen dvě hodiny-to pochybuji
Je pravda že se jindra opravdu snaží,když přijde z práce,tak ještě jdeme ven,umyje nádobí,vytře,je to zlatíčko,akorát já jsem někdy na něho ošklivá,že s námi moc není,pak mě to zase mrzí,že jsem byla na něj protivná,protože se opravdu snaží.Jenže já si to uvědomím vždycky pozdě,dříve z té moji nevymáchané pusy něco vyletí.
Kači ale vy máte zahradu,ne?kdybych mohla na celý den vypadnout na zahradu vůbec by mi ani nevadilo že jsem sami,ale co v bytě,že?
Vojtíšek s ev práci moccc líbil,všichni ho obdivovali,jak kolegyně,tak děcka,na ně jsme se taky těšila,skoro všechny kluky jsme znala z loňska,tak bylo fajn,je zase vidět.Holky říkali že má rysy holčičky :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
blani já jsem doma pořád sama i přes noc.manžel jezdí na služebky....ale o to víc se na sebe těšíme o víkendu a trávíme ho společně-jdeme třeba na golf na pivko , já teda kávu prosím. :wink:
tak nebud smutná...je nás víc :wink: a máš nás :grinning: tak nejsi sama :slight_smile:

se mi tak zesrala nella to byl ale hnus velebný pane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: už je voňaváááá :dizzy_face:
16. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
jj andy je to princ Krasoň :wink: :slight_smile: tu moji si zas někdy pletou s klukem :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:

mě manža pomáhal uklízet taky ze začátku, než jsem se do toho pořádně dostala, ted při druhé už na to peče :angry: ale stejně pryč....mno vlastně on přijede až zítra v pondělí a v úterý zas prchááá!! tento víkend jsme samy, ale tak příští snad už budem. naštěstí tu mám spoustu známých, tak se nenudím :wink:
16. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
tak Jindra se fakt snaží,jinak by tu byl asi pěkný bordel :grinning:
malý většinou přes den nespinká,tak toho moc neudělám.
tak hlavně šmouli že je hodně známých,já jsem zase moc ráda,že můžeme vypadnout k našim.V pohodě už tam dojedeme s Vojtíkem i busem,tak se nemusíme na nikoho vázat.Hold já totiž nemám řidičák :sweat_smile:
16. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj.
Jak je muž v práci asi ani nemusím vykládat, co? Ráno jde někdy na 6 někdy na 7 někdy na 8 a vrací se nejdřív v 18, ale to výjimečně, spíš chodí kolem 20 a někdy třeba až v 23. Jen v pátek chodí brzo.
No a víkendy - není výjimka, že do práce letí v sobotu a vneděli je to skoro tutovka, když není nějaký malér, tak musí zkontrolovat řemeslníky na opravu a údržbu apod.
No ale docela se snaží, já si tedy o pomoc řeknu.

Dneska noc děsná, malej měl prdy, což by nebylo nic výjimečnýho, ale mě chytla záda, takže jsem ve 4 probudila manžela, že si jdu lehnout a musí se starat, že malého chci vidět jen u kojení :angry: Alex spal do 2 a pak se kroutil a plakal a já byla nevyspalá, k tomu ta záda, na která si nemůžu nic vzít, no bezva. Jak jsem předala malýho, tak jsem upadla do spánku a probudil mě ž muž, když mi ho v půl 8 nesl na kojení, pak jsem zase vytuhla a další kojo v půl 10, teď chrápou oba, muž i Alex.

Já se tu potím, venku je dusno, já mám záda ovázaná svetrem a z ksichtu mi leje. Jsem zvědavá, jak zítra ponesu autosedačku na gyndu :confused:
16. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Jo a nejhorší bylo, že když malej plakal, tak se mi spustilo mlíko a teklo proudem z obou prsou, jsem ho nemohla zastavit :grinning:
16. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Kači, já ty prášky schválně beru až v 9 večer - to mi přišlo jako optimální doba. Skutečnost je jiná, optimální doba to není :grinning:

Andrejko, tak tak, manžel z práce přijíždí o půl paté. Pak buď jde na fušku nebo na tenis nebo sedne k počítači a většinou do hodiny spí. Já se zatím snažím být "statečná" a nic mu nevyčítat, ale je mi z toho smutno :pensive: . Jo jo, zahradu bych taky brala, to je úplně o něčem jiným :slight_smile:

Marky, ty jsi éro :grinning: . Já moc známých nemám a když, tak jsou všichni v práci.

Jitu, ježiš, co ten tvůj chlap dělá, že je tak dlouho do noci v práci :confused: ? Já si taky o pomoc řeknu, ale slyším, jo za chvilu a nic. Tak to několikrát zopakuju a furt nic. Filtr u rybiček má čistit snad už měsíc (já to neumím) :rolling_eyes:
Co se ti stalo se zádama? Nemůžeš ani třeba paralen?
16. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Blko, vedoucího provozu v soukromé pekárně.
16. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Jo, a zkoušela jsem uvázat toho klokánka. Kupodivu to šlo celkem dobře - měla jsem strach z toho, že to vážu s malým v rukách. Ale nešlo mi to dotáhnout. Ten horní lem měl dost volnej. Ale to se naučím :slight_smile: .
Taky se ti Alex v tom šátku tak potí? A líbí se mu tam? Marečkovi někdy jo a někdy ne. A dost často jak chce usínat, tak se tam začne tak vzpínat a natahovat, jak kdyby ho ten šátek moc utahoval nebo co. Jo, a nebylo mi v tom klokánkovi takový vedro, jak v kříži s kapsou.
16. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Blani, paralen mi nepomůže. No a záda nevím, vzhledem k oboustranné bolesti bych tipla, že jsem ustydla a k tomu únava materiálu :grinning: :grinning: jak zvedám autosedačku, korbu, konstrukci kočáru do auta atd.
16. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Blani, já ho dávám do šátku jen v bodýčku s krátkýma rukávama a ponožkách a sama si beru funkční triko, když to má být na dýl. Ale zase tak moc se nepotíme, akorát jak mi funí mezi prsa :grinning: :grinning: když usne
16. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Jo a ten horní lem - když si dáš pozor a nezkroutí se Ti pruhy na zádech, tak pak to jde krásně dotahovat za ty popruhy (tedy jednu stranu) na ramenou. Akorát pokaždý zkouším jestli vnější či vnitřní část dotahuje horní lem :grinning:
16. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky, mne tom jezdi do prace rano v pul devate a vraci se v sedm.. no holt nas ti chlapi musi uzivit no.. :slight_smile:
varim dnes uzeny s kasi, tak se tesim.. tomas dela ocistu bellince a sabinka chrupajdi.. normalne.. spala od jedenacti do sesti! :sweat_smile:
16. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Jo vlastně v pekárně. Jsem zapomněla na ty koblížky s protekční marmeládou :grinning: . To se peče přes den? Já jsem myslela, že v noci :sweat_smile:
Únava materiálu :grinning: . Co budeš říkat za 30 let :grinning:
My jsme právě vždycky taky spocení jenom tam, kde má hlavičku. Ju má vždycky celou mokrou a já mokrý tričko. Já ho tam dávám zatím jenom doma sem tam, jak se rozhodnu, že by to šlo. Že je celkem v pohodě a mě už bolijou ruky od nošení.
Aha, takže to pak dotahovat na zádech? Zkusím :wink:
16. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
My jsme byli včera na té oslavě, tak se dělalo prase, tak nám dom kus uřezali, tak ho ohřeju v troubě a dáme si :sunglasses:
16. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
teda andry ta ti teda spinká krásně- ta moje jak kdy ale většinou za noc vstávám 2x

míšo to tě lituju - mě dnes taky ještě bolej záda, nikdy jsem na to netrpěla a už to začíná...hold asi stárnu :grinning: a že malou nosím minimálně, spíš je v lehátku nebo na posteli, gauči, zemi, dece :grinning: to je prdel

no nic-dnes vařit nemusím, mamka mi přiveze nikolu a s ní i šunka-fleky(domácí) a držkovou mnaaamky :dizzy_face:
16. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
smouli to jo, ale neni to rozhodne pokazdy, taky vetsinou vstavam 2x, ale to je hezky, ne? :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
16. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
jo a pekárna má nepřetržitý provoz..

Já dnes nevařím, vaří muž, už si jel nakoupit :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.