• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Aha, to jsem nevěděla. Už si jel nakoupit? Kdy budete jíst? Nebo to bude nějaká rychlovka? Já už padám hlady, ale teprve jsem dala maso ohřát do trouby a stejně musí přijet manža s chlebem.

Jitu, kříž s kapsou je v pohodě. Myslela jsem toho klokánka. Ale dík, i tak si to přečtu :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Blani, rychlovka to nebude, bude guláš, ale vstávali jsme pozdě, tak jíst budem tak ve dvě.
16. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak to jo, já vstávám brzo, tak mám brzo hlad :wink: . Gulášek, mňam :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
ahoj-zdravím po delší době :slight_smile:

malá dnes vnoci udělala rekord usla o půlnoci a zbudila se až v 6 ráno a pak až opůl desáté,a teď zase chrní :slight_smile: tak počkám až se vzbudí a půjdem ven

večer zase budem přecházet k našim,takže odpo strávíme pěkně unás na hospodě na zahrádce

Blani jak si psala,že Mareček po krmení pořád tahá,nezkoušela si dudel?
16. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Reni, jo jo, zkoušela. Manža mu ho dal místo prsa rychle do pusy a to byl řev :sweat_smile: . On ten dudlík dudlá s pusinkou do široka otevřenou (jako prso), takže mu pořád padá a musím mu ho držet. Ale ne vždycky si ho chce vzít. A dost často u toho tahání mlaská :grinning: .
16. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jak já vám ty zahrádky závidím :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Blani, my zahrádku nemáme. Já vezmu vždy lahev vody, misku pro psici, knihu nebo noviny, síťku na kočárek a jdem do parku na lavičku. :grinning:
16. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
reni, to spinkala podobne jako nase sabinka :wink:
blani, zahradka je fajn, ale chtelo by to bazen v tomhle horku.. pristi rok zrejme nejaky poridime.. :slight_smile:
16. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak jsme zpátky z nákupu,malý byl byl moc hodný,v Kaufu nám ho pochválila i jedna prodavačka.Jen teďka u kojení byl protivný,tak dostal cumel a spí,no jo únava.
Jindra vaří,budeme mít smažák,je to rychlovka.A pak snad už vyrazíme k našim.venku je nádherně.
16. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Andrejko no zahradu sice máme a dávám tam malýho když spí v kočárku :wink: a tchyně nebo manža něco kutí venku :slight_smile: ale já sama tam moc nebejvam páč tam není co dělat(k zahradničení tchyně nikoho nepustí :sweat_smile: ) a jen se válet v lehátku to mě nebaví a doma je furt co dělat :wink:
Blani myslím že asi žádná doba nebude optimální :grinning: :grinning:
Jmiso tak snad tě ty záda brzy přejdou :wink: mě chytli den před tím než jsem šla na prohlídku na gyndu a taky s malým v autosedajdě :rolling_eyes: a bolelo to jako svině-hlavně v kříži
Andreasku tak to ti malá spala krásně :wink:
Šmoulo teda ty máš vycvičenou maminku :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
kači....néééé to jen že sem jela a navařila dost, tak přivezla :wink: ale jsem ráda-nechce se mi v tom vedru vařit!!

zítra musím s děckama na koupák....ale půjdeme už rano v 9h, prptpže odp budu doma, to nikam nejdu :rolling_eyes:
16. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Byli jsme mrknout na ty hody (nic moc) a pak se podívat na Poděbrady, jaká tam je voda. Škoda, že jsme s sebou neměli plavky. Hned bysme tam vlezli.
16. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Já poslala muže na chvilku s malým ven, než zase poletí do práce, přibalila jsem mu i psici, tak jsem doma sama, dávám si špaldový kafčo a kus makovýho závinu se švestkama.
Venku je vedro, hnusný, v bytě máme 27 stupňů. :frowning2:
16. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
ted si jdu dát taky kafčo...malá usla doufám že aspon do 23h bude chrnět :wink:
16. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
my prisli z prochajdy a stavili jsme se i na veceri, mala celou dobu spinkala, ted jdu do sprchy a pak budem koupat a jdou chalupari, tak se tesim.. :slight_smile:
nedivaly jste se vcera na gejsu? ja uz to videla kdysi v kine, moc se mi ten film libi :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
nene já koukala na primu :wink:
16. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
já na televizi skoro nekoukám, maximálně zvládnu zprávy.
16. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojte kočky,

nějak vás zanedbávám, tak snad se máte všechny ok, já nedočítám:sweat_smile: ¨
Včera jsme jeli na výlet k Pálavským rybníkům, tak jsme se pěkně prošli. A dneska jsme zas vyrazili k Ponětovským rybníkům kousek od nás, i se psem, aby se vykoupal.
Pak jel manža na fotbal a já ještě vyrazila na chajdu Opekli jsme buřtíky, vysála jsem auto a zas jsme frčeli dom. Malá už spí, se jí ani nedivím, takový manévry, který se mnou absolvuje, musí vyčerpat

Jináč doufám, že to nezakřiknu, ale malá už spává 8h v kuse. Krom noci z pondělí na úterý tak spala celý týden, tak si moc přeju, aby to vydrželo. To má aspoň člověk energii něco dělat ve dne.

Zítra jedem na kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik už vážíme :grinning:
16. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Charlie vy nějak rybníkujete koukam :wink: :grinning: jé buřtíky jsme měli v pátek :wink: ňam ňam :grinning:
17. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj.
My jdem dneska s Alexem na tu gyndu, se mi nechce, to bude zase vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neprovokujte s těma dětma spícíma celou noc :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Krásné ránko holky,tak my jsme se vyspinkali do růžova,malý papl v devět usnul v deset a vstával o půl šesté :grinning: Teďka boxuje s hračkami v lehátku
17. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Dneska tam bude zase pařák. Kdybych se tak mohla s kočárkem procházet v plavkách :grinning: , ať mám opálené aspoň plavky a ne každej den jiný tričko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
andrej mala spala zas od deseti do peti :grinning: to jsou ale spaci!
17. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Andrej, a co prsa? Já bych teda celou noc nekojit nevydržela. To stejně vstaneš kvůli odsávání, ne?

A jak vám pak prcci spí přes den?
17. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, nějak sem nestíham chodit :frowning2:

Včera večer jsem Kačenku uspávala od půl jedenácté do půlnoci a pořád nic, pak přišel tatínek pochoval a spinkala, to bych se picla :slight_smile:

Teď spinká, tak čekám až se probudí a razíme na úřady :unamused: porodný atd.

Andrejko, to Ti spinká krásně mi máme teď hodně bolení bříška :fearful:

Blani: s tím opálením to mám taky tak :grinning:
17. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Jinak dnes v noci jsem také nekojila, naposled okolo té jedenácté a pak až 7:30 ráno. V noci jsem přebalila a ona tak vytuhla, že jsem ji nechala spinkat :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
No přesně - kojící - to v noci odsáváte? Já bych jednak nevydržela a druhak bych se bála, že při pravidelně delších intervalech než je těch 6 hodin přijdu o mlíko nebo aspoń o jeho část a budu muset dokrmovat, takže bych stejně odsávala uprostřed noci. Já tedy musela odsát i dneska a to Alex jedl ve 21 a pak ve 2. :confused:
17. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Jitu, tak to já spím jak zabitá :sweat_smile: , ale pokud ten interval na to první krmení je delší než obvykle, tak se budím. Fakt nevím, jak bych to dělala. Mohla bych odsát a pak by se prcek vzbudil, že má hlad a já bych to měla odsátý :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
blani prsa dobry, neodsavala jsem vubec, dalo se to.. byly to sutraky, ale v poho :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Andreasku, to si nenechávej ty šutráky, to je pokyn do mozku, aby tělo produkovalo míň mlíka. Aspoň tak nám to říkala v porodce.
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.