• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, no já odsaju a zatím vylejvám a furt si říkám, že budu mrazit :grinning:
17. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
miso zas tak hrozny nebyly, prave ze se to dalo, jinak bych asi na to odsati vstala.. ale taky kdyz odsavam, tak vylivam.. a rikam porad, vyvarim to a zamrazim a prdlajs :grinning: to je skody! :grinning:
17. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak jsme doma z gyndy. Vše je OK. Malej celou dobu prochrněl, jakmile jsem ho upoutala do auta, byl tuhej, asi má nějakej Pavlovův reflex, bo jsem se ještě ani nerozjela, dokonce ani nenastartovala a usnul :grinning: Teď ještě chrní v autosedačce, tak si půjdu ohřát oběd.
Venku je nesnesitelný vedro.
17. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Andrej, ty bys už mohla mrazit. Bude se ti to hodit, až budeš jezdit do školy :wink:

Já sem tam odsávám ručně přebytky a taky to jde do umyvadla. Ale to kdybych chtěla chytat, tak leda do hrnce, protože to teče všude :grinning:

Jitu, tak to je fajn, že je vše OK :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
jitko, tak to je skvely, ze je u tebe vse v poradku, taky si to preju.. no nevim.. snad..
blani to je fakt.. abych uz zacala zasobovat mrazirnu :grinning:
17. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Andreasku, určo bude vše OK. :wink:
17. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj kočky,

andrej a máš důvod aby něco nebylo v pořádku? Nevím, jestli máš nějaký pochybnosti. Já jdu k dr. příští týden a trošku pochybuju, jestli jsem ok. Cítím se teda v pořádku, nic mě nebolí, ale očistky mám pořád. Žádný špinění, regulerní krev, tak nevím :confused:

My jsme byli na kontrolu v 6týdnech s malou a máme 55cm a vážíme 4110g, další kontrolu máme ve 3.měsících.

Dneska je venku hodně teplíčko, ostatně jako celý víkend. Přijde mi kamoška, tak půjdem někam na zahrádku.

Jinak jsem dneska dostala od jedný maminy věci na malou, co její dcerka nosila, tak mám plnou pračku :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Andrej, já myslím, že vše bude OK :wink:

Charlie, já mám plnou pračku skoro pořád :grinning: :wink:
17. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Charlie, to si neměla žádnou pauzu? To krvácíš celou dobu?

Přidala jsem zase nějaký fotky
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_2._mesic/
17. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky, možná to znáte, ale já z toho nemůžu:grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=rslUo8Er_K8&feature=related
17. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
A jinak... AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
míšo, jo, bez pauzy...
17. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
jituš tak to je vtipný

míši krásný fotečky, máte od lamazze stejnou včelku :grinning:
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Charlie, tak to musí bejt děsný. Já krvácela pár dní, maximálně dva týdny a pak už jen špinila a ještě ne stále, spíš nárazově. Ale četla jsem na diskuzích, že někdo krvácí i 8 týdnů a nic to není, tak asi budeš ta výjimka. Kdyby to bylo nějak moc, tak by si určitě cítila nějakou bolest, slabost apod.
17. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky, tak jsem si vás zase při odsávání pěkně dočetla :slight_smile: tak my jsme měli poslední dvě noci taky štěstí malej usnul po osmý a vzbudil se až ve čtyři :dizzy_face: no ale stejně jsem byla každou chvilku vzhůru a říkala si, že už se musí každou chvilku vzbudit :grinning:
17. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
charlie.. no jakoby uz nekrvacim.. ocistky jsem mela cca tri tydny.. ale pak jsem dostala tu udajnou ms, ktera byla slaba a trvala asi 3 dny.. tak jestli to byla ms.. abych treba nemela zbytek placenty uvnitr nebo tak neco.. no a dole je to trochu jiny, nez to bylo pred porodem, ale to je asi normalka, co? jinak jsem mela velkyy siti, ale to se takhle zvenku zda byt ok.. tak nevim..
17. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
andrej tak tu mrchu jsem měla jak ty jen tři dny, tak to bude v pohodě, kdyby to byl zbytek placenty tak je z toho určitě větší problém (bolesti,teploty atd.)
17. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
No já si myslím, že už to očistky nebudou a plynule jsem přešla do ms, protože asi týden máme velký časový prodlevy mezi nočním kojením a takhle to měla jedna známá
17. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Sun taky si myslím, kdybych se necítila nějak dobře, tak bych to řešila
17. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdu trošku poklidit, malá spí, tak toho využiju. Taky mám nakradenou kukuřici, tak je potřeba ji zpacifikovat do mražáku
17. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
no holky, jenze ja tu udajnou ms dostala nejak uz 4. nebo 5. tyden po porodu, to je silene brzy, ale taky mam ty delsi prodlevy v noci u koja.. no tak snad to bude ok.. a charlie a sunset, vas sili?
17. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
mě jen trošku jen dva stehy, a tobě nedělaly utz když jsi šla z porodnice? dvou známým se to tady stalo, že měly zbytky placenty a začaly hodně krvácet tak šli k dr.
17. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Sun, mně taky nedělali v porodce sono. Dokonce ani neprohlíželi. Akorát druhý den po porodu se doktor tak z metru kouknul, jak vypadaj stehy a řekl dobrý, hmátl na břicho, jak se stahuje děloha a pak už se jen další dny ptali.
17. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Andreasku, já byla docela zaštupovaná, nástřih ne, ten měl jen tři stehy, ale ten zbytek, plus čípek.
17. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Sun, všechno nejlepší k svátku :wink:

Mně teda ultrazvuk v nemocnici dělali. A nebylo tam vidět miminko :confused: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
děkuji blani koukám že máš dobrýho pamatováka :grinning: jo bylo to divný bez toho mimča :slight_smile: no mě ho dělaly den předem než jsem šla domů, zdállo se jim, že tam ještě něco je tak mi píchly injekci, aby to samo vyšlo nic moc nešlo tak se toho pan doktor ujal ručně :confounded: byly to naštěstí jen krevní sraženiny.
17. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Sun, jak na co. Na učení teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ježiši, ručně ještě v porodnici :confused: ? Tak to bych tam asi zdechla bolestí. To teda musel být hnus :zipper_mouth:
17. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
no spíš nepříjemný než bolestivý, ale hlavně, že pak už bylo všechno v pořádku. tak my jedem s malým na výlet jako naschváll usnul a nechce se probudit :grinning: a když chci aby spal tak to ne :rolling_eyes:
17. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Sun taky se připojuji ke gratulaci a přeji všechno nej,nej,nej :wink:
Holky tak u nás už se stahujou mračna :unamused: takže čekám nějaký chcavec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj děvčata tak už jsme zas zpět doma.. :slight_smile:
dočítat vás nebudu,ale kdybych přišla o něco důležitého tak mi to napiště..jinak Sofinka se má fajn,u babči krásně spinkala,holt jí ten šumavský vzduch dělal dobře,ale já jsme naštvaná,jelikož jsme v pátek dostala menses,sem nečekala že to přijde tak brzo,možná za to může i ta injekce..nosím vložky,tampon se ještě bojim nosit,takže se v tomhle vedru krásně potim :angry:
17. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.