• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky dotaz nemáte některá podprsenku Anita?
17. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Holky, tak já šitá byla, ale jen malinkato, prý 5 stehů, nástřih nebyl. Ultrazvuk mi nedělali, jen se dr. koukla taky z metru jak vypadaj stehy, řekla, krásný a bylo to.

Hani mám podprsenku Anita, byla drahá jak čert, ale já si ji teda vcelku chválím. Nejradši ji nosím když jdu někam ven, protože se s ní dobře pracuje, když potřebuju kojit, tak krásně drží tvar a tudíž zakrývá prso než přiložím malou.
17. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Charlie, jenom 5 stehů? To se někdo má :wink: . Jo, tebe nanastřihávali :confused: ? Tak to se ti muselo super chodit a hlavně sedět po porodu :wink: . Já jsem si sedla až za 14 dní :pensive: . A šitá su prý min. metrovou nití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky malej mi ted spinka sice uz se nejak krouti ale snad jeste pospi jo a samozřejmě Vám všem Petruškám vše nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

jinak my spinkame po koupani vetsinou od pul osme az devate do jedne az treti hodiny a pak co dve hodky netusim proc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vstava pak uz co dve hodinky
17. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky,
Hani - taky mám podprdu Anitu a jsem s ní spokojená :slight_smile:
Evčo, náš malej dnes v noci zlobil a vzbudil se ve dvě a pak ještě v pět, předtím spal třeba i celou noc - po dvou hodinkách se ti budí, to je docela zabíračka, co? :slight_smile: mě se budí po třech hoďkách a někdy třeba i po čtyřech nebo pěti, ale po dvou vyjímečně a to přes den, když je vedro :wink:
17. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
jj kacko on se budi po dvou hodkach ale az od te treti dodiny do te doby spiv kuse i pet sest hodin :wink: :wink:
17. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
peto taky vse nej k dnesnimu svatku :slight_smile:
ne, sono mi nedelali, ale nekolikrat prohlizeli kvuli velkemu siti..
tak doufam v dobre zahojeni..
sabca si ted nahlas stezuje v postylce a to je nadlabnuta, tak asi jedem ven.. trosku se ochladilo bych rekla..
zatahlo se a fuci.. tak se to da..
17. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Tady se schyluje k nějaké buřině. A nebo to zase jenom straší.
17. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Danecek jeste spinka se zacinam nudit jirka na zahrade a ja doma :grinning: :grinning: :grinning: ale jak vstane dame papani a ja kafe a hura na zahradku :wink:
17. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
blani tady to taky vypada vseljak.. radsi uz pujdem, at se vubec dostanem ven..
17. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Hani taky mam Anitu(5040) a je super :wink: asi ta nej ze všech co sem si koupila :slight_smile:
Andrejko pěkné nové fotečky :wink: :slight_smile:
Tady se přehnala přeprška a už je zase pěkně :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Tady taky už zapršelo a zase svítí. Mám Marečka na sobě a spí. V postýlce se mu samotnýmu nelíbí.
17. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
blani tak malej spi na kojicim polstari na gauci uz ctyri a ctvrt hodiny
17. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Tam taky někdy hezky spí.
17. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Hani, já mám Anitu 5075 a jsem spokojená.

tady se zatáhlo, kdesi v dálce hřmělo, ale los prdos, už se tu zase probojovává sluníčko ven.
Naštěstí jsme zmákli s Alexem procházku v době, kdy bylo zataženo.
17. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj tak jsme zpět z úřadu,to bylo něco,ale vyřízeno.Jo avolala jsem na socialku,ze mi od června ještě nepřišla mateřská a řekli mi,že ani nemají hlášeno,že jsem na mateřské,přitom bývalý zaměstnavatel mi potvrdil,že doklady tam odešli.Tak jsem zvědavá co z toho bude :unamused:

Jinak Kačenka dnes vůbec nespí,jen na procházce,myslíte,že je to tím vedrem?
17. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
kaci diky :wink:
katerino, ja mela to same, ale nakonec tu moji zadost nejak nasli.. ale byla jsem pekne vytocena :unamused:
17. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Andreasku :wink: :slight_smile:
Kači jak je moc velkej hic tak Honzule taky někdy ne a ne zabrat :wink: tak ti aspoň bude pěkně spinkat v noci :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Kači: snad jo :slight_smile:

Už zase pobrekává, tak spala asi 15 min.
17. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak jsem ji ještě udrncala.

Začala mi nějak hltat když papá, tak mi pak ublinkává.

To je hrůza když pořád brečí a já nevím co jí je,protože když ji vezmu do náručí tak přestane. A to jsem si říkala, že ji chováním nebudu rozmazlovat :wink:

Holky jak uspáváte když Vám mimisci řvou a prostě nemůžou zabrat?
17. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
katerino, sabca spi jindy taky lip se mi zda.. :slight_smile:
ted jsem dodelala rizoto a je ho teda kotel, ze ho budem jist jeste dva dny :grinning:
17. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Andrej: já dodělávám roštěnou s rýží :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Kateřino, já skáču na balónu :wink: a někdy mu u toho zpívám. Tato kombinace zabírá nejvíc :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Já taky hodně chovám. V podstatě, když je vzhůru, tak nedělám skoro nic jinýho :sweat_smile: . Povídat si se mnou vydrží tak čtvrt hoďky a pak ho to neba, tak nosím a chodím po bytě. V sobotu jsme si ale přivezli od známých hrazdičku a vypadá, že se mu líbí. Tak leží teď vedle mě a já mu do těch hraček drbu.
17. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Holky, to jste dobrý. Já se přiznávám, že skoro vůbec nevařím. To bych musela chodit ven odpoledne a suroviny na vaření si koupit den dopředu.
17. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Já mám houpačku od Fischer Price, a ta zabírala na začátku, teď už moc ne nebo málo kdy :fearful:
17. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Alex by byl furt v šátku. Jak ho tam strčím, vytuhne a jak ho vyndám, je během 10 minut vzhůru a nadhazuje pupek, chce zpátky. Ale myslím, že návštěva sušárny a věšení prádla už by mu mohlo stačit, přeci jen ještě cítím záda.
17. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
mne se zda, ze se sabce zacina v lehatku od fischer price libit cim dal tim vic.. :slight_smile:
no kez by :wink: taky je hodne chovaci.. ta postylka ji moc neba :sweat_smile:
17. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Blani, já vařím odpoledne na den dopředu. Když jdu dopo ven, tak si koupím, pokud něco potřebuju a odpo uvařím. Snažím se ale rozmyslet, co budu vařit, když jedem o víkendu na velkej nákup, abych to pak nemusela řešit.
No a dělám to tak, že když přijdem dopo dom, malej většinou chvilku ještě chrupe, tak si nakrájím ingredience, šoupnu do lednice a když jde po obědě do postýlky, to tedy jako dodržujem, ať chce nebo nechce, tak vařím.
17. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Mareček v tom šátku někdy chce být a někdy ne. Ale přijde mi, že on je takový chovací typ. Nebo spíš mě musí cítit. Hrozně rád spí na mě nebo se mnou v posteli.
A zdá se mi, že ven chodíme v blbou dobu. Ráno po nakrmení vždycky je hodinku vzhůru a pak na cca hodinku usne. Pak ho nakrmím a jdeme ven a to se mi zdá, že chce být aktivní, protože dlouho trvá, než v tom kočárku usne a pak je za chvilku vzhůru a nechce v něm být. Ale někdy hned po krmení usne, tak si vyber :grinning:
17. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.