• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ránko holky,to byla noc,Vojtík do jedné hodiny nespal,tak jsme ho nakojila a zase nesapl,takže si můžete představit asi jak vypadám.No zatím to jde,ale za chvilku beztak únava přijde.
Jinak můžu to potvrdit,teďka po porodu bych pořád jenom jedla.A jak mě honí mlsná,teď není den bez čokolády.
Ještě včera večer jsme ohřáli Vojtíkovi mlíčko co jsme odstříkala,nebylo toho moc,ale i tak,a on to nechtěl,takže s eto mohlo vylít,takové škody :frowning2:
Počasí je fakt na prd,a to potřebuji prát,tak sjme myslela že to dám ven.taky jsme chtěla jít odpo s kočárkem,no třeba se to vybere
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky.. preji krasne rano.. no, my dneska taky noc na nic.. Natalka porad plakala.. napapana byla.. prebalena take.. prdiky zrejme nemela.. ale plakala.. musela jsem ji porad chovat.. hlava uz mi padala.. ale kdyz jsem ji polozila do postylky..tak to bylo vsechno na novo.. Tak jsem si ji nakonec vzala do postele (vim.. nema se to, ale ja uz byla bezradna) a vytuhli jsme obe..
Andrej.. ja taky dneska peru.. a teda nevim kam to povesím.. hihi
A predstavte si, co se mi vcera stalo.. nechalal jsem kloboucky na stole.. a ten nas psi dabel mi je v nestrezenem okamziku rozkousal.. myslela jsem, ze ji zabiju!!!! (a normalne jsem to obrecela.. chapete to :grinning: :grinning: )
26. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
ale nakonec to kojeni nebylo tak hrozny..
26. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoooooj, tak koukám, nemám sama sovičku, co? to ten náš včera kupodivu usnul o půl deváté. ale u mě v náručí. to jsou teda návyky...
bell, taky jsem si malýho nechtěla dávat do postele, ale když řve vkuse 2 hoďky a manža stává o půl šesté do práce, dám ho tam klidně, pokud se uklidní. bohužel, už ani to nezabírá. takže zabere jen dátmu další mlíko. bojím se, že ho překrmuju, ale v tu noc se to fakt jinak nedá...
26. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Jitus.. ja to taky nekdy tak delam.. driv jsme treba kojili max. pet minut.. a vypila treba 60ml, i 80ml.. ted uz ji ani nevazim.. jen taak obcas a kojime treba 10 - 15min a vypije 120ml.. je to jak kdy.. ale ona mi u kojeni usina..takze ji vzbudim..dam odrihnout.. a pak ji polozim.. to se probudí a zacne vrískat.. treba za pul hodky.. takze ji dam znovu prso, kdyz je k neutiseni a saje.. fakt pije.. takze ja taky nevim..jestli ji nedavam nejak moc..
Doktorka nam treba rekla, ze by mimi melo vypít 150ml/kg.. coz u nas znamena, ze by mela pit neco okolo 75ml.. jenze to ji proste nestaci.. jak jsem psala.. pravidelne pije 100ml a nekdy i vic..
26. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
hehhe koukam, ze jsem to napsala docela zmatene.. doufam, ze to da pochopít.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky
26. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
pochopila jsem to:slight_smile: tak to ten náš vypije teda víc. ale ne o moc. ono se to měmí. třeba včera krom nutrilonu vypil ještě 70ml čaje. to nevypil nikdy. vždycky ho plival. asi jak je horko, tka si to dítě samo řekne, co potřebuje. nebo jsem ho to naučila. zkoším to celou dobu mu dávat ten čaj a jindy s utrpení vypil 20 za den... to se pak krásně vykakal :grinning: manža mi donesl knížku KDYŽ DÍTĚ NECHCE SPÁT, tak musím začít studovat, co s tím křiklounem.
26. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky,

andrej: ať dobře dopadne monitor. :wink:
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky, tak dneska se u mě dostavují první poslíky a je to teda blivajz. Je možný, že mám pocit na zvracení i průjem zároveň? a do toho ty křeče, či co, blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem měla v plánu jógu, nákup a taky jsem měla cosi vyzvednout manžovi. No asi všechno stopuju a budu jenom ležet....
26. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
charlie: mně je dneska taky blbě. Nemůžu normálně chodit, bolí mě podbřišek. Přejde to jen když si sednu, jinak kulhám jak babička. Vůbec nevím, co se děje.
26. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Evi tak já chodit můžu, to je v poho, ani mě nic vyloženě nebolí, jen mám pocit na zvracení a tak. No a ti poslíci, to je fakt hnusnej pocit :unamused:
Nevím jestli mám dneska všechno bojkotovat a nebo je to v poho a zvládnu to. Radši to nechám ještě chvilku ustát...
26. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
charlie: tak já ti nevím, co to mám. Ach jo :frowning2:
26. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojky :wink:

Evco-ahojky,tak co vidím,že sexík nezabral :grinning: tak už sme mezi posledníma co?se těm našim špuntům nechce ven,asi čekají až bude hezčí počásko :grinning:

jinak já mám od večera takový jakoby píchání zespod,nevím co to je,ale je to nepříjemný jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyjo a četly ste že umřel Jackson?to zas bude zasebevražděnejch fanynek :confused:
26. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Evi já si myslím, že to jsou už příznaky pro porod, že se tělo už chystá....a pokaždý to má jinou podobu

Reni u nás je hezký počasí, svítí sluníčko a je fakt teplíčko
26. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Kdy se vlastně doporučuje sexík pro vyvolání? Je to od ukončeného 38tt??? Asi jo, že? Nebo pozdějc?
26. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
jeeee jitus..tak to pak sem hod nejaky rady.. :wink: urco se budou hodit :slight_smile:
evul a charlie... treba je to tady.. treba prichazí porod :slight_smile: no, ja vam muzu rict, ze ty pravy kontra se s tema poslama vubec nedaji srovnat.. nemyslim jenom bolestivosti.. ale uplne vsim :slight_smile: a charlie.. ja taky nez jsem odjela do porodky..tak jsem byla nekolikrat na zachode a chtelo se mi zvracet.. tak pozor :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
bell fakt jo? No mě je fakt na blití a sr..í, ale když jdu na wc, tak nic :unamused:
Nalila jsem si jenom čistou neperlivou vodu k pití, ze všeho ostatního se mi zvedá kufr :confounded:
Možná tak meloun by šel, při pomyšlení na něj to není tak hrozný :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak se se mnou včera u obvodní rozloučili a za 14 dní jdu do první poradny do porodky.

Evi: už včera mi bylo blbě myslela jsem, že venku omdlím, hrozný vzduch a dnes bude nejspíš to samé.
26. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
já sem si koupila ten gravimilk vanilkovej-a mě to teda vubec nechuntá :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to jak pudinkovej prášek s vodou,bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě pobavil Martin :grinning: on teď každýmu říká ať nepije,že kdyby něco tak mě musí dopravit do porodky(jako z prdele)páč on má největší hrůzu jen z toho prostředí,prý musíte tam někdo sňou být a dělat jí tu psychickou podporu
ale hlavně zaperlil když řekl,že už sem asi měla OSLÍČKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: místo poslíčky,prý ona už totiž měla oslíčky,sem se málem počurala :grinning:
26. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Andreasku: ať dopadne dobře monitor :slight_smile: tfuj tfuj tfuj
26. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
charlie: možná jo. mě bolí jakoby ta stydká kost. :angry: Včera jsem měla dost obíhání a dlouho jsem vysedávala v čekárně, tak nevím,může to být z toho?

kat: jo venku se to včera střídalo. Bylo dusno a pak bouřka.
26. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
charli fakt.. nevedela jsem co mam delat drív :grinning:, taky jsem myslela, ze se cestou po...u.. tak uvidis :slight_smile:
reni.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
reni tak oslíčky jsou boží, to by mě nenapadlo :grinning:
bell já mám naštěstí jen ten pocit, nic horšího se nekoná :astonished: :grinning: naštěstí :grinning: Ale i kdyby jo, tak se krásně vyprázdním a ani klystýr by nebyl třeba :sweat_smile: :grinning:
26. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
tak jsem zase objednala z mimibazaru malýmu nějaký hadříky. je to normální závislost:slight_smile:
26. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Evi tak možná je to z toho běhání a tak. Já si taky říkám, že jsem toho měla včera až až, lítala jsem po městě, pořád popojížděla v autě po návštěvách a do toho to vedro a dusno...
Asi si tělo říká samo o klidový režim :dizzy_face:
26. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
charlie-a nesnědlasi něco co ti nesedlo? :confused:
jako už žádný předbíhání,teď sme na řadě mi s Andreaskem a evcou,charlie ty si ještě chvilku počkej :grinning: :grinning: :grinning:
bell-no komedie stím mojim chlapem :grinning:

tak tady je zataženo,ale teda taky parádně dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jitu však to je potřeba, udělat si radost :grinning:
26. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
reni určitě jsem nic špatnýho nesnědla, včera jsem měla s kolegyní na menu kuřecí kapsu s bramborama a k večeři housku se šunkou a zeleninou, pak meloun, toť vše. Žaludek mě nebolí, spíš ty křeče mě štvou :confused:
26. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
reni jinak já předbíhat rozhodně nechcíííííí :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.