• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Mně neva, když v kočáru nespí, stáhnu boudičku a koukáme ven. :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Jitu, mně by to taky nevadilo, kdyby nebrečel :sweat_smile: . A boudičku stáhnout nemůžu, protože mu strašně vadí sluníčko :confused:
17. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
holky.... nelča má vedle pupíku bouli...nemůže to bát kýla pupeční?? ale ta prý bývá v pupíku??? :astonished: :confused: :confused: musím zítra k dr... :frowning2:
17. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
smouli a neni to stipanec od nejakyho hmyzejse? ja se taky desila, ze ma sabca u prsicka bouli a tomas rika, vzdyt je tu vpich.. byl to stipanec.. jukni na to jeste.. anebo to bude tukova.. neboj se vlka nic, ale radeji bezte ju..
17. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
koukla jsem a štípanec ne.....dostala jsem teda strach-tuková,to by bylo lepší-to nic není ne. Mno zítra tam cinknu doktorce...chjo je velká asi 2-3cm :unamused:
17. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Šmouli tak držím palec ať je to v pořádku a není to kýla :wink: :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Marky, taky držím palce, ať to nic není. Pak dej vědět :wink:
17. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
ja si myslim, ze to bude ta tukova, ale radeji bych tam zasla, at to dr. vidi..
17. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
taky na vás budu šmouly myslet at to dopadne :wink: tak já se většinou dopoledne ven nedostanu pokud nejedeme nakoupit, ale zato jsme pak venku skoro celý odpoledne. děkuji všem za gratulace :dizzy_face: víte, že ten můj si vůbec nevzpomněl :angry: :frowning2:
17. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
sun, takovi jsou chlapi no.. z toho si nic nedelej a jeste neni prece konec dne :wink:
17. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile: . Dnes to vypadá zase na pařák. Vůbec nevím, co budu obědvat, nic mě nenapadá :unamused:
18. srp 2009 v 06:20  • Odpověz
Sun, nic si z toho nedělej. My jsme měli včera výročí svatby a taky nic :frowning2: . Asi si půjdu dneska koupit růžičku sama :grinning:
18. srp 2009 v 06:22  • Odpověz
Tak jsem si říkala, jak dneska strávíme celé dopoledne venku, když už je Mareček vzhůru (to bude další krmení kolem půl osmé) a ono prd. PPL přiveze kolem 10 balíček.
18. srp 2009 v 06:25  • Odpověz
Krásné ráno holky,
nějak jsem se sem nedostala a nechce se mi teď dočítat, tak jestli bylo něco zajímavýho tak písněte :sweat_smile:
Křtiny a hody dopadly suprově, malej byl zlatíčko. Celý to prospal, vzbudil se jen na papu a pak zas chrněl. Bála jsem se, aby spal v noci, ale zbytečně. Spal jak zabitej :pensive: Dostali jsme ke křtinám a zároveň do kouta krásnou hrací deku, ale bohužel jsme tam zjistili menší závadu, tak to musím dnes poslat na reklamaci :frowning2: ach jo, než přijde nová...No, taky dostal lehátko, tak má aspoň něco :grinning:
18. srp 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak u nás v noci kojo ve 2 a pak v půl 5 :rolling_eyes: a samo pod půl hodiny s papáním nešel :fearful: a teď je nevyspalej a hladovej takže jak ho dam ke koze tak papá a usíná u toho :rolling_eyes: takže se nenají a ani nevyspí :pensive: ty vogo no to asi bude "super" den :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj kočenky,

Sun to jsou chlapi no, přesně jak píše andrejka :confused:
Blani tak to si tu růži schválně běž koupit, to je dobrej nápad a já bych ho spáchala. Schválně bych sledovala manžovu reakci.
Ven půjdeš až po PPL, času dost, ne?
Helu tak to je supr, že to malej tak krásně zvládl
Katy my taky papáme kolem půl hodiny a taky u toho usínáme :confused: V noci ale spíme krásně, od devíti do pěti, teď je malá v postýlce ale nevypadá, že by zabrala. Budí se mi a kňourá :confounded:
18. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Holky ještě dotaz, objednáváte si fotky přes net? Já bych si chtěla nechat udělat nějaký fotečky a přemýšlím nad online objednávce. Máte nějaký osvědčený fotolab?
18. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky..díky za odpověd na poiprsenku anita,já už se sem včera nedostala,ale jak tak čtu tak jste s ní spokojené všechny tak do ní asi taky půjdu,potřebuji nějakou černou..
18. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak dneska se Vojtík rozhodl že spinkat nebude,v noci se vzbudil o půl třetí,pak o půl šesté,a ž nmoc nezabral a to jsme ho měla v posteli.Pak palkal tak jsme nabídla prso,vztekal se tak jsem mu dala trochui nastřikaného mlíka a to pil,já se z něho picnu.
Teď si povídá v lehátku,ale jak ho znám za chvilku ho to přestane bavit.V deset si pro něj zase přijede mamka.Snad jim nezačne pršet.
18. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Charli já si fotky přes net neobjednávám,takže neporadím..
18. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj všem
Teď jsme vstali, malej má hlad, tak jen:

Charlie, objednávala jsem normálně přes net v drogerii - po netu udělala objednávku a v drogošce vyzvedla. Byla to Droxi (teď se jmenují jinak), ale kolegyně objednávali i v Rossmannovi, myslím, že je to stejný všude, záleží, co máš blízko na vyzvednutí.
18. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Charlie no malej taky většinou usíná kolem deváté a budí se v půl 4,ale dnes udělal výjimku :sweat_smile: :confused: a furtka je nějakej mrzutej :frowning2: po koju v 10 půjdem pro pečivo tak se snad udrncá v kočáře :wink:
jinak fotečky jsme obědnávali v Happy foto :wink: poslali jsme je tam přes net a do týdne byli hotový a vše v pohodě :slight_smile:
Andrejko Honzule taky dneska není nějak ve své kůži :confused:
jó a dneska je mu přesně 8 týdnů :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak jsme byli v obchodě a pro růžičku. Mám krásnou žlutou na dlouhatánským stonku :sunglasses: . Teď jsem musela malého odtrhnout od prsa, protože přijelo PPL. Ale nevřískal hned, až po chvíli. Sama jsem se divila. Chlap chtěl, ať si pro to přijdu dolů. Tůdle, musel vyšlapat schody :grinning:

Charlie, fotky jsem kdysi objednávala u té firmy, jak chodí do schránky ta obálka. Happy foto? Nevím, možná. Ale byla jsem spokojená. Bylo to levné a rychlé.
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak u nás noc zatím nejhorší od té doby co jsme doma, ale už vím co nemám dělat, Kačenka mi usnula v osm, a tak tvrdě, že i když jsem ji otírala vlhkým hadříkem a přebalovala, tak spala, tak jsem ji nechala a vydržela do 1 hod ráno.a pak to začalo, prostě nespala. Takže to budu dělat jako doposud, dávat spát až kolem desáte, jedenácté, to pak vydrží :grinning:

Charlie: já mám dobrou zkušenost s Fotostar a posílám je přes net.
18. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Jo holky, potřebuju podprdu, kde třeba tu Anitu seženu, nemám páru a nikde jsem na ni zatím nenarazila?
18. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
katerina já mám tuhle adresu www.spodni-pradlo-anita.cz ale nevim jakou si mám vybrat,která je dobrá..
18. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Kater a Hani já si tu Anitu zkoušela v obchodě, přímo v těhotenské módě. Podle mě je lepší vyzkoušet, hlavně když je tak drahá. Co mám tu zkušenost, tak v těhu módě mají dobrý výběr kojošprnd.

Já si přes Happyfoto dělala svatební knihu a spokojená jsem byla. Jen nevím jak to funguje s fotkama, ale asi to bude úplně to stejný. Předpokládám, že si stáhnu novou verzi toho jejich programu, naflákám tam fotky a odešlu. Pak mi to přišlo poštou na dobírku.
Pokud využiju drogerku, tak mi to dojde tam. To je ok, vedle baráku mám Tetadrogerii, tak se možná juknu na to. Stejně tam chci zajít pro plínky a ubrousky :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z pošty a z nákupu a malej spí, tak jsem ho nechala v kočáře na dvoře. Naše psice hlídá, tak doufám, že mu ten spánek vydrží hooodně dlouho.

Charlie: mí rodiče to posílají do Happy fota a naprostá spokojenost, my do fotolabu nebo fotostaru a taky jsme spokojení :grinning:
18. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Helu tak ono to bude všude stejný, že? Já to zkusím u té tetydrogerie :wink:
Mě Verunka usnula teď, už bylo načase, od pěti řádí, střídavě plačeme, kojíme a přebalujeme :grinning:
18. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Hanko, to mi přijde předražený.

Katerino, najdi si stránky Ráj dětí u Kohouta, jsou asi 4 v Praze. Tam si je můžeš i vyzkoušet a pak případně objednat na netu.
18. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.