• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Míši já tu anitu kupovala za asi 1200,- takže taky děs, ale mám ji fakt nejradši. Dobře se s ní manipuluje jednou rukou :grinning: V druhé držím dítě :wink:
18. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Charlie, no já ji mám taky drahou, bohužel a zjistila jsem pak, že na netu ji maj i o 300 levnějc. :unamused:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Charlie, tam jsem to taky posílala. Musela jsem mít ten jejich program. Ale zapomněla jsem heslo, tak se budu muset zaregistrovat znova :grinning:
18. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Míši to tak bývá, kdybych já zapátrala, tak ji určitě najdu taky o dost levnějc. Ale tak zas až zničím tuhle, můžu si už najisto objednat novou

blani na happy fotu jsem zaregistrovaná taky, ale ty přihlašovací údaje taky nevím :confused:
18. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Přidala jsem zas něco málo fotek na galerii, adresa je v albu, tak se jukněte :wink:
18. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Charlie, jj, taky si příště objednám na netu. Ale už bych byla chytřejší, jen bych si ji vyzkoušela v krámě :grinning:
18. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Holky, taky jsem dnes hodila pár foteček našeho broučka do albíčka :wink:
18. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Díky za tipy holky.

Tak jsem teď Kačenku nakrmila a ona se mi pěkně poblinkala :frowning2: , tak zase celá převlíknout a sebe můžu vlastně taky :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojky mamči,
tak já fotky objednávala v happy fotu měly tam akci tak vyšly dobře a za tři dny byly doma :slight_smile: blani já zase od lonska(taky jsem tam objednávala tu fotoknihu) zapomněla přihlašovací jméno a oni mi ho poslaly na mail znova :wink: už se těším až budu dělat fotoknihu prckovi, ale to tak za rok, abych měla z čeho vybírat.
18. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky, vratily jsme se z prochajdy a kramku..
tak mi kojo v devet a pak az v sest rano.. :sweat_smile:
ted spinka na zahrade, ja si jdu dat cerstve jeste teple housticky s maslem a sunkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k nim jahodovy dzusik..
zitra se jedem ukazat do prace, tak se tesim..
18. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
teda andrej ty si troufáš teplý housky a jahodovej džus malá pak nemá problémy? já čerstvý pečivo nejím radši vůbec i tak s těma prdama bojujem :confounded: spinká vám teda sabinka skvěle nám včera usnul brzo už v šest takže vstával po půlnoci.
18. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
ahojky holky, jakpak se máte? já jsem tak unavená, a to jsme spala docela dobře, ale už se mi to asi začíná střádat... a ještě jsem dostala MS a je mi blbě. šimonek je ale zlatej. je hodňoučkej, pořád breptá a směje se. a hodně spinká.
18. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
A co to je ta fotokniha?
18. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Jituš, tak to je fajn, že ti hodně spinká. Aspoň si taky odpočineš :wink:

Já jsem Marečka o půl desáté nakrmila a od té doby je v šátku. Při pokusu o vyndání začal hroznej řev, tak ho mám zase u sebe. Uvařili jsme oběd. Akorát mě hrozně bolí mezi lopatkama. Ale zase mě nebolijou ruce :grinning: . A mám ofuněnej celej krk :grinning:
18. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
blani, koukám, že se s malým docela nataháš.Ještěže je to takovej drobek....ty jo, já kdybych měla nosit pořád Štěpána kterej má už 6,5kg tak bych byla určo ztrhaná jak pes. :unamused:
18. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Heluli, jééééé, všechno nejlepší k svátku :wink: . No, natahám, on mě chce pořád cítit, jak mi tluče srdíčko a jak na něho funím. To má nejradši :grinning: . Teď jsem ho z šátku vytahovala, protože jsem potřebovala jídlo vytáhnout z trouby (na to jsem si s ním už netroufla) a okamžitě, co jsem ho vytahovala, tak začal koukat. Tak jsem ho obložila tím šátkem, ale pořád kouká. Stejně má čas na papkání, tak to nevadí. Hlavně, že nebrečí :grinning:
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ale zase abych kápla božskou, tak su ráda, že mě tak moc potřebuje, je to hrozně fajn :dizzy_face: . Akorát ty ruky nejsou rády :sweat_smile: . Zlatej šátek :sunglasses:
18. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
sun mne prijde, ze to sabce nic nedela.. cerstve pecivo apod.. tak at to nezakriknu :wink:
18. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Blani díky :slight_smile:
No, já jsem ráda, že ten náš chlapec není příliš chovací. Nosit ho celej den bych fakt asi nedávala... V šátku mi teda nechce být vůbec, je hroznej zvědavec a z toho šátku vidí jen mě a to mu nestačí :unamused: Teď jsem hodně četla, že není dobrý dítě nosit do devíti měsíců ve svislé poloze v šátku. Na kurzu mi zas říkali, že to vůbec zádičkům nevadí...tak si pak babo raď co?
18. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak to se máš andrej :slight_smile: heli taky vše nejlepší k svátku :dizzy_face:blani tady je fotokniha http://www.happyfoto.cz/cz/page/121/pevna-lepena-vazba.html?detail=29, dělala jsem jí loni s fotkama ze svatby a je to super kam se hrabe nějaký fotoalbum z tohodle ti fotky nevypadnou :grinning: navíc si to můžeš upravit jak chceš doplnit texty apod.
18. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
On si tou hlavičkou kroutí, takže vidí. Já ho nosím na stojato. V kolíbce mi nechtěl být nikdy ani na rukách. Tu hlavičku má na volno, já mu ju držím a až usne, tak mu ju dám do toho pruhu. Ale taky ne vždycky v tom šátku chce být. Každopádně mám už aji šátek poblinkanej :grinning:

Sun, koukám, že mají super akci teďka :wink: . Ale není tam ukázané, jak to vypadá :frowning2:
18. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahoj....tak jsem byla u toho dr a nic to nebylo...jak prý roste bránice a střeva pracují tak to se někdy dělá a hlavně nedonošencům :slight_smile: tak jsem klidná, ale kámoška mě včera tak vybláznila,asi bych si toho moc nevšimla....taky nás vážili zrovna a tak má nelča 4.500g přesně :sweat_smile: :dizzy_face:

ještě jdu v půl 3 kůli tomu přetáčení na pravo....tak uvidím :wink:
18. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
právě jak chceš ty :grinning: stáhneš si u nich program a tam máš prázdný listy A4 a vybíráš pozadí vkládáš fotky rámečky texty atd. no a pak jim to pošleš a přijde ti knížka hotová. už se těším jak si s tím za rok vyhraju název už je jasnej Filípek a jeho první rok :grinning:
18. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Sun, aha :sweat_smile: . Hmm, to zní zajímavě :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Šmouli, tak hlavně, že to nic není. A malá je teda cvalík :wink:
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak jsem dneska zjistila, že se po mateřský s největší pravděpodobností nebudu mít kam vrátit. To jsem zvědavá, kde se upíchnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malej teď bručí v postýlce, asi pro něj budu muset jít, protože muž se snaží usnout, přišel v půl 12 z práce a ve 4 musí zase do práce a potáhne to až do zítra do oběda. Tak budem v noci samotní, prvně :confused:
18. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak to je super šmouly, že to nic není , jíto prosím tě když budu zamrazovat to mlíko do těch pytlíku na led tak s nima musím něco dělat (sterilizovat nebo tak něco?) nebo ne? nebojte to zvládnete samy taky jsem z toho měla strach, ale pohoda.
18. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Sun, no já se nebojím, akorát si moc nepokecám, bude to dlouhý a budu muset večer s psicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co, aplikuju na malého šátek. :grinning:

Ty pytlíky sterilizovat nemusíš.
18. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jitu, tak dlouhá šichta? To by mě asi klepla pepka a hlavně bych tam usla :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Holky, myslím, že už jste to probírali, ale Kačence se udělali na jedné straně obličeje červené pupínky, myslíte, že je to z jídla či z čeho?

Už zase pláče, tak tam jdu :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.