• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
katko, to budou asi ty potnicky bych si tipla..
18. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Kt, asi potničky. Zkus na to ťupnout tyčinkou do ucha namočenou v lihu, co si měla na pupík. Jinak by taky stačilo MM.
18. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Andrej má to jen na té jedné půlce obličejíčku,jinde ne. K Dr. jdeme až příští úterý, tak snad to nic nebude :unamused: :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Blani, jde jim dělat nějakou kontrolu, jestli se neflákaj, bude tam s majitelem.
18. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Kat, malej má potničky taky jen místy, tuhle je měl za levým uchem :confused: :grinning:
18. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
diky Jito ja to zkusim.

Jdeme krmit papa
18. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak to já jsem strach měla, když jsme tady byly poprvní samy spíš z toho, kdyby se něco stalo tak co si tu sama počnu tak my jdem krmit tk zatím
18. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak jsme byli venku. Prošli jsme se a pak jsem na půl hoďky sedla na lavečku. Vydržela bych dýl, ale musela jsem dom, protože mezi 3. a 6. mají přijít na revizi plynu.
18. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
tak si asi blani taky budu muset pro tu kytku dojít sama, jsem čekala dneska, ale opět marně, ale prý na to myslel :rolling_eyes: ale nestihl, je fakt nemožnej :angry:
18. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Sun, tak muž je za 5 minut doma, kdyby se něco dělo, navíc tu mám u baráku auto, kdybych potřebovala k dr., myslím, že jsem schopná zachovat chladnější hlavu v řízení v krizových situacích než manžel¨, což se ukázalo když mi praskla voda, jsem myslela, že budu muset řídit a taky jsem to několikrát za cestu nabízela, jsem se bála, že nedojedem a to je to cca 2 km :grinning:
18. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Už jsme osamoceni.
Po O jsem šla s malým k vetemu, trochu ho předvést a nakoupit pro psici - vodičku na čištění uší a biokil, protože zas někde chytla blechu, přitom má spot proti klíšťatům a blechám. Blecha by nebyla až takovej problém jako její alergie na blechy. Kudy blecha projde, tam má červené cestičky a spoustu míst si rozkousala, takže má rozkousané packy, ocas, no bezvadný, klika, že je tak chlupatá a není to vidět.
Tak už je nastříkaná, vystříkanej pelíšek a teď trucuje na gauči :grinning: :grinning: Loupe po mně očima. :fearful:
18. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Sun, no jo, chlapi. Ale kdyby na to myslel, tak ti aspoň popřál, ne?
18. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Jíťo, váš Alex je Alex nebo Alexandr nebo Alexej?
18. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Blani, je to Alexandr :slight_smile:
Mám to v pasu :grinning:
18. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
jo to mi popřál včera, když se divil kdo mi pořád píše tak jsem mu řekla že mi přejou a on k čemu :rolling_eyes: ?? říkám k svátku a on tak všechno nejlepší už mě fakt štve :angry:
18. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Heli všechno nej,nej,nej k svátku :wink: :slight_smile:
Katu mě se na potničky veeelmi osvědčil obyč Solamyl :wink: buď ho nasypat rovnou do koupele anebo ho svařím s vodou na kaši a nakydam do koupele :wink: :slight_smile:
Šmouli to je dobře že je ta bulka v pořádku :wink: :slight_smile:
Jinak mi byli doma sami celý týden :wink: včetně víkendu a to hned jak byl malýmu třetí týden
18. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Jíťo, já su tele :grinning: . Nevím proč jsem si myslela, že tam máš napsané Alex :sweat_smile: . Tak dík :grinning:

Sun, fakt? Tak to bych byla pěkně naštvaná. Jako žádná omluva, že zapomněl? To teda :angry:
18. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Blani, Alex mám psáno na rajčeti v albu, tak možná proto.
18. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
jo jen že toho má moc :confounded: no už se s ním nebudu rozčilovat. dneska chci zkusit otisknout filípkovi nohu a udělat mu odlitek ze sádry tak jsem zvědavá jak se nám to povede on taky chvilku nevydrží v klidu včera jsme dělaly otisky noh a rukou do knížky tak nohy ušly, ale ty ruce no to byl boj :grinning:
18. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Jíťo, je to možný :wink:

Sun, mně dneska přišly taky otisky. Do písku. Tak su zvědavá. Vleze mu tam aji ručička aji nožička. Říkala jsem si, že mu to uděláme, až bude spinkat. No, ručička by šla, ale nožička těžko, když ju má pořád v dupačce, ponožce nebo overálku :sweat_smile:
Ty mu budeš dělat jakej otisk?
18. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
chci normálně otlačit nožičku do plastelíny a pak vylejt sádrou teď tady zrovna tu plastelínu zpracovávám je to tvrdý jak beton :grinning:
18. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Blani, tak z ponožky ho svlíkneš raz dva ne?
18. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
ruka je horší on jí má pořád v pěst a narovnat jí to je fakt náročný člověk by neřekl, že takovej skrček má takovou sílu :grinning:
18. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Jíťo, to jo, ale to by musel být jenom v bodýčku, pak má ponožky, a to moc často není.

Sun, s tou pěstí máš recht, to mi nedošlo. Asi to bude kovbojka :grinning:
18. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
tak jsem se trochu prospala.. :slight_smile:
sabca ted zrovna blani je jen v bodycku a ponozkach, je parak..
taky jsem vyzehlila silenou hromadu pradla, tak jsem rada..
rizoto mame od vcera, tak nevarim.. jen bych neco upekla.. ale co??
a jdu si uvarit caro :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Blani, no v těhle vedrech máš šanci na bodýčko a ponožky :grinning:
18. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Já ho mám v overálku :sweat_smile: . Ale není nijak horkej, je tak akorát :slight_smile:

Andrej, chceš tip? Upeč černouška. Dala bych si. Na netu to je myslím pod pojmem vařená buchta. Zkusím pohledat.
18. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
sun, nic si z toho nedelej, proste chlapi no.. oni ty datumy moc neresi.. tomas na to taky moc neni..
spis nez abych dostala puget mi opravi pracku nebo tak neco.. jak prakticke, ze?? :grinning: ale je fakt, ze ted se k tomu porodu a narozkam fakt pochlapil a udelal mi velkou radost.. vsak ten tvuj taky treba neco jeste pripravi..
18. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
andrej rizoto jsem dělala v neděli a taky jsme ho měly dva dny :grinning: tak náš rarášek je dneska jen v bodýčku a bačkůrkách už má třetí dvoje si stihl při přebalování počůrat :grinning:
18. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
18. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.