• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
AHoj holky.
Dneska jsme byly na ockovani 1.hexy - do zadecku, tak Majdulka jen trosku brekla a jinak OK. Ted cekam jestli bude nejaka reakce.
Jo a mame 6040g :slight_smile: no a zhruba za 2tydny mam zavolat a domluvime se na nausnicky - chudinka moje, budou jit trapit :frowning2:
18. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj Andaro, už tak brzo náušničky? Jsem myslela, že se dávají až později. Aspoň známé dceři je dali až po všech očkováních. Asi těch hexa vakcín. Určitě byla první půl rok bez náušnic.
18. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
No nekde je pichaj uz v porodnici!
Doktor nam rekl, ze urcite azu po prvnim ockovani :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
díky že jste na nás myslely :wink:

béééé gde je Milunááááá :frowning2: :cry:

žvýkala jsem a vytáhla jsem si plombu....tak tam mám ďouru :angry: musím se objednat....

manža včera přiletěl z Korei a holce přivezl co tam dostal převlek korejský jaký tam nosí v nějaký svátek. mno hrůza :grinning: řekla jsem že má aspon něco na karneval :grinning: noooooo a zas je v madarsku...tak zase samy :unamused:
18. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
jo a dnes na ty kontrole -jak se přetáčí to ušlo, a řekla mi at ji beru Nelinku jako 6nedělní mimčo :pensive: .....takže nám je vlastně mín...proto jsme se ještě nesmály...ted užse usmívá :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
no to jste si tatku moc neužily co vůbec dělá, že takhle poletuje po světě jestli se můžu zeptat. holky máte některá chůvičky? koukám tady po internetu a nevím jaký vybrat. :confused:
18. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
dělá na projektech(automobilka)

ježiši mě tak bolej záda a za krkrm a dnes mi malá blbla od 2h se pořád kroutila až se v 6h posrala a už nespala!!tak jsem jako docela hotová, páč mě tím kroucením pořád budila :angry: chrápala bych... a dr mi říkal, že ji mám často masírovat bříško abych se vyspala!! :sweat_smile:
18. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Šmouli, koukám, že manža je velkej cestovatel :wink: . Šmouli, u nás na bolavý bříško funguje, když mám Marečka bříškem na sobě. Prostě ho normálně nosím. A když ho to chytne tak brzo ráno, tak si ho tak dám a usnem spolu :dizzy_face:

Sun, já nemám, takže neporadím :frowning2:
18. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
tak filípek je dneska nějakej moc hodnej teď tu vedle mě chrupká v kočíku, martin odjel před hodinou a půl nakoupit a pořád nikde to asi schání tu kytku :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Sun-my mame a jeste jsme je nepouzily, mysim ze to je Phillips :wink:
18. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Sun, my máme philips. Používám skoro denně a naprostá spokojenost. :wink:
18. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
taky si ji blani dávám na bříško, ale když mě ted chytla ta krční páteř, tak nevim nevim.....raději ji dám do lehátka anebo ji masíruju,ale neprdí u toho,ale je ji to příjemný to je poznat.

no jdu ji ukonejšit nějak se ji něco nelíbí a půju hned chrnět :pensive:
18. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
my mame chuvicku phillips pujcenou od sousedu, ale stejne ji moc nepouzivame, prijde mi, ze funguje nejak hur nez by mela :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky-tak zas po delší době zdravím,nějak nemám čas see dostat k pc-snad zitra budu mít chvilku sem mrknout :wink:

malá už má 4070kg tak už nám neprotíkají plínky :grinning: už se jí začínají dělůat faldíky tak nám ty plinečky drží
¨
hodím nějaký fotečky,tak zatím pá :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj, damy. Obcas vas ctu, ale nejak nestiham... a taky jsme meli dneska rizoto.

PS: My mame chuvicku Alecto DBX85 (v CR asi nebude k dostani) pouzivame kazdy den - kuchyn dole, loznice v patre. Pri nakupu bych hlavne koukala, aby to byla chuvicka DECT, ty vubec nerusi ani nechytaji zvuky od sousedu jako ty s FM nebo analogove. Naprosta spokojenost, jinak bych musela porad litat po schodech kontrolovat, jestli je mala ok.
18. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Dneska bude zase pařák. Nám má přijít o půl desáté návštěva. Musím poklidit, ale teda nevím, jak, když mám Marečka na sobě :sweat_smile: . Budu ho muset odložit, ale on se určitě probudí :pensive:
19. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
My máme taky Philips a super :wink: ale máme tu Philips Avent za 3600kč(svatební dar) a je to zbytečně drahý páč to že hraje ukolébavky a měří teplotu v pokoji vůbec nevyužiju :grinning: a používáme ji každou noc :wink: jelikož prcek spinká sám v pokojíčku a my v ložnici
19. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
ja dnes jedu do prace ukazat malou, tak se tesim :slight_smile:
ty paraky uz by mohly prestat! :unamused: sabinka spala od pul desate do peti, pak kojo a spi jeste, tak jsem si pekne pochrupajdila :slight_smile:
hezky den vsem maminkam a jejich mimiskum! :wink:
19. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
kači taky to chci zavést že bude spát už v pokojíčku-ale já se nějak bojím-nemám monit dechu :unamused:
19. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
Jak je mozny, ze vam ty deti tak spi? Mne se mala budi minimalne 1x za noc, vetsinou 2x. Ale je pravda, ze jeste nema 5 kilo, tak to asi nejdriv chce dohnat.
Vcera po ockovani jsem kojila kazde 2 hodiny, v noci teda milostive po 3 hodinach. Nojo, ale jinak je zlata!
Dokud budu kojit v noci, tak nechame malou spat u nas v loznici. Je to tak pohodlnejsi.
Tady ma byt dneska 34 stupnu, zatim to jde, vetram a pred polednem vsechno zavru, okenice, zatahnu zaluzie, a doufam, ze to uvnitr udrzim na tech 26 stupnu maximalne. Jinak se upecem!
19. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
a kde bydlíš jane?? tak to ti spinká hezky...mě nějak poslední dobou blbne se spaním...včera usla ve 20h - 23h-3h-6h myslela jsem že vydrží třeba do 4h ale kdepák milostivá už ve 23h chtěla papat :grinning:
19. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Krsné ráno maminky.Tak Vopjtík se rozhodl že prso prostě už nechce,pokaždé u toho hysteráky,tak to teďka praktikujememe že z jednoho odstříkávám a dávám to z flašky a po druhé dávám bebu.Je spokojený nepláče,směje se,po fllašce si povídá.Ne jak u prsa křik,ale zatím ještě zkouším njedříve prso a když vidím po několikáté odpor tak už se nesnažím.
Jinak papal v deset pak hned usnul,vzbudil se mi ve čtyři a pak o půl osmé.
19. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Šmouli no monitor dechu sice máme půjčený,ale ještě jsem ho nezapla :sweat_smile: nějak necítím potřebu
19. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá nám spí v podstatě taky ve vedlejším pokoji, ale nemáme tam dveře, tak je to skoro jak kdyby spinkala s náma.
Monitor dechu mám a zapínám ho pořád. Chůvičky mám taky Phillips, takové ty žluto-bílé a občas používám, ne ale denně. Taky máme barák na patro, tak se to hodí.
Dneska spinkala od 21-5 ale pak už ne a ne spinkat. To jsem si ji od šesti vzala k sobě do postele, ona koukala kolem a já tak na čtvrt hoďky usnula.
19. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Já jsem si na ten monitor hrozně zvykla a přijde mi super :slight_smile: . Hlavně teda, co nechápu je, že už druhou noc začal v noci pípat. Mareček na stejným místě, ležel na boku. A to máme molitanovou matraci, takže ho to krásně snímá. Tak nevím, jestli má delší pauzu v dechu.
A jinak spí s nama v ložnici a dloooooooooouho bude. Co taky chcu v bytě 2+1 :grinning: .
19. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Smouli, v Holandsku..
Vcera jsme byli na ockovani a mala byla potom jak zfetovana, porad spala, byla ufnukana, zaviraly se ji oci, budila se co 2 hodiny na prso, to jo. Bylo mne ji lito! Pak jsem ji namerila 38,2 .. takze cipek, za pul hodiny po cipku se po... takze to nemelo efekt, tak jsem ji pred spanim dala jeste kousek dalsiho cipku. Dnes rano uz dobry.
Ted uz snad zase spinka. Chvili se vztekala, ne moc, jen trochu vykrikovala na protest, ale to ona pak vetsinou usne.
19. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj.
Janneke, my taky nemáme spící dítě a kojení přes den po dvou hodinách je dobré, malej chce většinou po hodině, tak to natahuju aspoň na hodinku a půl (někdy, podle toho jak hodně je urputnej) a noc 22-2-5-7(ale to jsme ještě usnuli bez kojení) a pak 9. Teď nespí, vykládá si v postýlce, snažím se najíst a ještě mám v plánu sprchu a umýt si vlasy. Naštěstí v noci se napije, krkne a je tuhej.

Poslední dny trpíme na prdy, takže před každým kojením dávám Sab Simplex, určitě je to lepší, ale zcela bez problémů to není. Hodně masírujem a při každým přebalení cvičíme s nožičkama a na chvilku dáváme na břicho, což má význam jen v dobrém rozmaru :grinning: Jinak se vzteká a včera se snažil otočit zpátky na záda, podařilo se mu to jen tělíčkem, prdelu nepřehodil :grinning: asi neví, jak má švihnout nohou, jen ať je chvilku v nevědomosti, to už ho pak budu muset na stole víc hlídat. :grinning:
19. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak to mame, Miso, skoro stejny schema krmeni. Pres den to vetsinou nenatahuju, to ani neni treba, ale v noci se vzbudim, az kdyz mala dostatecne protestuje. Dokud jen fnuka, tak se proste nevyhrabu a nezvednu, jsem jak prastena. Kdyz zacne hulakat, tak jsem hned auf.
Posledne jsme meli dokonce par dni 19-pulnoc-4-7.

Tak uz jsem vsechno zavrela, utemlovala a mame v obyvaku zatim 21,9 stupnu. Venku uz zacina byt horko.
19. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Janne, to máte dobrou teplotu. My máme 24,5 stupňů.
19. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
ČAUKY-tak malá dnes od 5:45nespí :rolling_eyes: vykládá si tady s hračkou :sweat_smile: naštěstí je ale hodná

já teda monitor převážím sebou i když jedem k martinovi,sice mi to přenášení leze na nervy,ale sem stím monitorem fakt klidnější

Blaženo hlásí se Miluna-kde seš?se zase míjíme co?

ty jo tak jak čtu,tak se nám ti prcci začínají pěkně vybarvovat co?

mám nový fotečky
19. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.