• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Reni, hezké fotky :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Blani-díky-mrkla sem ktobě do alba a Mareček je pořád takovej droboučkej,kolik váží?
19. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Renčo :slight_smile: týýýjo to je bobeček :slight_smile: no my včera nespili od půl 5 :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Nazdárek,tak jsme se vrátili od doktroky,tak sofinka už váží 4450g zítra jí bude 9.týdnů..
Venku je krásně,ale já musím jít uklízet,v 15h přijede náštěva,tak aby se nelekli co tady máme za bordel..
Andy to je škoda že Vojtíšek odmítá tvoje prso a chce jen flašku..
Joo holky poradte mi od pátku mám menses,ale pořád docela dost krvácím,před otěhotněním jsme měla menses tak 4 dny a ted už to mám 6 den a stále to nekončí,to mám určitě z té blbé injekce co? :angry:
Myslíte že mám zavolat na gyndu a zeptat se?
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Reni malá je krásná a jak vám to spolu sluší :wink:
Jinak my monitor taky používáme a když spíme mimo domov tak ho tahám sebou,aspon můžu v klidu spát..
19. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Hanko, z jaké injekce?
19. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak jsem si říkala po příchodu z venku, že se malej každou chvilku musí probudit a jsme doma skoro hodinu a furt chrní v korbě, to jsem mohla být dávno naobědvaná :angry:
19. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
No z té antikoncepční..
Sofinka dneska spí tak po 20 minutách a jinak je pěkně protivná,pořád pobrekává a to i když jí nosím tak to už teda nevim co s ní vymyslet..
19. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojky,
tak my jsme se teda dneska vůbec nevyspaly a filípek je v tom nevinně. praštěná sousedka včera tapetovala pokoj co sousedí s naší ložnící a celý se jí to zkroutilo a ještě praštěnější soused se dal o půl jedný do čištění zdi :angry: jedinej kdo chrněl jak zabitej byl fílípek :grinning:
19. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Hanko, ty sis dala tu Depo Provera? No tak to klidně, tomu bych i věřila.
19. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Hanko:
Depo Provera je antikoncepce ve formě injekcí. Je vhodná i při kojení a tak je často využívána ženami po skončení šestinedělí. Velkou výhodou oproti orální antikoncepci je to, že nemusíte denně myslet na to, abyste včas spolkly tabletku. Aplikuje se 1x za 3 měsíce.

Na druhou stranu má i nežádoucí účinky. Mnohé ženy si stěžují na časté a dlouhodobé krvácení, špinění nebo přírůstek hmotnosti. Menstruace může naopak během účinku injekce úplně vymizet. To však může mnohým ženám naopak vyhovovat. Mnohem horší je však to, že Depo Provera má prodloužený antikoncepční účinek. To znamená, že návrat plodnosti může trvat od 4 do 31 měsíců. Délka podávání na to nemá vliv. Toto zřejmě nebude vadit ženám, které již neplánují další těhotenství nebo plánují těhotenství výhledově za několik let. Ale pokud hodláte přijít brzy po vysazení antikoncepce do jiného stavu, je možné, že díky této metodě antikoncepce, budete mít dlouho problém s otěhotněním. Depo Provera by se navíc neměla užívat více než 2 roky v kuse, pokud je možný jiný způsob antikoncepce. A nezapomeňte, že narozdíl od pilulek, podkožních implantátů nebo tělísek se Depo Provera nedá odstranit a musíte počkat až přestane působit. Pokud Vám nesedne, tak nemáte možnost se jí zbavit.
19. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jo tu Depo Provera doktorka mi říkala že z toh můžu začít špinit,ale že budu takhle krvácet to jsem nečekala,doufám že to co nejdřív přestane,ta injekce působí 3.měsíce já jí mám 14 dní,nejdřív jsme byla v šestinedělí,ted zas tohle a to jsme ještě neměli ani sex..se z toho poseru,celý léto strávím s vložkou mezi nohama :angry:
19. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Sun sousedi jsou teda pěkně na palici co? :angry:
19. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky.
Tak reakce na ockovani zadna-uff :slight_smile:
Jinak ja mam postylku v loznici a na noc ji strkam uplne k posteli, bez monitoru ani ranu. Blani nam taky jednu chvili porad houkal, ja vystresla, ale vymenili jsme baterky a uz nic :slight_smile: No ono to houka i pri ty delsi pauze v dechu,coz mimca pry do nejakeho 3-4mesice bezne maji :wink: rikal muj pediatr, ktery je mimo jine kardiolog.

Hanko-ja z mela MS podruhy a teda dva dny silene silnou,ale celkem 4dny a pak to preslo, urco to mas z injekce (ted jsem cetla u vic holek jak po ni krvacej),takze jsem uz na 100%rozhoduta, ze do zadny antiko nejdu. :sunglasses:
19. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jo a sex?Uz jsme zkouseli, jizva po nastrihu v poho, ale vevnitr to pichalo, tak nevim musime zakouset a zkouset. V zari jdu jeste na kontrolu na gyndu.
19. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Fakt dobrej článek tak ted už mám fakt náladu pod psa,jsme si to měla předčíst dřív než jsme si jí nechala píchnout.. :angry:
Hanko, no osobně myslím, že je to pěkný svinstvo a pokud chce další mimčo, měla Tě dr. spíš odradit. Návratnost do normálu až 31 měsíců - tři roky snažení - to je dost na palici.
Andaro, mně gyndr. říkal, že používat lubrikant, bo při kojení nejsou estrogeny a tak je uvnitř hodně sucho a proto to bolí.
Jsem mu při prohlídce totiž cukla, když použil zrcadla, tak mi to na to konto řekl.
19. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak my chceme další dítě až tak za 4- 5 let,takže tohle by mě ani tak nevadilo,ale spíš mi štve to krvácení..doktorka mi o tom skoro nic neřekla jen že některé ženy po tom trochu špiní,ale ze mě to teče jak z vola :angry: se mám ještě 2 1/2 měsíce na co těšit :rolling_eyes: a možná na ten sex vůbec nedojde když budu takhle krvácet..
19. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky.. byly jsme v praci a bylo to fajn.. vedro je desny..
holky mi meli naposledy sex, kdyz jsme sabinku vyhaneli :slight_smile:
a po tom velkym siti nevim nevim, kdy ho mit budem.. docela se bojim..
jitko, nikdy jsem lubrikant nepouzivala, ale myslim si, ze ted na nej urco dojde.. :slight_smile:
jinak andaro, ja do zadne antiko taky nejdu! :wink:
19. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak jsme doma z prochajdy,měla jsem sraz s kámoškou,sedli sjme si na azhrádku,malý nespal ale byl moc hodný.Doma jsem odstříkala moje mlíko a ještě dokrm Beby,samozřejmě že u prsa řev,Teď vytuhnul.Tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.Já aspoň obědvám do zdravé to zrovna není-mám pizzové bagety. :slight_smile:
Mě gynda čeká teprve zítra,jsem asi poslední kdo ještě nebyl,ale jdu k nové doktorce a ta měla dovču.A pak hned jedeme k našim.Já antikoncepci určo chci,protože si nedokážu představit že bych teďka znovu otěhotněla. :astonished: A na takové dám si pozor nevěřím :grinning:
19. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak jsem si schrupla :slight_smile:

Reni, před 3 týdnama vážil 3190g, takže tipuju, že 3,5kg už má :slight_smile: . V pátek jdeme na převážení.

Lubrikant bych při sexu přivítala. Ta jizva mě nebolí, ale bolí me to dole při vstupu a to jako že dost. Nevím, jestli mám šití aji tam, ale zdá se mi, že jo. U nás to bylo zatím jenom 2x a to podruhé manža musel přestat.
19. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Andreasku -vsak ja ji nikdy nebrala a nechci do sebe zacit cpat hormony...mozna nekdy az budu mit deti dost :grinning:
No tu jizvu po siti hlavne hodne masiruj at je to pruzny, pak to bude ok neboj - sem se taky bala a no problem :slight_smile:
Na lubrikant jsem uz taky myslela,ale je mi trapny ho koupit :sweat_smile:
19. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
No u nás sex nebyl :confused: a jsem zvědavá, kdy jako bude.

Blani, ten je mrňavej, prej 3,5 kila už - ve dvou měsících :grinning: To náš - sežeru, co mi přijde do pusy - bude mít dvojnásobek porodní váhy určitě ve třech měsících a ne v šesti :pensive:
19. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Andrejko, přesně tak. Otěhotnět teď fakt nechci a dávat si pozor je podle mě pro ty, kterým by další mimčo nevadilo :wink:
19. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
andrej, ja jdu na kontrolu az v pondeli 24/8 :wink: :wink: takze nejsi posledni :slight_smile:
blani, je mozne, zes byla sita i vevnitr jako ja a tak to muze bolet i tam.. ja prave poprve chci radsi pouzit neco jineho nez hned tomase :grinning: aspon zkusit tampon a pak treba vibrator :grinning: :grinning: :grinning: abych se pripravila :grinning:
19. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Andreo je jasné, že pokud jsi mu cpala pořád flašku z příkrmem, tak ti nebude chtít z prsa! Určitě jsi se někde dočetla, nebo ti to řekli v porodce, že flaška je nejúspěšnější cesta ke konci kojení. To jsi musela vědět. Tak čemu se teď divíš ? Ono mnohdy pro matky kojení není pohodlné a proto to začnou omlouvat takovými způsoby, že nechtějí prso, ale čí vinou ?
19. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Blani, pokud si měla nástřih, tak si šitá i uvnitř. Nástřih jde do větší hloubky než případné natržení.
19. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Andreasku ted si mi fakt pobavila :grinning: U nás zas Petr si bude muset koupit nějakou gumovou mařenu jinak chudák zapomene jak se to vlastně dělá.. :grinning:
Andara já myslím že lubrikant je normální věc prodávají ho v lékárně i v drogérii,mylsím že v dnešní době to nikdo neřeší.. :wink:
19. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Andaro, to jsem se zasmála - trapný koupit :grinning: :grinning: Určitě ho maj v drogošce, tak až půjdeš pro nákup, tak ho tam přihoď a máš to :grinning:
19. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.