• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hani no fakt se na to chystam, nechci u toho tomovi knourat, tak si takhle zjistim, jestli uz to jde nebo ne :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
jj, andaro, dnes uz to nikdo neresi :wink:
19. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Andaro, prosím tě, a jak se masíruje? Mám ji takovou tuhou, tak by mi to určitě prospělo.

Jitu, jo jo, už :grinning: . Dneska má na sobě overálek pro novorozence :grinning: . Řekla bych, že mu je tak tak, ale to říkám už 14 dní :grinning:

Andrej, určitě byla. Měl prej aspoň metrovou nit a byla mu krátká :zipper_mouth: . Tampon bych nezkoušela, nad vibrošem jsem už taky přemýšlela :grinning:
19. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
No já pak po prohlídce na gyndě trochu krvácela, tak jsem říkala manžovi, že má smolíka, že mohl mít styk s pannou a takhle to za něj zmákl doktor.
Asi to byla taktická chyba, bo vytřeštil zrak, že to jako mohlo bolet a ještě následky :confused: Se z něj jednou picnu.
19. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Mně je ten lubrikant taky trapný koupit, protože u nás na vesnickým obchodě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
no blani, tak tos mela taky nejaky vetsi siti.. vis co.. i tak je to od porodu jeste pomerne kratka doba, takze to bolet muze.. a co ti rekli na te kontrole? ja jsem u sebe fakt zvedava, co mi dr. rekne.. jdu v pondeli..
19. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Blani, náš roste hlavně nebo spíš hodně do dýlky, s jednorázovkou by měl ještě 56, ale s látkovkama dávám už 62 a na 56 dávám extendor.
A musím objednat nový svrchní a u nás maj látkovky v srpnu zavřeno, začínám mít problém s nočníma PUL, nemůžu to pořádně vycpat a malej zrovna jako napotvoru přestal v noci kadit, tudíž bych ho mohla přebalit až ráno, protože ani moc nečůrá, takže plenka co mám noční je jen trochu vlhká :unamused:
19. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Mě doktorka na kontrole řekla že je vše v pořádku a to jsme byla taky pěkně šitá,ale když mě vyšetřovala tak jsem sebou pěkně cukla jak mi to zabolelo,tak mě chut na sex zas přešla no a ted už 6 den krvácím takže mám smolíka..
19. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
hani no jo no, uz to nebude asi co to bejvavalo :grinning: ne delam si legraci.. chce to cas, aby se to dole vse zahojilo uplne..
19. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak to my už nosíme hadříky 62,56 už mám skoro celou vyřazenou a to si to ani moc neužila,ona roste hrozně moc do výšky je to taková hubená špageta,vždyt za 9.týdnů už vyrostla 9cm :confused:
19. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Jitu, já nekrvácela, ale pipka mě do večera bolela :rolling_eyes:

Andrej, říkal, že je vše OK, ale že tam mám cosi (nepamatuju si ten výraz) kvůli kterýmu mi může být sex ze začátku nepříjemnej. Ale on mi na to chytl, abych věděla, kde to je, a já jsem ni necítila :sweat_smile: . Mně to bolí vevnitř. Ale nejhorší je, že chuť bych aji měla, ale strach z bolesti mě brzdí :pensive: .
Za měsíc (teď už tak za 14 dní) budou výsledky stěru a pak tam stejně asi půjdu kvůli tělísku. Manža chce, abych tam šla už teď, že mě to bolí, že to nejde, aby mě to bolelo, ale dr. s tím stejně nic neudělá.
Ono je jedna věc - zhojené šití a druhé věc požitek ze styku. :unamused:
Andreasku, neboj, určitě si zhojená dobře.
já tedy měla trochu bobky z toho šitého čípku, ale prý je OK.
No my si davali pozor celou dobu co jsme spolu a pak kdyz jsme uz mimco chteli a anzili se, tak to trvalo 14mesicu :unamused:
No ja jsem taky z vesnice a nikdy jsem toto nekupovala, jen jednou v zivote kondomy (bananovy :grinning:) v drogerce a byla jsem cervena az na prdeli :grinning:

Masirovat urco holky,me to rekla gyndarka,prave protoze je ta jizva tuha a pak je to neprijemny - ja normlaka po koupani si lehnu,roztahnu nohy, vezmu krem (mastnej, mam Leniensku, Dr rikala ze klidne kremem co mame na prdku mimcum, takze i Bepanthen) a tim to masiruju, vypadam jak kdyz se uspokojuju :grinning: o je vzdycky pohled pro bohy :grinning: :grinning:

Timotei-to je pekna blbost co pises, moje mala taky dostavala prikrm z flasky kdyz byla krize a nikdy nemela problem se prisat a ted uz jen plne kojime. Vojtisek s tim prisatim mel problem zezacatku a Andrejka je dobra, ze se rozkojila.Takze kdyz o tom nic nevis, tak sem radsi nepis. :wink:
19. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
No me Dr pri prohlidce zatlacila na to siti a to jako pichalo,tak prave ze mam masirovat a ted uz to nepicha vubec kdyz an to sahnu :wink:
19. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Andaro, masíruje se asi krpuživým pohybem, že? To se bude manžovi líbit ten pohled :grinning:
19. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Blani-jj, me rikala palec do pochvy a ukazovackem krouzivym pohybem masirovat :wink:
19. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Andaro, jsem si to teď představila a mám pocit, že bych si u toho zlomila ruku :grinning:
19. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Holky k tomu já se vyjadřovat nebudu,Timotei jsem napsala co si myslím,Terez díky za podpporu :wink:
No docela se té zítřejší prohlídky bojím.Snad to nebude bolet.No Jindra už na mě pokukuje,a mrká,vidím na něm že už to dlouho nebylo,a že se už těší jak na to vlítnem
19. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
:grinning: ale ne,jde to fakt-proste kdo maze,ten jede :grinning:
19. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Andaro, až tak :confused: . No, zkusím. Dík :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Andrejko, ten můj taky :wink: . Ale co mě u těch chlapů překvapuje (teda předpokládám, že to tak mají všichni :grinning: ), že aji když jsou unavení, tak na ten sex sílu a chuť mají. Já, když su unavená, tak ani ťuk.
19. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
tak koukám, že dnešní hlavní téma je sex nebo spíš nesex :grinning: tak já beru pilule a zatím dobrý, doktor mě právě na ty injekce upozorňoval, že to pak trvá dýl, snad to brzy přejde hani. teda holky jak to čtu tak můžu být fakt ráda, že mám šití min. ani jsem o něm nevěděla.
19. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Blani ty fotečky jsou super,jak se Mareček směje,Vojtíšek jak zjistí že na něho mířím foťákem,tak zvážní a úsměv žádný,jen jak se dá foťák pryč,tak zase pusa od ucha k uchu :grinning:
19. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Andrejko :grinning: . Já ho někdy na ten foťák aji natáčím a on se na něho pořád dívá. Tak říkám, že z něho bude filmovej herec :grinning: . A pak mě pokope, tak že zase bude fotbalista :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Náš malej je sabotér, jak chci vyfotit pasení (ne že by ho bylo moc), tak hlavu dá dolu a to stejný s úsměvem :angry: :grinning:
19. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Jitu, já ten overálek nemám zaplej mezi nožičkama, protože by jinak ten lem u krku měl nataženej pomalu až k pupku :grinning: . Ale to má u hodne overálku dík těm látkovkám. Tak mu nechám rozeplej punt a je to :grinning:
Už budeš kupovat nový PULky? Nám ty naše ještě dlouho budou :slight_smile: . Ale zatím jsem mu vůbec nedala ty flexiwrap (myslím tots bots). Přijdou mi velký, ale hlavně nemají ten kanýrek u nožiček a to mi vadí :unamused: . To stejné bummisky. A ty jsou teda z hodně silnýho PULu, takže i když jsou krásný, tak větší kupovat určo nebudu.
Dobrá noční plínuše je prý baby beehinds. Jednu jsem si objednala a fakt vypadá, že toho pojme moc moc moc :grinning: . A navíc je jednovelikostní a po zmenšení nevypadá obří. Teda v rukách, na prdce ještě nebyla.
19. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
andrej tak ten náš je to samý :grinning: jakmile zapnu foták tak úsměv mizí a zkoumá co to mám v ruce. jo blani chtěla jsem napsat tak to je mareček malinkej my včera měly 5,1 kg a 61 cm rostem jak z vody.
No andaro ono je sice pěkné, že se zastáváš, ale ono není pravda, že o tom nic nevím. Pracuji jako laktační poradkyně :wink: Ono dokrmovat z flašky ja až ta poslední možnost. Jsou jiné alternativní způsoby dokrmování, které nenaruší kojení. Mimča jsou strašně vyčůrané, někdy můžete dát pít z flašky normálně a stejně si prso neodepře, ale ve většině případu si přičichne k flašce a je konec! Začne dělat přesně to, co popisuje Andrea.
Sun, to jo, to rostete :wink: . No, su zvědavá, kolik bude vážit. Ale těžkej mi přijde už teď :grinning: .
19. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
tak budu teda taky asi masirovat.. :slight_smile:
holky a vy uz se nicim nenatirate ani nevetrate? ja se obcas maznu tim gelem z dubovky a snazim se na tom ne uplne naplno sedet a obcas se i jeste oplachnu repikem..
19. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.