• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku, já už to nijak neřeším, to šití.
19. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Jo, Jitu, ještě jsem chtěla taky napsat, že jsem pořád nechápala, jak holky na látkovkách psaly, že v látce mají toho prcka aspoň za co chytit. Už to chápu :grinning: . V sobotu jsme byli na návštěvě, tak měl jednorázovky, a na tom zadečku skoro nic neměl a mě se hrozně špatně držel :sweat_smile: . Takhle pod tu naducanou prdelku hezky šupnu ruku a on na ni jakoby sedí a je to super. Aji bych řekla, že má lepší polohu - kulatá zádička a kolínka výš než zadeček nebo aspoň stejně vysoko. To v jednorázovce jde horko těžko.
19. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Andrej, já si to sem tam ještě taky máznu, ale spíš pro to, že ten gel mám :grinning:
19. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
tak my půjdem krmit a jdem ven, aby jsme zas celý den neproseděly doma :slight_smile: snad už nebude takový parno, ae to asi doufám marně co? :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Blani, já mám flexiwrap ale bílé, velikost O, to byla super kalhotka, ale už nám to začíná být malé, hlavně má ze všech bokovky. Ale ta bílá byla jemnější než barevná.
Bummis mám taky, tam neva, že jsou bez kanýrků, jdou krásně natvarovat a jsou to držáky, jsou od 4 do 7 kil myslím, ty nám ještě jsou, ale na noc taky už moc ne.
Zatím na noc dávám BL, protože na den se mi nelíbí.
Takže největší jsou momentálně Thirsties. Ty maj i kanýrky.
Ještě mám HD, ale ty už kupovat nebudu, jsou nízké, ale krásně drží kolem nožiček, jenže Alex je moc dlouhej.

Na noc dávám ultrafit popolini, úplně nám vyhovují. No a dokud BL byly dost velké, tak jsem skládala i froté 70*70 na novosklad a nebo na draka a to bohatě stačilo.
19. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
jitko, ty ses takova sectela.. :slight_smile: a nevis, jak bych mohla sama napomoci hojeni uvnitr? je na to neco??
19. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Sun, tady vedro je, my taky půjdem ven, ale malej zatím chrní.

Blani, jj, s těma kolínkama jsem si to všimla taky, aspoň je to v šátku jednošujec nastavitelný.
Sun, my jsme dneska ještě venku nebyli, protože dopo byla návštěva a teď je tam parno, ani list se nehne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže půjdeme až večer, stejně musíme jít tchýni popřát k svátku.
Jitu, ty thirsties mi taky vyhovují. A to jsem je původně nechtěla koupit :grinning: . Stejně jako jsem si nechtěla koupit popowrap od Popolini a taky mi vyhovují.
19. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak koukám, že setu dnes sexuje - nesexuje :slight_smile: Tak my taky nic...já měla a mám docela chuť, ale po té prohlídce se ze mě stal srabík :sweat_smile: No ten lubrikační gel jsem slyšela, že je dobrý ze začátku používat, ale já ho koupit taky nepujdu. Alespoň ne u nás...v tom obchodě, kde ho mají, je snad ta největší drbna a největší blbka z vesnice a o ty její otázky fakt nestojím. Holt asi bude muset sjet manža, až pojede z práce a bude mít čas, do města, nic se nedá dělat :confused:
Jinak my už nosíme 62 a něco i z 68 :grinning: Na některý bodýčka 62 musím mít už extendor, jsem ráda, že jsem ho koupila...
No s těma látkovkama...budu muset taky už něco nakoupit...hlavně teda svrchňáky, malej začíná mít solidní bokovky a ikdyž nejsou ty sucháče úplně na konci, tak mi to připadá už jakýsi malý :unamused: Jaký holky používáte svrchňáky???No nic, valím, manža dojel..
19. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Dnes jsem vážila Štěpiho a máme 6,5kg, změřit se mi ho nepodařilo ale je to kus chlapa :grinning:
19. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Andreasku-ja uz to mam zahojeny uplne tu jizvu, jen masiruju a to uz jen obcas a dovnitr mi rekla Dr, ze muzu uz delat vyplach Rosalginem :wink:
19. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
andaro diky moc :wink: ja rosalginem zatim jen oplachovala, ne vyplachovala :grinning:
helulicku, tak to uz je kusanec ten vas stepanek :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Ja to dostala :astonished: Takze od porodu to mam uz potreti a pravidelny, takze sice nic moc,ale aspon vim, ze funguju :wink:
19. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Heluli, tož to je velkej chlap :wink:
Já mám svrchňáky BL XS - to byla nějaká limitka, mám je z druhé ruky. Ve větším už nejsou. S těma su spokojená. Pak mám Thirsties - s těma su taky spokojená, Popowrap od Popolini - taky spokojenost, Bummisky a Totwwrap, ale ty jsem ještě nepoužila.
19. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Andreasku, na hojení ba mohl stačit ten řepík. Jinak se prodává i řepíkový olej, stopro ho dělá Eoné.
19. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
jitko, delam si odvar a nasledne oplach, ale co s olejem? :fearful:
uvarila jsem spenatovou polivku a jeste bude vajickova pomazanka mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
olejem masirovat tu jizvu :wink:
19. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
ahoj tak já s menzesem ještě nefunguju...doberu antib a potom půjdu na provokačku, jestli nic!! hm :unamused:
19. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
andaro to ju, ale ja se prave ptala jitky, jestli nevi, co na hojeni jakoby uvnitr vis.. :wink: ale to asi nic, jedine vyplach, ale to se bojim, spis zvenku ty oplachy teda zatim no..
smouli a proc chces ms? jo ty vlastne nekojis vid..
19. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Andreasku, namasírovat jizvu, jak píše Andara.
19. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
miso dobra :wink: olej je objednany :slight_smile:
mala uz pomerne dlouho spi, buh vi kdy usne..
19. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Andreasku, já věděla, že jsem to někde viděla:
http://www.eclovicek.cz/detail.php?zbozi=31869
19. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
jitko jj :slight_smile:
tak uz se tesim, az mi prijde :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky tak ja dnes byla na ko u dr a vse ok bral nejake stery a krev na anemii muzu zacit cvicit tak si necham dovest rortoped a rozjedu to ve velkem jinak k prispevkum nasi nejzkusenejsi laktacni poradkyne musim podotknout ze mele hovna pac maly bral lahev i prso normalne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a co se tyce sexu tak uz byl a byl uzasnej no jo no se to rika cisarovne co su bestie ze :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:

jo a holky lubrikant objednejte pres net ne a mate to vy stydlivky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
jdu probouzet danika a koupat paaaaa
19. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
evco tak jsem te ani nestihla.. papaa :slight_smile:
ja nakojila, ted jime my a pujdem jeste na prochajdu i s tatkou :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Evcoo-no to je napad, sem zrovna z lekarny neco chtela,tak to prihodim :grinning:
19. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Andaro jé tak Evča mě předběhla :grinning: taky jsem ti chtěla poradit netovou lékárnu :wink:
Heli já mam svrchňáky HaipaDaipa PUL a jsou super :wink: http://shop.prdelka.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=90_4_5&products_id=38
19. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.