• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj :wink: je mi strašnýýýýý vedro, že už nemůžu ani spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes budu doma a nevytáhnu paty...akorát ráno půjdu v 8 na procházku do krámu!

jdu si dát snídaničku...tak papa
20. srp 2009 v 05:35  • Odpověz
Čau maminy,
přeji všem kráááásný den.

Malej měl dnes premiéru v postýlce a chrupkal krásně...jen já jsem od půl čtvrté vzhůru a ani nevím proč, ale už jsem nemohla usnout, chjo...

Já se právě dívala na svrchňáčky a ony jsou většinou tak do sedmi až devíti kilo, to se mi do toho právě nechce moc jít, když malej má už teď 6,5kg. doufám, že už nebude růst a přibývat takovou rychlostí, ale přece jen...nechce se mi je kupovat jen na měsíc, na dva...Našla jsem jedny jednovelikostní, náhodou zkušenost nemáte??http://www.branakdetem.cz/bambinex-rostouci-kalhotky.htm
20. srp 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Heli s těmito svrchňáky nemám zkušenost,ale ty Haipa daipa jsou taky jednovelikostní :wink:
Šmoulo no a dneska zase hlásí vedro :rolling_eyes: to budou padat mouchy vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Heluli, s těma zkušenost nemám. Ale já myslím, že už můžeš objednat velikost M. Když je jedna značka třeba do 8 kilo velikost S, tak velikost M začíná třeba na 7 nebo 6 kilech.

Kači, ty jsou ale vícevelikostní :confused:
20. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Blani jé no jo :sweat_smile: sem to ale popleta :sweat_smile: díky :wink:
20. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj.

Heluli, já mám svrchní většinou do 7 kilo a budu kupovat větší, klidně si kup větší, když to pořádně vycpeš. Já v noci mám z těch do 7 kilo bokovky. A Alex má něco přes 4 kila.
20. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Kači, no nemáš zač, jenom by ses asi divila, že vám jsou za chvilku malé, i když jsou jednovelikostní :grinning: :wink:
20. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Zrovna Haipa Daipa bych už v S nekupovala.
20. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Díky holky :wink: Zkusím ještě napsat do látkovek, jestli tam nemá třeba některá zkušenosti...a uvidím...
20. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
zase hic.. a v sobotu, kdy jedem k tete na chalupu na oslavu ma zrovna prset :angry: jako naschval..
sabca jeste spi.. dnes jsem vstavala na kojo mezi 3. a 4.
pak jsem kojila kolem sedme a to mela strasny prdiky, ale jeste usnula.. :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno,tak my už byli na hodinové procházce,musela jsme jít hlavně se psem,protože přes den v tom vedru už jí nikam nedostanu,malá v kočárku vůbec nespala,pořád pozorovala okolí a povídala,tak jsme jí ted nakojila,dala do košíku a doufám že zabere..
Mě dneska lákala sousedka at jedeme na koupák,jenže já se do plavek nevejdu,takže sedět tam oblečená s vložkou mezi nohama se mi fakt nechce,tak budeme doma,potřebuji vyžehlit 4 pračky prádla,takže tu mám pěknou hromadu..
20. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky už máte koupenej zimní fusak?
20. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Andreasku no my jedeme v sobotu ke známím na dětský den a tak mi to počasí taky pěkně sejří :confounded:
Hani fusak ještě nemám páč jak tak pozoruju malýho jak roste tak asi v zimě budeme muset vytáhnout sporťák :sweat_smile:
Blani mě se to furt motá ty svrchňáky :sweat_smile: :grinning: teď máme Haipi S a myslím že ještě asi chvilinku vydrží
20. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak jsme byli venku. Samozřejmě jsem měla normoš podprdu a nechtěl mladej pán jest? Chtěl. Ale nějak jsem se s tím poprala. A když jdu v kojící, tak nechce :grinning:

Hani, taky ještě nemám.

Přemýšlím o nějaké buchtě :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Hanko, já mám fusak po synovcovi, je to fusak s beránkem, protože počítám, že stejně budem muset do sporťáku, jednak bude Alex velkej a druhak ho to stejně v lehu nebude bavit, tak nám dobře poslouží.

Ty Haipa Daipa jsou spíš na kalhotovky a ještě kalhotovky, co jsou nižší, třeba na HD pastelku sedí úžasně, ale na čč na novosklad, což je vyšší, tak na to nic moc.
20. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Já mám poděděnej fusak od Emitexu, takže kupovat nic nebudu. Jinak taky počítám, že v zimě bude asi sporťák. Ikdyž mám velkou korbičku, tak i přesto je ho už teď jaksi plnej kočár :slight_smile:

No já byla teď s malým na prochajdě, hlavně jsem potřebovala do obchodu. No fuj, tam je už teď nehorázný vedro :unamused: nechala spinkat v kočáře ve stínu na dvorku, je tam ještě pořád krásně chladno.
20. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
holky ja mam fusak po mym brachovi.. ale je fakt nahodou peknej.. bezovo bilej s pejskama, chlupatej.. uz ho mam pripravenej.. ale jestli se mi do kociku vejde, to netusim..
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
ahojky,
tak to počasí se opět zbláznilo asi taky nikam dneska nepůjdem (to zase ztvrdnu u pc :grinning: ) až navečer by jsme vyjeli až dorazí tatka z práce. tak jsem se včera dočkala konečně tý kytky :dizzy_face: tak já bych ráda přečkala zimu v hlubokým vybírala jsem schválně ten největší :sweat_smile: tak uvidíme
20. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
sun, taky bych rada preckala zimu v hlubokym.. ale nevim nevim, kdyz vidim, jak sabca roste jako z vody a s tim fusakem.. no uvidime.. :slight_smile:
to je fakt desny vedro.. ja chtela luxovat, ale kaslu na to.. bych byla mokra az vite kde :grinning:
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Jitko já používam jen čč a novosklad a haipa na to sedí suprově :wink: máme stále ještě S a malej má už dobře 5 kilo :slight_smile:
Sun tak super že jsi se konečně dočkala :wink: :grinning:
20. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak já taky doufám že na zimu ještě využijeme korbičku,aspon na první polovinu,přemýšlím o zimních fusaku od Emitexu,ale nevim jestli je vážně tak dobrej jak reklamujou a nebo koupit přímo od Firkonu zimní fusak..
20. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
hani a co kočár jak jsi spokojená? já moc, akorát tu autosedačku bych už příště nekupovala je dost těžká :rolling_eyes: já jsem minule narazila na pěknej fusak v sekáči tak jsem ho vzala tak uvidíme jestli bude stačit nebo pořídíme novej. jo katko můžete mi říkat ludvíku :grinning:
20. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak mezi těmahle dvouma se rozhoduji..no nic jdu se naobědvat.. :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Sun s kočárkem jsem spokojená a hlavně nám ho každej chválí..my autosedačku reklamovali hned ten první týden,zasekla se nám v tom adaptéru,ale výměna proběhla v pohodě takže dobrý..těžká je to je pravda,my bydlíme ve 2 patře bez výtahu a mám co dělat aby jí vynesla a to má Sofča zatim 4kg..
Sun-Ludvíku :grinning: já jsem ještě horší než tvůj manžel,dneska má můj Petr narozky a já pro něho nic nemám,prostě jsme nevěděla co mu koupit,tak jsme mu nekoupila nic :frowning2: to jsme ostuda co?Ale já doufám že o víkendu si něco pojede vybrat do krámu..
20. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
http://www.batolatko.cz/Zimni-pytel-do-kocarku-s-berankem--FIRKON,3321.html
Koukám že to nejde otevřít tak zkusím ještě jeden pokus
20. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Hmm tak nic :unamused:
20. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
nám ho každej taky chválí, je i dost šikovnej třeba nepostradatelný jsou pro mě ty kapsičky na boudě :grinning: No, ale vzpomněla sis a on si o víkendu něco vybere, to já jsem se musela opět trapně připomenout :confounded:
20. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
jo hani, mne to jde.. pekne vypadaji oba.. tezko rict.. pokud je ten emitex tak vychvalovany, vzala bych asi ten, cenove to neni takovy rozdil..
ja zkusim vyfotit ten nas a hodim ho do albika.. ale ted nevim, kde je :sweat_smile:
20. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.