• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku tobě ten odkaz funguje?Mě nee :confused: Já bych chtěla asi taky víc ten Emitex,zkusím si najít nějakou diskuzi o něm,abych věděla jaký opravdu je..
Sun nebud smutná,já měla svátek v sobotu a nevzpoměl si na mě skoro nikdo..ale od manžela by mi to teda dost mrzelo,to chápu :wink:
20. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
mě ten odkaz nejde, ale kouknu tam vím, kde to hledat :grinning: tak jsem dneska zamrazila první dávku mlíka, musíme si dělat zásoby na zimu :grinning: malej se v noci začal v postýlce točit než jsem ohřála mlíko tak byl napříč postýlky nohy skoro venku :confused: no to si užijem
20. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Katko, tak Alex bude asi fakt dlouhej, protože to vskutku má jak bokovky.

Já jsem moc kobu neřešila. Synovec se narodil jako Alex a v zimě stejně šel do sporťáku, ikdyž v korbě měl dost místa, protože se chtěl rozhlížet a ležet ho nebavilo. Tak pak ségra používala hluboký na spaní na dvorku apod. Což u nás v Praze nehrozí a balkon nemáme :grinning:
20. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak já mám tu korbu polohovatelnou takže může koukat o sto šest :grinning: hani koukla jsem na ten fusak a osobně se mi víc líbí ten od emitexu.
20. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak my máme korbičku velkou a polohovatelnou, chtěla jsem taky v zimě být v hlubokém, ale při té rychlosti růstu o tom dost pochybuju :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
a koukám heli že máte dneska dva měsíce tak gratuluju a kolik, že měříte?
20. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj, holky. Koukam, ze skoro vsechny latkujete. Ja si to nejak nedovedu predstavit (teda vidim docela zive obrazy moji mamy pred tema x lety, jak pere rucne denne 50 plen...), asi jsem na to moc pohodlna. I kdyz dnes se klasicke bile pliny teda asi nepouzivaji, my zustanem verny Pamperskam.
Vcera jsem pouzila jiny ubrousky na cisteni zadnicky a mala se mi oprudila, tak jsem naprdnuta (koupila velky baleni.. hmmm) Jsou takovy hodne mokry, tak to bude asi tim. Achjo.
20. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Janneke, dneska jsou automatky, ale stejně nevím - 50plen? Já přebaluju dost často, ale 30 jich mám i s poblinkanejma.
Nám papírovky nesměj do domu - jednak se z nich malej oprudil, snad už jen, když se na ně kouknul a druhak ji měl během hodiny durch.
Tak jsem ráda, že je alternativa.
20. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
janeke my taky pamprskujem :grinning: taky máme jeden balík hugiesek a ty taky nejsou špatný, ubrousky střídáme a zatím dobrý, žádný mu nevadí (musím to zatukat :grinning: )
20. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak Sun, kdybys chtela, mam tady prebytek vlhcenych ubrousku Pampers .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tech 50 plen, Miso, to mi mama tvrdila, ale je dost mozny, ze proste prehani. Ja chapu, ze si kazdy vybere, co mu nejvic vyhovuje, to je naprosto v pohode.
My teda nastesti neprosakujeme, jen kdyz se mala hodne po... a pak zacne hodne prdet, jakoze fakt velmi velmi moc, tak si to skoro vsechno vyprdi na zada. Ale to se nastesti nestava az tak casto!
20. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
my pouzivame jednorazovky vseho druhu.. ted mame bella baby happy a dobry :slight_smile:
a ubrousky nejvic nivea a dobry :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Já mám ubrousky z DM ty bílé sensitive.
Ale používám je hlavně v noci a venku. Přes den spíš vodu nebo černý čaj nebo řepík.
20. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak já mám ted ubrousky jonhson a dobrý, no janeke to nevím jak by vyšlo poštovný z holandska :grinning: akorát nechápu jak se tady dost chválily ty fialový z teska tak to je děs koupila jsem jeden balík a ted ho zdělávám na noc ještě jich tam trošku je, jsou strašně tvrdý je to jak fošna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
jitko ja prave taky nepouzivam pokazde ty vlhcene.. chemie je v tom az az.. jenze to v tech plinkach taky no jo no..
jinak holky kuk do albicka.. je tam vyfoceny ten zimni fusak po mem brachovi :grinning:
20. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
já myslím, že bude dobrej vypadá teploučce, sabinka je fakt kouzelná princezna v tom lehátku :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Sem vám zapoměla napsat že nám v noci kolem 2h začal pískat monitor,sem vylítla a malá byla stočená úplně mimo destičku takže jí to už nesnímalo,ještě že mám na postýlce ten mantinel..
My používáme čistícíc ubrousky Pampers sensitiv a pleny taky Pamprsky zatim jsme spokojené obě dvě..
20. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Andreasku fusak vypadá dobře tak proč ho nevyužít :wink: A jak se skamarádila Bellinka se Sabinkou?Nežárlí?
20. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Dala jsme si do albíčka nějaké nové fotky tak koho to zajímá tak koukněte :wink:
20. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
sun diky, je to takova moje mala holcicka :slight_smile:
hani s tim monitorem jsi tedy musela byt vyplasena.. :confounded:
no ten fusak fakt mozna vyuzijem, ale buh vi, jestli se vejde vubec do kociku..
20. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jitu tak to je možný páč Honzule má furt tak těch 56 cm :wink:
Taky používam bílé ubrousky z DM,ale jen na ven doma mejeme žínkou s vodou :wink:
Andreasku pěkný fusak :wink: malá je kouzelná :slight_smile:
Hany teda to musel být šoking co? :confused: :wink:
20. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
hani vidim, ze taky koupete na ruce bez toho lehatka a taky uz s tatkou ve velke vane :wink:
sofinka mi na te fotce na posteli prijde uz dost velika :slight_smile: a co raminko po ockovani? dobry? ma tam cervenou tecicku jsem si vsimla.. nam to mackali, ale uz je tam jen stroupek a pod tim nic :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Hani taky krásné fotečky :slight_smile: ta s kouhoutem je super :wink: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
kaci, prave taky na doma preferuju jen cistou vodu a obyc papirovy ubrousek anebo zinku..
20. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky jdu si lehnout, sabca spi, ale nevidim to na dlouho :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
já jsem o tom koupání minule říkala martinovi, když jsem viděla sabču a to víš, že to musel hned vyzkoušet, ale příště půjdu do vany s ním já protože ten druhej pořád jen lítá a nosí věci :grinning:
20. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, hezký fotky.

Jsem teď přebalovala a kojila a vyháněla prdy z břicha prděním pusou na Alexův pupík, tak jsem se snažila vyfotit pár úsměvů.
Jsou na konci albíčka: http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_2._mesic/

Akorát je to dost nebezpečný, jak nemá plenu, minule mi načůral do výstřihu :grinning:
20. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj holky já se z toho už "poseru" mám zas kilo navíc a to moc nejím, takže do plavek až příští rok :unamused: ten špek nechce dolů a ta celulitida tfůůůj- jsem si koupila parafínovou vanu a vosk tak budu aplikovat!!!!!! pomáhá to prý...doufám :rolling_eyes: jestli chcete-přijedtě 160kč za procedůru :wink: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
No šok ani ne,protože já si v první chvíly myslela že jí mám v posteli u sebe a zapoměla jsme ten monitor vypnout,až když jsme doběhla k postýlce jsme zjistila že tam leží a sladce spí naražená na mantinelu :slight_smile:
Jinak reakce po očkování dobrý,zrovna včera na to koukala doktorka a říkala že v pohodě..za měsíc jdeme na první očkování tak se mám rozmyslet jestli budeme chtít naočkovat i proti pneumokokovi,tak jsme se včera s Petrem dohodli že asi ano..
20. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
hani fááákt pěkný fotky, malá je kouzelná s kohoutem :grinning: :grinning: :grinning: to my néééé jedině vzadu dole culíka...je jak papež :grinning: :confounded:
20. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.