• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie: asi jo, uvidíme no. Malej kope, tak je snad vše OK.
26. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
jenom ať se ti tam Verunka ještě zkrášluje :slight_smile:

já taky pořád courám autem a každej ježiš ty ještě jezdíš?a včera sem taky furt něco dělala,ještě sem trhala ty třešně povlikala peřiny,no mě prostě ležet neba

se budu bít do hlavy až se malá narodí,si řeknu,seš blbá když si mohla vklidu ležet tak si toho nevyužila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale malá se teda drží furt jak klíště :sweat_smile: fakt můžu dělat cokoli a ona prostě neprotestuje :slight_smile: hold pak se nemůžu divit když bude megahyperaktivní :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
reni,alespon mate doma veselo :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
reni přesně, já jsem nejradši taky pořád někde pryč, včera jsem seděla s kámoškama na terásce a kecaly jsme. Ještě nedávno s pupíkama a už jsem jediná...Takže na terase kočárky, no sranda.

Jinak si nemyslím, že by se něco chystalo, prostě mám křeče, toť vše, jinak se cítím vcelku dobře, ráno to bylo horší, ale nevím, jestli riskovat to cvičení, jestli z toho vůbec něco budu mít :confused:
26. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky - mám zase jeden dotaz: teď jsem volala na gyndu a mám GBS pozitivní - nějakej streptokok nebo co...máte s tím někdo zkušenosti????
26. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
holky zprava od poletusky

Toz jmenuji se Kryštůfek narodil jsem se 8:27 cisarskym rezem a jsem poradnej chlapak merim 50cm a vazimm 3870gramu a uz mamku kousu do prsa :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
mili tak to znamená, že u porodu dostaneš myslím antibiotika aby se mimís nenakazil. Teď nevím, jestli to je podávané formou kapačky nebo injekce... Já mám streptokoka negativního, takže jsem se o to až tak nezajímala
26. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Jéééé suppppppprrrrrrrr gratulace pro poletusku a Kryštůfka :grinning:
26. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
gratulacéééééééé Poletušce :wink:
26. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Přidávám s eke gratulacím poletusce a Kryštůfkovi :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
jee moc gratuluji!! :slight_smile:
to je teda kus chlapaka! :wink: :dizzy_face:
holky ja mam po kontrole.. dr. mi udelala hamiltona, tak spinim a boli me podbrisek, ale upozornila me predem, tak jsem rada, byla moc fajn.. a cipek mam podle zpravy sakralne 1 mekky, pro 2 prsty..
v nedeli monitor a pokud neporodim, prijem 1/7..
26. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
andreasku tak uvidíš, třeba porodíš ještě dnes :wink: Kámošce taky dělali dopo hamiltona a odpo byla malá na světě, druhá kamoška porodila hned druhý den. Tak budu držet palečky ať už to máš za sebou :wink:
26. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
taky gratuluju ke Kryštůfkovi. To bylo druhé jméno, co jsme měli pro chlapečka vybrané :wink:

andrej: tak vidíš, třeba se to pohne. :wink:
26. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
jdu pověsit prádlo a něco si navařit k jídlu, tak si nechte chutnat dámy :wink:
26. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
charlie: já mám dneska špagetky od maminky :grinning:
26. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
tak holky ja ted pojedla halusky s bryndzou mnamka jo a andreasku ja po hamiltnovi spinila taky a podbrisek bolel taky a jinak nic se nedelo takze asi tak danielek nechce ven uvidime v pondeli na nej posleme primare a uvidime jestli ho vystoura :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
no holky jsem zvedava.. nekterym maminkam ale vubec ten hmat nepomohl...
evco :grinning: ty si o nej reknes?
varim kvetakovou polivku, mam hlad jako vlk..
26. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
andrej, můžu se zeptat? jak se dělá ten hamilton? jen ze zvědavosti. jsem o tom nikdy neslyšela. a to má jako urychlit jo?
26. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
jj reknu uz chci rodit nechci mit velike mimi

jitusko dela se tak ze dr ti da jednu ruku na bricho pod prsa a tlasi smerem k pupiku a druhou rukou jednim nebo dvema prsty udela uvnitr delozniho hrdla(cipku) krouzivy pohyb auuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
jitusko jj.. je to úkon prováděný v konečném stádiu těhotenství pro vyvolání porodních kontrakcí, kdy lékař či porodní asistentka vsune prst do vagíny a prstem provede oddělení membrán děložního čípku je to krouživý pohym uvnitř středu čípku.
26. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
no nebylo to tedy zrovna prijemny, ale da se to..
to tenkrat jak mi odebiral ster na streptokoka, to jsem trpela 100x vic! :frowning2: :angry:
26. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
to je divny andreasku ja to mela naopak mozna je to tim ze nejsem otevrena jako ty
26. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
evco nevim, mozne to je, taky uz te moc nebavi cekat co?
sice mas termin "az" 6/7, ale i tak vid.. a pokud mate vetsiho mimiska, tak to uplne chapu :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
aha, tak jsem zase chytřejší. to mi asi doktorka dělala, když jem tam přišla s tou odtečenou vodou. asi to teda bylo ono.
26. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
jitusko uz jakoby v porodce?
26. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
ne nebavi me cekat a o to vice ze uz lucinka porodila
26. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
neboj se holka, vsak ono to prijde i na nas..
teda jako mam docela silny bolesti v podbrisku.. ale jak je rozlisim od kontrakci? :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj.
Gtatuulace ke Krystufkovi,peknej klucik velkej :wink:

Blani-ja u porodu mohla pit a dostala jsem nejdriv i snidani a obed, po zavedeni tablety uz jsem jist nesmela-to je kvuli pripadnemu cisari :wink:
A souhlasim, poslicci (oslicci :grinning: ) a kontrakce jsou nebe a dudy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hamiltona mi asi nedelali, sem se divila, treba bych se pak lip otevrela :confused: A vcera jsem koukala na stav jizvy po siti -mela jsem tam kus rozsklebenej a normalne uz tam nic nema, zarostlo to a jizva neni skoro videt :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
andaro tak to ses rada vid, ze to siti mas v poradku, toho se taky bojim, abych tam pak nemela neco hroznyho..
26. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Andrej-jsem rada a jsem zvedava na ko na gynde,jestli i vevnitr je vse jak ma :confused:
26. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.