• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači šok to byl,Jindra k postýlce přiletěl jako první,myslel že jsem ho zapomněla vypnout když jsme malého brala do postele na kojení,a já mu ještě blbě odpovídám,ale já ho nemám,on do té postýlky nakoukl jako kdyby tam nebyl.No fakt rozespalí rodičové letí k postýlce.
21. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
já teda monitor mám, zapínám a žádný nervy mi nezpůsobuje, malá se zatím neskulila mimo destičku.

janneke tak pokud s tím manža souhlasí, tak je to vaše věc. Já bych do toho ale nikdy nešla a ani bych do toho manžu nenutila. Vlastně bych ani nechtěla, aby něco takového podstupoval. To radši budu zobat pilule. Já proti antik nic nemám, ale mám strach, že na pravidelný užívání nebudu mít hlavu :dizzy_face:
21. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
andrej fakt jo? Jsem nevěděla, že je to jediný tip pilulí, no tak to moc na výběr teda nemáme.. tělísko nechci, připadne mi to divný
21. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky..tak Sofča včera vytuhla už v 19h,vzbudila se v 1h pak ve 4 a ráno v 8h..
Andy to co se vám stalo s tím monitorem se nám taky stalo ze středy na čt jsme to tady včera psala..já k postýlce taky letěla s tím že mám malou v posteli a zapoměla jsme to vypnout,ale pak jsem si uvědomila že nemám,ale naštěstí se nic nestalo,spala namáčklá na mantinelu a destička už jí nestíhala snímat...
Holky hlavně si nenechávejte píchat tu antikoncepční injekci,nebo dopadnete jako já.. :angry:
21. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Myslim, ze je na trhu jeste Cerazette, ta se da taky uzivat pri kojeni. Jestli ona to neni ta Azalia, jenom ze se tady asi jmenuje jinak. Jakoze Logestu tady rikaji Mileane. Ale ja na pilule kaslu. Je mi po nich blbe.
Navic .. stejne se maly mnozstvi tech hormonu urcite dostane do mlika a ja nechci zkouset, co to s ditetem udela. I jsem o tom par clanku uz cetla. Teda nechci nikoho strasit, ja jsem jen takovej posera.
Charlie, s tou sterilizaci to byl nejdriv vtip, jenze pak jsme nad tim zacali premyslet, ale taky se bojime, ze je to prilis definitivni. Navic ani to neni bez vedlejsich ucinku.
Katko: O tom Pharmatexu jsem slysela. Mozna to vyzkousime. Nic jineho mne nenapada (teda kondomy, ale ty se nam obema fakt hnusi, blby co)
Sex stejne jeste nebyl. Pripadam si nejaka moc zasita...
21. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Kam jste všechny zmizely? :confused:
21. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Hanko: Asi vsechny krmi nebo spinkaji. Ja abych taky za chvili vyrazila krmit dravou zver. Jeste spi.
A manzilek dnes prijde driv domu, tak odpoledne neco podniknem spolecne.
21. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
jsem tu,s Vojtíkem jsme si hráli v posteli,no já mu říkala říkanky a on do toho hučel,teď ho mám v košíku,ale spát prostě nebude,po dalším papání půjdeme ven.
Já nějkaou antikoncepci jsme chtěla,protože Jindra by asi do toho nešel,kdyby věděl že se nijak nechráním,a kondom nám moc nevyhovuje,taková guma,bléééé :grinning:
Já už se docela na ten sex těším.Jen jsme zvědavá kdy proběhne,nejdříve musím koupit ty pilule
21. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Jé tak gumu taky néééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: mívám po ní mykózu jako sviňa :confounded:
Crazzete je tady taky a je na stejným principu jako Azalia-bez estrogenů :wink:
Hani už jsem tu :slight_smile: malej se zase živil hodinu a pak jsem věšela plíny :wink: :slight_smile:
Andrej jé kojit v postely to bych nemohla :confused: to bych usla natotata :sweat_smile: aji u té TV skoro tuhnu
Charlie já je teď beru v 8 večer páč to dycky kojim a mam je na stolku v obýváku :wink: a ťuk,ťuk,ťuk špinění a krvácení ustalo :slight_smile:
Jaaneke jj Pharmavex je fakt dobrej :wink: je to sice jen 10 globulí a stojí skoro 250kč,ale je to spolehlivé a tuhle jsem o tadytom druhu antikoncepce četla na netu článek že to poslouží zároveň i jako lubrikant a působí i antibakteriálně :wink:
21. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky. Mareček váží 3520g. Už je to kus chlapa :grinning: . Museli jsme jít na odběr krve z prstíku na jaterní testy, protože má ještě pořád trošku žlutý očička a kvůli tomu blinkání. Naštěstí vyšly dobře :slight_smile: . Ale Mareček tak strašně plakal :frowning2: . A příští týden máme jít na krevní obraz - to bude :frowning2:
21. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Andrej, proč ti nedoporučila dr. to tělísko?

Kači, já v noci kojím taky v leže a je to super. Usínáme oba dva :grinning:
21. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Tak já kojím vsedě - přes den a když se malá vzbudí na krmení v pět nebo šest ráno, tak to kojím vleže a ještě si u toho tak na deset minutek schrupnu, což je fajn. Nejsem zvyklá tak brzo fungovat, takže si pak lebedíme v postýlce spolu

Už máme namontovaný dvéřka, no to je zas světla v chodbě :wink:

No a s tou antik. asi moc možností stejnak není... Asi to vidím na ty pilule taky :confused:
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Hani a co ti ta injekce udělala???

Jannek přesně - je to moc definitivní, na můj vkus až moooooc :confounded: No radši to promyslete

Blani tak to ti přibral pěkně prďolka

Katy tak jestli kojíš každej den v osm večír, tak je to ok, já to tak nemám, ale asi si pak nastavím budíček na mobilu, aby mě to prostě něco připomělo :dizzy_face:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
blani, gratuluji ke krasnemu pribirani u marecka :wink:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak já konečně dožehlila všechno prádlo..Sofča si hraje na hrací dece a super,povídá si se zvířátky :slight_smile:
Já ze začátku kojila taky v leže ale ted už jen v sedě i v noci,oběma nám to takhle vyhovuje víc..
Káto ty kojíš hodinu? :confused: Ježiš to by mi ty bradavky asi upadly,já včera i dnes kojím vždy tak 10-15 minut tak po 1 1 1/2,malá má pořád žízen a to už mi taky moc příjemný neni,hlavně se divim že mám pořád mlíko protože mi vycucává fakt poctivě..
Až mi skončí ta injekce tak si nechám předepsat taky prášky,kondom taky nemusíme oni jeden z nás,takže nic jiného nezbude,spoléhat se na top žesi dá pozor fakt nechci,nerada bych měla dětičky rok po sobě..
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
jinak ja taky kojim v sede a kazde dve hodiny vetsinou, v noci tedy malou nebudim..
jinak kojim tak patnact minut.. :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Jéé, holky, děkuju :dizzy_face:

Andrej, jak jsi spokojená s tou odsávačkou? Já přemýšlím, že nakonec půjdu do té ruční :grinning: . No jo, nerozhodnost se zase projevuje :sweat_smile: . Není to moc makačka pro tu ruku? A není ta páčka daleko pro prsty? Jako že je musíš hodně natahovat, abys ji mohla efektivně mačkat.
21. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
blani, neni to makacka vubec mi prijde..
hanicka ji ma taky, ze hani? a je s ni spokojena :slight_smile:
mne prijde, ze ta elektricka je zbytecna, kdyz clovek neodsava porad.. staci manual a opravdu je fajnova :wink:
21. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Charlí už 8 den krvácím :angry:
Jdu pohledat na netu tu podprsenku Anita a nějakou si objednám,potřebuji černou...
21. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak jsme ráno spali do půl 10, tedy já do 9, malej do půl 10, pak honem nakrmit, přebalit a ven, teď je nakojenej, přebalenej a vykládá si v postýlce, já si vařím jahodový knedle tvarohový. Venku je hnus hic.

My večír nejdřív koupeme a pak kojíme, protože koupat po kojení, to by se mi poblil, děláme na koupání blbosti. :grinning:

Blani, já bych si teda ruční na pravidelný odsávání nekupovala, elektrickou je to hned a ruční musíš prostě pumpovat a taky počítej, že mlíko Ti furt takhle hodně nepoteče a pak teprve při pravidelným oceníš elektrickou.
21. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Andrej, a už odsáváš do zásoby? Právě nevím, jak často se musí odsávat. Mně přijde ta el. hlavně drahá :grinning:

Hani, tak to nasejří, co :rolling_eyes: . Máš aventku ruční? A jsi spokojená?
21. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jitu, nepoteče :confused: . Teď to je paráda. V novi ručně odstříkávám přebytky a drhý prso trošku a líbí se mi, jak to stříká :grinning: :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jj já mám ruční odsávačku Avent a ještě nikdy mi z odsávání neboleli ruce 120ml mám odsáto za chviličku..ted jí teda moc nepoužívám Sofinka se rozhodla že mi odsaje vždy vše takže pohoda,ale přijde mi vážně moc dobrá..
21. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak já kojím jenom z jednoho prsa, takže do zásoby bych mohla odsávat z toho druhého (pokud se to tak dělá :confused: . Budu to muset pozjišťovat).
21. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Je blbý, že sis v porodce nemohla vyzkoušet obě možnosti, pak bys věděla a rozhodování by bylo jednoduché.
Já si stejně nedovedu představit, jak to budeš praktikovat. Když to mlíko odsaješ ve škole, tak co s ním uděláš? To by se mělo dát do ledničky, ne?
21. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Blka a jak často budeš do školy chodit?Bych si nedovedla představit že bych třeba 2x v týdnu nebyla doma a Sofinku by mi hlídal Petr,bych se ustýskala..já malou ještě nikomu nepučila,pouze tetě na procházku,ale to bylo jen na hodinu,když jsme šla na pohřeb a už tak jsme byla v nervu a hrozně jsme se na Sofinku těšila..
21. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jitu, to, co odsaju ve škole, budu muset vylít, bohužel :frowning2: . Já jsem si v porodce odávala akorát jednou a to jsem měla pístovou medelu.
21. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky objednávala jste si některá něco pro prcky z téhle adresy?
21. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Nedočítám, vidím, že jste zas plkaly o stošest :grinning: Malej spinká v chládečku na dvorku, tak jsem rychle upekla buchtu na zítra. Mají dojit kamoši dát malýmu něco do kouta, tak budeme grilovat a něco sladkýho na zub určitě bodne. A upekla jsem dvě pizzy, naložila na zítra maso...ještě bych měla uklidit, ale to nevím, už 3,5h chrní, tak čekám každou chvíli hlásení se o papání....

Blani, já mám taky ruční Aventku a max spokojenost. Odsávala jsem asi jen třikrát nebo čtyřikrát, když jsem potřebovala na úřady a k lékaři a mamka hlídala. šlo to lehce a ruka nebolela, pohodička. Odsátý za chviličku. Jen nevím, jestli na to častější užívání a hlavně někde mimo nebude lepší ta elektrická, ať to máš rychle odsátý...To už si musíš posoudit sama, jak to budeš řešit mimo a jaký máš kde možnosti odsávání....A jak píše Jitka, to mléko bys měla dát hned do lediničky, jak to budeš řešit ve škole??
21. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojky tak my dneska chrupkaly od osmi do čtyř :dizzy_face: tak já mám antikoncepci cerazit, beru je ráno v 6 až 7 :sweat_smile: já mám taky půjčenou aventku a jsem spokojená, přemýšlela jsem o koupi tý el. ale kupovat jí nebudu.
21. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.