• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani, já se na to taky netěším. Jenom si teď vzpomenu, že budu bez Marečka a už je mi smutno :frowning2: . Loni jsme mívali rozvrh jednou za 14 dní na pátek odpoledne a CELOU sobotu :frowning2:

Heluli, to jsi šikovná, že se tak donutíš něco dělat. Ale ono jsou ty návštěvy nejlepší, to taky pak lítám, jak drak :grinning:
21. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
A šly by jste do té el. použité?
21. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hani, taky nedávám ráda malého z ruky. Maximálně do kočárku manžovi a babkám a dědkům a pak vyhlížím z okna, kde jsou :grinning:

Zatím si nedovedu představit, že by moje prso nahradila nějaká hnusná stříkačka :grinning: (lahvičku bych nedávala) :grinning:
21. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Blani, já bych si koupila novou a pak ji prodala :grinning: A nebo si ji koupit od známého, nevím,jestli ybch to překousla, mít ji po někom neznámém, ikdyž to vysterilizuješ, no já jsem v tom divná. :grinning:
21. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
já asi jo stejně se to pořád všechno vyvařuje a sterilizuje tak co já mám taky tu ruční půjčenou od kamarádky. ale myslím si, že to odsává stejně rychle jako ta ruční protože si tam vlastně nastavíš rytmus jaký máš při ručním odsávání největší plus bych asi viděla v tom, že je jedna ruka volna :slight_smile: (přeba na psaní na pc :grinning: )
21. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Sun, co můžu porovnat, tak elektrický odsávaj líp, šlo to prostě rychlejc.
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Hanko, z jaký adresy?
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Blani já tu ruční mám koupenou od kamarádky která jí používala pouze 2.měsíce takže jestli předešlou majitelku odsávačky znáš osobně tak bych do toho šla,jinak ne,bych se bála kdo jí používal..
21. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jitu, já si to taky nedovedu představit a děsí mě to. Pořád doufám, že Mareček tu flašku nepřijme a bude muset se mnou jezdit do školy :sweat_smile: . Ale to asi neklapne.

Sun, jo, rychlost odsátí bude asi stejná, jen nemusím tu páčku mačkat, no. A stejně si myslím, že ve škole budu odsávat ručně a ne elektricky, protože to nebude asi příjemnej zvuk, tak aby se na mě všichni nedívali divně, co tam jako pořád chodím dělat :grinning: . Ale hlavně si nedovedu představit s sebou táhnout tašku s učením a ještě kufřík s odsávačkou :rolling_eyes: .
21. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
http://www.kojenecke-obleceni.eu/
Bych tu adresu mohla taky vložit když se vás na to ptám co?Já jsme z toho vedra nějaká přiblblá..
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
No právě, oni na tom internetu napíšou, nepoužívaná, používaná minimálně a tak. Ale co mi dorazí je vždycky ve hvězdách.
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Já malýho půjčuju taky jen babičkám a po hodině jsem nervní, kde jsou :slight_smile: Jednou jsem šla ke kadeřnici, tchýně hlídala, já utekla od kadeřnice za hodinu a ona byla ještě s malým 2,5 hod pryč. Prý si myslela, že to bude delší...to by možná bylo, kdybych tak nekvaltovala.....No já chytala nerva jako prase. :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
No Blani nezávidím ti to,nebudeš to mít jednoduchý..hlavně aby pak Mareček chtěl tvoje prso a nezvykl si na flašku..
21. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
aaaa....mladej se začíná ozývat...asi bude potřebovat cisternu s mlékem....tak zatím...
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
já jsem odsávala v porodnici jen jednou eletrickou medelou, ale to byla ta velká sestra říkala, že stojí 30 tisíc :grinning: a to byl fofr, ale docela to bolelo.
21. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Já elektrickou teda nezkoušela,takže nemůžu porovnávat ale ta ruční mi vyhovuje na to občasné odsávání opravdu stačí..
Sun tak to do ní určitě půjdeš ne? :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já jsem malýho na povození ještě nikomu nedala, pokud jsem nebyla přítomná :grinning: . Naštěstí se zatím nikdo neptá :grinning:

Hani, toho se taky bojím :frowning2:
21. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Hani, já jsem z tama nic neobjednávala, ale dívala jsem se :grinning: . Mají hezké oblečení.
21. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak já jsem taky nervozní, když jsem od malýho pryč (třikrát volám domů :grinning: i když je s martinem :slight_smile: akorát když ho má moje mamka tak to jde. tchýně vozila asi třikrát a to jsem z toho taky byla celá nesvá.
21. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Sun, tak v porodce to bylo cítit i tou ruční.
Ale ta profi medela se dala nastavit i na nízkej stupeň a až to jelo tak zvýšit. Jako s ní jsem měla prso vycucnutý v cukuletu, to prostě ta ruční nedokáže. Ale na moje odsávání je ruční dostačující.

Kámoška musela odsávat pravidelně a tak pak ruční dala pryč a koupila si elektrickou medelu na domácí použití, říkala, že to šlo rychleji.
21. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
:grinning: jo hani jdu do ní zrovna minule mi volaly zase na mobil jestli nechci půjčku 30 tisíc :grinning: tak já taky odsávám pravidelně, ale zatím to jde s tou ruční dobře, když jsou prsa plný tak to je fofr jo a taky se mi líbí jak to stříká :grinning:
21. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Sun, no přesně, moje mamka, když chová malého, tak to je OK, to se ráda dívám. Ale jak ho má tchýně hooooodně dlouho, tak mi už chybí a chcu si ho ňuchňat sama :sweat_smile:

Jitu, já jsem si právě pročetla diskusi o odsávání a vyšla líp ta aventka ruční, proto jsem si říkala, že bych šla do ní. Že ta elektrická to neumí odsát tak kvalitně. Ale zase, když ta aventka může fungovat i jako ruční, tak bych se bát nemusela.
21. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Sun, to bude nějaká úchylka :grinning: . Jak jsem v noci stála nad tím umyvadlem, tak jsem byla rázem vzhůru a vydržela bych na to hledět celou noc :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Hani, taky jsem neobjdnávala, ale už jsem na ně dostala avízo a prý spokojenost.
21. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mně se taky líbí, jak to stříká :grinning: Ale tou elektrickou to stříkalo ještě víc :grinning:
A jak to stříká, tak to vydává zvuky v tý ruční, to taky není úplně tiché.
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Malej teď ječel skoro půl hodiny, nejdřív se pokadil, tak jse ho přebalila a pak zase začal ječet, jenže já ho prostě z postýlky nevezmu, tak jsem přemýšlela, proč huláká a zkusila jsem ho otočit na bříško, protože tak spává ráno, no a on během půl minuty vytuh. :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
jo občas to trošku jakoby vrže, ale to jsou krásný zvuky oproti tý pístový co jsem měla předtím jakmile se tam dostal vzduch tak to znělo jako kdyby se někdo pos... :grinning:
21. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Sun, jo ta moje taky vrže a hlavně, když už se mlíko fakt rozstříká a já zrychlím tempo, tak to jsou pak zvuky, muž mě vyhání pokaždý z obýváku, že to nechce poslouchat :grinning:
21. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahoj...ne ne míšo neblinká mi...ale dobrý už-prý to je normální!!

dnes jsem taky měla super noc....usíná už ve 20h pravidelně (tuk tuk) pak v1h a pak až v 7h super :dizzy_face: dnes zas pařák, nikam opět nejdu ani na poštu se mi nechce, nechám to na ponděli!!

musím vás pak dočíst
21. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
blani ja myslim, ze se to da v pohode, odstrikame rano, nez pojedem do skoly, soupnem to do lednice a bude anebo budou drahe polovicky cerpat z mrazaku no :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.