• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
holky dotazek.. jak je to s vitanim obcanku?
trvale bydliste mam jinde, nez kde bydlime..
21. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
já ani nevím, jestli u nás vítaj :confused:
21. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
ja chci privitat!!! :grinning:
21. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Já snad ani ne. :grinning:
21. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
no mne jde o to, jestli se musi jit na privitani v miste trvaleho bydliste nebo jak to je, ale to je fuk, nejak si to vyzjistim.. to jsem zvedava teda..
21. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
no podle mýho by měl jít tam, kde má trvalé bydliště.
21. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
taky si myslim :unamused: no budem ho menit, tak jeste uvidime..
jdu si na chvili lehnout, ale je mi jasny, ze jakmile zaberu, sabca zacne knourat :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Hani z téhle adresy jsem si s kamarádkou objednávala dupka a polodupky a vše v pořádku :wink: mohu doporučit :slight_smile: a jj kojení máme klíďo i na hoďku tak 5-10 minut pije jako blázen a pak začne usínat a tak ho při tom pořád budím a dycky si párkrát lokne a zase spí tak po půl hoďce ho zkusmo odstavím a skoro vždy začne vejt a hledat kozu a vše se opakuje:rolling_eyes: a bradavky ty mi teda bolí fest už je mam jak špunty od šampusu :sweat_smile: :grinning:
Charlie my to krmení máme dóóóst rozházený,ale tohle je jediný pravidelný :wink:
Andreasku řekla bych že to vítání je asi podle toho kde je trvalé bydliště prcka :wink: ale na stopro to nevím :sweat_smile:
Jmiso myslím že vítají asi všude :wink:
21. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Katko, jj, už jsem našla na stránkách ouřadu, že posílaj 14 dní dopředu pozvánku. No já ani nevím,jestli půjdem.
21. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky.
Andrej-nam monitor taky uz houkal a hodnekrat,ale byly asi slabe baterky, tak jsme je vymenily a zatim dobry :wink: Ale radsi plane poplachy nez ..... :unamused: bohuzel znam jeden pripad, kdy maminka nakojila mimco (par dnu co prijela z porodky), kdyz usnulo odesla asi na 10min a kdyz se vratila uz nedychalo - prestoze meli nemocnici kousek od baraku nepovedlo se ho ozivit :frowning2: Byl to chlapecek, ona se zhorutila a rok potom si vzala zivot-predavkovala se praskama - stalo se to v jedny diskuzi kam chodim,takze jsme to eli v primem prenosu! :frowning2: Radsi ani nemyslet.
A pokud jste cetli toto: http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/v-nemocnici-nam-zabili-novorozence-tvrdi-rodice.html tu holku taky znam, strasne se na holcicku tesili, je ji 20let :frowning2: :cry:.Jeste den predtim psala jak ji dopadla kontorla dobre.
Je to hrozne co se to deje.

No a ja to zase dostala uz potreti od porodu, takze ze zkouseni sexu zas nic neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My si "davali pozor" cca tri roky a pak jsme chteli mimco a snazili se a povedlo se az po 14mesicich, takze az budem chtit druhe, jsem zvedava jak dlouho to zas bude trvat :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Jsem se předtím odmlčela, protože přišla kámoška a šly jsme ven.

Vítání občánků je podle mě v místě trvalého bydliště.

Dneska monitor pípal 4x :confused: . Nevím, jestli se Mareček zapomněl s dýcháním nebo co. Vždycky, když jsem vystartovala, tak se lekl a zavrtěl. Ale přece kdyby byly špatný baterky, tak by to hlásilo.
21. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak my vítáníé občanků budeme mít vzáří,ale kdy přesně to ještě nevíme,ale určitě je to tam kde máš trvalé bydliště..
Blani ty bláho 4x jo?Tak to je mazec,nám pípal pouze 2x a to že se malá překulila na stranu,ale aby pípal a malá ležela na té destičce to se naštěstí ještě nestalo..
21. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Hani, jo. Pořád ležel na tom samém místě. V noci ho dávám na bok na tu stranu, co nemá sleželou :grinning: . A pořád tam ležel a pípalo to, tak fakt měl asi výpadky dechu :frowning2: . Na ty baterky bych to netipovala, když je tam pro ně kontrolka. A 3x to bylo tak během 10 minut. Pípalo to, šla jsem k němu, lehla jsem si a za chvilu to pípalo znova :confused: . A takhle 3x a pak jsem u něho nějakou dobu stála a nic. Tak fakt nevím.
21. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
holky my ted se sabcou spaly asi dve hodky :slight_smile: tak jsem rada :slight_smile:
vetsinou si totiz lehnu a do ctvrt hodky se sabca vzbudi :slight_smile:
21. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Andrej, to jste si hezky pospaly :wink: . Já mám vždycky po odpoledním spánku strašně nalitý prsa.
21. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky, jak je? Co nového?
21. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj Evi, nového asi nic. Co vy, jak to zvládáte?
21. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky, co říkáte tady na tu podložku http://www.dita-angel.cz/site/katalog/podlozky-outlast/547
21. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj blani, zatím to jde, co vy?
21. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Dobrý, užívám si to :dizzy_face: . Dneska jsme byli na převážení a už máme 3520g :slight_smile:
21. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
tak to je fajn,že se vám daří dobře :wink:
21. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Jo jo, a co Davídek, nosí už ty tvoje krásné čepičky? A už látkuješ?
21. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Blani, nam to jednou pipalo taky vickrat - poprve jsem vyskocila, mala spala a dychala, tak jsem to zapla a koukam na ni a rikam manzovi:"Podivej,jak se ji krasne zveda hrudnicek, tak nechapu proc to pipalo" a v tom to zaclo znovu - takze to proste ten dech nesnimalo, vymenily jsme ty baterky a od ty doby nic. Taky muze byt Marecek moc lehkej,ze to proste pres tu matraci nesnima tak jak ma, nase Majdulka ma uz pres 6kg :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Andaro, ale do teď to bylo právě v pohodě. Krásně to snímalo, až teďka myslím 3 noci to tak pípá. Vždycky jednou a dneska 4x. Jenomže zase si říkám, že oni se někdy i rozdýchají sami, ne? Že mají jenom delší prodlevu v dechu. Nevím no. Je to zvláštní.
21. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
A taky může začít dýchat, jak se lekne toho pípání.
21. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
tak my jsme se vrátlily z dlouhý prochajdy :slight_smile: teda blani to jste měly den no zkus vyměnit ty baterky a uvidíš, ale je dost možný, že jak je lehoučkej tak to nesnímne tak dobře. no my máme 5,1 a 61 cm.
21. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
To máte dlouhána :wink:

Ještě uvidím dnešní noc a pak bych ty baterky zkusila vyměnit.
21. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
no po mě to mít nebude :slight_smile: (168) roste nám do dýlky jinak je takovej drobnej oproti ostatním mimčům tady u nás. tak co už k někomu dorazily ty velký bouřky co hlasí? u nás zatím nic trošku se zatahuje tak jsem zvědavá co dorazí. :confused:
21. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
sun: nám jde taky do dýlky, ale u nás to má mít po kom :grinning:

blani: jojo látkový používáme už od příchodu z porodnice, pár dní jsem tedy ještě jela jednorázovky a pak jsem začala.A čepičky nosíme, akorát se mu nelíbí, když mu je dávám, řve jak tur :grinning:
21. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
TAdy je taky zataženo a bouřka nikde.
21. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.