• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule, tak to musí být fešák :wink: . Mareček taky nemá rád čepičky.

U nás je zatím jenom pár mraků, ale bílých, takže kdyby ještě svítilo sluníčko, tak by bylo polojasno :grinning: . Ale doufám, že sprchne, pročistilo by to vzduch :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahojky evulko, tebe uz jsem tu dele nevidela :slight_smile:
my se pred chvili vratili z vecerni prochajdy a ted bastime pizzu..
za chvili bude koupando a kojo, pak dame sabcu spat a ja musim neco vyzehlit..
zitra jedem na oslavu vsech moznych narozek a svatku na chalupu k tete, tak se tesim :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak my máme dneska hotovo malej se vykoupal se mnou nakrmila jsem ho po flašce ještě plakal tak jsem mu dala z prsu tak cumlal, ale něco mu asi teklo protože se u toho nijak nerozčiloval :slight_smile: takže to ještě úplně nezapomněl a ted chrupká jak andílek (tuk tuk :grinning: )
21. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hezky vecer vsem.
My mame zase uplakanej vecer. Cely den je zlata a vecer si to vybira. Fnuka, nechce spat (jo, leda tak u prsu, to ji nemusim premlouvat), mava rukama a nespi. A nakonec se rozbreci.
Nevim, proc pres den v pohode bez protestu sama usne a vecer u toho dela takovej tyatr.
21. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak ten náš tady večer vyváděl to řval pokaždý do devítí a pak padl únavou, ale po šestinedělí šel nějak do sebe :grinning: a ted po koupání a jídle zallehne a je klid. bojim se to i říkat, abych to nezakřikla :grinning:
21. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak u nás ten samý scénář. Celej den byl zlatej a teď dělá taky tyjátr....no snad to brzy přejde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
blani: tak to jsme na tom stejně, ten náš spustí rykot, když mu dávám čapku a celkově oblíkání a koupání nemá v oblibě

andrej: ahojky :wink:
21. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak my ted chodíme bez čapky taky jí nemá rád :slight_smile: v tomhle budou asi všechny děti stejný koupání mu nevadí, tak já myslím, že k nám brzo něco dorazí dost se zvedá vítr, evi u vás ještě nic? to jde asi od západu tak by to mělo přijít od vás.
21. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
sun: u nás zatím nic...žádnej déšť. Já nevím, máme nějaký uřvaný dítě. Jemu se líbí akorát když dostane flašku do pusy, je hrozně záživnej a chutná mu. Asi bude brzy pěknej valibuk.
21. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
U nas byla bourka vcera a ochladilo se nastesti. Jinak bychom se snad upekli.
Mala uz spi, jdu taky zalehnout. Jsem zvedava, kolikrat budeme v noci kojit.
Dobrou noc!
21. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
dobrou janeke tak at se malá budí co nejméně, tak já už se na to zítřejší ochlazení taky těším, neboj evi ono se to třeba po šestinedělí srovná :wink:
21. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak nase mala uz po koju vytuhla a ja stihla vyzehlit :slight_smile:
ted si jdu dat vlaznou sprchu.. fuj, to je hnusny dusno :unamused:
21. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj všem.
Dneska jsem furt vstávali, v půlnoci, ve 4, v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Venku je zataženo, v ty 4 pršelo, tak hurá.
22. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . Tak u nás nespadla ani kapka a i teďka svítí sluníčko. Trošku sobecky jsem doufala, že bude pršet a taťka bude s nama doma. Má tenisovej turnaj (už asi třetí za prázdniny) a příští týden taky :rolling_eyes:
22. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ránkoholky,jsme celá rozlámaná,k ránu Vojtík usnul s námi po koju v posteli a nějka se posunoval až na mě zybl fakt kousíček místa,a a tak jsme nějak spali :sweat_smile: jinak s emi vzbudil až ve čtvrt na šest,zlatíčko moje.
Byli jsme včera na výletě u známých,asi hodina a něco cesty autem,dalo se to i v tom teple,malý celou cestu prospal,a večer taky,a tam spal taky to sjme si říkala spát nebude,ale v noci spal taky :slight_smile: a ještě teď dospává.Rodiče našich kamarádů z něho byli hotoví,hlavně maminka,už by se taky asi ráda stala babčou.
Dneska i zítra máme tatínka doma tak to je fajn,aspoň něco podnikneme,venku to zatím vypadá dobře.
22. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
nějak jsme si tam přečetla vítání občanků,taky my je budeme mít v září,ještě nevím kterou sobotu,buď tu první,to bohužel nepůjdeme,jdeme na svatbu,pak je jarmark to určitě nebude,takže tajně doufám že to bude třetí sobotu v září.Jinak je to tam kde je trvalé bydliště. :wink: tady v Ostravě ani nevím jestli se to dělá ale my jsme pořád přihlášení u našich a tam automatický posílají pozvánky
22. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno tak dnešní noc byla naprosto otřesná,Sofinka se probudila v 0.30h pak hned ve 2h pak ve 4h,v 6h,v 7h a v 8h a to nekecám,hrůza,jsme totáně nevyspalá,vůbec nevim co jí to napadlo..jetšě kolem mě lítal komár,kterýho jsme zabila až ted takže fakt užasná noc,ale Sofča je zřejmě spokojená protože je totálně vysmátá v košíku a povídá si..
Venku je hnusně a to jdeme odpoledne grilovat ke známým,takže fakt super..
22. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Hani, tak to teda byla noc :confused: .

Mareček je od nějakýho debilního komára poštípanej :frowning2: . Jedeme k našim. Aspoň nebudeme sedět doma :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Petr šel cvičit tak já dala prát prádlo,vyndala nádobí z myčky a ted čekám až ten můj drak zas usne abych si mohla jít ještě lehnout,venku je stejně počasí akorát na spaní..
22. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Krásný den holky,
dneska chystáme grilovačku, chce přijít pár kamošů dát malýmu do kouta, tak to vezmem jedním vrzem :slight_smile: Doufám, že bude dnes hezky. Zatím tu svítí sluníčko :slight_smile:
Já jsem dnes vzhůru od pěti, malej si začal pak tak nahlas vykládat, že mě to zcela probralo a on si pak usnul a já už nic :angry: Vzbudil se v sedm a od té doby pusu nezavře. Furt vykládá a vříšká :grinning: Manžel odjel nakupovat nějaký věci na stavbu, dala jsem mu i nákup do drogérky, tak uvidím s čím přijde nebo nepřijde :sweat_smile: :confused: :wink:
22. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Heluli, tak já mám pocit, že od doby, co mám Marečka bych mohla spát kdykoliv :grinning: .

Nějak mě bolí v krku :confounded: . Myslela jsem, že to přejde, jak se nasnídám a prd.
22. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
čauky-tak unás je dusno jak blázen,ztaženo a žádná bouřka se nekonala :sweat_smile:

my sme dnes měly luxusní noc-malá usla v 9večer a vzbudila se až kolem 5 ráno,nakojily sme a okamžitě spala až do 8,a teď Matinovi usla asi před hodinou :dizzy_face: včera totiž nespala zas celej den,tak dohání beruška naše :dizzy_face:

Hani tak to sis teda užila noc,jenom si běž pěkně s malou ještě bucnout :wink:

já sem teď uklidila a asi se natáhnu chvilku k tv,tak zatím pá :sunglasses:
22. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Koukám, že dneska všechny výletujete :wink:
22. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
my dnes byli na oslave na chalupe u tety, bylo to super, ale pocasi teda nic moc.. i kdyz musim rict, ze ta vedra uz mi lezou krkem :sweat_smile: ted tu mame na tyden tchanovce, tak snad to prezijem :grinning: ne, nahodou jsou fajn, ale tyden staci :grinning:
vidim, ze uz asi chrnite nebo uspavate drobecky, tak dobrou noc a zitra si pisnem :wink:
22. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . U nás je pod mrakem a celkem chladno. Ale už to bylo potřeba. Mně strašně bolí v krku a hlava :frowning2:
23. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
ahoj milacci tak jsem docetla ufff ted tady natahuju danikovi hraci hracku a ten se chlame i s dudlem v puse blazinek jinak jsem nedosla tak dlouho pac nejak nestiham a kdyz danik spinka tak zas musim neco udelat doma jinak k nam dnes prijde sgra s trojcatama a adriankem na grilovacku spACKAME DO KUPY VSECHNY NAROZENINY A NAROZENI DANIKA
jinac jsme vcera byli u jirkovy babicky autem maly usl o pul pate v autosedacce a spal v ni az do 11 no tak jsem ani nekoupala jen jsem ho spiciho prevlikla a ulozila a pak vstal az v 5 milacek
23. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj.
Tady svítí sluníčko.
Andreasku, tak týden bych tu neusnesla ani rodiče, natož tchánovce :grinning:

Blani, udělej si zábal na krk, může kloktat vlažnou vodou se solí, ale nepij to, jinak nejspíš vrhneš :grinning: To by mohlo pomoc a máš na to doma věci.
23. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Krásnou neděli přeji,tak my byli včera akorát na nákupech a pak trávili sobotu doma.OPočasí bylo naprd,a projevovalo s eto i na Vojtíškovi,protože nebyl venku tak byl mezutý.Dneska vyrážíme jako každou neděli k našim
Evi tak to pořádně oslavte :wink:
23. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojky
tak včera sme měly luxusní noc,zato dnes byla malá od 2ráno co hodina vzhůru :rolling_eyes: nevím jestli už nemám tak výživný mliko ,přes den když dopije tak ještě si baští ruku,že jí to asi nestačí a ani se mi to asi nestačí nalívat,ale teda dnes v noci buď byla málo najezená nebo jí trápilo břicho,páč se ráno 2krát fest pokadila a vyprděla

ještě se mi moc nechce začínat s příkrmama,jak poznám že mám začít a kolik jí toho případně dát?v pátek už sem jí dala v tom hicu popré převařenou vodu s flaštičky aby se nepřejídala zbytečně mlíkem a dobrý
23. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky..Reni tak to by mi taky zajímalo,protože mě už se druhej den v noci taky budí po 2h a je strašně hladová,přes den jí krmím po 1 1/2,mlíka mám bych řekla dost,ale asi nějak málo výživný nebo já nevim,je to divný a to mi ještě začla bojkotovat pravé prso a to jí s flaštičky pít nedávám,takže vůbec nevim co se děje.. :frowning2:
23. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.