• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já chci kojit minimálně do půl roka přijde mi to fakt pohodlné,jen vytáhnou prso a taky to nic nestojí,mě kojení neva,já při tom většinou čumim na telku,docela si to užívám je to naše společná chvilka..
23. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Hani tak u nás je to vesměs podobný. Kolikrát už mě řekne, že to není normální a že ji mám nechat vyřvat. No ale když vím, že ji trápí prdy, kroutí se jak had, tak to přece nejde.
Když vím, že bříško to není, hlad nemá a přebalená je, tak ji v postýlce nechávám i když brečí. Jak ale začne hysterčit, tak ne, to ji hned utěšuju. Manža taky, ale já teda rozhodně víc. Ono holt ti chlapi nemaj pro ty mimča ten správný cit :grinning:
23. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Hani já z toho koja nejsem teda vůbec odvázaná....
Ale jsem ráda, že kojíme, je to tak, nic to nestojí, je to pohodlný
23. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
carlie-mě po císaři zůstal takovej špek dole ale myslím se mi trochu rozjely boky,jinak já sem zhubla za 14dní po porodu 15 kilo,už mám nahoře jen 2 takže pohodička :wink: ale budu muset asi taky něco málo pořídit-to si kápla na supr akci,to je pěkně mastnej obchod :sunglasses:

hani-tak chlapi sou někdy hrozně chytří,to znám,i kydž s Martinem sme se zatím skrz malou nějak nechytli-jako že výměna názorů ale myslím,že to taky přijde
23. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak Petr mi taky pomáhá,ae včera mi fakt dostal Sofinka chudák prečela,vůbec nechtěla pravé prso,ale k levému už jsem jí dát nechtěla,protože mi baradvka fakt bolela a on místo aby si jí vzal a pomohl mi tak na mě spustil,že jí rozmazluji at jí nechám vyřvat atd..no škoda se zas rozčilovat..
23. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Mě kolikrát přijde že je chytrej jak kdyby vychoval 10 dětí,radí mi co mám dělat ale aby něco udělal on to nee,tak s kojením mi nepomůže to je jasný,ale právě proto by mi měl spíš pomoc a ne mi říkat že si ze mě dělá otroka,stejně kojim já tak nevim proč mu to vadí..teorii znám taky ale když to nepomáhá,tak co mám dělat,je to moje dítě tak jí přece nenechám trápit,navíc je malinká takže si asi těžko dokáže vymýšlet..
23. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky, tak to su ráda, že nejsu jediná živej dudlík :sweat_smile:
23. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Hani, tak to je super. Mléko ušité dítěti na míru zní skvěle :grinning: :sunglasses:
23. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Blani :grinning: prej živej dudlík :grinning:

nic prcek furt chrní,tak už du fakt nachvilku zalomit-pááá zatím
23. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Hani, tak to je na prd takový rady a ještě od manžela :unamused: . Když od někoho cizího, tak je to fuk, protože ho doma nemáš a stejně si to uděláš po svým, ale takhle...

Manža Marečka moc neutěšuje, protože říká, že u něho furt brečí a u mě se hned uklidní. No tak argumentuju tím, že na něho Mareček není zvyklej, když je věčně v tahu.
23. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Reni, hezky si odpočiň :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
holky sla jsem uspat danika chce abych ho drzela za ruku hlavne ze nenosime
Renatko zkus ji udelat 90 satku(devadesat vody a trri odmerky nutrose a z toho se ti udela stovka piti) pokud budes davat jen nutros pokud budes kojit a pak nutros udelej sedesdatku to znamena sedesat vdy a dve odmerky nutrose danik nekdy vypije devadesat a vcera vecer vypil sto devadesat :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
nic prdelky ja se loucim jdu posnidat a pak jdem ke kamaradce a odpo grilovacka snad jeste nakouknu po koupani
23. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
no jen ať se ti chlapi taky snaží
my jsme teďka dosnídali,Jindra udělal superní vaječinu,malý spí na pohovce.Je tak sladký :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky...
ted jsme přijeli od našich...malá ted chrní

reni to víš že ji zkus dát třeba 30ml UM a uvidíš....co se takhle trápit. Hele ale jsou taky děti který jedí hodně a stejně toho moc nenaspí...on je někdy každý den jiný a ty prdíky většinou to trvá do 4.měs

mě nelča zatím spí od 20h-1h-6až 7h ale v noci se docela chruje ale spí. taky mě to budí a ty záda mě bolej ale to mám z toho že nemám nic...nemám přebalovák, nemám vaničku...u všeho jsem vohlá :angry:

hani taky si myslím že vyřvat není neřešení...spíš ji pomazlit a ppovídat a konejšit...já když ji nechám řvát tak pak někdy není k utišení :unamused:
23. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
AHoj holky, my mame dneska presne 3 mesice :astonished: ,to to letiiiiiiii. :wink:
Jdu docist.
23. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahojkky přeju pěknou neděli tak to vypadá,že dneska bude příjemně, musíme vyrazit na dlouhou procházku po tý kačeně :grinning: tak takový radílka jako "to není normální, aby takhle řval, je rozmazlenej nech ho vyřvat" mám doma taky :rolling_eyes: tak já bych chtěla dávat malýmu mlíko do půl roku, pak uvidíme, taky mě to kojení nenadchlo. my jsme ted čtrnáct dní bez příkrmu, mlíko se upravilo a je ho dost. tery gratuluju ke třem měsícům to to letí co? :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
23. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky,
dnes tu sviti, ale kupodivu neni parak, to jsem rada.. vecir asi budem grilovat, pokud pocasi takhle vydrzi..
sabinka je v postylce a pokukuje po okoli.. za chvilku si dam obidek, varila tchyne - oblozenou kotletu s bramborama, to si necham libit :grinning:
23. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
andaro, to to teda leti, to je krasny, tri mesice :slight_smile: tak hodne stesticka a zdravicka male madlence i mamince do pristich mesicu i let :wink:
23. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky ja jsem asi zvlastni, ale me to kojeni bavi :grinning: libi se mi, jak je mala prisata a saje.. ja u kojeni jinou cinnost neprovozuju, cucim na malou :sweat_smile: ale treba v noci, kdyz se vzbudi, tak to je jasny, ze jsem unavena a koukam jak vyvorana mys, ale je to proste pro me fajn pocit, ze ji davam to nej ze sebe a ze vlastne diky memu mlicku roste :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
andrej proč by jsi měla být zvláštní takhle to má být :slight_smile: bohužel to tak nemají všichni, ale pro mě je hlavní, že filípek dostane moje mlíčko a když ho krmím z flašy tak ho hladím a povídám si s ním, abych mu to nějak vynahradila. :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
kráááásnááá písnička-dycinky u toho řvúúú bééééé :cry: :cry: :grinning:

já čekám až řadulus přijede ze zahrady a pohlídá nelču, páč vyrážím s kámoškou na led kávičku do olympie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
andreašku je to krásný pocit vid?? já na ni taky kdysi mohla oči nechat :dizzy_face: jen si to užívej :wink:
23. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
je to krásný šmouly, tak to já jsem s ledovkama zkončila včera jsme byly na nákupech jsem dostala takovou depku z toho, že mi nic není :angry: že to začnu brát vážně to cvičení atd.
23. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
chtěla bych si k této písničce vytvořit své video nebo foto našich dětiček zlatíček a dát to radkovi k vánocům a možná i našim :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
jak že ti nic není??? nechápu :astonished:
23. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
myslíš špeka??? :confused: :grinning: že mluvíš píšeš o cvičení :grinning:
23. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
no celkově pořád mám desítku nahoře prsa E :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všechno je mi malý :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
já též 9tku nahoře prsa mi vyhovujou-3jky tak ahojky mám už trojky :grinning:

neboooj já to před 9lety shazovala skoro rok.....a shodila :wink:
23. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.