• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andreašku hezké fotky...sabča je kočka :wink:
23. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
včera tam měly taky letní výprodej takový pěkný věci :frowning2: no bohužel no tak si budu muset počkat na výprodej příští rok :grinning:
23. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Andreasku-krasne si to napsala, ja mam stejnej pocit u kojeni-je to nadhera jak ty prckove bumbaj :dizzy_face: Bude mi to jednou chybet,ale nechci kojit do 14let :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Vsechny deticky jsou krasny a kazdy je necim jedinecny :slight_smile: :wink:
23. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak jsem zpět, byla jsem na fotbale a malá chrní jak nikdy. Asi jak už nejsou ty hice, tak se spí samo...
23. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
jj, sunset, jak ty pises, i kdyz nekdo nekoji, tak to jde vynahradit jinym zpusobem, taky krasnym zpusobem :wink:
andaro, do ctrnacti ja taky neee :grinning:
ja se napucla, dala bych si slofika :slight_smile:
23. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
já ten krásny pocit mám u když je malá na flašce :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
jak tým jazýckem dudlánkuje pod dudákem :dizzy_face: :wink: ...žehlím
23. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
...jako prádlo myslím
23. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
jsem si právě objednala parfém, když už jsem se vybavila novýma hadrama, tak ať u toho i krásně voním :grinning:
23. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
charlie-jakej?
Smouli-ten jazycek je super,to se mi taky libi :grinning:
23. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj kočky jen v rychlosti zdravím :slight_smile:
Lehce jsem dočítala a Charlie co se týče kojení taky to mám tak je to pohodlný a zadara,ale že bych z toho byla v extázy to ne :sweat_smile: male teď málo otevírá pusinu při přisávání a tak mi strašně bolí bradavky a vůbec i celý kozenky :rolling_eyes: a někdy mám taky pocit že nedělám nic jiného než dřepím v křesla s malým u kozy a všechna ostatní práce stojí,ale stejně bych ráda vydržela kojit do toho půl roka :wink:
Jinač oblečení:není mi snad vůbec nic :frowning2: furt mam 10 kilo nahoře a to každý den cvičím a pokud to jde jezdím na kole a nic,jsem ráda že jsem se dostala aspoň pod 60 kilo :confounded: a i jsem hooodně omezila sladký a stejně prd a všichni furt hubnou a už mi to docela sejří :sweat_smile: :grinning:
Jééé přísavka se zase hlásí o žvanec :rolling_eyes: někdy vydrží 2 hoďky,ale spíš jen 1 a půl a to je minimálně půl hodiny u kozy-no děěěěs :grinning: :grinning: takže zatím pááá
Chtěla jsem reagovat na víc věcí,ale už si nepamatuju co jste psaly :sweat_smile: :wink:
23. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj, v yrchlosti jsem prolítla.

Já teda kojím ráda, malej si ručičkama drží prso a pije a muž mi to závidí :grinning:
Teď nám řvoun usnul v lehátku, manža ho má na konferenčním stolku, houpe ho a kouká u toho na fotbal :grinning:
Dopo jsem je tu nechala samotné,jela jsem pro Sab, protože Baby Calm je na dvě věci, aspoň u nás. Sab mám dojem, že trochu snižuje tvorby prdíků a Baby Calm ji jen podporuje, aby se prcek vyprděl, taky z toho má zelenou stoličku, což jsem na kojeni.net vyčetla, že může být právě z přemíry plynů.

Holky, já bych se do těch UM zase tak nehnala, pokud mlíko je, tak přikládat častěj a produkce se zvýší, k tomu nějaký čaje s jestřabinou, třeba leros má kojící čaj s tímhle. http://www.leros.cz/caje/bylinne-caje/leros-baby-caj-pro-kojici-matky/
Jako ukazatel bych brala jak mimčo prospívá, jestli má počůrané a pokakané plenky, jaký má přírůstky. Pediatrička mi říkala, že když si nebudu jistá, že si mám dojít malého převážit k nim než mu budu dávat UM. Pokud nemáte doma dětskou váhu, tak je i půjčují.

Prso se mi jedno taky "nafukuje" víc, ale mlíka teče z obou dost, to bude asi normální. No a přes den krmím většinou po dvou hodinách, když jsem krmilůa častěji, měl víc prdíků, takže když chce dřív, tak s ním dělám blbosti, svlíknu mu plenu, cvičíme nohama, masíruju bříško nebo zádíčka apod., snažím se to natáhnout. Jo a prsa se mi v těch denních intervalech zase tak moc nenalejou, někdy mám pocit, že v nich nic nejni, ale vždy je tam dost.
23. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
23. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak jsme si krásně schrupli 2 hodiny :slight_smile: . Mareček usl u koja (byl úplně vláčnej), tak jsem ho dala do postýlky a já si lehla do postele a do čtvrt hodiny byl vzhůru :confused: . Tak jsem si ho vzala do postele a spali jsme 2 hodiny. Jak jsem vstala, tak za 5 minut byl vzhůru taky. No jo, jak říká taťka, je to maminčin mazánek :grinning:
23. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Holky, kde se touláte :confused: ? Já mám Marečka teďka na sobě v šátku a krásně spinká :slight_smile: . Po zprávách budeme koupat.
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
blani my grilujem, tak sem jen nacuhuju :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak si nechte chutnat :wink:
23. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj děvčata..
Sun koukám že máme hoooodně společného,stejně narozené dětičky,chytré manžílky,já mám nahoře ještě 9kg a prsa taky E-kozy jak vozy :slight_smile:
Andreasku tak přeji příjemné grilování..Já Sofinku už uspala,byli jsme od 13h až do 18h venku z toho se mi 2x pokajdila tak že jsme jí musela komplet celou převlíkat,ještě že jsme vzala dostatek oblečení,jak kdybych to tušila...
23. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak dobrou, jsem utahaná dnes jsem měla velkej úklid a doma hafo práce...tak si du pucout :wink:
23. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak mladej v posteli a snad bude chrnět. Dneska bulel asi dvě hodiny, měl nějaký mrzutý den.

Hani, tak já mám prsa F :grinning: :grinning: A sháněj na to podprdu :slight_smile: Ikdyž v těch kojících se i občas dá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Smouli, co to je úklid? Mám dojem, že jsme od porodu neuklízeli :confused: :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
taky uz jdu, holky, do hajan.. dobrou noc :slight_smile:
zitra jedu na kontrolu po sestinedeli, tak mi drzte palecku ju prosim :slight_smile: ani nevim, jak dopadla andrejce, byla mam pocit ve ctvrtek.. ale urcite dobre.. tak papaa :wink:
23. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
teda míšo ....no a co že nemáš špeka :angry: :wink: koukla jsem do alba, to já se fotit nemůžu :grinning:
24. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: . Zatím je venku pěkná kosa, ale odpoledne bude pěknej pařák. Chtěla jsem po mamče cuketu na buchtu, tak mi donesla takovou mega cuketu, která vydá za 4 a já teď nevím, co s tím :sweat_smile:
24. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak ten kojící čaj od Leros taky piju a moooc mi chutná :wink: mnohem víc než ten těhotenskej :grinning:
24. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Kači, těhotenskej mi taky nechutnal. Teď jsem si kojící koupila teekanee (chtěla jsem zkusit jinej) a je teda blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Blani jsem právě slyšela že není nic moc a tak jsem ho ani netestovala :wink: :grinning:
Bobek už se zase hlásí o žvanec :rolling_eyes: tak zatíííím :wink:
24. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko holky,Andy držím palečky :wink: mě ta kontrola na gyndě dopadla velmi dobře,krásně se to zahojilo,takže super
Jinak my jsme spinkali od eseti do čtvrt na pět,a pak do půl sedmé a od té doby neee,i když já ještě chtěla zalomit,ale Vojtíškovi s elíbilo na posteli jak ho přikrývám dekou a on ji pořád odkopával a měl z toho fakt velkou srandu.
Holky chci se zeptat když se vám mrNouskové vzbudí v noci na papu,tak se dožadují brekotem?Náš Vojtík sebou v postýlce jen tak mele,a spíše si kNourá,než aby plakal že má hlad
24. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Krásné ráno holky,
jdu vás jen pozdravit. Jdeme s prckem na stavbu, on bude hajat v kočárku (snad to zalomí :pensive: ) a já bohužel makat :confounded: Musím to pouklízet, naštěstí tam budu sama, tak se mi tam nebude furt někdo motat a kybycovat...stačilo o víkendu :angry:

Andrejko, Štěpánek taky nepláče. Mele sebou, kňourá nebo tak nějak po svým vříská :slight_smile:

Těhotenskej čaj, fuuuj. Ten kojící dobrej, ale jaksi ho teď nepiju. Já ráda Caro nebo Meltu...mňaaam :grinning:

Já vždycky doma pouklízím a večer koukám a jsem akorát nas...á, protože je to zas jak po výbuchu...a tak pořád dokola....

Kozy jako vozy....takýýýýýý.....
24. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj.

Andreo, Alex v noci většinou taky neřve, jen kníká, to jen kdybych se neprobrala, to by asi ječel.

My dneska první budík v půl 4, pak 6, pak půl9. Teprve snídám, malej huláká v postýlce, půjdem na prochajdu.

Smouli, no špeka (optického) asi nemám, že jsem předtím byla vysportovaná, ale na omak je to blátíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.