• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
dobré ránko, tak filípek chrupkal od osmi do půl pátý :dizzy_face: ve dvě tam sebou sice trošku házel, ale dala jsem mu dudla a chrupkal dál. no a ted už spí zase :grinning: blani já dělám cuketu se sýrem http://recepty.vareni.cz/zapecena-cuketa-se-syrem/ moc mi to chutná, budu si jí muset udělat co nejdřív.
24. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky, mně tedy cuketa nechutná vůbec. Ani lilek mi nechutná, přitom zeleninu jinak jím docela dost.
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
tak já jenom tuhle jinak na řízek taky nemusím je to takový bláto, no a lilek jsem ještě nikdy neměla :grinning:
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
holky díky,já taky ráda Caro nebo meltu
přidala jsme nějaké nové fotečky,
jsme pos...tak jdeme přebalovat :wink:
24. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Andreo, moc pěkný fotky. Vojtíšek vypadá tak rozumně a tatínet tak mladě :grinning:

Jinak já miluju meltu s mlíkem, ale meltu sypanou ne ten hnus v sáčcích, caro mi nechutná, ale špaldový kafe to zase jo, doporučuju ochutnat, taky piju s mlíkem, ale dá se i bez.
24. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
tak já jsem si před chvílí dala normální kafe, jsem poslední dobou nějaká unavená asi je to tím, že víc spím :grinning: no ono i když malej chrupe takkhle dlouho tak jsem každou chvilku vzhůru. jdu zkusit něco požehlit dokud spinká.
24. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
jj tatínek je mlaďoch :wink: -bude mu 26let
to nás včera fotila babička,konečně máme první společné fotky,bylo na čase
24. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj-tak my opět v noci každou hodinu vzhůru na kojo-usla asi opůl deváté,první budík o půl jedné,ale od té doby co hodina řev,dne sjí na noc už vyzkouším dokrmit nutrošem třeba jen 30 ale už to prubnu,páč si myslím,že se mi nestíhá vtu noc dělat mlíko jak tak často kojím

teď usla tak půjdu asi nachvilku taky zalomit,ještě mrknu
24. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Na konec alba jsem přidala nějaký koupací a "smací" fotky :slight_smile:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_2._mesic/
24. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Andrejko kráásný fotečky :wink: Vojtíšek už je pořádnej chlapík :slight_smile:
Jmiso taky pěkný fota :slight_smile:
Jéé tak Caro taky miluju :grinning: a s mlíčkem :sunglasses: ňami a jinak malej si o papání v noci dovede i pěkně zakřičet :grinning:
24. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Andrej a Jitu, hezké fotky :slight_smile:

Já jsem z cukety jedla právě jenom ty řízky, který jsou blééé a v buchtě a to nebylo ani poznat. Jo, a syrovou v salátu a to mi i chutnala.
Sun, na ten recept jsem se taky dívala a vypadal dobře. S čím to jíte? S bramborem?

Byli jsme venku a než Mareček usl, tak brečel :unamused:
24. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Já jsem si do Cara koupila ty malé smetánky a je to moc dobré :sunglasses:
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky..Jitu a Andy krásné fotečky :wink:
Sofinka ted spinká,až se vzbudí tak razíme do Tesca mají tam 30% slevy na dětské oblečení,tak na to kouknu a hlavně potřebuji nakoupit jídlo,jsme nějaký vyžraný,ale hlavně mi nenapadá co mám pořád vařit..Petr dneska odjel na 2 dny do německa,tak doma budmee válčit samy,ale dneska v noci spala fakt krásně,usla ve 20h,vzbudila se ve 3h,pak v 6h a pak až v 9h to už jsme vstávali spolu..
24. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak Mareček když vstává narmení kolem té šesté, tak už neusne.
24. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
blani já to jím jen tak samotný :slight_smile: jo výprodeje v tescu se vyplatí taky odtud máme pár pěkných kousků tak at dobře pořídíte hani. tak já se dneska konečně půjdu vykoupat do bazénu :dizzy_face:
24. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Sun, tak si to užij :wink: . Taky bych šla :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky, a co říkáte na tu podložku http://www.dita-angel.cz/site/katalog/podlozky-outlast/547 Předtím se mi nikdo nevyjádřil. Myslíte, že fakt může tu teplotu regulovat? Nám v té sedačce nepomáhá ani plínka. Mareček je vždycky hrozně spocenej (nebo zpocenej - omlouvám se, ale fakt nevím :sweat_smile: )
24. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
tak malej taky dneska od půl sedmý už nespal tak jsem si ho vzala do postele celou dobu si procvičoval nohy a ruce a já vedle chrněla :grinning:
24. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
tak to vidím poprvé, ale zní to zajímavěl. tak filip je taky vždycky zpocenej (myslím že z :sweat_smile: ale ruku do ohně za to nedám :zipper_mouth: ) blani tak to vyzkoušej a uvidíme jak to funguje :grinning:
24. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky ty jo to vypada zajimave ta podlozka

jmiso andy krasny kluciky mate

jinak nam malej usina v osm az devet spi do dvou az tri a pak do peti sesti a pak vytuhne az kolem deviti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si myslim ze je to ok hlavne uz mamer nejaky rezim a o papani si rika mlaskanim uplne potichounkym takze ani tatu to neprobudi ja ho rozvazu ze zavinky (kterou si vyzaduje) a jdu delat papani a pak si ho vemu a jdem do obyväku na gauc :slight_smile: jinak uz vazime 5 kilo merime 57,5cm
24. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Sun, dobrá rada :grinning: . Ale nejspíš to zkusím, není to až tak drahý. Buchta už je v troubě a začíná vonět :sunglasses:
24. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky ja se odmlcim musim nakrmit divou zver pa
24. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Blani, nenabaluješ ho moc do auta? Alex jezdí většinou jen v overálku nebo bodyčku, oblíkám ho případně až po jízdě. Tedy pokud je teplo, když v sobotu lilo, tak měl normálně mikinu :slight_smile:

Jinak to stojí zhruba stejně jako ty ostatní povlaky, tak to zkus. Ale některý děti se potí furt, nic nepomůže.
24. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Blani taky už jaem se na ty vložky do autosedajdy koukala,ale malej se tam nepotí :wink: jinak si myslím ža to může bejt dobrý :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jitu, myslím, že nenabaluju. Oblíkám ho podle počasí. On má vždycky zpocený záda a hlavičku. A jaké myslíš ostatní povlaky?
24. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Blani, viděla jsem v dětském shopu, přišlo mi to jako froté natahovací prostěradlo a stálo to zhruba taky tolik.
24. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Aha, díky. Ale to vypadá spíš jenom jako potah, když se ten původní zničí.
24. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
No to je právě potah, aby se ten původní neničil, nešisoval na sluníčku a při pocením, aby se to dalo rychlejc vyprat atd.
24. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.