• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No, takže ve finále by se v tom potil asi stejně. Navíc ten cenovej rozdíl není až tak velkej.
24. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Holky, nevíte, co si můžu kapat do nosu? V krku mě už nebolí, zato mám rýmu jak trám :confounded:
24. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době zdravím,

tak čtvrteční oslava Kačenky dopadla skvěle :slight_smile:

Chci se zeptat měli Vaši mimísci někdy stolici do zelena, Kačenka měla, ale při další už to zase byli vajíčka :slight_smile:

Myslíte, že když mě píchla vosa, že si to můžu namazat fenistilem, mám to děsně oteklý :unamused:
24. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Blani, můžeš klidně MAR. Je to s mořskou vodou.
24. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Katerino, zelená stolička je občas u kojených normální. Může vypít víc předního mlíka (pije kratší dobu) nebo ty můžeš jíst víc sladkého nebo měla hodně prdíků nebo ji měla v plence delší dobu. :wink:
24. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jiťo díky za info :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Kat, jinak fenistil můžeš, v příbalovém letáku není žádné omezení pro kojící krom prsních bradavek. Dokonce i na kojence to jde použít.
24. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
diky moc moc :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Holky, tak mi ještě tenhle měsíc nepřišla PPM. Je to vopruz :angry:
24. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jé, Jitu, ty jsi studnice vědomostí, moc dík :slight_smile: . Brnku manžovi, ať mi něco koupí.

Teď to byl boj. Mareček vždycky dělal, že má hlad, tak jsem ho dala k prsu a téměř okamžitě usl. Tak jsem ho položila a za chvilku byl vzhůru :unamused: . Teď se mi ho konečně povedlo uspat v šátku. Prostě chce být pořád u mě.

A su pěkně nas.aná :angry: . Prala jsem plínky a zůstaly na nich fleky. To se mi ještě nikdy nestalo :rolling_eyes:
24. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Blani, jen vím,kde hledat :slight_smile:

A fleky jako po "vajíčkách"?
24. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Kateřino, my taky máme někdy zelená hovínka. Je to i ze sladkého jo? Tak to je budeme mít často zelený :sweat_smile:

Jitu, mě taky ne :angry: . Minulej měsíc to bylo ve zprávách. Nechápu v čem je problém, přece dají příkaz a je to, ne? Poprvé mi přišla 10. a teď po druhé kolem 20. a teď teda netuším, kdy přijde :zipper_mouth:
24. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Blani, no já si právě taky naivně myslela, když už to jednou začalo chodit, tak je to zapracovaný do systému a ono prdlajz.

Někdo tady uváděl čísla na dvě ženský, který maj tu výplatu na starosti, ale nechce se mi to hledat.
24. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jo, po vajíčkách. A to byly potřeny žlučákem :frowning2:

Taky jsem si myslela, že to dělá "automat".
24. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Potřený žlučákem? A čím si to prala a na kolik?
Já jak to potřu žlučákem, už teda používám klasika kostku, tekutej lezl do peněz, tak mi to vypere všechno, dokonce i Batole, co muž naposledy koupil.
24. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
No, prve jsem to vyprala v tidu (pro děti) a vytáhla jsem to špinavý. Tak jsem přemýšlela, jestli jsem to v něm prala vždycky nebo v normálním, tak jsem to šupla do pračky znova s normálním práškem :sweat_smile: . A jsou tam furt :rolling_eyes: . Doufám, že je trošku vytáhne sluníčko, ale aji tak mě to štve. A prala jsem na 50. Já taky používám kostku a sem tam tekuté. Toho se spotřebovává nějak moc. Ještě jsem si říkala, že bych přidala sůl na skvrny, ale nevím, jestli ji můžu dát k barevným kalhotkovkám.
24. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo, a ten druhej prášek mám myslím bonux.
24. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Aha, no já peru na 60, sluníčko moje prádlo nevidí a zatím to všechno vypralo. :unamused:
24. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Mně právě vždycky taky, jenom dneska ne. Asi erupce na slunci :grinning: .
24. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Alex se rozhodl, že bude chrnět. Nechtěl spát v postýlce, tak jsem ho šoupla do lehátka, ležel tu vedle mě a koukal, jak datluju do PC a vytuhnul a teď chrní a já mám prsa jak blázen, musím jít odstříkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Jo Blani s tou solí a barevným - normálně jsem ji sypala i k HHS a ty jsou barevné a mám i jasně žlueté vkládačky a taky v pohodě.
Ale už sůl moc nepoužívám, ono to pere i bez ní :grinning:
24. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Jitu, tak to máš super, že ti tak sám usne. To u nás nehrozí.
Myslíš, že by tam ty fleky byly pořád, jo. No uvidím, snad to pustí při dalším praní.
24. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Teda uspávat ty mrňousky to je něco, zrovna jsme minulý týden Kačenku chválili jak v noci spinká, tak mi to dnes pěkně ukázala usnula v ve 22/2/5:30/7 a předtím spinkala 22/4/7 to byla nádhera.

Teď spinká, tak doufám, že chvilku vydrží.

Blani my takhle bojujeme pořád, musím ji furt budit, kolik Ti teďka Mareček vypije?
24. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Kat, náš mladej taky někdy spí pěkně a někdy je vzhůru celou noc po dvou hodinách, prostě i muži mají své dny :grinning:
U vás tedy i ženy :grinning:
24. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Kat, to já vůbec nevím. Já kojení nevážím. A proč ji musíš budit?
24. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Jitu: to je opravdu pěkné :slight_smile:

Dneska jsem dokonce přešla s malou do dětského pokoje, abychom nebudili tatínka, teď brzo stává, tak aby se vyspal. Mála totiž pořád pobrekávala. Poprvé za celou dobu jsem spala jinde než v ložnici :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
A taky máme noci, kdy se budí po 4-5 hodinách, takže to vyjde na 1 noční kojení a jindy se budí po 3. To si nevybereš. Hlavně, když to není častějc. Jednou se mi budil po 1,5 hodině. Ještě že to bylo jenom jednou, to byl zabiják :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Kat, to já spím pořád v ložnici, ale manža v obýváku. Prý se líp vyspí.
24. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.