• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
urcite jo, citis se dobre? nic te neboli? a kdy jdes na kontrolu?
26. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Citim se skvele, mne ani nebolelo bricho jak se zavinovala deloha, nekoho to prej boli desne a ani jsem nijak extra nekrvacela, ted jen sem tam jeste zaspinim, tak snad to uplne prejde-jdu 8.7 a 13.7 jdem s Majdou na kontrolu v 6tydnech :wink:
26. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak to bude vsechno urcite bez problemu :wink: teeda madlence uz je mesic.. jestli ti neva teda rikat male madlenka, mne se to hrozne libi :slight_smile:
pekne me po tom hmatu boli bricho.. umela bys napsat, jaky je rozdil mezi silnou bolesti jako pred ms a kontrakcema?
26. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Madlenka ji taky rikame,taky se mi to libi :wink:
No kontrakce jsou hlavne pravidelny, postupne to zesiluje a mne po ty tabletce zacly jako silnejsi bolest pri MS a ty nejsilnejsi asi k nicemu neprirovnam-ja jak mela ty krizaky, tak jsem ty normalni do bricha snad ani necitila nebo nevnimala,ale ty krizaky to je jako kdyby ti nekdo narval hak do zad a rval ho zase ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: (sice nevim jak by to opravdu bolelo, ale prislo mi to tak), trosku na to pomahala sprcha, ale moc ne-sam Dr mi rikal, ze ty krizovy bolesti jsou pekne hnusny a hlavne nevedou k nicemu-zadnemu otvirani atd. :angry: to kdyz jsem mu rikala o epi.
26. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
JO a pri tech prvnich kontra jsem jeste telefonovala s kamoskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak kdyz jsem mela ty silny, tak mi manzel rika:"Prislo ti asi 10sms" a ja jen krikla:"At mi daj vsichni pokoj!" :grinning:
26. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
A kdyz mi praskla v noci (ve 3h) ta voda, tak si pamatuju, ze me zabolelo bricho a pak uz jsem citila to teploucko, jak to ze me teklo :wink:
26. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
dekuju za vysvetleni, tak snad je tedy poznam no.. :sweat_smile:
jako boli me tak stredne bricho jako pri ms.. ale na to me prave upozornila po tom hamiltonu..
tak ted abych si nerikala, ze to je potom a byly by to opravdicky kontrakce a ja nad tim jen mavla rukou :grinning:
26. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
PO tom Hamiltonu to boli a spini se. :wink: Neboj to poznas a kdyby si mavla rukou, tak by to bylo dobry ne? :grinning: Ale ver, ze az udes mit ty prave kontrakce, tak rukou nemavnes :sweat_smile: Nechci strasit, treba budes mit super rychlej porod, kdyz ty hrozny jsme si uz s holkama vybraly :grinning:
26. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
no kez by.. ale mam pocit, ze i ja si to budu muset poradne vytrpet :wink: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
andrej: tak že by to bylo na dobré cestě? :wink:
26. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj evi no vi buh :grinning: treba se to nejak rozjede, ve zprave mam ale napsano, neporodi-li, prijem 1/7/09 :confused:
26. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Andaro, já jsem dostala kapačku hnedka, tak proto jsem asi nemohla už pít. A krásnou jizvu závidím :wink: . Já jsem se tam dneska mrkla a přijde mi to škaredé, jakoby rozšklebené, ale to se mi možná zdá, já jsem šití nikdy neviděla. Hlavně mě to bolí, jak něco dělám. Jako dojít k dr. a nazpátek je dost nadlidskej úkol :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A hrozně se zadýchávám :confused:
26. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Andrej, tak uvidíš, třeba ti to pomůže :wink:
26. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
blani urcite se ti to dobre zahoji, jeste je asi brzy, tak je to cerstvejsi.. neboj se :wink:
26. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
tys rano jeste psala a ja uz musela letet na bus, ani jsem se nerozloucila..
26. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Andrej v to doufám :wink: . Manžel říkal, že se mi tam mrkne. Ale když jsem to viděla, tak ho nechcu vyděsit mojí sešitou pipkou :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
To neva, já vždycky něco napíšu a pak zmiznu, ani sama nevím, na jak dlouho :sweat_smile:

Dneska jsme u dr. vážili 2310g, takže krásně přibíráme :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky,hlásím včerejší příjezd z porodnice,narodil se nám chlapeček Marek,
v neděli 21.6. v 23:55,míry 51cm,3650G :grinning: normální cestou.
Od středy mám už mlíko,takže kojíme a úspěšně.
Dnes jsme byli poprvéna kontrole u dětské lékařky,malý rychle přibírá,už má 3600 zpátky.
:slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
blani jen mu ji ukaz, aspon ti rekne, jak se mu to zda :grinning:
je a super, ze pribirate, mlicko mareckovi chutna :wink:
26. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jo jo, je papálista po tatínkovi :grinning:

Ahoj Sekacko, tak to je fajn, že už jste doma. A koukám, že další Mareček :slight_smile: :wink:
26. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
jee sekacko ahoj :slight_smile:
taky chlapak a taky marecek! :wink: :grinning:
a koukam, ze to stihnul jeste jako blizenecek opravdu za pet minut 12. :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
blani, tak to jestli ta nase mala bude papalistka po tatkovi, tak to z ni zadna manekynka asi nebude :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Andrej :grinning: . Z toho našeho taky ne, ale u chlapa to nevadí, aspoň bude pořádnej chlap :sunglasses: . Ale lepší, než aby byl v tomhle po mně - já jsem nejedla a co jsem snědla, to jsem vyzvracela :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky, nechcete někdo slevový kupon ana pemprsky? je to sleva 40 Kč a použitelný to je do 31. srpna 09 v intersparu, globusu, hypernově, DM, drogerie Teta, schlecker. je to na ty plínky new baby, já mám ještě jeden velkej balík a asi bych to nevyužila. budeme must přejít na aktiv baby:slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdu se dodívat na ordinaci. Ještě že to na je na tom internetu :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
no ja kdyz byla mala, tak jsem byla dokonce i v nemocnici, kdyz mi byly asi tri roky, casto jsem zvracela.. no ale za to pak jsem zacala byt poradnej stravnik a to mi zustalo do tedka :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
ja si jdu zase zdrimnout na chvili.. uz me bricho nejak neboli.. z toho nic nebude :grinning:
jitusko ses moc hodna, ale ja ty new baby uz mam nakoupene.. :wink: no vas simonek uz neni zadny mrne, ten uz potrebuje vetsi :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
andrej: a jak ty bolesti, pořád stejné nebo už je to lepší?

sekačka: gratuluju k Marečkovi. :wink:
26. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
andrej tak uvidíš, třeba se to fakt rozjede

U mě se ty křeče úplně ustály, po obědě jsem si schrupla, ale pak mě vzbudil telefon, takže z toho nic moc nebylo :fearful:

Sekačko vítej zpět, čučím jak Mareček je oblíbený jméno. Kde jsi vlastně rodila? Já se nakonec rozhodla pro Bohunice a zas se našel někdo, kdo mi tvrdí, že tam neeeee :confused:

Blani je to fakt ještě asi brzo a chvíli potrvá než se všechno zhojí a bude zas jako dřív. Hlavně že Mareček je ok a že krásně přibírá :wink:
26. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Jitu já bych poukázku taky nevyužila
26. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.