• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani: právě proto, že u kojení usíná :slight_smile: Někdy pije výstavně a někdy je to prostě boj, tak jsem si pořídila váhu, protože ze začátku jsme s přibíráním bojovali a jak byla a je malinká, tak ji prostě musím budit :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Můj muž chrní v týdnu v obýváku, jednak tu prostě vytuhne a druhak, aby ho malej nebudil. Což nechápu, protože mám přebalovací místo v obýváku a malej dělá rámus hlavně u přebalování :grinning: Ale muž si tak zvykl, že ho to vůbec nebudí.

Spíš ho podezřívám, že spí v obýváku, protože když chrápe, tak já na něj mlaskám a když už toho mám dost, tak do něj š´touchám a později si i čutnu :grinning:
24. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Kat, aha. A kolik ti váží?

Jitu :grinning: . Manža taky usíná u TV. Zlozvyk z puberty, kdy mu rodiče koupili TV do pokojíčku.
24. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak jsem nepořídila nic,tady na Zličíně mají prd výběr,bodíčka s dlouhým rukávem neměli žádná a kombinézu taky neměli žádnou..
V Takku jsme si zkoušela 4 trička ale ani jedno mi pořádně nesedlo,takže jsem nakoupila jen jídlo a jeli jsme zas domů :unamused:
24. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Hani, to je smůla :frowning2:
24. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Hani, na zimu je stejně kupovat brzo. Nevíš jak bude malé velká.
Nebo si chtěla na teď?
Jinak hadříky v tescu je nejlíp kupovat na Národní tř. tam toho maj nejvíc.
24. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Hani tak my vyrážíme zítra do teska,taky se podívat na ty slevy a ještě do orsay něco pro mě na svatbu.Přijede mamka tak vyräzíme spolu,snad budeme úspěšní.Tak Vojtík mi spal akorát venku v kočáře,doma jsme ho na 15minut uspala,ale to bylo vše.Takže lítal se mnou po bytě v koši a vařili jsme,prali,věšeli prádlo,teď mi ten povlak na koši pěkně devastuje :grinning:
24. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
:grinning: míšo mě muž taky spí v obýváku kůli prckovi...a vůbec mi to nevadí :grinning: :slight_smile:
24. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Šmouli, co to měla Nellinka za tu hrčku, jak jsi byla u doktorky?
24. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
jakou hrčku :astonished: :confused: :grinning:
24. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
No to já nevím, tys to říkala :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
co jsem říkala?? já ted nevím o čem mluvíš :grinning:
24. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
ahoj reni....to je pech vid? ale malou to dlouho bavit nebude neboj, třeba se to upraví! mě taky do dvou měsíců takhle blbla a ted už to jde! vstávám dvakrát v noci, ale ona usíná už ve 20h a pak v 1h a v 6-7h...jsem zvědavá jak ji to dlouho vydrží, zatím se drží-máme to tak týden :wink:
24. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
blani kam furt lítáš od pc?? :grinning: já tady taky nemůžu být věčně :grinning: :wink: malá tu kope , mlátí do hrazdičky, ale už natahuje pomalu :fearful: :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
holky budete ockovat proti rotavirum ja nevim mam dilema jak blazen
tak to ja bych byla asi nastvana kdyby spal vedle kdyz ho malej nebudi
24. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
evi co to je....proti čemu
24. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
je to proti prujmum a zvraceni
24. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Šmouli, za malým :grinning: . Taťka je na baterky, takže aji když je doma, tak su s malým pořád já. Manža tady teď vedle mě chrní :confused: :zipper_mouth: . Nevím, mám pocit, že jsi psala, že má malá nějakou hrčku na bříšku nebo kde a Andreasek ti na to psala, že to bude určitě něco tukového. Doufám, že se nepletu :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Evi, to asi ne. To jako že nebude mít nikdy průjem a nebude zvracet nebo co :confused:
24. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Manža mi koupil Piňosol a je to teda hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pokaždé mi to vletí do pusy :confounded:
24. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
jo aha ty myslíš bouličku takovou vedle pupku...jj ty hrčko :grinning: na mě musíš po česky a ne tou vaší jak já říkám svahelštinou :grinning: :sweat_smile:

mno dr říkal, že to se dělá...to je normální jak se to vše dává ještě dohromady-bránice a střeva atak, já z toho byla úplně tumpachová.sem furt kejvala jako že to chápu a vůbec nevím o co jde :grinning: :grinning: hlavně že to je ok
24. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
blani tak nezakláněj hlavu...ale dělej to-kapej v předklonu!!!!mušíš předklonit hlavu hoooodně-to krásně pročistí dutiny, řekla mi to na nosním....do krku by to nemělo téct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
už jsi mě našla nitenka????? :grinning: :grinning: :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
vy můůůry kde jste jako zas?? já dala malé dudlajze do medu...jen kapičku a už spí :sweat_smile: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Blani, Pinosol je hnus to je fakt :grinning:

Já tedy proti rotavirům očkovat nebudu. Další zátěž malého pro nějaké, co kdyby ........

On už zase chrápe :confused:
24. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Hrčka nebo boulička, to je šumafuk ne :grinning: ty svahilštino :grinning: :wink:
A jak si to jako kapnu v předklonu :confused: ? Kdyť to rovnou vyteče ven.

Jitu, buď ráda :wink:

Já mám Malého v náručí a přidržuju mu dudlík :grinning:
24. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
blani....nad vanou třeba a musíš chvíli zůstat, ale bacha at ti nenateče krev do bambeřice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je ale vtipný

no ono do krku nebo ven to už je fuk...vlastne tam je psaný že se to nemá polykat :angry:
24. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Já jsem nic o polykání nečetla.

Jdu krmit.
24. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
tak to já zas jo...hm-tak to nebudeme řešit-pá jdu si dát kávu než se vzbudí!! :wink:
24. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
wsmoulinkaa ahojky jsem taqdy jdu se ti mrknout do Albíčka na holčičku...
24. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.