• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsme tu,malou jsme vysprchovala,nakojila a ted si vykecá v košíku-teda ta vydává takové zvuky že se musím úplně smát :grinning:
24. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
wsmoulinkaa teda ta je nádherná to to uteklo
24. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky holky maminky :slight_smile: nakukuji za wsmoulinkou držela mě na začátku mého těhoteství tak jsem za váma na návštěvě :slight_smile: a mrkám na minka :slight_smile:) zdravím všechny
24. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
dík nit....taky se dočkáš...těším se na fotečky a jdu se juknout k tobě...a malá se už vzbudila ani jsem si nevypila kafééééééééééééé
24. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
wsmoulinkaa dík že jsi se ozvala jsem moc ráda, zase na vás mrknu jak zjištuji tak nějaké informace co píšete se mi hodí :slight_smile: jdu taky něco dělat :slight_smile:) my jsme se přestěhovali do domečku a furt vybaluju :slight_smile: dneska nás to odpoledne zase chytlo takže všude josu nějaké věci :slight_smile: asi je zase někam zavřu :slight_smile: papa
24. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
nitenko....téda to bude krásněj klučík a jakýho má už pindu :grinning: tak at ti to vše dobře dopadne...určitě si ještě pisnem :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
maminky když vás tu mám,chci se zeptat potřebuji pro miminko košilky? ty klasické? mám jen bodíčka a tička s dlouhým rukávem... díky za info
24. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
celej taínek :slight_smile:)) tatínek je pyšnej že je po něm po mě rozhodně nemá..i doktorka na ultrazvuku říkala že je to pořádnej chlap :slight_smile: díky papa už se na něj těším a je to bojovník když zvládnul ten můj ne moc dobrej rozjezd
24. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Nitenko, nepotřebuješ.
24. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Nitenko, já je sice mám, ale nepoužívám. Mám teda mega velké, ty pidi babička použila na okna :grinning: , ale stejně je asi nepoužiju.
24. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak jsme byli na kyclich a Majdulka vyfasla tu decku :frowning2: Ach jo,chudinka to bude neco - nebude moct kopat nozickama :angry:

Kosilek mam hafo a ani jednou jsem je nepouzila :unamused:
24. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
holky díky za info o košilkách také jsem si říkala že jí asi nevyužiji,ale raději se ptám zkušených :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
jakou dečku andara :astonished:
24. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
abdukcni decku, kuli kyclim-aby mela jako roztazeny nozky :unamused:
24. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andaro :frowning2: . Já jsem myslela, že je na to nějaká plínka. Má ty nožičky špatný? To jste byli pozdě na kontrole.
24. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Byli jsme kdyz ji byl mesic (predtim byl Dr v porodce na kontrole), no a to nam rekl, ze mame davat siroke baleni a cvicit a jelikoz to ma beze zmeny,´tak vyfasla decku na 3mesice ve dne v noci :angry: :frowning2: Ma ty kycle hodnotu B a potrebujem Acka :unamused:
24. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Andaro, to je blbý, ale tři měsíce utečou a malá bude mít kyčle pak OK. :wink:
24. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
My jdem na kontrolu s kyčlema zítra.
24. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Andaro, tak to je naprd a celkem na dlouho :unamused:
24. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdu si lehnout k TV. Manža tady loví komáry :grinning:
24. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
andara: tak to mě mrzí, my jdeme na kontrolu v pátek. Minule to bylo dobrý, tak doufám, že to bude i teď ok. Snad se vám to brzy spraví.
24. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj holky, my dnes byli v tom beroune.. kontrola po sestinedeli dopadla dobre, tak jsem rada :slight_smile: rovnou jsme to spojili, vzali tchanovce a sesli jsme se i s mou mamkou, zasli si na obidek a tak.. bylo to mooc fajn, pocasi vyslo krasne :wink:
24. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
andaro taky mám z toho strach...poslední dobou ty plíny taky flákám.... jsem na to zvědavá - 16.9. :unamused:
24. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
malá mi usíná až ted potvora :angry: dobrou s kobrou :pensive:
24. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
smouli a andaro, taky vam preju, at jsou kyclicky v poradku :wink:
24. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Krásné ráno maminky a děťátka :grinning:

nějak nestíhám, furt je fofr. Naštěstí je Štěpánek hodnej, tak to nějak zvládám..

Je tu něco nového??????

Tak já mám dnes super úkol....mají nám dovést zbytek cihel a něco musí složit před staveniště, něco se musí dát paleťákem blízko základové desky a něco na ni... To bude docela prdel, dirigovat tam chlapy a ukazovat kde co mají dát. Na té desce to musí být přesně navozený, včera se to propočítavalo, kde jaký cihle...kolik palet a kam...Do toho ještě dítě v kočárku...no, snad to vyjde mé mamce a přijede mi pohlídat toho našeho raubířa. Pak se ještě doveze zbytek matrošu, přijede se kouknout zedník na plány a jak to všechno vypadá.... tak to budu muset taky nějak ošéfovat...už vidím, jak tam lítám, řvu na chlapy a dítě u prsu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 06:46  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Andrej, tak to je fajn, že kontrola dopadla dobře :wink:

Heluli, tak to máš teda dneska pernej den. To si nedovedu představit :sweat_smile:
25. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Jo, a taky mi Mareček připravil pěkné probuzení. Jsem ho přebalovala před krmením a tak vesele si kopkal nožkama :grinning: . Tak si prve prdl a něco málo uteklo. Tak jsem to utřela, nachystala si plínku a že ho teda přebalím. To už si nejenom prdl, ale i se pos.al. No se, spíš mě a koberec :grinning: podotýkám, že béžovej :rolling_eyes: . Su zvědavá, jak to dám dolů. A aby toho nebylo málo, tak se pak ještě počůral :sweat_smile:
25. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Jééé, tak to vím, o čem mluvíš Blani :grinning: .... jsou radosti s dětma... :dizzy_face: My máme naštěstí starší zelenej koberec, tak nějakej ten flek až tak neřeším... Já myslím, že žlučák by nato mohl pomoct ne?? Já tím vyčistila pohovku :wink:
25. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
My máme jakejsi vanish na koberce, ale ta značka mi je jaksi proti srsti :sweat_smile: . Jak bych ten žlučák z toho koberce potom vymila? To mě nenapadlo, zkusit to můžu :wink: . Jo jo, jsou to radosti :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.