• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No, já to na té pohovce vyčistila trochou žlučáku a hned vydrhla mokrou houbičkou a šlo mi to :confused: Ale nebyl to velkej flek, jen malá nehoda :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Já to teda nějak zkusím :wink: . Já taky nemám 1 velkej flek, ale několik malých, jak to vystříklo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Ty jo, doufám, že ti to půjde :sweat_smile: Ať mi pak nenadáváš :cry: :wink:
25. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj.

Blani, já postříkala koberec tekutým žlučákem a šlo to, Alex je na tohle kadet :unamused: :grinning:
25. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
My jdem za chvilku na kyčle, ale blbě jsme vstávali, tak bude mít Alex hlad akorát u dr., ale musí to vydržet, kojo bude až po dr. by ho mohl ohodit až mu zacvičí nožičkama.
Jsem doma horko těžko vyhrabala poslední jednorázovou plenu, byla v krabici, co jsme dostali jako vzorky v porodnici, abych ji mohla dát malému do ordinace na tu chvilku. Jinak zrona dneska máme všechno zavazovačky, to bude lahůdka - vztekající se hladovej Alex a já motám disany :grinning: :grinning: Takový divadlo tam často určo nemaj :grinning:
25. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky, dobre ranko :slight_smile:
sabinka zas spinkala krasne, ja uz byla v obchudku a ted snidam a malou mi chova tchyne :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak já zase jenom na skok,kolem jedenácté mi tady přijede mamka a jedeme se podívat do teska,snad budu úspěšnější než Hanča :wink:
S tím monitorem jsem už na nervy,budeme ho muset buď posunout nebo nevím,zase to pípalo,a malý byl přimáčknutý v čelu postýlky.To jsou stresy,nechápu proč nemůže hezky spinkat.Malý teď usnul,já si uvařila kotlík Cara,a půjdu s edát nějak dokupy.
Andar to mě mrzí že Majdulka má tu peřinku,ale aspoň to nemusela mít přes to parno,a ty tři měsíce utečou rychle.My jdeme někdy v září,nemusím se objednávat takže uvidím které úterý to výjde.
25. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobre ranko, damy!
Nestiham, nestiham,...
Andreo, ja bych ten monitor teda uz davno vyhodila, kdyby mne to porad takhle zbytecne stresovalo!
Andaro, to mne mrzi s tou deckou, ale hlavne kdyz to pomuze.

Teda my zas meli vcera pekny vecer. Mala zase zacala v 18 hodin vyvadet, nic ji neuklidnilo, usnula mi az u prsu. Cely den je hodna, usne sama, nebo si povida v boxu. Kdyz jsme sly ven s kocarem, zakecala jsem se na ulici se sousedkou a ona mezitim sladce usnula. (rekla jsem sousedce, ze k nam bude vecer chodit, stoupnem si k postylce a budeme krafat, treba to na malou bude zabirat a usne...)
Naposledy jsem ji u prsu nechala spat, kdyz ji byly 3 nedele a od te doby usinala sama. Achjo, to jsme se vratily uplne na samy zacatek nebo jak. Mam z toho depku.
A to mne jeste v noci braly zuby, moooc fajn. Doufam, ze se mi nerozjede zas nejakej zanet! :rolling_eyes:

Holky, taky vam tak strasne padaji vlasy? Mne uplne priserne, vali se tady vsude po baraku, ani pes nam tolik nelina! Mam dojem, ze jsem zpatky na svoji vaze pred tehu jen diky tomu, ze jsem prakticky plesata!
25. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Andaro to je pech s těma kyčlíkama :confounded: tak snad to bude příště v pořádku :wink:
Jmiso mam na tebe prosbičku :wink: přemyšlela jsem že bych nakoupila nějaký vkládačky nemáš nějakou zkušenost který jsou dobrý a hodně sajou? :slight_smile:
Tak hovňouse na koberec malej ještě nehodil,ale počůrá ho každou chvilku :grinning:
25. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, my zachvilku razíme k Dr. tak snad bude vše ok. Zatím pa
25. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak jsme doma z prochajdy. Kači, nejsu Jmisa, ale taky můžu poradit :grinning: . Já mam tady ty http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-ctvercova-bambusova-plenka-30x30.htm ale na sluneti jsou levnější a pak tady ty http://www.branakdetem.cz/vkladaci-plenka-tots-bots-bambusova.htm Savé jsou až po několika vypráních a ta baby lucy ze začátku pouští barvu. Teď jsem si koupila tuto http://www.branakdetem.cz/vkladacka-cuddle-fold-igulee.htm je moc chválená. Ještě jsem ji ale nezkusila. A z drhé ruky mám tuto http://www.branakdetem.cz/ella-s-house-vkladaci-plena.htm s tou fleesovou stranou a na ní je super, že je suchá, takže není zadeček v mokru. Ale asi taky bude potřeba, aby byla párkrát vypraná, aby sála dobře.
25. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Janne, hlavu vzhůru :wink: . Třeba ji jenom něco trápilo, tak tě chtěla mít u sebe.
25. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, mě zase Kačenka začala u kojení spinkat a vůbec ji nejde vzbudit, tak ji položím do postýlky a ona se zhruba za 10-15 min vzbudí a řev, protože má nejspíš hlad. Já nevím jak to dělat, dneska se na to chci dr. zeptat ach jo :frowning2: :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Kači, tak to neporadím :frowning2: . A když ji u krmení lehtáš, tak ji to neprobouzí? To je zvláštní, že ti tak zase začala usínat.
25. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Blani: lehtám, pusinkuju mluvím na ni a nic, tak jí dávám prostě když začně řvát, protože umí řvát dobře :grinning:
25. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Hmm, tak hlavní je, že se ti pak ozve :grinning: . Horší by bylo, kdyby se napapkala málo, ale neozvala by se.
25. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
andaro, tri mesice utecou jako voda a madlenka bude mit kyclicky v poradku :slight_smile:
janneke, mne prijde, ze mi vlasy padaji stejne jako vzdycky.. ale vim, ze se rika, ze po porodu vlasy muzou vic padat..
25. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Blani, diky za povzbuzeni. Uvidime dnes v 18:00..
Jestli mi v tehotenstvi vypadlo celkem 10 vlasu, tak to bylo hodne. Ted mi padaji po hrstech, staci si hrabnout do ucesu a vytahnu cely chuchvalce. Vedela jsem, ze po porodu muzou vlasy padat, ale takovyhle mnozstvi jsem necekala. Chtela jsem odpoledne vyrazit s kocarem do centra, koupit nejake vitaminy pro kojici maminy, ale venku leje jak z konve. Treba odpoledne prestane.

Prave jsem vyzehlila hromadu pradla, mala mezitim usnula (sama, bez revu, jen s dudakem), ja ji nekdy nechapu.

Katerino, ja jsem malou ze zacatku u kojeni budila tim, ze jsem ji zmoulala rucicky, nebo ji pod bradickou jezdila prstem (simulujes tim jakoze polykani) a docela to pomahalo. Ale hlavni je, ze se ti mala ozve, jak rika Blanka.
25. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: tak si představte že jsme byli se Sofinkou od 7-8h vzhůru,pak jsm eobě ještě usly,já se probudila až v 10h a Sofča až v 11h :confused: a ted už zas spí :grinning: mám asi nějaké uspávací mlíko :grinning:
Já se mezitím nasnídala,vyvenčila Rozárku,uklidila kuchyn.. :slight_smile:
Andaro dečka musí být nepříjemná,ale stejně vám nezbývá nic jiného než to vydržet,jsem zvědavá na nás,nám minule taky orotped říkal at jí látkovou plenu dávám že je to prevence a musím jí cvičit s nožičkama,minule je měla nějaký ztuhlý..
25. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak už vím jak se jmenuje doktor který mě rodil Mudr.Vokroj,jedna holka to má na stránkách a má u toho mladý taliánek,věčně v pohybu,moc fajn-tak to přeně sedí :grinning:
25. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Janne, jsem se chtěla zeptat, kde to prší, že tady je hezky. No kde, v zahraničí :grinning: . Snad ti nějaké vitamíny pomůžou. Kvůli tomu se nechá hodně maminek po porodu ostříhat na krátko :unamused:

Hani, to jsi byla venčit sama a Sofinku jsi nechala doma :confused: ?
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky,
tery ta dečka je blbá, ale je to pro dobrou věc, já když jsem byla malá tak jsem jí taky měla, naštěstí má malej asi nohy po tátovi, hlavně dlouhý :slight_smile: tak filípek včera usnul v půl devátý a půl pátý vstával na jídlo :slight_smile: kdyby mu to tak chtělo vydržet.
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj.
Kyčle dobrý, poslední kontrola ve třech měsících.

Janneke, četla jsem, že když vlasy nepadaj v těhu, pak to prostě najednou vypadne po těhu a proto to vypadá hrozivě.

Katko, já používám jako vkládačky hodně Ikea ručníky a žínky, ale mám i Tots Bots bambusový, měli je u nás v akci :grinning: http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=65_235_238&products_id=899

A pak je dobrý
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_38/products_id/597

A ještě mám popolini vkládačky froté.

A pak si hodně chválej čtverce prefold a twofold, ale to nemám zkušenost.
25. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Blani já běhám pouze před barákem a mám sebou chůvičku,jinak to bohužel nejde,psa vyvenčit musím..
Janneke já jsem kadeřnice to padání vlasů po porodu bývá docela často,upraví se to až tak za 6.měsíců,většina maminek se nechá ostříhat na krátko..skoč si do lékárny a kup si nějaké vitamíny proti padání..
25. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak mě zatím vlasy nepadají, ale kámošce začaly až po třech měsících tak jsem zvědavá jsem nikdy na krátko nebyla :confused: holky myslíte, že bude monitor dechu fungovat v cestovní postýlce?
25. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Blani a Jíťo děkuju moc za linky :wink: určo něco vyberu :slight_smile: jste obě zlata :wink:
Janeke třeba jen mlá fakt chtěla být u tebe a dnes to zase bude dobrý :wink:
25. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hani, tak aspoň že máš chůvičku a dosáhne ti tam. S tou to jde. Bez chůvičky bych to neriskla ani omylem. Ale je fakt, co ti zbývá.

Sun, já myslím, že by mohl.
25. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Sun, já taky doufám, že mi nebudou moc padat, taky jsem ještě nikdy na krátko nebyla :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, jak vypadají ty vatové ubrousky, co mají v DMce? Chcu je koupit na zkoušku, jaký jsou, tak ať vím, co a kde mám hledat, ať v tom obchodě netrajdám celej den :grinning: .
A už jste se tam registrovali? Mně se jim ten rodnej list nechce kopírovat - je v něm dost rodných čísel. Přemýšlím, že ty koncovky zaškrtám, ale nevím, jestli to tak vezmou.
25. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
A ještě praly jste někdy v Ecoveru? Přemýšlím, že ho koupím. Aspoň třeba na Marečkovi věci.
25. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.