• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak já jsem tam ten rodnej list taky neposlala a asi nepošlu, z tý první knížky jsem stejně nic nevyužila dm u nás nemáme, tak se spíš zaregistruju ve schleckeru tam jsem ted pečená vařená :slight_smile: tak co koberec blani? už jsi to zkoušela, my ho máme zatím jen počůranej jo a předevčírem jsem měla počůranou i postel :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Blani, já neprala, ale myslím, že to moc nevypere.
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Prave, premyslim, ze se dam ostrihat na kratko. Manzilek sice asi bude protestovat, ale lepsi kratky vlasy nez zadny. Vitaminy nejaky nakoupim a uvidime.
Kamaradce zacaly padat vlasy az 3 mesice po porodu.
Taky jsem parkrat krafala u sousedky na dvorku a mela u sebe chuvicku. Kdyz vim, ze mala spinka, tak si dovolim si takhle odskocit. Mam u jeji postylky budik a ten slysim pres chuvicku tikat, takze mam kontrolu, ze mam jeste dosah a ze se nic nedeje. Jinak bych si netroufla jit ani na zahradu.
25. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Blani, rodný list jse nafotila do PC a rodná čísla jsem začernila, takže jsou tam jen data narození.

Ty tampony maj v dětský části, kde jsou ty mokřený ubrousky na prdku.
25. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jo a registrovala jsem se po netu, na stránkách jim vyplnila formulář a kopii RL poslala emajlem, jak tma maj uvedeno.
já mám sice DM u nosu, ale nikdy si nevzpomenu vzít s sebou rodný list. Když jim ho jen ukážeš, tak si ani kopii dělat nebudou, aspoň tak jsem to měla s těhu knihou.
25. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Já venčím psici s prckem v šátku, když je to potřeba v noci nebo brzo ráno, ale většinou to obstará muž, to jen když není doma. Jinak přes den chodím s kočárem a venčím tak.
25. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Blani, pokud chceš něco eco, co aspoň trochu pere, tak si kup Frosch - tekutý prací prostředek nebo Qalt Excel Koncentrát - univerzální prací prostředek.
Frosch maj např. v DM nebo OBI a Qalt třeba Tesco, Kaufland.
25. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Koukám, že mám monolog, tak jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
:grinning: jsem ti nechtěla jitu skákat do řeči :wink: tak já jsem žehlila včera, malej ted chrní ve dvě nakrmíme a vyrazíme ven.
25. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
nazdárek súsedka :wink: zdravím všechny!!
jsem tu měla návštěvu a ted si jdu konečně udělat kafíčko!!!
25. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
čauky šmouly, já si dám kafíčko až u mámy na zahrádce, ale chut už mám :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak si to tam hezky užij..... :wink: já jdu v 17h na ortopedii s tím otáčením vpravo nebo rehabilitaci.....tak budeme prý pást a ukáže mi cvíčo a má být prý vzhůru :unamused: minule spala a nic jsme nedělali, ale když spí tak spí a já s tím nic neudělám :angry:
25. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Sun, potřela jsem to žlučákem a pak jsem to čistila kartáčkem a jsou tam pořád zelený fleky :rolling_eyes: . Ještě to zkusím tím vanishem, ale teda nevím :unamused:
25. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jitu, dík a mrknu na to. Snad je najdu :wink: . Já jsem byla minule v DMce, protože jsem měla rodnej list, protože jsem ho musela dát do práce a paní říkala, ať přijdu dopoledne, kdy je tam šéfka, že to dělá jenom ona :confused: . A ptala jsem se, jestli stačí ten rodnej list ukázat a ona říkala, že nejspíš ne, že ho všichni nosí ofocenej. A měla jsi zaškrtané celé rodní číslo? A vzali ti to v pohodě?
25. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Forsch je aji v DMce? Jsem si nikdy nevšimla.
25. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Šmouli, to jsou rady :confused: . Jak máš jako tak malému mimču poručit, aby bylo vzhůru :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak postel už máme od Sofinky taky počuranou natšěstí na ní máme chránič madrace,takže to nebyla taková katastrofa..
Do Dm jsme rodný list taky ještě nedala,moc se mi do toho nechce ale zas tam nakupuji celekm často,tak by se nějaká slevička hodila..
Tak my schválně kupovali chůvičky s co nejdelším rozsahem,abych mohla jít s Rozárou před barákem,máme je na 300m..
Já mám spicha v 15h před barákem se sousedkou a jdeme kočárkovat,Sofinka má dneska nějakou spavou nemoc..
25. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
to jo blani :unamused: blani tak na to nalej kys sírovou :grinning: a máš po fleku :wink:

ty jo sestřenky a teta mi sežrali všechen gulášek :angry: tak jdu dělat nový :confounded:
25. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Blani, no nevím, zatím mi knížečka nepřišla, tak uvidím, ale myslím, že by neměl být problém. V registračním formuláři je taky jen datum narození.
25. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Šmouli :grinning: . Tak to nase.e. Jsi jim neměla nabízet :grinning: :wink:

Jitu, dík.

Teď mám v ruce pikslu od cara a Mareček na to čučí a moc se mu ti líbí :grinning:
25. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky holky,tak v Teksu jsme pořídila bezvadně,teda jen pro Vojtíška,já si budu muset koupit na sebe něco v sobotu.Malému jsem koupila svetr,botičky,čepku,a riflíky.Teď ještě snad seženeme v sekáči nějkaou košili a když ne,tak mamčina kámoška nám jendu vetší košili zmenší a ten bude frája na svatbě,teď ještě já.Celou cestu spinkal,tak jsme si daly s mamkou oběd,teď se mi dvakrát posral a je v lehátku a čekáme na tatínka
25. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Andrejko, tak to jsi toho nakoupila dost a určitě za dobrou cenu :wink:
25. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Blani teďka v tesku jsou všechny dětské věci-oblečení a boty s 30% slevou,takže jsme pokoupili.Mamka mu taky koupila jeden svetřík.No a já na sebe půjdu utrácet v sobotu,snad na tu svatbu něco seženu.No jdu něco požehlit,malý na chvilku usnul,ale počítám že mu to dlouho nevydrží
25. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Mareček spí v šátku na mě. Akorát jsme spolu umyli nádobí.
25. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpět od Dr. tak vše ok, tak jsem moooocccc ráda :grinning: a za dva týdny na kyčle.

Janne, s bradičkou to taky dělám, ale dostala jsem dnes nějaké rady od Dr. tak uvidíme :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Andrej taky se chystám do Tesca, nejspíš zítra. Nevíš do kdy ta sleva je?, snad ještě zítra bude :grinning:
25. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
jeee tady nikdo, tak jdu něco udělat, malá usnula :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Kat, a kolik ti malá váží?
25. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Blani:2740g a měříme 46,5 cm
25. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Kat, to je tedy pidižvík. :confused:
25. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.