• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hezky ti přibrala :wink: . Ale měří nějak málo. Kolik měřáila při narození? Taky se vaše dětská dr. poprvé lekla, jak je malinká? Ta moje jo :sweat_smile: . Ale co mi přijde zvláštní je to, že všichni říkají (říkali), jak moc je malinkej a mně to nepřišlo. Mně přišel velkej tak normálně na miminko :grinning:
25. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Blani: teda 47,5 cm :grinning: při narození měla 42 cm. Jojo taky se lekla :grinning: a přesně jak říkáš vůbec mi nepřišlo, že je moc malinká, teď jak roste, tak říkám jak už je veliká :grinning:
25. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Musím jít, jsem v práci, tak to tu povypínám a přejdu dom. Zatím pa
25. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kat, tak to jo :wink: . Taky říkám, že je už velkej kluk :grinning: :wink: . Kat, ty pracuješ :confused: ? Vy máte nějakou rodinou firmu, že?
25. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
holky, dnes jsem tu skoro nebyla.. jak jsou tu rodice toma, tak se porad neco deje.. :slight_smile:
zatim je to fajn :slight_smile:
ted se laduju rumenkama a carem s mlikem, hlavne, ze bych jeste chtela nejake to kilco dolu.. :grinning: ale co..
dobrou noc holky :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj-tak dnes sem byla na gyndě po šestinedělí tak mám vše ok,ale po císaři můžu cvičit zatím jen opatrně a nějakej erobik až tak za 2 měsíce nejdřív
nechala sem si napsat anikoncepci,tak mám azaliaa prý se uní nekrvácí,tak to je fajn a bere se bez pauzy,ale chráněná prý budu až po 10pilulkách
tak sem zvědavá na první sexík,naposledy sme sexovali když sem byla asi v 9 týdnu těhu,takže skoro roček sme nesexovali,no mazec. :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
nic du se sprchnout a asi zalehnu,sem nějaká unavená,tak zatím pá,zitra vás musím dočíst :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj všem.
Alex se včera sám otočil z bříška na záda :dizzy_face:

Já tu teď snažím účelně zabalit, abych měla vše ale neměla toho moc :grinning: Jedu s Alexem k našim, ale jen na kukačku, myslím, že toho budu mít za den až až.
26. srp 2009 v 06:10  • Odpověz
Krásný den maminky :slight_smile:

Přidávám se k jituš, náš malej se taky sem tam přetočí z bříška na zádička :dizzy_face: Chystám se dnes taky jít prochajdou do vedlejší vesnice k našim. Mamka tu sice byla včera chvilku hlídat, ale ať si Štěpánka užije i dědeček s prababičkou :dizzy_face: a kmotr :grinning:

Včera to byla hrozná pakárna s těma cihlama a vším kolem. Já myslela, že už mě tam omejou. Ten chlap, co jezdil s tím paleťákem, byl total neschopnej a nasranej. Každou chvilku jsem viděla ty cihly někde rozbitý na zemi...naštěstí to všechno přežilo. Vůbec nechápal co po něm chci a když jsem mu řekla, že to ještě bude muset přeskládat...Do toho mi řvalo dítě.....to byla vážně zkouška nervů. Naštěstí pak ještě dojel manžel, tak už si to dořešil....
26. srp 2009 v 06:24  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile: . Tak už jsme hodinu vzhůru, ale doufám, že to Mareček brzo zalomí a já s ním :grinning:

Heli, Jitu, to jsou šikovní, ti vaši klučini :wink:
26. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
nam se mala jeste nepretocila.. ale jsme o chlup mladsi :slight_smile:
za chvili si jdem nechat zmenit trvale bydliste a pak na kukacku do tesca, chci sabince vybrat nausnicky.. :slight_smile:
26. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Tak jsem si zchrupla aspoň půl hoďky. Ale zvládla bych víc :grinning:
26. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobre ranko, damy!
Tak hlasim, ze slzavy udoli se vcera odpoledne nekonalo. Mala byla zlata. Ted prave spi, koukala jsem se pred chvili na ni, ruce za hlavou a oddychuje.. hmmm, je k sezrani!
26. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky-teda holky máte šikovný klučiny,že už se sami přetočí :wink:

malá mi teď usla v postýlce tak mám chvilku,přemýšlím asi že si trochu zacvičím,v 11 jedu na laser odstranit znamínka na zádech,začalo mi jedno růst,tak pro jistotu si ho nechám odstranit
ale de na mě nějaký spaní :pensive:
26. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobrý ranko maminky :slight_smile:

Blani: máme rodinnou firmu, ale naštěstí bydlíme v prvním patře, takže jen seběhnu schody a chůvička mi tam dosáhne, tak v poho.

Andrejko: já chci dnes taky do Tesca, to jedeš do Letňan viď? Já taky, teď Kačenka spí, pak nakrmíme a vyrazíme.

Renčo: já zatím cvičím podle papíru co jsme dostali v porodce všichni po císaři.
26. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Kat, tak to máš fajn, že nemusíš nikam jezdit :wink:

Byli jsme venku necelou hodinu. Mareček se strašným brekem usl asi na čtvrt hodiny, pak se probral a zase brečel :unamused: . Chtěl do ruk, ale to jaksi nedávám, abych ho nesla a tlačila kočárek. A to ještě musím na poštu. Přemýšlím, že ho dám do šátku. Včera mi usl krásně, ale před včerejškem to samo. Usl s hrozným brekem. Pak teda spal dlouho. Tak nevím, co s ním. Zase se bojím, že v tom šátku se mu venku třeba nebude líbit a to nic neudělám. Doma ho kdyžtak vytáhnu, ale co venku. Ach jo :frowning2:
26. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
jee tak to je opravdu tezke, buď šátek,nebo ho nechat vyřvat,ale na poště ho nechat řvát to by e mi nechtělo,ale když je mu dobře doma v šátku,tak to zkus :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Kat, asi to zkusím. Teď mi v něm usl, tak snad se neprobudí. Akorát kdyby v něm brečel, tak by si lidi mysleli, že ho mučím :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Tož já du. Su z toho celá nervózní :sweat_smile: . To bude pozdvižení na ulici. Ještě tady miminko v šátku určitě neviděli :grinning: . Jéžiš, já su nervní, jak před nějakou zkouškou. Su pako :sweat_smile:
26. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky..tak já dneska budu mít návštěvní den,dopol.čekám návštěvu a odpol.zas další..
Jinak Sofinka se probudila ráno v 6h a začla tak kecat že jsme se museli s Petou smát,fakt jak kdyby něco vyprávěla,bylo to hrozně vtipný..
Blani to je docela blbý,že musíš Marečka pořád nosit v náručí,to bych se z toho za chvilku asi zbláznila,sousedka co má 3.měsíčního Olivera to má taky tak,on nechce být vůbec v kočárku dělá hrozný scény,takže ho má v nosítku nebo v náručí,Oliver má přes 6kg takže už se s ním pěkně pronese a kočár mají na dvě věci..a neusne jinak než u ní v náručí,v leže ani náhodou..
26. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak jsme zpátky :slight_smile: . Teď budeme vařit.

Hani, no jo no, jako někdy je v tom kočárku hrozně spokojenej, ale někdy ne. Včera tam fakt usl krásně sám. Tak má dneska asi chovací den. Jako vydrží být chvilku sám a hrát si s hrazdičkou, ale náruč je lepší :grinning: . Přes den taky uspávám na rukách na balónu. V noci usne u kojení a pak ho jenom přenesu do postýlky a spinká. Musím zaťukat. Všichni mi říkají, že si ho pěkně učím. Ale přece ho nenechám brečet. To jsou rady, to miluju :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
Tak my měli úplně super noc :slight_smile: papal v 9 večer a pak až v 5 rááááno :grinning: ale zato celé dopo to dohání a dlabe po hodině a půl :wink:
jinak malej usíná v pohodě jak v kočárku tak v postýlce nebo v koši a na noc většinou u koja :wink:
26. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj blani a všichni......těch řečí si nevšímej-ono to někdy prostě nejde a já malou taky brečet dlouho nenechám, taky se jí líbí když s ní chodím, ale nechce ležet v náručí musí být rovně aby koukala :slight_smile: ale ona je zas ráda v lehátku a tam taky usíná, jinak někdy v náručí, ale to když opravdu ji nejde usnout :wink:
učíš neučíš, já ji taky naučila na lehátku, bez něj ani ránu, všude ho tahám sebou, jako k našim-když jedeme někam přes noc :wink:
mě nelča usla taky včera ve 21h ale pak ve 2h a pak v 7h vstávala a máme už 5kg :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
blani a jak často kojíš??
26. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jj Blani na takový rady hoď bobka :wink: každé mimi je prostě jiné a spousta lidí to nějak nechápe :wink:
Nazdárek Šmoulo jak to jde? :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Šmouli, tý jo, to už je Nelča macík :wink: . Mareček musí být v náručí taky nastojato - už od začátku.

Kojím tak různě. Ale většinou po těch 2 hodinách. Někdy po 3, někdy po 1,5 hodině a někd odpoledne usne na 4 hodiny. No prostě, jak si řekne :grinning:
26. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Šmouli, a jaký to je s 2 dětma? Prý je ten přechod z 1 na 2 dost náročnej :unamused:
26. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Blani tak koukam že s kójem jsme na tom úúúplně stejně :wink: taky jak si řekne :slight_smile:
hodila jsem nějaké nové foto :wink:
26. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Kači, moc pěkné fotky :wink: . Taky máš šátek? Jakej máš. A těch látkovek na šňůře máš nějak málo, ne? To musíš prát každej den takovou trochu...
26. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Holky, a kdy chodíte s prckama ven? Já to asi nějak neumím skloubit :unamused: . Chodíte, když chcou spát nebo kdy to vyhovuje vám? Tzn. jednou jdete třeba dopoledne, pak odpoledne, pak třeba vůbec.
Já chodím dopoledne, ale někdy je to boj (viz. dnešek). Šla bych třeba i odpoledne, ale teď je vedro. Navíc teď bych řekla, že bude Mareček spát dlouho, tak by to bylo i na vycházku v pohodě (jenomže když spí, tak bych taky ráda aspoň něco málo udělala doma, že). A nebo bych šla třeba i večer, třeba po šesté (po 6. nejím, tak sobecky chci být do té šesté doma, abych se mohla navečeřet :pensive: ). No, ale to mi nebude spát a já se bojím, že mi v tom kočárku bude brečet. Navíc, když je manža doma, tak bych byla ráda aji s ním. Tak fakt nevím, jak to dělat. Stačí ta hodinová vycházka mimču? Já bych byla venku i dýl, ale za prvé není kam chodit a za druhé Marečkův pláč.
26. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.