• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
autor
ahojík holky, mooooc vás zdravím, nedočítám, trošku už jsme se zaběhli, tak jsem na vás koukla :wink:
koukám, že miminka všem rostou...nám taky, Lukášek měl před 14 dny 3820g, a včera jsme byli na převážení (přesně v 1 měsíci) a má 4440 g, no vypadá to, že nás za chvilku sní :grinning: :grinning: .
Jinak vše ok, kyčle bez terapie, kontrola za 7 týdnů, takže nemusíme dávat široké balení :slight_smile:
jóó jinak přechod z 1 na 2 děti je znát, ale dá se to, hodně vás zanedbávám, u compu moc nesedím, nenííí čas :grinning: :grinning: ,přijde mi, že pořád kojím :grinning: :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky holky,malý mi teďka usnul,tak mám na chvilku čas,ale čeká mě žehlení,tak se musím na to vrhnout.Mamka si dopo vzala ven a já šla spát,v noci mi trošku stávkoval,ne že by křičel ale prsotě spát nebude a hotovo :slight_smile:
Blani mi pravidelně chodíme ven dopoledne,nebo spíše v poledne,než my se dva vykodrcáme tak je dvanáct a pak chodíme ještě s tatínkem k večeru.On mi vždycky v tom kočárku usne,i když třeba spal předtím doma.A když nespí,tak na nás kouká a povídá si s myškou :slight_smile: Takže v podstatě chodíme ven,když to vyhovujeme nám :wink: No a někdy se stane,že mi usne jenom v kočáře.Nám se ještě ani jendou nestalo že by v kočárku plakal.¨Blani a chodíte všichni tři ven,píšeš když je manža doma,tak chceš být s ním tak jděte všichni ven,já to právě tak dělám,Jindra by s ním chodil večer i sám,abych si mohla spočnout nebo dělat své věci,ale to jsou zase chvilky kdy jsme všichni tři pohromadě,takže chodíme společně. :wink:
26. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj Katulen, to je fajn, že rostete :wink: . Je to přechod náročný? Nebo se to dá srovnat s tím, jak když nemáš mimčo a pak máš.

Andrejko, nechodíme :frowning2: . Manža se ani nikdy sám nenabídl, že by ho vzal ven :cry: . On v tom kočárku plače asi proto, že chce být u mě. Jenomže neplače pokaždé. Kdyby jo, tak ho v něm ani netrápím a vezmu ho v šátku, ale někdy je v tom kočárku tak spokojenej... Navíc je to takový divný jít na procházku, když ho mám v šátku a netlačím před sebou kočárek :grinning: (teda dnes jsem byla poprvé, ale je to takovej zvláštní pocit). Já mu tam taky pověsím hračku, ale když chce ke mně, tak ani hračka nepomůže :unamused: . Ještě bych mohla brát šátek s sebou a vázat ho venku, kdyby chtěl, ale to by byl hnedka pěkně zas.anej
26. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
už jsem tu-musela jsem na poštu....no holky mám docela odstup 9,5let tak mam chuvu...ale taky se ji pořád nechce-no Nikola už si musí dělat sama snídani a krmí malou už ji i nosí a přebaluje, tak je to pohoda docela, ano nevím jak jsem to dělala při prvním...páč když dělám oběd tak mi ji hlídá :slight_smile:

začala jsem dělat zas doma ty nehty takže např dnes dopolko jsem levou nohou houpala lehátko a dělala u toho nehty-je to naprd ale nějak se to musí zvládnout, potřebuju konky, je to tak vše drahý! ted mi odjela nikola do harrachova do pátku k tetě s babčou tak mám po chůvě :angry: a ted čekám další paní, ale to mi přijde babča (tchýně) vozit od 15h, ale malá už dvě hodky spí tak mám pocit že už ji v kočáře nebude chtít spát, tak nevim co s ní bude dělat....už to nějak zapomněla :grinning:

a blani víš kolik ti malej spapá??? když ti pláče dost, nechceš zkusit příkrm??? :sunglasses:
26. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
blani já jdu ven jen když vím že bude spinkat....ona mi třeba hodku doma spí a pak je hodku vzhůru-dám ji najíst a to pak vím že mi zas usne, ale už v kočáře taky to není to co bývalo, když byla majinká!!
Radek si ji ven bere....ale jak řve tak přijde
26. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Blani ten šátek mam půjčený od kámošky a je to řekla bych pružný úplet :wink: ty plíny no jednou jech bylo nějak míň :sweat_smile: většinou je to tak 2x tolik :wink: a peru tak 1x za 2-3 dny :slight_smile: a prochajdy dváme spíš odpo a jak to vyhovuje mě :slight_smile: přistavím kočár před vchodové dveře,převleču se,přebalím prcka,nakojím a vyrážíme :grinning: a někdy usne a někdy ne :wink:
26. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Blani to je škoda že s vámi nechodí.Jindra se už několikrát nabídl že s ním půjde sám,ale já se vždycky připojím,tak k večeru chodíme spolu.Tak u nás je jistotta,že kočár ho vždycky teda skoro vždycky uspí,a když nespí tak je hodný.
26. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Teda vy jste toho dneska napsaly :slight_smile:
Blani jak ses ptala na ty procházky tak my většinou chodíme až po obědě,dřív nejsem schopná se vykopat,to už musí být a vyrážíme taky jak se to hodí mě takže když malá nespí tak kouká a povídá si,ona je v kočárku moc spokojená,ale musí mít plné bříško..a tatka si u nás užívá kočárku pouze přes víkend,v týdnu procházky nestíhá..
26. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Dneska se třeba ven vůbec nedostaneme,jen na chvilku aby jsme vyvenčili pejska,dopol.jsme tu měla kamarádku a na 17h má dorazit sestřenice takže jsme ted musela rychle uklidit,uvařit a Sofča dneska skoro nespí takže jí musím pořád nějak zabavovat..
26. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Šmouli, nevím, kolik sní, nevážím kojení, ale přibírá pěkně, takže příkrm určitě ne :wink: . Navíc on brečí, proto že nechce být "sám", chce být u mě.
Tak to máš supr, že ti Nikča tak pomáhá :slight_smile:

On spí nepravidelně. Jenom ráno to máme pravidelný, že se kolem té 5.-6. vzbudí na jídlo, pak je hodinu vzhůru a pak 3/4 hodiny spí. A to je všechno, co máme pravidelný. Jinak spí během dne tak různě. Někdy mi prospí celé dopo i odpo jen s přestávkama na jídlo, jindy ne.

Dřív ho kočárek taky uspal. Ale už to není, co to bývalo :grinning: . Takže chodíte, když to vyhovuje vám, tak to je dobré řešení :wink:
26. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Kači, tak to jo. Kdybys měla pořád tak malý dávky plínek, tak bys prala aspoň 2x denně, co :grinning:

Hani, a co máš na zabavení? My máme hrazdičku a ta se mu líbí :slight_smile: . Ale ne vždy si s ní chce hrát :grinning: . Teda spíš se dívat, jak mu houpu s hračkama :grinning:
26. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Smouli to máš super že máš už takovou pomocnici,proto chci taky dětičky pěkně od sebe aby Sofinka byla moje pomocnice,ty holčičky na to většinou jsou..
26. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
No bud si jí dám na sedačku a různě s ní blbnu-to jí baví nejvíc,nebo jí šoupnu na hrací deku,tam se celkem zabaví sama pozorováním hraček,nebo do lehátka to jí taky baví že může čumákovat po kuchyni..
26. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Blani no to jsme jeli na víkend k našim a tak aby to tu nesmrdělo(a neplesnivělo) :wink: jinak jj to je tak jednodení dávka :grinning:
Katu koukám že Lukáška je pěknej kousek :slight_smile: Honzule vážil v sešti nedělích taky tolik :wink:
Hani koukam že máš návštěvní den :slight_smile:
Andrej my se k dopolední procházce taky nedostaneme :wink:
Šmouli to je super že se malá takle stará a pomáhá :wink:
26. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
kat: máme taky žroutíka a taky nás brzy sní. No jo, naši chlapi jsou holt hladovci :grinning:
26. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Hani, už ji zajímá hrací deka? Tu jsem ještě nevytáhla. Přijde mi, že to pro něho bude, až bude na bříšku. Ale pokud máš s hrazdičkou, tak potom jo.
26. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojky tak my jsme dneska měly celý dopoledne lítání :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsme se dneska pořádně na procházku ani nedostaly, jinak chodíme spíš odpoledne ve 2 mu dám najíst a vyrážíme. jitu a h
26. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
hm tak jsem to odeslala předčasně :sweat_smile: chtěla jsem napsat, jitu a heli máte moc šikovný klučíky já už chci takyyyy :dizzy_face: zrovna dneska ráno jsem říkala, že by mohl zase něco novýho předvést.
26. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
My taky chodime po-o, teda pokud neni venku vedro.
Malou ze vseho nejvic ted zajimaji vlastni rucicky. To je fakt terno!
26. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Janne, ručičky ale v pusince :grinning:

Mareček je dneska nějakej strašně ukňouranej, až se bojím, aby ho něco nebolelo. Ale snad ne. Už byl strašně unavenej a pořád nemohl zabrat. Uspala jsem ho na rukách, nechala si ho na sobě a když jsem ho položila, tak byl okamžitě vzhůru :zipper_mouth: . Chtěla jsem ho vzít ven, už je tam fajn, ale vyřešila jsem to po svým. Zamotali jsme se do šátku a já jsem si vzala na balkón taburet a notebook, tak si hovíme na balkóně :grinning:
26. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
tak sjme byli na mega procházce až mě nohy bolí,malý půlku prospal a půlku prokoukal.Já ho zabavuji,že buď děláme blbosti,říkám mu říkanky a blbneme s ručkama,nožkama,nebo je v lehátku nebo na hracídece,kde máme i hrazdičku.Budu ho muset častěji dávat na bříško,neboť mi začíná pěkně stávkovat se zvedáním halvičky :unamused: pořád zvedá zadeček a dává nožky pod něj,jako kdyby už mi chtěl se odplazit
26. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Blani náš Vojtík má taky nejraději ručky v pusině a to pořád. :grinning:
26. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
´blani tak to jo...já myslela že sis myslela že raději nebudu myslet :grinning: nééé jsem myslela že ti pláče hlady :wink: tak to je dobře že ti tak přibírá brouček -tak to bude mamánek jako ta moje :grinning:
nikola je šikula....ale už se těší do školy :grinning: :sunglasses:
26. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
tak to musí být fajn blani já čekám až se malej vzbudí a půjdem koupat, jsem tady na internetu hledala dětský říkanky, vždycky si pamatuju jen začátek :grinning: tak to musím dostudovat.
26. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Andrejko, to jsi psala už kdysi o těch říkankách. Nemáš nějakou sbírku, hodila by se :grinning: . Mareček si taky strká kolínka pod sebe. Mně dr. ukazovala, že když je na bříšku, tak mu mám jednou rukou držet zadeček a natažené nožičky a druhou ho hladit po zádičkách.
26. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
blani mám sestřenku ta má 10měsíčního kluka a nosí ho pořád, bys nevěřila-nevidím ho ani ležet, pořád na ruce ho má ona ho tááák naučila, že je z toho neštastná...no záda-on je i těžkej pěkně a to má ještě 2letou holčičku...ten chlapeček (Rajmund) se jmenuje :confused: ji ani moc nespí...ona spí tak 3-4h denně ta sestřenka taky a vše dělá po nocích no hrůza...ale je děsně klidná povaha-nechápu :wink:
26. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
zprááávy :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak jsme přežili.

Blani, my chodíme ven dopo a odpo a když přijde muž brzo, tak jde ještě navečer sám. Manža chodí s kočárem rád sám, asi na něj loví holky :grinning: Většinou dopo jdem kolem 10, jak vyjde kojení a odpo kolem 15, zase jak vyjde kojení. Když je vedro, tak jdu taky, sednu si pod strom a čtu si a malej je na vzduchu, lepší než v horkém bytě.

Katko, pěkný fotky, plen tedy málo :grinning: Já jich mám za den tak 20 a k tomu ještě blinkací. Jinak k tomu šátkua úvazu - víc to dotáhni a malej musí mít kolínk výš než zadeček, pěkně mu ten zadeček podsaď, nožičky roztáhni kolem svého pasu, takhle má váhu v rozkroku a to není dobře, hlavně pro kluky.
26. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
26. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Mareček k mému velkému překvapení teďka ráno usl, takže jsem stihla zalít kvitka, sklidit nádobí, poskládat prádlo a vyčistit dnes znovu pokaděnej koberec :grinning: :confused: .
Taky má chudáček asi pěknou rýmu. Má úplně plnej nos :frowning2: . Jsem mu chtěla odsát, když bude vzhůru, ale spí, tak ho nechám.
A dneska se mi vzbudil v 4:45 :confused: . A to nevím, jestli jsem ho nevzbudila víc já, než on sám :grinning: . Už se vrtěl, tak jsem ho vzala, protože jsem potřebovala vycucat prso. A pak se vzbudil v 6. A proto budu muset co nejdřív pořídit odsávačku, protože kdyby se takové noci měli opakovat, tak chudáci prsa. Snažila jsem se je trošku odstříkat rukou, ale to byl mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na přebytky to jde, ale na plná prsa to není teda vůbec ono.
27. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.