• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Šmouli, to si kámoška asi užívá :confused: . A to že spí 4 hodiny je teda mazec. Má můj obdiv, že ještě funguje :sweat_smile: . Jako mě každej říká, že si ho tak učím a že si už zvykl, ale myslím si, že tak malé miminko není vyčůrané, jak třeba 3 letej capart, kterej ví, že když udělá to a to, tak maminka přiletí. Myslím, že spíš jenom potřebuje být u mě nebo u někoho (prostě cítit lidské teplo). Nejlépe maminčino :grinning:
27. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, ono je to těžký, mimčo chce cítit mamčino teplo ale současně začnou být brzo vyčůraní :grinning: Akorát když si ho tak zvykneš, tak aby pak neměl problém hlídač, až budeš ve škole. Něco jiného je pohlídat půl hodinky hodinku a něco jiného celý den. Aby se muž taky naučil vázat šátek :grinning:
27. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Taky jsem četla, že někdy je problém, když se uspává na ruce apod., že mimčo usne a pak se po chvilce probudí a je jinde než usnulo a proto pak pláče. Když se probudí tam, kde usnulo, tak prý zase sao zabere.

No nevím, já to netestovala.
27. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Alex hovoří ke zvířatům na mantinelu, týrá tam světlušku a já přemýšlím, jestli budu odvážná školačka a pojedu do bavlnky sockou a nebo vydržíme týden než budou mít u nás na sídlišti otevřeno látkovky. Akutně potřebuju aspoň dvoje PUL, abych mohla pořádně vycpávat na noc. BL už jsou fakt natěsno. :confounded:
27. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
BL používám jako noční PUL, jsou sice hnusný ale držáky :grinning:
27. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Jitu :grinning: . Taky jsem už přemýšlela nad hlídačema. No, budou si muset nějak poradit :grinning: . To s tím uspáváním a pokládáním netestuju dobrovolně, ale většinou to je tak, že když usne na mě nebo v šátku, tak je vzhůru za 5 minut, co ho položím :sweat_smile: . Ale není to tak vždycky. Někdy usne, já ho přenesu do postýlky a spí dál :slight_smile:

A jak daleko máš bavlnku?
27. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
A co mu dáváš na noc, že to tak vycpáváš?
27. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Blani, no teď mu dávám ultrafitky popolini, protože nemám ty obr PUL a zapnu je i do thirsties. Jinak vážu draka z froté čtverce, to saje moc dobře, ale je to široké balení, hlavně mezi nožičkama a tam jsou potřeba pořádný PUL a trochu větší.
Na denní nošení mu zatím stačí ale na noc bych potřebovala větší.

Taky jsem koukala, že ultrafitky jsou už teď Tencel materiál, což mám na one size, tak bych asi taky koupila.

Bavlnka je v centru, takže tak půl hodinky sockou, když bych chtěla být samostatná, tak si musím vybrat nízkopodlažní spoj, jet na metro a pak metrem. Nejbližší metro ale není bezbariérové, tak bych musela busem na jinou stanici, kde je výtah pro kočáry a invalidi, tam ale jezdí jen jeden bus, takže delší intervaly. No ještě uvidím, venku se zatáhlo, tak to možná risknu. Zatím jsem teda v pyžau a snídám :grinning: Ale do 9 než bude chtít Alex jíst, mám dost času na rozmysl.
Uvařeno mám, mamča mi dala mísu švestkových knedlíků, tak jen koupit hodně tvrdýho tvarohu na posyp. Ještě se musím stavit v kadeřniství a objednat se na sobotu.
27. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
ahoj!!!

a to je právě věda...jak to 3měsíční mimčo si to už vynucuje...že když zabrečí mama přiletí a vezme ho a je klid....jak ten mozeček už pracuje :grinning: blani ta moje taky vydrží někdy řvát dlouho a pěkně srdceryvně a nevybrečí se....nejde to vybrečet-po 5min ji vezmu a pomazlím pochovám a dám do lehátka.
A ty lehátko máš??? Když on je to rošták-on se chce furt nosit vid :grinning: :wink:
27. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
míšo a jak často vlastně kojíš a kolik ti tak vypije?? tu 100ml??
27. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
27. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Jitu, aha, tak to jo. Mně přijdou dost široké ty thirsties a ty bummisky celkem taky. Já jsem teda zatím jenom 2x použila bambusovou baby beehinds a přijde mi super. Je jednovelikostní, má kanýrky kolem nožiček a nasaje toho určitě dost (až bude dostatečně vypraná). Ale to v bavlnce asi nemají.

Tak to máš složitý s tou dopravou :grinning: . Ale asi to je rychlejší, než autem, co. Švestkový knedle, mňam :sunglasses: . Akorát mě na tom ten tvaroh nechutná, já je jídám hezky s cukrem a máslíčkem (hodně máslíčka, aby se z toho udělalo takové blátíčko :grinning: ). Máš kynuté nebo tvarohové těsto? Mamča ještě dělávala k tvarohovému těstu takovou směsku, že zamíchala myslím tvaroh a šlehačku, možná to aji osladila a bylo to vynikající :sunglasses:
27. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Šmouli, tak pláč 5 minut nevydržím :sweat_smile: . Lehátko mám. Vydrží v něm chvilku, a to ještě musí mít náladu :grinning: . Teď celkem boduje ta hrazdička, co máme, ale taky to není na celej den.
27. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
Marky, to už jsem kdysi viděla a je to pěkně nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Smouli, kojím, jak je potřeba, nejkratší interval 2 hodiny, což většinou je přes den 2-3 hodiny, ale někdy i 4 a v noci je to většinou 3-5 hodin, jak kdy.
Kolik vypije nevím, nevážím ho, roste bez problémů, nijak to neřeším a po množství nepátrám, nevidím důvod.
27. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: blani no tak to si ještě počkáš na celej den tichej :grinning: :wink: a já též :wink:
27. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
vid já si taky myslím.....mě se každej ptá, tak se ptám taky :grinning: :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Blani, jsou tvarohový.

Bambusky mi dlouho schnou, navíc mi beehinds přijde zbytečně drahá, jestli si ji s něčím nepletu.
Thirsties jsou dost velký, ale je mi líto je dávat na noc, tak to dělám jen výjimečně. Bummis jsou spíš bokovky, aspoň pro nás. Alex je hodně dlouhej. Určitě už má cca 5 kilo, na den mu to stačí, ale na noc, když ho nechci přebalovat zbytečně, protože v 99% nekadí, tak chci pořádnou vycpávku :grinning: Ono ty froté čtverce krásně sajou a prdku má v suchu.
27. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Smouli, tak když krmíš z lahvičky, tak se to dá změřit, ale z prsa je to horší :grinning: A my váhu nemáme.
27. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
já vím, ale myslela jsem že si to odsáváš a pak to poznáš :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Šmouli, každej se tě ptá :confused: ? Co jim je po tom? I když, mě se rodina pořád ptá, jestli mám dost mlíka :sweat_smile:

Jitu, tak drahá je, to máš pravdu. Stála 420,-. Ale zase je jednovelikostní. Tak si kup ještě další thirstiesky a nebude ti to líto :wink:
27. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Blani, no ultrafitky nestojí ani 300 a jsou jednovelikostní taky a taky maj kanýrky :grinning:

Thirsties v S už kupovat nebudu a v M by mu bylo velké i na noc. Asi koupiím obyč PUL od popolini. Uvidím.

Smouli, odsávám to jo, ale jen přebytek tedy spíš, když dlouho spí, tak nadbytek :grinning: Alex pijë pořád z prsu, co odsaju, to vyleju.
27. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Jitu :grinning: :wink:
27. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Čao holky,
náš prďolka spal dnes od osmi do půl paté, takový šoky pro mě a moje prsa :sweat_smile: Chvilku vykládal a už zase chrní :pensive:

Vidím, že řešíte plenky....Jitu, ty sis chválila ty Popolinky Tencel že? jsou to i v noci držáky??píšou, že ano...ale vlastní zkušenost je lepší :wink: Jaké máš ty froté čtverce??já na toto ještě nekoukala...
27. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko maminky,dneska jsem se vyspala do růžova.Vojtík usnul o půl desáté a na papu s emi vzbudil ve čtvrt na šest a hned jsme pak ještě usli,a malý ještě tak trošku spinká v posteli.Kdyby to chtělo být tak pokaždé vůbec bych se nezlobila.
Co se týče těch říkanek,tak já jsme si půjčila knížku v knihovně kde jsou dětské říkanky a písničky,tak ty co jsem neznala jsem si trošku nastudovala
27. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Heluli, já mám ultrafitky froté na noc a one size tencel dávám na prochajdy apod. Ultrafitky nasajou dobře, myslím, že i ten tencel bude stejný, jen mi přijde, že rychleji schne.

Froté čtverce 70*70 mám udělané z osušek IKEA (http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50128242) z přírodních a bílých. Akorát jsem tu osušku přepůlila a jedna paní u tchýně v baráku my to na stroji obroubila. :grinning: Tak mě vyšel čtverec na 45 korun, to originál nepořídíš.
27. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Hele, nechte si svá celou noc chrnící dítka, jo?!! :angry: :grinning: :grinning:
My klasika 2, 5, 7 a teď chrápe, usnul, když jsem byla ve sprše, to mi asi upadne prso, no budu muset povolat do služby kamarádku odsávací nejvěrnější.
27. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Jitu, tak to jo, já myslela, že máš něco spešl :grinning: to jsem dělala taky :wink:

Já právě pořád dávám dokupy, co ještě nakoupit. Chtěla bych nějaký kalhotkový, tak asi půjdu do toho tenclu, teď mají na bráně i ultrafit tencel. Akorát tam nevidím moc rozdíl mezi ultrafitem a onesize tencel :confused: Já zatím nepoužívala vkládačky, jen ty Ikea...máte něco co byste doporučily???
27. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Heluli, podle mýho ultrafit nasajou víc než onesize.
Vkládačky jsme tu řešili asi dva dny zpátky.
27. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Strana 192
27. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.