• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu díky :wink: :wink: :wink: :grinning:
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Jituš,neboj Vojtíék taky někdy stává dřív,třeba ve čtyři :wink:
jdu balit za hodinu vyrážíme k našim
přeji příjmený den,mrknu sem večer,pa
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobry ranko, damy!
Jitko, chces potesit? My taky stale nespime celou noc. Dnes 19, pulnoc, 3 a 7. A ted uz zase spi.

S tim uspavanim na rukach, to jsme delali jen prvni asi mesic, ted uz to nechce. Na rukach ji neuhoupam, a kdyz, tak se mi na tech rukach behem 5-ti minut vzbudi!
Usina s dudlikem, sama v postylce a kdyz je ufnukana, uplakana, tak ji kratce pochovam a zase polozim zpatky. V nejhorsich pripadech klecim u postylky a drzim za rucicku. Byly i dny, ze jsem ji proste nechala brecet, protoze nepomahalo vubec nic. Mam dojem, ze nekdy vecer proste musi vybrecet vsechnu prebytecnou energii, nez usne.

Je pravda, ze nez usne, musim tak v prumeru 10x nahodit dudlik, ale to se da.

Vycetla jsem z jakesi knihy chytry system (rikaji tady tomu: "pravidelnost-cistota-klid" tot vse, co dite potrebuje). Cely den jet totez: spanek-probuzeni-jidlo-hrani (spolu nebo sama)-pri prvnim signalu unavy polozit do postylky (dite je ovsem stale vzhuru)-spanek-probuzeni-... atd.
27. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj holky, jak tu jsou ti tchanovci, tak nemam moc casu sem chodit, snad mi to odpustite :wink: :grinning:
zas je dusno a ja myslela, ze uz se ochladi.. dnes jedu do skoly na zapis.. babicka pohlida :slight_smile:
jinak je vse tuk tuk v poradku :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo, jeste jsem se chtela sverit:
Holky, taky se vam uz tolika nenalivaji prsa? Mne se ted malokdy stane, ze bych je mela jak sutraky, spis takovy vlacny porad.
(teda podle info na www.kojeni.net by to melo byt ok, ze pry mleko se tvori ve chvili, kdy dite saje, neee do zasoby jako ze zacatku)
27. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Jitu, u nás to bylo dneska poprvé :wink:

Andrejko, tak si to u vašich užijte :slight_smile:

Andrej, zápis už dnes? To máte brzo. My až kolem 20. září.

Janne, taky to tak mám. Tak to má být. Ale ze začátku jsem se taky bála, že mám málo mlíka.
27. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jitu těch plínek teď máme tak 15 a víc denně :wink:
Andreasku má se ochladit o víkendu :wink:to má být kolem 20 stupňů :slight_smile:
Andy užij si pobyt u rodičů :slight_smile:
Holky látkovky :grinning: přemýšlela jsem že bych pořídila i nějaké All IN ONE :wink:aspoň dvoje-třeba k doktoru nebo na delší prochajdu a našla jsem toto:http://www.plenka-czech.cz/hoja/eshop/1-1-LATKOVE-PLENKY/8-2-all-in-one-a-kapsove-plenky/5/156-AIO-Sketch-Medley :wink:je tam právě docela super cena :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Teda Katko, jak ti Honzik pekne pase koniky!
Ja malou prave polozila na brisko a my ryjeme nosem a rveme u toho a hlavu zvedat nebude a nebude.
27. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
jj, blani, uz byly terminy i driv, mame jich na vyber nekolik vis..
27. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Janeke však malá to určo dožene :wink:
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
No jen aby, Katko. Honzik je dokonce o par dni mladsi a predbehl nas!
27. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Neboj za chvilku taky budete pěkně pást :wink: Honzule má asi jen jako chlap lepší svalíky :wink: :grinning:
27. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
ndrej, tak to jo. My máme jenom 1.

Kači, sketch plínky nebrat. Dobrá AIO je mommys touch na suchý zip. Mareček v ní má kráááááááááááásně měkkou prdelku :slight_smile: . A je jednovelikostní :wink: . A i když na 1. pohled vypadá obří, tak na zadečku vůbec není :wink:
27. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Oprava, chtěla jsem napsat ANDREJ ne ndrej :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Katko, mně říkala holka v látkovkách, že žádná vše v jednom a kapsovka tolik nenasaje, že jsou lepší kalhotovky a PUL zvlášť. Když bys to tedy chtěla na delší vycházky.
Ty Sketch tu na netu moc nechválej, tak do toho bych asi nešla.

Já k dr. nejraděj haipa daipa pastelku :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Jitu, fakt?Já jsem jí nějak nepřišla na chuť. Přijde mi, že skoro nic nenasaje a to mám ten chobot 2x poskládanej. A do čeho pak dáš tu použitou látkovku? Já chodím zatím v jednorázových.
27. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky holky, tak my dneska taky měly švestkový knedlíky. tak jsem dočítala nebylo to tak hrozný přeskakuju to když se bavíte o látkovkkách protože je to pro mě španělská vesnice :sweat_smile: taky jsem doufala, že bude dneska příjemně dokonce tu dopolednne sprchlo, ale už tam zase praží :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně, že víkend zase proprší
27. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Blani, tak k dr. mi to stačí, ta savost. Na procházky ji vycpu bambuskou. Na použitý plenky mám pytel z Ikea, vypadá jako ty, co prodávaj ve spešl látkových shopech, ale stál pár korun :grinning:
27. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Sun, tady nepršelo, ale ráno vypadalo, že bude pod mrakem a prd. Už je tam zase vedro.

Jitu, tak to jo. Já jsem od ní asi očekávala hodně, když si ji holky tolik chválily.
27. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Blani, jinak HD má maximální nasákavost až po aspoň 5 vypráních a nesmí se žehlit.
27. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ten pytel vypadá tahle
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_41/products_id/375
ale stál kolem dvacky myslím :grinning:
27. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jitu, o žehlení strach nemám, to na plínkách neprovozuju :grinning: . Hmm, tak 5x vypraná možná ještě není, ale dneska už možná bude :grinning:
Já jsem zatím ještě neměla odvahu jít k dr. v látce, ale co nevidět to určitě přijde :grinning:
27. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky, co říkáte na tuto odsávačku http://mojemimi.cz/?253,odsávačka-c2n-(tommeetippee) Fakt ji už musím pořídit. Jitu, vím, že doporučuješ elektrickou, ale když jsem tak přemýšlela, tak bych stejně víc používala manuál než elektriku (u té avent). V noci bych tím nechtěla hrčet a ve škole asi taky ne.
27. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jéé tak to jo a jsem si myslela bůh ví co jsem neobjevila :grinning: holky díky :wink:
27. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
blani mě ten odkaz nejde, kačí nemáš nějaký zprávičky od dadouš nebo tinpet? jestli už se dočkaly? vzpomněla jsem si na ně nedávno už je to rok co jsme začaly kecat to to letí :grinning:
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Aha, tak vidím, že se sem ten odkaz nedal celej, tak dám jinej http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=72611

Kači, není zač :wink:
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Sun nevím nic :confused: někdy tak před měsícem jsem párkrát byla na starý diskusi a teď už dlouuuuho nee :sweat_smile: :wink:
Blani :wink: :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
blani to ti neporadím já mám zkušenost jenom s tou aventkou, ale přijde mi ta nádobka taková docela malá.
27. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Sun, píšou 150ml, možná to je jenom tím tvarem. Na pohled vypadá malá.
27. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Blani, mně se zase zdá krátká ta páka.
Já bych si to někde okoukla naživo.
Akorát aby pak nebyl problém, kdybys chtěla odsávat mlíko do zásoby a skladovat to v lahvičkách, no ale to klidně můžeš přelévat do jiných. Záleží jako to chceš využívat.
27. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.