• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Skladovat v lahvičkách nejspíš nebudu. To bysme museli koupit novej mražák :grinning: . Hmm, v Olomouckém kraji mi to žádný e-shop nenašlo :frowning2: . Jak krátká páka? Na délku do dlaně nebo od té lahvičky?
27. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak my už ted jsme na 150 :sweat_smile: :sweat_smile: ale když budeš to mlíko odsávat a vylejvat tak budeš muset doma krmit a ještě stříkat do zásoby, já víc jak na dvě krmení dopředu nenastříkám a to jen po ránu, když mám prsa plný jinak odstříkám většinou tak tu 150 až 180.
27. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Nebudu to mlíko vylívat. Chcu ho schovávat, až budu chodit do školy. Nějak jsem nepochopila to s tím krmením a stříkáním do zásoby :fearful:
27. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
no to co by jsi odstříkala ti malej vycucne :wink:
27. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Blani, když bude krátká páka, tak se to jednak bude blbě držet a druhak to bude blbě odsávat.

Za stejný prachy bys koupila tu Canpol, co mám já a tu budou mít spíš někde u vás k okouknutí.
27. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Blani, myslím to tak, že k Avent existuje krmící sada, na odsávačku pasují ty lahvičky a případně pohárky na mražení a jen místo víčka u některých nádobek můžeš nasadit dudlík a jedeš.
Tady bys musela asi dokoupit další lahvičky od té značky, aby to bylo kompatibilní.
Do mrazáku stejně budeš muset dávat. V lednici to vydrží jen 24 hodin a nevím,jestli den předem odstříkáš jídlo na celý den při plném kojení.
Ve škole to zase nebudeš mít jak skladovat, takže to mlíko bude k nepoužití, leda by sis nosila chladící box. :grinning:

Takže zásoby budeš muset podle mého vytvářet delší dobu, třeba týden a tím pádem stejně musíš dávat do mrazáku.

Já si to nedovedu představit, bych snad nutila muže, aby mi malého nosil do školy na kojení :grinning:
27. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Sun, jo tak, jako že nebudu mět co odstříkávat?

Jitu, do mražáku budu dávat, ale ne skleničky, tak jsem to myslela :wink: . Chcu mrazit v sáčcích na led. Já si to taky nedovedu představit, ale asi je to lepší, než aby byl manža s prckem někde ve městě celou sobotu. Jako když je teplo, tak by to šlo, ale v zimě nevím nevím. A v té škole to budu vylívat - bohužel.
27. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Já jsem našla na aukru tu odsávačku za dobrou cenu a je tam i něco jako sterilní box http://www.aukro.cz/item721947101_akce_tommee_tippee_nova_odsavacka_tampony_ster_box.html
27. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
no takhle jsem to myslela, jak to napsala jíta, že na celej den dopředu za den neodstříkáš. tak my vyrážíme s kámoškou kočárkovat a mrknem do sekáče, už budu muset pomalu nakupovat na podzim a zimu malej ze všeho moc rychle vyroste, tak zatím pa
27. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Sun, aha, to já nebudu dělat zásoby den předem. Chcu začít co nejdřív :grinning:
27. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
27. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
27. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
http://www.eprdel.cz/Videoklipy.php?id_kat=&odp=72&id=549-a to chci po nikole....takhle to musí mrskat o zemáku :wink:
27. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
27. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jitu, dík. A jsi spokojená?
27. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Blani, já jo, ale nevím, jestli bych s ní chtěla odsávat furt :grinning: Ale těch 120 se za 10 minut udělat dá.
27. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
27. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hmm, když já se furt nemůžu rozhodnout. Proč musím být tak nerozhodná :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
http://www.eprdel.cz/Videoklipy.php?id_kat=&odp=400&id=218 :grinning: to je bomba jukněte a zapomente na hcvili na povinnosti :grinning: :wink: cholkýýýýý
27. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
http://www.eprdel.cz/Videoklipy.php?id_kat=&odp=464&id=155 a nejlepší na konec to musíte vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už končím :wink:
27. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: semnou nemluvíte a píšete si do ip že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Šmouli, ty s náma taky ne, jenom sem házíš odkazy :grinning: :wink: .Já usilovně přemýšlím nad tou odsávačkou, až se ze mě kouří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Blani, to jsem si myslela, že vrchol nerozhodnosti jsem já :grinning:

Tady je děsný vedro, malej je zpruzelej :angry:
27. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ne ne, já :grinning: . Tos ještě určitě neviděla, vlastně už asi jo, sis zvykla za tu dobu, co tady diskutujem, co :sweat_smile: . Jako já jdu třeba do obchodu a líbí se mi třeba tričko, tak si ho vyzkouším a furt nevím, jestli jo nebo ne. Tak ho pak vrátím a jdu dom a samo že mě pak mrzí, že jsem si ho nekoupila :sweat_smile:

Tady je taky vedro. Mareček ještě spinká, ale myslím, že za chvilku bude vstávat. Akorát, jak má tu rýmu, tak se hodně zakuckává. Nevím, jestli se mu dáví mlíko nebo kucká jako že má kašel :pensive:
27. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
blani, ja jsem fakt spokojena s tou aventackou.. ale delej jak myslis :wink:
27. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Andrej, dík. Pořád přemýšlím...
27. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
AHoj.
Ja mam tez Avent Isis a spokojenost :wink:
27. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.