• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky, ja odsavacku nemam, zatim jsem ani nemela potrebu ji pouzit a mam pocit, ze do budoucnosti ji snad ani potrebovat nebudu a jestli jo, mozna, zatim se nehodlam vzdalovat od ditete na vic jak dobu mezi krmenim.
Nebo myslite, ze bych ji mela poridit?
27. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Janne, pokud ti nechybí, tak nemusíš :wink: . Já ji potřebuju kvůli tomu, abych vytvořila zásoby mlíčka, až budu ve škole.
27. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
andarka nemáš úblb v albu jak am máš ten obrázek vaší Majdy?? to vážila 5220g :astonished: :astonished: :grinning: a jak to malá snáší tu dečku chuděrka??
27. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Janneke, když se nevzdaluješ a nemáš nadbytky jako mám já, tak ji nepořizuj. Já ji pořizovala až při náběhu na zánět, malej mi prostě prsa dokonale nevycucnul, mám toho mlíka nějak moc. Mně se tedy nafukují prsa furt a kdybych v noci při delším intervalu neodsála, tak je mám jak šutr.

Alex dneska vůbec nespal, teda jestli spal dohromady tak 30 minut za celej den :fearful:
27. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mne uz se prsa nenalivaji, nastesti.
Mala dnes zas spala ukazkove. Zase mi usnula v kocare, zatimco jsem kecala se sousedkou (sla jsem teda puvodne na prochazku, ale usla jsem vsehovsudy asi 10 metru) a spala 3 hodiny, musela jsem ji vzbudit na krmeni!
27. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
čauky :slight_smile:
Blani já mám pučenou odsávečku od kámošky-od značky Medela tu stou pumpičkou a je bezvadná,to odsávání de samo a prsa ztoho vubec nebolí :slight_smile:
a musíme se pochlubit,včera se Karolí otočila z bříška na záda :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
no a co miluno :rolling_eyes: :grinning:

my jsmee trochu opožděný :grinning:
27. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
si myslím že příští rok bysme si mohly dát srazík u tebe v hospodě.....rezervuju si nocleh,domu nejedu!!!! :sweat_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
zdarec smoulec :wink:

Nelča se taky zachvilku převalí uvidíš :wink:

to víš že dáme scuka,to už snad budem v novým baráku,zatím teda ještě vyřizujem stav.pov.ale jestli to dobře pude tak příští léto naše nová roubenka bude stát a to se pak unás vožereme :grinning: pořádně zapaříme,si piš
27. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
si pif že vožereme mě!!!! a co děti??? mají si gde hrát :grinning: :fearful: :wink:
28. srp 2009 v 06:43  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile:

Reni, už se ti otočila :confused: ? To je Karolínka fakt nějaká rychlá :wink:
28. srp 2009 v 06:51  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak včera u našich bylo super,akorát jsme dvakrát za sebou nahazovala pláštěnku,pořád pršelo,přestalo,začalo,už mě to fakt štvalo :angry:
dneska budeme trávit s Vojtíkem doma,takže vyrazíme před polednem na prochajdu.Ať netrčíme celý den zavření.
28. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
Pršelo :confused: ? Tady ani kapka a bylo vedro k padnutí.

My jedeme dneska na odběry. Vůbec se mi nechce, chudáček malinkej :frowning2: . A pak musím do drogérky a koupit roztok na čočky a půjdu se mrknout na tu odsávačku. A taky bych chtěla nějakej letní čepeček, ale to na takové maličké hlavičky asi nedělají.
28. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
dobré ráno,
šmouly nic si z toho nedělej my se ještě taky netočíme :wink: kámoška se kterou jsem byla včera má 4.měsíčního kloučka a taky nic. tak blani at vybereš dobře tu odsávačku, ale možná bych jí spíš objednala přes net, oni ty rozdíly cen jsou dost velký.
28. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
no jo sun vona Miluna se pořád vytahuje :grinning: :grinning:

jinak ahoj všem-dnes bude zase hic :slight_smile: :unamused:
28. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Čau kočky :dizzy_face:
28. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobre ranko, damy.
Smouli, ony se nam tady vytahujou vsechny :wink: a co pak mame my opozdeny delat, zejo.
Teda musim se pochlubit: vcera vleze na brise zvedla malilililinko hlavicku a chvililililiilnku ji udrzela. Musime trenovat!

Ted spi, rychle snidat, protoze mam pocit, ze dyl jak do 9 nevydrzi. Pila v 6.

Jinak tady je 20 stupnu, zatazeno, ale docela to po tech vedrech vitam!
28. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
tak včera jsme měli strašnej den, malá mi brečela snad od rána až do noci. Spala jen půl hodiny dopo a půl hodiny odpo a usnula až o půl 12 vnoci. Pořád plakala, nic nepomáhalo... Vlastně jo, být u prsu, no ale to jako taky nejde, že...
Nakonec vnoci usnula už těžkou únavou a ještě pořád spinká A ani jí nevadí, že vedle u sousedů vrtají a otřásá se nám barák. Já bych ještě spala, ale jak na potvoru to nejde, že
Včera jsme ještě měli návštěvu, přijela prababi, praděda, babi a děda a já tady na ně byla sama Jsem si celej den říkala, že to bude fakt suprnávštěva, když je malá taková špatná a já ještě špatnější Naštěstí přijeli zrovna v tu chvíli, co usnula na tu půlhoďku, tak jsem jim aspoň mohla něco nachystat. Pak přijel manža, tak to bylo lepší To je tak, když se návštěva nahlásí na určitý den a hodinu a hostitel jaksi není doma, haha To je na ránu, fakt že jo. :angry:
Zítra zas budem na oslavě druhé babi a dědy, strýce tety a dalších rodinných příslušníků - opět z manžovy strany, je jich jaksi moc, či co :confounded:
Stejně se mě tam nechce, je to tam trošku o nervy, pořád tolik otázek - kdy budem kojit, jestli mám dost mlíka, jestli to mlíko je kvalitní, jestli malá není počůraná, jestli ji nebolí bříško, jestli se jí nechce spát, to mě tak vytáčí, je to pořád dokola. Nemám absolutně pocit, že si můžu v klidku sednout a dát si třeba kafe a zákusek, pořád je prostě nějaká otázka v rukávě :angry:
No nic, nějak to dopadne :grinning:
28. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
ahoj....šak mi to doženeme janne :wink:

chrlie- ahoj-to znám, kde je moc lidí tak je to naprd. A neboj ono se to upraví všechno. Včera mi taky nechtěla moc spinkat přes den, dycky tak půl hodky spinkala, ale v noci spí. Ale taky až od 2měsíců spinká dobře!
No a dnes plány nemám, bolí mě furt krční páteř, až se mi z toho točí hlava...musím asi na reflex masáž :wink:
28. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Teda Charlie, to te lituju. Takovyhle dny stoji za prd! Taky to zname.
Aha, uz slysim jakesi zvuky z chuvicky, ze by to moje hladove dite uz bylo vzhuru?
28. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
tak já taky čekám až se probudí hladovec, ráno spal sice do půl pátý, ale od pěti se vzteká a usnul před krmením v osm. u nás to vypadá taky na pořádnej pařák už se těším zítra na tu dvacítku. no a je to tady :rolling_eyes: fnukna jedna.
28. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Charlie jj taky mi tyhle otázky vytáčejí :angry: se třeba jedna teta zeptá jestli mam dost mlíčka a pak se sama přizná že ani jednou nekojila :confused:
Janeeke no vidíš :wink: malá je šikulka :slight_smile:
Blani tak asi dám na tebe a půjdu do těch plenek Mommys touch :slight_smile: ale objednám si na ty patentky :wink: nějak ty sucháče nemam ráda :sweat_smile: :wink:
malej taky moc přes den nespí :wink: jen tak hoďku někdy teda i dvě :confused:
28. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
tak sjme to s Vojtíškem ještě na hoďkz zalomili u mě v posteli,teďka je v lehátku,zatím se nerozčiluje :wink: no nás za týden čeká svatba to bude mazec.A nejhorší je že to setkání ráno,se bude konat u nás.Jindra to tak domluvil,že u rodičů to nejde,tak to bude u nás.Jsem fakt nadšená :angry: 25lidí možná více,je to sice jenom hoďka,ale i tak.Ale řekla jsem ložnice je tabiu tam mi nikdo nebude postávat,to je moje a Vojtíškovo útočiště
28. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
no je to kolikrát náročný, ale v takových chvílích si řeknu, že mohlo být hůř, třeba s dvojčátky :grinning: a hned je mi zas hej :grinning: :grinning: :grinning:

katy přesně - a otázky no a tak to mlíčko můžeš mít slabý, když ti tak pláče.... Nekopíroval tu náhodou někdo článek o kojení, že nekvalitní mlíčko maminka mít nemůže?

andrej za týden se s Jindrou berete??
28. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
andy ty se budeš vdávat?? to mi uniklo někde..... tak to blahopřeju a at vám vyjde počasíčko, se máš, taky bych se znovu vdávala!! :sweat_smile:

holky to s těma kecama to taky znám a nejhorší bylo, když mě táta viděl s flaškou(děda) tak prej...to nekojíš??? káždá v rodině byla kojná a ty ne!! :rolling_eyes: tak jsem mu řekla svý, to já si líbit nenechám :rolling_eyes: a mamka ho dostala...prej dyk já taky kojila asi 2měsíce a pak se dohadovali :grinning:
a kamarádky děda nechtěl ani malého skouknout kůli tomu že se narodil dřív a měl 2100g a byl hubenounkej a prej že v rodině tohle nikdy neměli že všichni měli 4kg a takovýho králíka nebude chovat :rolling_eyes: -když mi to řekla, teda do mě vjel vztek....jak ty starší nás pořád poučujou :unamused: ale mi se nedáme :wink: :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
mlíčko je anebo není...slabé neexistuje. Teda mě to bylo řečeno několikrát :confounded: :sweat_smile:
28. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
smouli tak ten králík mě dostal :grinning: Tchán mé kamarádky zase prohlásil, že za klukem přijede až bude chodit, do tý doby s ním nic není, tak proč by se obtěžoval, no majn got

jo a s tím mlíčkem díky, já jsem dycky v klidu, že malé to stačí, že prospívá a pak si přijde někdo hrozně chytrej a řekne mi, že mlíčko můžu mít špatný :angry: tak mě to samo začne vrtat v hlavě :confounded:
28. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
ne ne mlíčka je spíš málo...proto ti přijde slabé...
to jsou pořád dohady s tím slabým mlékem to mě jako dostává!! :wink:

malá usla-jdu si dát ranní kávu :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
nene holky já ještě ne,a Jindrův brácha :slight_smile: jenže u něho to nejde udělat to setkání,neboť jeho nastavající mu doma chystá překvapení na noc,u jejich rodičů to nejde,ten byt vypadá docela hrozně a tak Jindru napadlo to udělat u nás.
Takže holky určitě vám dám vědět až se budu vdávat já :wink:
28. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
já při prvním mimi měla mlíčko takové průhledné...někdy namodralé, přišlo mi slabé....ale prý nééé - prý je ho málo a dochází :frowning2: tak jsem taky nekojila pak a přikrmovala páč furt řvala hlady. A přitom jsem kojila hodinu co hodinu a stejně se netvořilo, ale já i málo pila, tak proto taky!! to je vše s tím spojené! :wink:
28. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.