• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak to určo dej vědět a koláčky pošly...ty já tuze ráááda :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Teda s tím králíčkem no to je fakt mazec :astonished: :angry:
Si myslím že když kójo nejde tak se přejde na flaškový a se přeci svět nezboří ne :wink: hlavně aby mimi bylo spokojený a maminka taky :slight_smile:
Andry už jsem se taky chtěla leknout že máte sobáš a nikdo o tom neví :grinning:
28. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj
Tak jsme taky vstali :slight_smile:
Alex měl včera uplakanej den, bylo mu vedro, chtěl furt pít, pak z toho ale furt blil, tak jsem musela udělat radikální krok a mezi kojeníma musí být interval aspoň ty dvě hodiny, jinak ho trápí břicho a blinká a dostával převařenou vodu, když měl žízeň mezi kojeníma. Nechtěla jsem to, ale nebudu mu dávat prso, když z toho pak má bolení. Naštěstí blinkat přestal a v půl 10 usnul jako obvykle a chrněl do půl4, pak v 6 a vstávali jsme v 9. Teď má v postýlce konferenci s plyšákama na kolotoči, zvířatama na mantinelu a světluškou od Lamaze :grinning: Bude asi děsně užvaněnej, je to samý "ggggg" :grinning:
28. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky, sabinka vcera pres den taky pomalu nespala.. asi to horko ji vadilo..
jinak my se budem brat pristi rok v lete nebo lehce po lete, v zari bych to tak videla.. ale bude to mala svatbicka, ale i tak se moc tesim :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
jinak uz mame termin na to vitani obcanku.. je to 22/10, to ma sabinka zrovna svatek :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
andrej a to ti přišlo pozvání na to vítání?
28. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
U nás to pozvání na vítání chodí, psali 14 dní před termínem, tak uvidíme.
28. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
tak máme nakrmeno a pak jsme si trošku hrály no a ted se pos.. :grinning: ach jo ani to kafčo si nedopiju :grinning: jo jinak s tím slabým mlíkem jsem si toho taky vyslechla hllavně od mojí bábí. to jsou pořád rady, je mu zima je mu teplo a bla bla bla. jednou jsem ho krmila z flašky a ona no vidíš jak mu chutná (myslela, že mám příkrm :grinning: ) tak jsem jí řekla jo chutná mu to slabý :sunglasses: tak my si na vítání ještě počkáme ještě nebyla ani kámoška z března :rolling_eyes:
28. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky...Smouli a Janeke Sofinka je ještě starší než vaše holky a taky se ještě nepřetočila ani nám pasení koníků moc nejde,ona se u toho začne hned rozčilovat a nesnaží se..Jinak když je unavená a hcce usnout tak odmítá moje pravé prso,což nechápu,ale asi se jí nalevo lépe leží či co..My budeme dneska doma a na 17h jdeme k sousedům na návštěvu..
Taky jsme se koukala na plavání,chtěla bych od září začít chodit,Sofča vodu miluje,ale 10lekcí 4000kč to je celekm mazec,když beru měsíčně 7600kč.. :frowning2:
28. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Jo, kdepak rodina, ty umeji kolikrat vyslovit perly! Dej ji cajicek, urcite ma zizen!
A hlavne, jestli zenska koji nebo nekoji, to je jeji vec a ne aby to kazdej na potkani resil a kecal do toho.

My se brali letos, jenom 2 svedci a my. Obrad trval 15 minut a sup, uz jsme zase stali na ulici. Ale presne tak jsme to chteli. My se uz pred lety dohodli na tom, ze se vezmem, az budu tehotna, jinak ne.

Ja jsem rada, ze tady uz neni takovy vedro! Dnes mrholi a je tak 20 stupnu. Malou jsem vykoupala a ted snad spinka. Mam chut na palacinky s marmeladou, tak je jdu vysvihnout.
28. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky ten odkaz že slabý mlíko neexistuje sem sem dávala já..
Tady je vedro jak v peci,malá ještě spí,byla vzhůru od 7-8h a pak ještě zabrala,ale spí na mojim místě v posteli :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Andreasku vám už přišlo vítání jo?A ve čt?Já myslela že vítání se dělá jen o víkendu aby mohli oba rodiče..
28. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
JO holky kdy budete nechávat holčičkám píchat ouška?My jdeme kolem 15.9 na očkování,tak asi pak,ale asi u toho budu brečet víc než Sofinka.. :slight_smile: a chceme jí je nechat nastřelit...
28. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Hani u nás je taky hic na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem byla pověsit ven prádlo a fůj už ze mě zase leje :rolling_eyes:
28. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Je, Hani, tys psala, ze jsi kadernice, vid?
Myslis, ze by pomohlo na to my padani vlasu, kdybych se dala ostrihat na kratko? Mam to ted takovy polodlouhy .. na ramena.
Teda to je fakt cena za to plavani, Hanko, nemohli by dat slevu?
28. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Hanko, já budu s Alexem chodit na vaničky, na plavání je ještě malej, tam berou až od 6 měsíců, aspoň co jsem tu našla v okolí. Ty vaničky stojí 350 korun lekce. Plavčo pak na lekci vychází asi 300, je to dost. Ale ber to tak, že jdeš jednou za týden. Tak je to vlastně 1200 ku 7600.

A kam sis vybrala?
28. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahooj.
Smouli-to vis,ze tam masm kravinu!!!Vazila 3220g, pres 5kg bych nerodila :fearful: :grinning: Musim to opravit :wink:
28. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
tak já jsem dneska taky koukala na plavčo :slight_smile: včera mi říkala ta kámoška, že začnou už od září :grinning: tak v jihlavě jsou dvě jedno stojí 2000,- a druhý 3000,- ale půjdem až od ledna, tak uvídím jaký budou mít holky zkušenosti a pak si vyberu. jo hani a 1000,- přispívá naplavání většina pojištoven. :wink:
28. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Holky nebojte vy budete mezi prvníma které se dozví že bude u nás veselka :wink:
Jinak s tím pasením koníčků,Vojtík to poslední dobou pěkně fláká,takže se trápíme častěji,a taky se někdy u toho vzteká,jo a taky s emi ještě nepřetočil z bříška na záda.
Co se týče palvání,tak mi určitě budeme chodit s malým,a nechám to Jindrovi aby s ním chodil,Jindra je takový vodní živel,tak říkal,že s ním rád bude chodit
28. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
No já budu chodit přes týden. Musím nám vymyslet nějaký program, jinak se nudím. Muž by měl čas jen o víkendu a to si ho chci taky užít :grinning:
28. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
tak tady ty jsou oba v sobotu dopoledne což mi vyhovuje, přišel s tím martin, že by jsme mohly jezdit tak proč ne :grinning: já si čas udělám. je to přes zimu tak není tolik práce tak to bude fajn.
28. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Jmisa já taky na vaničky tohle je cena za ty vaničky za 45 minut 400kč :astonished: :angry: a je to na Evropský,to máme nejblíž..
Janeka když se necháš ostříhat tak ti to od padání nepomůže,ale když ti kadeřnice udělá dobrej střih,tak nebude tolik vidět že ti padají,nebudou se ti válet všude po bytě a taky si odpočinou že nebudou tak těžký a dlouhý,takže já osobně bych ti to doporučovala + nějaké vitamíny z lékárny..
28. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky Sofča bude asi pěkně užvaněná ta poslední týden přišla na to že dokáže vydávat srandovní zvuky takže tu pusinku nezavře,pořád kecá,nejlépe ve 4h ráno a děsně se tomu tlemí-je s nima sranda co?Už to neni jen takovej uzlíček co jen spal a nic s ním nebylo...
28. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
28. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Sun co tady machruješ s tou nádhernou fotkou Filípka jak pase koníčky? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak to Sofča pořád leží jak lemra,dá si hlavu na stranu a povídá si a za chvilku se začně vztekat..
28. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
děkuji za pochvalu :slight_smile: tak on tu hlavičku zvedá už dlouho to mu problém nedělalo, ale neboj sofča to brzo dožene. :wink: jo sranda s nima je :slight_smile: bych si s ním vydržela hrát celý den.
28. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak to jsme na tom stejne, Hani. Maximalne otaci hlavu ze strany na stranu a v mezidobi ryje nosem do podlozky.
28. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
My je davali uz v porodce porad na brisko, rikala nam to rehabilitacni-davat,davat ikdyz breci a vztekaji se,pac pak nechtej past vubec, nastesti Majdulce se na brisku vzdycky libilo a breci kdyz ji pak otocim :grinning:
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
my jsme taky zahájili na bříško už jak jsme přišli z porodky,to malý zvedal krásně,teď taky zvedá pěkně hlavičku,ale pak se začne vztekat a je konecPro něho je nejlepší hlavu položit,strčit ruku do pusy a smát se.
28. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.