• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani to pro me taky :frowning2: :angry: ale co..
28. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Andrej, bohužel nic :frowning2:
28. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
holky sem se neco zene asi.. takovej vichr..
mam nejakej hlad, asi upecu svestkovou buchtu, padaji nam od sousedu svestky pres plot :grinning:
28. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Andrej, nepokradeš :angry: :grinning:
Tady je jenom pár mraků, ale jen aby schovaly sluníčko. Půjdeme s Marečkem ven :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Tak u nás už je po děšti :wink: teda spíš po deštíčku :grinning:
Šmoulo teda to je fakt "pálka" ta tvoje mateřská :angry:
28. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Hlavicka se nam moc neloupe, teda jen trosku celicko. Mala je ale tak vlasata (Elvis hadr), ze by to asi stejne nebylo videt skrz to jeji haro.

Budte radi za materskou a za rodicak. Tady v NL je materska 16 tydnu, 4 nebo 6 pred porodem a 12 nebo 10 po porodu. A pak hura zase do prace. Teda ja na to kaslu, zustanu doma dyl, ale bohuzel bez penez.
Ale je pravda, ze tech 16 nedel mam proste 100% platu.
28. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Smouli, já myslela, když máš mateřskou menší než rodičák, že se to nějak doplácí do výše 7600.
28. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky tak dneska to bylo odpoledne malej ho celý probrečel no spíš teda prořval :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bude zítra líp ted už chrupká v postýlce asi ho to řvaní zmohlo. jo ty lupy máme taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted to trošku prořídlo tak se toho snad brzo zbavíme, no mě socka doplácí mateřkou je to asi péto ale taky dobrý :pensive:
28. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak my sjme se vrátili z prochajdy,je tam krásně teplo,akorát všude v zahradkách plno,tak jsme si nikde nesedli,Vojtíšek ještě spí v kočáře,doufám že se brzo probudí.Ještě ho chci umýt,je docela upocený.
28. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
šmouli tak to máš iopravdu málo,já mám aztím mateřskou 11 000,takže jsme spokojená,pak bude těch 7600,už mi konečně došlo i to porodné,tak si můžu něco koupit :grinning:
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Andreo, Alex taky chrní, počítám že se probudí kolem půl 10 a pak teprve budeme koupat. Konečně po osmé usnul, tak ho nebudu budit.
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak to u nás je stejné :wink: venku jsme ho udondali,ten náš spinká už asi od sedmi,nejdříve žvatlal něco v kočáře a to ho asi unavilo,jen Jindra je zklamaný,že si nedal nikde čepovaného černého kozlíka,tak aspoň si dopřeje lahváčka :grinning:
28. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak my jsme si ted kolem tý osmý vykoupaný a nakrmený a hned pěkně usne. tak se to snažím dodržovat i když bych si taky ještě venku klidně sedla je tam ted krásně, ale mám otevřenej balkon nalila jsem si skleničku růžovýho vína a dávám dohromady fotky :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Já zkusila párkrát malýho vykoupat o krmení dřív, ale on stejně zabere až kolem té desáté pořádně, tak jsem se přestala namáhat :slight_smile: Takhle je aspoń muž pokaždý doma.

Sun, jééé, jdu si nalít vínko :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
jen si dej jitu je to lahůdka hlavně jak je pěkně studený, já si ted kupuju občas takový ty malý flaštičky je tam toho 0,25 a to mám na dvakrát :grinning:
28. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
jé holky já bych si taky dala vínečko,mňamky. :grinning: tak jsem si aspoň crcla od Jindry piva a on mi řekl že simám otevřít svoje.
Já taky zjistila že mi stejně usne až kolem desáté hodiny.
28. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak my sme celý odpo kojily-seděly sme unás vhospodě na zahrádce a vůbec nespinkala vtom vedru chudera,ještě že máme tu naší hospůdu se zahrádkou pod barákem tak sem si dala vinnej stříček,ale sem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
před chvílí sem malou ožbrndla a teď knečně usíná tak se těším do sprchy

myslím,e se unás začíná blejskat,asi něco vnoci přijde a zítra to ochlazení

holky jen si dejte vínečko přeju dobrou chuť :wink:
28. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tady se neblejská nic, doufám, že se ochladí, je tu hnusný vedro. :cry:
28. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
jmisa-tak tady zatím je taky šílený dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani sem malou nezakryla

andry-tak já si dám i malý pivko,jen si ho otevři :wink:
28. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
tady se taky bllejskalo ve městě byl ohňostroj na ukončení léta :grinning: já už se tak zítra těším, že nebude takovej hyc :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je to fakt otravný.
28. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak malej tam vydává zvuky, tak připravím koupání, broberu muže :grinning:
Abych na Sex ve městě měla malého v postýlce :slight_smile:

Ráno jdu k holiči, už se těším. Sice mi vlasy nepadaj, ale lámou se mi. :confused:
28. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak ten náš pořád spí,no já bych už taky ráda pomalu zalehla,pařák byl teda pořádný,i teď je mi ještě vedro.A tady u nás žádné blýskání neprobíhá
28. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak dobrou holky jdu se osprchnout a zalehnout :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky,

u nás byl slejvanec jako blázen, vypadl nám satelit. Hodně se tu blejskalo...Teď už je klid... :wink:
28. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile: . Tady prší, ale konečně se pročistí vzduch :slight_smile: . Naši jednou dneska až do zítřka pryč, tak k nim musím jít hlídat, krmit a venčit zvířata. Ale naštěstí mají internet, tak budu připojená :sunglasses: .
29. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak tady hlsáím zataženo ale zatím neprší,ideální počasí na nákupy.Tak Vojtík s enám včera nakonec probudil,tak jsme ho v takovém trošku polospánku vykoupili nakrmili a šel hajinkat a vzbudil se mi v šest ráno :sunglasses:
Blani a kolik mají vaši zvířátek?
29. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj.
Tak Alex je sabotér, bbě se probudil, tak jdu odsávat, aby tu měl muž mlíko, protože bude chtít jíst, až budu u kadeřnice :pensive:
29. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Andrejko, kočku a psa. A rybičky, ale ty venčit nemusím :grinning:
29. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
kočku venčíš?
29. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky, tak nakonec tu pomalu ani neprselo.. a ja myslela, ze se krasne procisti vzduch.. :confounded:
upekla jsem vecer tu svestkovou buchtu a uz neni :grinning: zvladli jsme to ve dvou.. :sweat_smile:
sabinka spala od deseti do pul seste! a jeste pak do deviti, ted je v lehatkku a brouka si tam :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.