• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, jasně na vodítku :grinning: . Neeee, dělám si srandu. Tu jenom vyhodím ven z průjezdu a pak jí dám nažrat a pak ju v průjezdu zavřu.

Andrej, téda, vy jste sladkomilci :slight_smile: . Já když něco upeřu, tak většinu jím sama :unamused:
29. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
dobré ráno, tak u nás taky prší no typycká sobota :grinning: já bych taky jela na nákkupy hned, třeba do toho teska, ale nikdo mě nechce vyvest. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
tak u nás prší,malý pořád spí,takže snad někdy vyjedeme.
Blani tak to jo :wink:
29. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Tady neprší.
Manžu ale bolí záda, tak nevím, jestli ho nepovezu na pohotovost na injekci.
Mlíko maj v lednici, malej zatím chrupe, muž má připravený novosklad, tak jsem zvědavá, jak bude malej přebalenej :grinning:
Potřeuju nakoupit, tak asi bude z muže dneska hlídačka a pojedu sama. No setjně chce odpo čučet na fotbal, tak u toho může hlídat Alexe :grinning:

Blani, už jsem viděla i venčit kočky na vodítku :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj
tak unás od rána pěknej slejvák

měly sme opět luxusní noc-malá usla kolem 9večer a stávala až v 5 ráno a pak až v 9-super-teď se přejedla,tak doškytala a myslím,že ještě zabere :slight_smile:

teda andreasek-ty seš fakt pekařka-to já bych už byla jak sud kdybych pořád tak pekla :grinning:
sun-já bych taky tak někam jela nakupovat-chci nějaký kalhoty páč ještě svoije nějak nedopnu :confounded:
a po císaři můžu pořádně cvičit až tak za 2 měsíce :unamused:
29. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj děvčata..tak u nás se pěkně ochladilo..my byli včera na návštěvě u sousedů hrali Activity,malá spala u nich v ložnici a když jsme šli ve 23h domů tak jsme jí jen přenesli,ani se neprobudila,až v 1h a pak hned zas ve 3h a v 6h..
Manžel jel do posilky a až přijede tak razíme za jeho tetou do Svitav,přespíme tam do zítra a zítra zas frčíme domů..
Adreasku ty jsi fakt pekařka,já kdybych pořád takhle pekla tak jsme z manželem jak dvě koule....
Andy tak at na nákupech dobře pořídíte..
29. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Jitu, fakt? Tak to si nedovedu představit :grinning: .

Už su u našich. Uspala jsem Marečka a dala ho do kolíbky, ohřála si oběd a už je vzhůru :rolling_eyes:
29. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak já zmákla kadeřnici, kluci mě přijeli s kočárem naproti, pak jsem nakojila, jeli jsme do Kauflandu, nakoupili, muž uvařil a teď se válíme a malej chrní. :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
jj holky, ja pecu rada a jeste radsi to pak jim :grinning:
mame ted navstevu, kamose toma pravose, tak je tu zas veselo :slight_smile: mala se na nej krasne culi :slight_smile:
29. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
andreasku-Sabinka je krásná :sunglasses: tak užívejte návštěvu

já sem pozuklízela,Martin šel ven zas něco dělat,malá tady sebou spokojeně mrská,tak asi mrknu na tv,nebo si přečtu nějakej časák

tak zatím se mějte a užívejte soboty :dizzy_face:
29. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
reni diky :slight_smile: vsak vase barunka je taky kouzelna :wink:
taky preju peknou sobotu, ja mam chut si jit schrupnout :slight_smile:
29. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Jsem si schupla půl hodiny s malým. Myslela jsem, že bude spat dýl. Teď mi usl v šátku.
29. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
blani no ja si taky chtela schrupnout, ale jen jsem si lehla, sabca se probudila a daly jsme kojo :slight_smile:
ted si davam caro s mlikem a toffifee :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Holky jsme zpátky z nákupu,utratila jsem plno peněz :grinning: ale mám dav svetříky,jednu slabší mikču,černé kalhoty,takový semišový kabátek na podzim.je superní a podprdu.Tak yjsme museli koupit rychlovárnou konvici ta naše nám už odešla.Vojtík byl celou dobu hodny,a trpělivě snášel s Jindrou to moje lítání po obchodech a ty moje kecy že jsem tlustá atd. :grinning: no jo ženská
Ty věcičky jsem si nadělila za porod.Ale mám ještě slíbené,jestli s epovede jedna fuška,tak si půjdu koupit ještě džíny :wink: Malý chrupká,Jindra ho vozí v košíku a já s epůjdu vrhnout na úklid skříně.Vyřadím věci co už nebudu,za 14dní se bude u nás pořádat burza tak ty věci tam dám a zase bude nějaká koruna.
Andy moc krásné fotečky,Sabinka je moc hezoučká :wink:
29. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
teeda andrej, ty sis ale pekne pokoupila :wink: my jeli v tydnu do tesca, sabinku hlidali babicka s dedou, ja si chtela neco v cherokee koupit a jako naschval tam delali nejakou rekonstrukci v tom oddeleni s hadrikama.. :angry: tak akorat jedno tricko jsem si vzala sportovnejsi s limeckem..
jinak jsem jeste na sobe nemela po porodu kalhoty, kvuli siti a tak.. nosim porad dokola ctvery saty, v kterych je mi prijemne a chodim naostro :grinning: tedy ne porad, ale dost casto, aby to luftovalo.. na kontrole po sestinedeli sice v pohode, ale jak to siti bylo vetsi, tak nechci, aby na to ty kalhoty tlacily.. promazavam obcas repikovym olejem..
jo andrej diky za pochvalu :slight_smile:
holky co delate?
29. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Andrej, tak naostro, jo :grinning: . To musí mít Tomáš radost :grinning: :wink:

My jsme před chvilkou přijeli dom, teď budu nejspíš chovat, protože se Mareček začíná rozčilovat a pak budeme koupat.

Andrej, prosím tě, tu odsávačku sis vyvařila jenom jednou nebo vyvařuješ před každým použitím? Jak to děláš? Chcu ju dneska uvařit a kdybych v noci musela odsříkávat, tak ať vím, co s ní mám dělat. A co s mlíkem.
29. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
blani jj naostro :grinning: nikdy jsem tak nechodila, az ted :grinning:
blani, jen jednou a jinak ji oplachuju v horke vode.. kdybych ale mliko skladovala, tak ji asi vyvarim pokazde vis.. takze uz ji mas doma ju? a jakou nakonec?
29. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Andrej, nakonec avent isis :grinning: . Pokaždé? Hm, to se mi nebude chtít :rolling_eyes: . To je naprd. Ale asi jo no, co mi zbyde :unamused: . Ty to mlíko vylíváš? A proč? Ty si neděláš zásoby, až budeš ve škole?
29. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile: . Koukám, že jsem včera byla poslední a dneska první :grinning: . Venku je obrovská mlha :confused:

Chcu se zeptat ještě k té odsávačce: celkem mě bolí to odsávání, jak to tahá za tu bradavku. Dá se s tím něco dělat? A ještě, jak to tu bradavku tahá, nebudu je pak mít vytahaný až po kolena :sweat_smile: :zipper_mouth:
30. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, nastav si to nejmenší sání a až to bradavku vytvaruje, tak postupně přidávej.
Třeba ta Canpol, co mám já, tam má i nastavení, že to vůbec nebolí a nějak se to zvyšuje samo, podle toho jak prs reaguje.
30. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Jo a při uchovávání mlíka by si ji měla sterilizovat po každém použití :pensive:
30. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
blani, jeste si zasoby nedelam, ale uz zacnu :slight_smile:
jinak tu packu nemusis mackat nadoraz, staci trochu :wink: a myslim, ze vytahany je mit nebudes, neboj se.. pak se zase snad vrati do normalu :slight_smile: a jak pise misa, pri uschove sterilizovat pokazde radeji..
30. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
čauky-tak včera noc-luxus a dnes katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malá usla asi až o půlnoci a to se mi ještě normálně smála do obličeje :sweat_smile: no a pak nachvíli usla,jenže se pročůrala i s pyžamkem,tak sme převlíkaly,pak sme kojily jenž e si nebrkla,tak mi až do rána vykašlávala zdrclý mlíko :rolling_eyes: takže sme spaly tak po 20ti minutách,no mazec :confounded:

teď chrní venku v kočárku-sem byla nakoupit tak ju Martin dal ven,tak myslím,že bude dnes celej den dospávat

andreasku-malá je Karolínka ne BArunka-ale nejsi jediná,skoro všichni ji ze začátku řikaly Baruška páč sme jméno změnily týden pžed porodem :grinning:
30. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Jitu, myslím, že tam nastavení intenzity sání asi není. Tak já ju teda znova uvařím :unamused: . Akorát se z toho vaření na tom dělá takovej povlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Reni, tak to musela být noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky. Ktera hracka se vam libi vic?
Vila: http://img79.imageshack.us/i/vila.jpg/
Princezna: http://img132.imageshack.us/i/princezna.jpg/
30. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj mamči :slight_smile: jen v letu zdravím :wink: kuchtím oběd :slight_smile:
Reni chudáku to musel bejt mazec :confounded:
30. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
jj holky to byl mazec,ale naštěstí to není často,většinou ty 4-8hodin vkuse spinká
no jo zas to nemužu mít tak jednoduchý :grinning:

Kači ahojky-že sem taky zabrousíš? :wink:
30. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Andaro-mě se líbí obě :wink:
30. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Mně se víc líbí asi ta princezna.
30. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.