• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andaro, myslím, že ta víla by mohla šustit křídlama, to se malejm líbí. My to máme u světlušky.
30. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Blani, povlak je z vodního kamene, asi ho áte hodně, to bys musela sterilizovat v destilce nebo nějaký balený vodě. Ale jinak je to neškodný.
30. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahojky tak já hlasuju pro vílu :slight_smile: tak já jsem si na to steerilizování koupila ten sterilizátor do mikrovlnky za pět minut je hotovo :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jitu, dík :wink: . Ty jsi fakt studnice vědomostí :slight_smile:

Sun, taky uvažuju, protože nejvíc budu odsávat asi v noci a to hrnec 10 minut fakt hlídat nebudu :grinning: . Kolik stál a jakej máš?
30. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jitka má pravdu, víle ty křídla šustí. Zkoušela jsem to v obchodě. Princezně budou asi šustik nožičky a možná aji sukýnka.
30. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme zpět od tety,malou jsme ted nakojila dala do košíku ale protestuje :unamused: jinak u tety spala celekm špatně usla v ve 21h,pak se prbudila v 1h,3h,5 av 7h takže jsme docela hotová,navíc ta cesta autem,šla bych nejradši spát,jenže Sofinka spala 3h v autě tak pochybuji že ted usne..
Blani já mám sterilizátor od Aventu a mám to v mikrovlnce hotový za 3 minuty..pokud mlíko chceš uchovávat tak určitě sterilizuj před každým použitím..
30. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Hani, dík :slight_smile: . To je zase pálka :rolling_eyes:
30. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Já mám sterilizátor Chicco. Je důležitý si změřit mikrovlnku, aby se tam vešel, jak na výšku, tak na šířku.
30. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
reni jeee ajo.. tak ja mam zafixovanou barunku :sweat_smile:
jinak mne se libi obe, mozna o chlup vic princezna.. :slight_smile:
mala mi spala venku v kociku 3 a pul hodky.. :sweat_smile: zato ted asi uz do vecera neusne..
uvarila jsem pudink a jdem prebalit..
blani, taky bych brala sterilizator, ale co kdyz to budu chtit uchovavat treba v lahvickach od presnidavek? ty tam asi soupnout nemuzu co? tak kvuli dvema lahvickam si ho kupovat prece nebudu..
30. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-sterilizan-box-do-mikrovlnn-trouby-390101/

Chtěla jsem canpol, byl levnější, ale podstatně vyšší.
30. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jitu, dobrá poznámka :wink:

Andrej, to nevím, možná by tam vlezly. Nebudou o moc větší, než ty flaštičky od Aventu. Kvůli 2 lahvičkám a odsávačce :slight_smile:

A když to vysterilizuju, tak to můžu normálně utřít nebo to nechat uschnout a pak složit? Vůbec se v takových věcech nevyznám.
30. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Andreasku, tak už jen kvůli odsávačce a dudlíkům to stačí. :grinning:
30. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Blani, nevím, jestli dobře, ale vysterilizuju a ono to v tom sterilizátoru celkem uschne, tak to jen složím. Když to utřeš, tak bys musela mít sterilní utěrku :grinning: Fakt nevím. :confused: :grinning:
Zase s tím nesmíme tak blbnout.
30. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky,

mně se tedy líbí víla :wink:
30. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Mě se taky líbí obě princezna i víla..my máme doma světlušku a blechu a obě hračky jsou moc fajn.. :wink:
Blani já to nechám vysterilizovat a když to neni už tak horký tak jdu hned odsávat a nebo to nechám zavřený v tom sterilizátoru a když to potřebuji tak to vyndám a hned použiji,rozhodně to neotírám i když já poslední dobou to mlíko vylývám tak se s tím tak neseru...
30. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jitu, no jo, sterilizátor je něco jinýho. Sterilní utěrku nemám :grinning: . Včera jsem to utřela papírovou utěrkou. Hani, dík :slight_smile: . Vidím, že ten sterilizátor budu muset koupit co nejdřív.
Člověk vůbec netuší, co všechno bude potřebovat až bude mimčo, co, tolik věcí :confused:

My máme blešku a klokánka. Toho jsme dostali darem.
30. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ale zatím nejvíc u nás vede sluníčko z tesca za pár korun :slight_smile:
30. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
takze dudlajzy tam taky muzu hodit jo?
no tak pokud tam muzu nahazet vsechno, tak to potom joo :grinning:
30. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahojky tak jsme byly na dlouhý procházce, chudák kočár ten zas dostal zabrat jely jsme zkratkou přes louku :grinning: tak blani já mám tenhle http://www.rajmaminek.cz/lahvicky/farlin-sterilizator-do-mikrovlnne-trouby/ ty lahvičky jsou takový nic moc tak je zatím nepoužívám možná později na čaj až bude větší, ale ta cena je rozumná. :wink:
30. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojky holky,Sun my taky máme ten sterilizátor co ty,lahvičky taky nepoužívám,máme od Aventu
Jinak my jsme dneska dopo tak trošku lenošili a odpo vyrazili k našim.Teď jsme s Vojtíkem sami,Jindra šel na rozlučku se svobodou-bráchovi.
30. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak malá už spí,vykoupaná,vonavá,ale počítám že se ještě probere..
Já si ted namazala chleba a asi půjdu čučet na telku,měla bych žehlit,ale to se mi fakt nechce,tak snad zítra..
Jo a přidala jsme si do alba pár foteček tak můžete juknout..
Andy tak tu budem spolu,já jsme doma taky sama.. :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Vojtíšek je fešák a jak pěkně pase koníčky :wink:
Když vidím ty tvoje fotky tak my nemáme žádnou fotku společnou,bud sem tam jen já s malou nebo Petr,to budeme muset napravit..
30. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj Hani,Vojtík mi usnul v košíku,ale ještě není vykoupaný,ale mi stejně koupeme většinou až kolem osmé.Taky jsem se koukala na Fotečky,Sofinka je moc krásná a jakého má kohoutka :wink:
No my jsme taky strašně ldouho neměli žádné společné fotky,tak jsme to museli napravit.
Taky bych měla žehlit,no uvidíme ještě,ale beztak se k tomu nedostanu.
30. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
no a stím pasením koníčků,dneska byl ukázkový ale taky se dokáže u toho pěkně vztekat.Tak ho dávám častěji,ať si zvyká
30. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky diky za nazory,jinak na mmb je pani,co prodava Lamaze hracky za 299KC bez postovneho,coz je parada :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24728627&tab=0
30. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Já začla taky častěji,třeba ted po koupání jí to celkem šlo pěkně i když u toho hekala jak kdyby skládala uhlí,ale já u sebe němal foták,tak snad jindy,snad už se bude jen zlepšovat..
My koupeme kolem 19h a Sofinka už asi pozná že je její doba,protože vždycky kolem 18.30h začne knourat..
Kohouta má po tatkovi,když každej říká že je to jeho kopie tak musí mít i stejně vlasy.. :slight_smile:
Sem četla jak si pěkně pokoupila,to je fajn,taky bych něco potřebovala a kde jsi nakupovala..?
30. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Jo a sterilizator mam tento: http://www.detskyraj.cz/zbozi/6191-chicco-elektricky-sterilizator-lahvi tenkrat jsem ho koupila za 450Kc v akci :wink: a super.
30. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
a jé tak to bude asi zítra někomu špatně ne? :grinning: martin ted taky vyrazil na pivo. šla bych taky jsem tak naštvaná tak si představte, že nám pan domácí od velikonoc mění okna :angry: dneska je měla jít měřit už třetí firma měly dorazit v sedm, ale bohužel se opozdí a nejdřív tak v půl 9 v devět tak je martin poslal do pr... my se snad těch oken už nedočkáme to budeme mít dřív postaveno asi :rolling_eyes:
30. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
tak podprdu jsme si koupila v HM,a zbytek v New Yourku,sice už nebylo nic v akci,ale já si to koupila ještě za porod,nic jsem nedostala tak jsem si udělala radost :grinning:
My dříve nekoupeme,protože většinou ještě v té době jsme buď venku nebo u našich.
Ještě potřebuji nějaké boty a džíny.
Sun no snad mu nebude moc špatně,nechce moc pít,zítra jde do práce,a sám ví,že má docela rizikové zaměstnání,lehce by došel k úrazu.Říkal že bude kolem jedenácté doma,mají objednaný i bowling.
30. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.