• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
teda malej tady ted vyloženě chrápe, budu ho muset zase vysavačem po koupání vycucnout.
30. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Sun to je teda k vzteku :angry:
Andy já za porod dostala náušnice a obr kytku a porodný jsme si taky nechala,stejně skoro všechno pořizuji já,tak to zas utratím za Sofču..
Taky dělat rozlučku se svobodou v neděli je trochu divný ne?Když každej druhej den vstává tak se nemůžou ani pořádně ožrat..
Sun my vysáváme každou chvilku..naštěstí to Sofince neva..
30. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
no já se taky divila,ale bylo mi to vysvětleno.Brácha a ještě s kamarády byli v Itálii vrátili se buď včera v noci nebo dneska takže kvůli nim to posunuli na neděli.
Holky my jsme ještě nevysávali,malý ucpaný nosík ještě neměl,a když má nějaký snoplík tak mu ho vytáhnu normálně srolovaným čtverečkem co jsem používala na pupík
30. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojky holky, jak je? jsem tu dlouho nebyla. od včera jsme byli na výletě na Pradědu, to byla paráda. a pomalu malýmu mám dávat mrkvičku, no, moc mu to nejede:slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak ted se ta moje vykoupaná,vonavá princezna probudila,tak jsme jí nakojila a u toho se tak strašně zesrandila,že jsem jí musela znova vysprchovat a celou převlíct..ted je v postýlce a je celá hotová z kolotoče..
Ahoj Jituš..už mrkvičku jo?já myslela že příkrmy jsou až od 6.měsíce :confused:
30. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj Hani, já nekojím a pro nekojené jsou od 4. doktor říkal, že pár dnů uý nehraje rozdíl. má stejně starýho chlapečka, tak mu budu věřit, že se neřídí starýma metodama. a taky malej váží 8,5 kg:slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
no hani když se daří tak se daří :grinning: tak já mám všechno nachystaný a čekám až se milostpán probudí :slight_smile: a půjdem na to doufám, že bude mít dobrou náladu pak je koupání hned o něčem jiným :grinning: ahojky jitu už jsi tu dlouho nebyla teda šimonkovi už budou 4 měsíce no to to letí co? :confused:
30. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jituš Šimonkovi už budou 4.měsíce jo?to je hrozný jak to letí a to už má 8,5kg :confused: to se teda proneseš..když ti to říkal doktor tak to bude určitě pravda :slight_smile:
tak Sofča v postýlce začíná protestovat kolotoč už jí zřejmě neba,tak musí nastoupit maminka,však už na mě taky pěkně volá,tak já pádím,povinosti volají :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Holky, díky za inspiraci sterilizátorů :wink:

Jituš, tak to je cvalík :slight_smile:

Vy koupete denně? My ještě pořád jednou za 3 dny.
30. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
blani, my koupem denne :slight_smile:
jaky si nakonec koupis sterilizator?
30. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Andrej, ještě nevím, pořád zkoumám :grinning: . Možná bych šla aji do toho elektrického, jak někdo dával odkaz na ten chicco. Ale zase v tom parním je to všechno hezky schované :slight_smile: . Na mimibazaru jedna paní prodává Avent, prý nepoužitý nový za 500,- tak přemýšlím.

Jdu spát, dobrou noc :slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Čau holky, jsem tu jen na skok. Od pátku stavíme, dnes teda bylo volno, tak jsme konečeně strávili celej den jako rodina :wink: :slight_smile: je to hroznej frmol, takže vůbec nestíhám koníka :unamused: Tak doufám, že jsem o nic nepřišla :confused:
Malej je naštěstí zlatíčko, je hrozně hodnej, jako kdyby věděl, že máma má fofr. Ještěže je takovej samostatnej, být to chovací dítě, tak nevím, nevím :confounded:
Zdravím všechny!!!
Dobrou :pensive:
30. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahoj.....s tou mateřskou...já byla na socce a tam mi řekli, že jestli má manžel plat vyšší než 10tis tak nic nedoplácej! Buhví jak to vlastně je, každej říká něco jiného. No ono dělat jako servírka je děs....měli jsme ve smlouvě málo, ale na ruku hodně.......jenže já dělala 5h a to jsem měla podle výplatnice 43kč/h a to pak počítali z toho co jsem si vydělala...no mazec,tak proto tak málo-servírky si vydělaj dost jen na ruku!

jinak dnes super noc...malá usla ve 20h-1h-6h a ted hajá, ale mě se už nechce, jdu připravit snídani, Radulus za chvili vstává do práce :wink:

pak dočtu :slight_smile:
31. srp 2009 v 06:24  • Odpověz
tak zas ahoj šusťáci :grinning: jsem vás dočetla :wink:
my máme taky takovou hračku ale telefon, taky šustí :sweat_smile: :slight_smile:
já koupu někdy obden a taky se už těším na příkrmy!!!!

už jdu dělat tu snídani mám hlad :sunglasses:
31. srp 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahoj
Tak já už do sebe natlačila snídani, malej se probral v půl 7, tak jsem vstala, kdybych zůstala v pelechu, spíme nejmíň do 9 a pak mám posunutej den :grinning: Dneska chci zkusit probojovat se na veterinu, psice potřebuje přeočkovat, tak snad tam nebude moc lidí, jinak to zkusíme zase odpoledne a příp. zítra dopo, odpo :grinning: :grinning: Chodíme tím směrem procházkovat, tak vždy juknu přes okna, jak je na tom čekárna :slight_smile:
31. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Koupání - my včera malého dali do postele v 8 a zase jsme se utvrdili, že to je prostě sova, dělal kraviny, postel si poblil, musela jsem to komplet převlíct i jeho a pak si v deset usnul jako vždy. Podezřívám ho, že chtěl koukat na HBO, jestli se Bruceovi W. podaří zachránit USA :grinning: :grinning: Dávali Smrtonosnou past 4 :slight_smile:

Takže stejně koupem kolem deváté, pak jídlo a v deset je v postýlce a to usíná okamžitě bez "řečí". Jo a koupem každý den, ikdyž je to spíš opláchnutí v kyblíku, je to jen vodou a olejem. Musím z něj pořádně spláchnout ty bobany, čůránky a blitíčka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, jak kdyby neznal americký filmy. Jasně, že Ameriku zachrání :grinning: a pak tomu ještě všichni zatleskají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: tak my koupeme obden jinak ho jen otřu mokrou žínkou. šmouly to je divný, mě to paní sama nabídla na sociálce, když jsem tam šla s porodným a na příjem manžela se nikdo vůbec neptal :confused:
31. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky,
tak mi taky po šílených zkušenostech a prořvaných večerech koupeme až kolem 9 hodiny večer někdy i kolem desáté, protože když koupeme do 8 hodin večer, tak pak řve klidně do 11 hodin, takže si to rozhodl sám, že se chce koupat až později - akorát nemáme nic z televize, no nevadí, máme satelit s hardiskem, tak si to můžeme nahrát a kouknout na to později :wink:
a koupeme taky každý den - moc se mu to líbí, už když ho svlékám, tak přestane brečet - když před tím třeba bulí :wink:
31. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my sjme měli taky ukázkovou noc,usl o půl desáté,vzbudil se o půl šesté a ještě spí.No a jak myslíte že dopadl včera Jindra na tzé zapíječce,sice došel v pohodě,špatně mu není,ale do práce zavolal že má střevní potíže a vyvaluje se v lůžku :grinning: aspoň budeme trávit den spolu-taky dobrý
my koupeme každý den,Vojtíkovi se ve vodičce líbí,tak proč mu to nedopřát.
31. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Andy - to je podobné jako u nás, náš malej včera usnul v půl jedenácté a spinkal do sedmi - takže ukázková noc, jsem zvědavá, co předvede dneska v noci - Pepa jde na noční, takže jsem zvědavá v kolik večer usne :slight_smile:
A Jindra to vyřešil moc dobře, tak si to dnes spolu užijte. :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
andrej a kacenko napodobne, nase mala usla v deset a chrupajdila do sesti :grinning:
31. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Andreasek - to máme hodná miminka :grinning: že nechají maminky vyspat, náš malej po kojení chvilku bojoval s medvídky na kolotoči a usmíval se na maminku a teď už asi hodinu a půl vyspává :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Kači to vyřešil dobře,akorát jsem se ho pětkrát od půl šesté ptala jestli jde do té práce nebo ne,byla jsem takový jeho budíček,pořád říkal že neví,až nakonec z něho vypadlo že ne.No pořád chrápaj oba v posteli.Já si vařím Caro,něco jsme vyžehlila,umyju si hlavu,a určo do té doby se jeden z nich vzbudí :slight_smile:
když už jsme u toho koupání,co přidáváte do vody?my koupeme v čisté vodě.
Kači a už je to lepší s Marečkem a s tím papáním?
31. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj mamulky :slight_smile:
Kači malýmu se taky líbí když je naháček :wink: stačí i když nemá plínu :grinning:
A my koupem denně v čisté vodě :wink: a tak 2x do týdne namydlíme johansons koupelí :wink:
Tak už tu mam od malýho požadavek na krmení a čím dál hlasitější :grinning:
31. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky tak sofinka usla taky ve 22h ale narozdíl od vašich dětiček se vzbudila už ve 2h a pak v 5h..takže jsem se moc dobře nevyspala a ráno v 7h mě vzbudil PPL že má pro mě balíček :angry:
My koupeme tak 3x do týdne jinak sprchuji a to se jí taky moc líbí..
Andy to se máte že budete mít pěkněj společnej den.. :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
andrej, my koupem v ciste vode, nekdy pridam odvar z repiku a asi 2x jsem tam malinko kapla sebamedu.. a mazu sem tam slunecnicovym olejem..
hani, co kojeni?
prijde mi, ze se sabinka zacina nejak u basteni rozcilovat :confused: uz je to u vas dobre?
31. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj andy...mě malá už taky blbne u papání...tlemí se, nebo to je doba než začne sát, pořád si tam rve ty ručičky... :wink:
31. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Andreasku malá baští dobře akorát občas večer když už je hodně přetažená,tak odmítá pravý prs a chce jen levý a ze kterýho si dělá dudlíka..
31. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
hani a smouli, sabinka se jakoby zacina vztekat hlavne u toho leveho, ja ji dam! nic jineho nedostane, pekne bude bastit maminy mlicko a basta :grinning:
31. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.