• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andy já dycky když vlezu na tvé fotoalbum tak se mi "kousne" pc....ted zas a spadne mi to...no nic, nevím pŕoč a ta písnička od Holek je moc pěkná. Dávali jsme ji našim jako "předskokana" s bráchou zahrát k 55sátinám-mamka řvala jááák želva :grinning: a já taky :sweat_smile: :wink:

jen at baští sabinka tvoje mlíčk dokud máš :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
jj smouli, ta chytne za srdce co :grinning: :wink: ono to prave asi spadne kvuli te hudbe a aplikaci, co tam mam si myslim..
jj, jen at basti, mrska jedna :grinning:
31. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
já si tam chci dát od smolíka - říkej mi táto a nejde mi to...nevím jáááák
31. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
dala jsem u nelinky v albu- změn údaje v albu a mám tam odkaz ale nejde na něj kliknout,proč :frowning2:
31. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
http://www.mp3stahuj.cz/prehravac_na_stranky smouli tady je odkaz a pak podle navodu, vyber si pisnicku a zkopiruj si odkaz do albicku pres zmen udaje v albu ju..
31. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
jééé andy ono to tam nejnííí :frowning2:
31. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
já si tam dala toho smolíka-jinou a nic :angry: asi to dělám špatně
31. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
musis dat zkopirovat ten odkaz a vlozit si to k sobe do alba, kdyz kliknes na zmenit udaje v albu.. ja si vzdycky otevru zalozky a je to..
31. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
já to ale vložila do změn údajů......ale když otevřu foto tak to nehraje....sem asi blbá :astonished:
31. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
když se mi jukneš na album nelinky, tak nahoře mám ten odkaz ale tot vše :unamused: :confounded:
31. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

tak víkend byl dobrej, v sobotu jsme byli na trojité oslavě narozenin, slavil tchán, manžova babi a bratranec. Sešli jsme se už od oběda a jak jsem předpokládala, že to bude náročná oslava, tak taky že jo.
Malá měla formu a pořád plakala, bolelo ji bříško, tak kolem všichni hopsali, dělali na ni cukrbliky, aby přestala plakat. Je ale jasný, že to moc nepomohlo, že. Když malou bolí bříško, tak pomáhá jen měnit polohy, cvičit s nožičkama a samozřejmě mít trpělivost, než to přejde.
Kdo mi tam dost pomohl, tak manžova teta, ta i když plakala jak tur, tak prohlásila, že si malou vezme, že si ji chce užít. Byla s ní a cvičila, zpívala a chodila po bytě. Byl na ně pěknej pohled. Babi a tchýně se na ni jen lítostivě dívaly a říkaly, že pořád jen pláče....No jak kdyby to nebylo slyšet. Ale skutek utek. Děda ten jen poznamenal, že takový děcko by mělo pořád spát, budit by se mělo jen na jídlo :confounded:
A tak to tam vypadalo celý odpoledne, pořád nějaký otázky, fakt o nervy :confused:
Druhej den se tam manža stavoval pro auto a hned od všech zinkasoval milion otázek o malé, tak už i on vybuchnul a taky se nezapoměl zmínit, ať se mě pořád taky na něco neptají, že už toho mám taky dost. To se hned ohradili, že jim je líto, když malá pláče a že to nemůžou poslouchat a to jim manža řekl, že k nim teda nebudem chodit :grinning: Jsem zvědavá, jestli se něco změní a dají od těch věčných otázek, jestli je malá hodná, jestli nepláče, pokoj :grinning:
31. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak Charlie, otazky tohoto typu taky miluju.
"Co to ty moji maly holcicce delate, ze tak chudinka mala place?"

Na to standartne odpovidam: "No zrovnika jsme ji pichali hrebikem do paty, aby se rozervala..."
A pak se vetsinou lidi prestanou blbe ptat.

Jo, jinak ahoj mamci. Nestiham!
31. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
jane já tak taky odpovídám :grinning: . A taky jsem jim všem taky řekla at už se mě pořád na něco neptají. Jen se objevím, mám tam otázek tak deset za minutu :angry:
31. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahojky mamči, tak nám dneska dopoledne hlídá malýho mamka, byly jsme vyřizovat papíry kvůli stavbě, když jsem si pro něj přijela tak ještě chrněl tak jsme jim ho tam nechaly at ho dovezou až se probere. no, ale je mi bez něj tak smutno je tu takový ticho :grinning: tak mě víc než otázky vadí rady typu, dej mu najíst, je mu teplo, je mu zima, dej ho do stínu, dej ho na sluníčko atd atd. nejhorší na tohle je moje bábí no z tý by mě opravdu kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Sun tak to mám taky i s otázkama, ale těch rad není tolik. Mě naprosto doráží otázky na mlíko. Prý když pláče, tak to určitě bude tím, že mám špatný mlíko, tak plače hlady a měla bych začít s příkrmy. Taky je potřeba mít čaj a dudlík, to by pak malá nebrečela :astonished:
31. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Taky mám dotaz - když jsem si byla podat žádost o porodný, tak mě na socce dali tři formuláře - žádost o rodičovský příspěvek (zelený formulář), potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku (fialový) a žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodičovský příspěvek (žlutý).
Do kdy je potřeba tyto formuláře vyplnit a kam se to odevzdává? Na tom fialovým formuláři mám poznámku "ZAM" tak předpokládám, že to donesu do práce, tam mi to potvrdí a pak se všema třema papírama to odevzdám zas socce? Nebo to všechno vyplním a pošlu do práce a oni to za mě udělají? Nevíte?
31. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
to nevím charlii, ale když to doneseš zpátky na socku tak tím nic nezkazíš, já jsem si to všechno vyřizovala sama, ale jen proto, že jsme byly malá organizace (jen já a šéf :grinning: ) jo o slabím mlíku jsem si taky vyslechla svý prej "jalový" :angry: to jsem myslela, že už bábí pošlu do pr...
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
sun jj přesně, jalový to znám, řekly mě to obě babi :grinning: Už se tomu fakt směju.
S těma papírama nevím, zavolám účetní pro jistotu
31. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak jsem vyluxovala celej byt,pověsila prádlo,vydrbala celou koupelnu, udělala kuřecí špízy s bramborem a jsem k.o šla bych spát,ale bohužel se malá začíná probouzet tak mi začíná druhá šichta :grinning:
Holky já bych občas fakt brala kdyby si malou někdo půjčil a tak hodinu by s ní jezdil venku..
Charlí mi zas byli o víkendu u Petrovo tety,byla tam i Petrovo mamča a 3 Petrovo sestřenice a za celou dobu si malou nikdo nepochoval,celou dobu jsem se o ní musela starat já,takže jsem si fakt odpočinula,ani jsme se v klidu nenajedla,protože Sofinka byla v cizím prostředí nějaká podrážděná :frowning2:
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
no jo to je ta starší generace :wink: musíme to brát s nadhledem :rolling_eyes: no další boj nastane až začne jíst, budou do něj chtít ládovat všechno možný :angry: budu to muset ohlídat :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Charlí s papírama tě neporadím,fakt netuším,poradila bych se na sociálce ,já vyplnovala pouze PPM
31. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Hani teda tys musela lítat jak fretka

Já jsem teda stihla uvařit, vyprat a pověsit dvě pračky, tak jsem taky ráda, že aspoň něco :wink:

Sun jo tak to máš pravdu. Byla jsem svědkem, jak babi dávala malýmu od sestřenice krém z trubičky, sestřenice vylítla jak čertík z krabičky, že tohle mu přece nesmí dávat, řekla, že teda ne, jen co se sestřenice otočila, tak mu to bábi zas dávala, sestřenice to uviděla, no to jste měli vidět ten vyrvál. Já osobně bych byla taky dožratá. Jenomže na babi moc ječet nejde, že :grinning:
31. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
smouli, podle me musis dat nahrat jinej typ odkazu, jsou tam myslim dva na vyber.. musi to byt v urcitym formatu, aby to prave zacalo hned hrat..
31. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak veterina dopo nebyla. Mám bezva den.
Vylezu před barák s kočárem, se psem, očkovákem a kouknu na auto - nemá zadní SPZ, obejdu, nemáme ani přední SPZ. Otočím se, volám na nechápající psici, že jde zase domů, zavřu ji doma, vezmu techničák a kočár a jdu na policii, tam sedím jak pecka hodinu, než mi daj lejstro, kde doplnili asi 10 údajů.
Jdu dom, protože malej bude mít hlad, pustím PC, objednám si termín na registr vozidel na zítra. Zavolám manžovi, že mu posílám emajl, aby mi ho vytiskl a ať proboha nic v tom emajlu neotvírá (je tam možnost zrušit rezervaci). Nakrmím, při přebalování mě malej počůrá a jedem na registr pro formuláře, naštěstí to je jen 3 stanice busem. Když jedem zpátky volá mi muž, že tu rezervaci zrušil, protože si myslel, že to má odkliknout. No tak stojíc na ulici ječím do telefonu, že to už není možný, že jsem mu přeci jasně řekla, že nemá nic otvírat a že se na to můžu taky vy......
Letím domů s kočárem, protože navigovat manžela po telefonu, aby na netu provedl opětovnou rezervaci bych asi v tu chvíli nevydržela a hodila telefon z mostu. Pustím PC, zaregistruju se znovu, ovšem na jinou hodinu, protože tam pro nás ideální desátá je už plná (jak jinak). Malého svlíknu, posere celej přebalovák, když se ohnu pro plínku, tak mě opět počůrá, tenktokrát se ovšem terfí na vlasy, obličej, bezva, musím zhluboka dýchat a počítat si. Přebalím, nakojím, konečně se najím no a jdu zkusit tu veterinu.

Jediné pozitivum je, že jsem volala pojišťovačce a prý mám jen poslat novou SPZ, že mi to pošle domů poštou, abych tam nemusela.
31. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Charlie, tak to miluju, když je Mareček unavenej nebo něco a brečí a tchánovci na něho začnou mluvit a dělat ksichtíky :rolling_eyes: . Vždycky se držím zuby nehty, abych jim neřekla, ať to nedělají.

A jaké papíry? Já jsem žádné nedostala. To musí vyplnit každej?
31. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky, ja jsem od zacatku na vsechny, co se mi snazi radit, pekne odmerena a nikdo uz si ke mne nic moc nelajsne :grinning:
31. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jitu, tak to je story jak z románu :confused: . To sis teda užila :rolling_eyes: . A to vám ty SPZky někdo ukradl? Na co mu budou?
31. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
jmisa je jitka? Mám v tom bordel :grinning:

Asi teda jo, takže Jitu tvoje story opravdu stojí za to.

Blani když jsem byla na socce s žádostí o porodný, ty tři papíry jsem dostala. Názvy těch lejster jsem dnes popsala v příspěvku výše
31. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Andrej, to já neumím být taková :unamused: . Tak vždycky jenom tiše trpím. Tchýně, když se přijde podívat na malýho, tak chodí kolem 7. až 8. a to chce mít bobek už svůj klid. Tak jsem manžovi řekla, ať jí řekne, ať chodí kolem 6. Minule přišli a malej chtěl zrovna spát. Ptala se, co děláme, tak říkám uspávám doufajíc, že na něho nebudou mluvit a nic dělat. Tchán samozřejmě začal dělat ty svoje ksichtíky a tchýně mluvit. Pak začal plakat a to je furt a proč plačeš a co se ti nelíbí... Nelíbí se mu to, že na něho mluvijou. Přece jim neřeknu nemluvte na něho :sweat_smile: . Tchýně ho chce samozřejmě chovat, tak ji ho i dám, ať ho uspí s tím, že jí řeknu, že ho má uspat. Tak ho nosí, houpá a MLUVÍ NA NĚHO :angry: . Ale kdyby třeba šeptala, ne ona mluví hezky nahlas :rolling_eyes: . Pak chudáček plače i hodinu a já tak jako nenápadně říkám, že si ho vezmu a ona řekne, že ji nevadí, že plače :zipper_mouth:
Jinak jsem na galerku přidala hafo fotek, tak se juknite. Adresu mám v albu :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.