• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jo jo Jmisa je Jitka :grinning: . Já vím, žes to popsala, ale nějak nic mi to neříká :sweat_smile: , tak nevím, jestli to musím taky vyplnit.
31. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
blani já bych řekla, že se zaměstnavatel asi přihlásí, že to potřebuje. Já ti nevím...
31. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
teda jitu no to je den :confused: manžel je šikula :slight_smile: andrej chtěla jsem se zeptat vy jste šly k doktorce kvůli tomu očkování? malej to má docela škaredý tak nevím jestli tam mám zajít nebo to bude stačit příští týden to tam máme jít.
31. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Blani, podle policajta na to, aby si někde "zadarmo" natankoval, což prý nejspíš už v noci udělal.
31. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Charlie, Verunka je krásná :slight_smile:

Taky jsem přidala fotky :wink:
31. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jitu, fakt :confused: ? Tak to je drsný.
31. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Blani krááááásný Mareček, má supr ksichtíky :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Charlie, děkuji :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
blani zkus byt tvrdsi a proste jim na rovinu rekni co a jak :wink:
jitu tak tomu rikam story :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
sun jj, my meli klasickou prohlidku u pediatra a tam jsem ji to rovnou rekla, vymackla to male.. no byl to rev, ale ted tam ma sabinka uz jen pidi stroupek bez hnisu :slight_smile: tak si taky zajdete.. za to nic nedas..
31. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Zatím se mějte, jedu do města s manžou vybrat nosítko pro malou, tak snad něco vyberem
31. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
No a když mám ten bezva den, tak si vezmu telefon a volám na socku, proč jako nemám za červenec PPM, třetí člověk mi řekne, že to tam je sice k vyřízení, ale nějak to nikdo nevyřídil, že to zaurguje, jestli mi to stačí, no ptám se ho, jestli mám jinou možnost :angry: Tak jsem zvědavá, kdy to dojde.
Kdybych tam nevolala, tak to tam snad je nafurt nebo co :angry:
31. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Andrej, pokusím se, ale nevím nevím :pensive:

Já jsem byla u dr. minulý pátek a ramínko měl krásné. Ještě jsem se ptala, jestli tak má vypadat. A v sobotu se mu tam už začal dělat hnis. A teď se mu tam už dělá stroupek. Ale jdeme ve středu na převážení, tak se ji zeptám, co s tím. Doufám, že mu to nebude mačkat, další bolestivej pláč už asi nedám :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
charlie papaa.. pak juknu k vam na fotky..
blani, je videt, ze marecek uz nabral a mate hodne podobnou hrazdicku jako my viz me albicko :wink:
31. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Charlie, pa. Dobře pořiďte, ale obávám se, že budou mít jenom klokanky :pensive:
31. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jitu :angry:

Andrej, jo jo, všimla jsem si :wink: . My ji máme půjčenou od manželové tety. Nechtěla jsem kupovat, protože to stojí peněz jak želez a i půjčená krásně poslouží. A Mareček ji má rád :slight_smile: ....... 10 minut :grinning:
31. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Jdu vás pozdravit, celej den makáme jak fretky, no ale baráček nám roste před očima...to zato stojí...
Jo a jsem dnes zas o rok starší a taky se tak dnes cítím :grinning: :angry: No nic, valím, nakojím a jdem makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Heluli, máš můj obdiv, jak to zvládáš. Já bych už padala na hubu :wink: . A všechno neeeeeeeeeeeeeeeeejlepšíííííííííííííííííííííí :slight_smile: , ať ti Štěpánek dělá jenom samou radost :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
helulicku vse nej tobe i cele tve rodince :wink: at vam to jde pekne od ruky :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
teda ten náš kluk je šikovnej už si sám drží flašku :grinning: mrkněte do alba musela jsem to hned vyfotit :grinning: a když mu vypadla tak si jí sám zastrčil do pusy :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
jo heli taky přeju všechno nejlepší k narozeninám at máte brzo postaveno at se vám tam se štěpánkem krásně bydlí :slight_smile: andrej já jdu k dr. příští týden tak to asi nechám, no taky si myslím, že mu to bude mačkat to bude křik. :fearful:
31. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Helu všechno nejlepší k narozeninám :wink: ať vám krásně rostě Štěpánek i baráček :wink: :slight_smile:
Sun teda to je šikula :wink:
Jitu tak tomu teda říkam Den Blbec :wink: to je fakt na hlavu
31. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Sun, šikulka :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
jo to jsme se s martinem nasmály :grinning: tak ted jsem zkoušela po dlouhý době kojit a v pohodě, cucal čtvrt hodinky a je spokojenej :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Sun, tak třeba ještě budete kojit :wink:
31. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak psice je naockovana, malej se rozvaluje na prebalovaku a jeste pojedem, tedy on pojede, já pošlapu pěšky do baumaxu, snad budou mít ty podložky pod SPZ :confounded:
31. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
tak opět jen na čumendu....holky mooooc děkuju za přání :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
holky tak jsem stvorila vajickovou tlacenku, uz se chladi v lednicce, mam na ni silenou chut :grinning:
31. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
helu všechno nééééééééééééééééj, hodně štěstí, zdraví a ať ti malej roste jako z vody

tak a máme nosítko pro Veru, koupili jsme tu, co jsem už měla jakž takž vybranou z netu. Tuhle - http://www.branakdetem.cz/manduca-hneda.htm
31. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Charlie, dobře jsi vybrala :wink: . A kdes ji koupila? Ty jsi z Brna? Koupilas ji přímo na bráně? A to máte na výlety nebo na nošení i doma?

My bysme chtěli jet na prodlouženej víkend (manža to navrhl a zatím se k ničemu nevyjádřil, tak doufám, že pojedem) a to bysme si nosítko půjčili a pak kdyžtak koupili :grinning:
31. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.