• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Měla bych jít žehlit, ale mě se tak nechce a tak moc mě bolijou nohy :sweat_smile: . No ale kdo to udělá, když ne já, že?
31. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
blani, manza :wink: :grinning:
31. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Andrej, manža spí :sweat_smile: . Se najedl a spí, nevím, jestli si vzal inspiraci od Marečka nebo co, ale co ho máme, tak se manža navečeří a usne s notebookem na břichu. By se u toho ještě spálil :grinning: . No, asi jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
blani jojo, přímo z brány :dizzy_face:
bydlím od brna kousíček, 10min autem do centra :wink:
a chci ji mít na výlety, na doma a na vyřizování na úřadech :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
ja zehlila kopu vcera, dnes tam mam jen neco z jedne pracky, ale prdim na to.. :slight_smile:
tak at to mas rychle :wink:
31. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
31. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ještě jsem nezačala :sweat_smile:

Charlie, vypadá dobře :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
blani má ji kámoška a je spokojená, ségra má zas jiný typ a i kámoška ho má. Je toho spousta a já jsem se rozmýšlela, jestli koupit tu Manducu, Ergo nebo Beco. Nakonec jsem si vybrala Manducu a dneska jsem ji šla odzkoušet i s malou a paní nám ji i doporučila před jinými dalšími typy :wink:
31. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
jinak mě totiž už mírně iritovalo, že pro blbej doporučenej dopis se nemůžu dostat sama s kočárem, máme tam schody a čekat, až někdo půjde kolem a vynese mi kočár nahoru se mě teda vůbec nechce. Takhle dám malou do nosítka a vyřídím co potřebuju. Ted hlavně aby se jí nošení líbilo :grinning:
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
charli ta je krásná ta tvoje holčička na tý fotce jak hajá :dizzy_face: :dizzy_face: to je na obraz :dizzy_face: v tom odkazu!!

jinak co se týká rad...než někdo shlédne malou už říkám- je najedená, přebalená, bolení nemá a teplo zima ji není!!!!! :grinning: :grinning: a je klid :wink:
31. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
šmouli kterou fotku myslíš?

jo tak to máš vymakaný systém :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš na všechno nějakej patent, jsi prostě úžasná :wink: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
no jak sis kupovala tu klokanku, tak jak tam leží-dadá :dizzy_face: tu pusinečku :dizzy_face:

systém - no už mě to taky štve, takže když vím že někdo jde skouknout prcka, tak hned jak votevřu dveře to na ně vychlím....taky čumej. Tak dobrou a pěkné pinkání a brkání :grinning: :wink:
31. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky jdu do hajan, sabca, tomas i bellca uz usnuli :slight_smile:
charlie, projela jsem vase fotky na galerii a mate je mooc pekny :wink:
dobrou noc, at mimisci klidne spi a vy taky :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj.

Blani, nač nosítko? Marečkovi ještě šátek s jeho muší váhou stačí ne?

Charlie, je v manduce Veru s tou zmenšovací vložkou nebo už bez ni?

Smouli, tohle fakt není klokanka :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdem dneska na registr pro ty SPZ, jdeme se šátkem, další cestu sockou s kočárem absolvuju pouze pokud není jiná možnost. třeba zítra do práce, ale tam jede nízkopodlažák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 06:44  • Odpověz
Čau holky,
malej ještě spinká,tak si můžu pěkně v klidu sednout aspoň na chvilku k PC :grinning: Dnes mě naštěstí nečeká už žádnej frmol, pěkně klídek. Jsem objednaná po desáté ke kadeřnici, tak se moc těším. Odstříkám mamce mlíčko, tak snad malej nebude řvát hlady :sweat_smile: Stejně doufám, že to malej prospí a stihnu krmení :sweat_smile:
1. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko, tak malej se mi budil po 3 hodinách. To bych ještě zvládla, kdyby se ve 4 nevzbudil na jídlo a pak už nechtěl spát :sweat_smile: . Nakonec mi o půl šesté usl, já taky a v 6 byl vzhůru :rolling_eyes: . Teď si vedle mě hraje s hrazdičkou.

Jitu, jo, stačí, aji su s ním spokojená, ale nějak ten kříž s kapsou mám volnej (aspoň mi to přijde) a nejde mi to víc utáhnout a nejsu si jistá tím, že tam má Mareček dobré postavení těch nožiček. Tak se bojím, abych mu tím nošením spíš neublížila.
1. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
Šmouli, to je dobrý to takhle na ně vychrlit hned ve dveřích :grinning:
1. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Blani, já myslím, že Mareček je drobnej a že pro něj je ten šátek lepší, v tom nosítku bude víc plavat.
Vážeš pořád kapsu ven? Já teď spíš vážu kapsu uvnitř, líp se mi tam dotahuje. Ikdyž Alex už má celkem sílu na ten elastik.
1. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Teď jsem mu vysála nosánek a sotva jsem zapla vysavač, tak mi začal usínat a hezky usl. Akorát, jak jsem ho vytáhla z vajíčka, tak se mi probral, ale už je v postýlce :slight_smile:

Jitu, ne ne, já vážu kapsu dovnitř. Tu jsem vázala vždycky, jenom asi 2x jsem zkusila ven. Ta by mi vyhovovala i víc, ale nešlo mi to dotahovat a na nošení holky psaly, že to je tím elastikem. A jak to dotahuješ? Mně to poslední dobou přijde dost volné a nevím, co s tím.
1. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
A s tím nosítkem máš asi pravdu. Ale stejně, kdyby jsme jeli někam na víkend a chodili bysme po horách, tak bych asi spíš brala, aby ho nosil manža (a myslím, že by ho v šátku nenosil). Já jsem vždycky měla problém vyškrabat se na kopec sama se sebou, natož ještě s Marečkem :sweat_smile: . Ale stejně budu muset nosit bágl s jídlem a pitím a serepatičkama pro Marečka. Tak to je možná ten Mareček lepší :grinning:
1. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Holky, se máte, že vám v tom prďolkové vydrží. Mě tam Štěpánek nechce být vůbec :frowning2: jemu prostě vadí, že nevidí ven :unamused: Ikdyž nevím, jestli by se mi chtělo v tom teď tahat skoro sedm kilo :confused:
1. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Teď tady začali školákům hrát v rozhlase Není nutno :slight_smile: . Jsem myslela, že šli do školy už včera a né oni až dnes :confused:
1. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Blani, no vážu hooodně napevno. Ruce mu strkám při vázání podél těla a prostě dotahuju, popotahuju ty svislé pruhy kousek po kousku. Je to piplačka, ale když chci, aby to vydrželo a abych s tím mohla něco dělat, tak to jinak nejde. :unamused:
1. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Heluli, Alex nechtěl být v kolíbce, ale na stojáka to unese :grinning: Akorát přes hlavičku přetahuju pruhy až po usnutí.
1. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Jo a nesmí se sedět. když je vzhůru, chce pozorovat :grinning:
1. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Heluli, Mareček má taky hlavičku ven z toho popruhu a točí si s ní kam chce zrovna vidět. Zafixovat mu ji můžu jenom když spinká a to až usne tvrdě. Jak mu ju zafixuju brzo, tak se z toho vykroutí.

Jitu, ty vážeš teda kapsu dovnitř nebo ven? Když píšeš, že má ruce podél těla, tak asi ven, ne? Mareček má ruce vždycky na mě, v takové poloze jako když pase koníky (nevím, jak jinak to popsat). A taky nevím, jak poznat, aby měl ty nožičky dostatečně od sebe. Jednu má vždycky krásně podsazenou a ta druhá se mi nedaří :frowning2:

Jitu, já sedět nemůžu ani když ho mám na rukách, takže já za den nachodím kilometry :grinning: . Lituju, že máme jenom 2+1 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Blani, teď nosím kapsu uvnitř
http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=77

kdž jsem dělala kolíbku, nosila jsem kapsu ven :grinning: Ale na stojáka jsem zjistila, že nám víc vyhovuje kapsa uvnitř, pohodlnějc se mi váže.
1. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Jé, já jsem si to spletla :sweat_smile: . Jasně že dovnitř, já nosím ven. To potom jo, ten úvaz se mi taky líbil, ale jak jsem psala, měla jsem ho moc volnej a fakt mi to vůbec nešlo doutahovat. A když jsem to jakž takž doutahovala, tak se Mareček párkrát našponoval a mohla jsem začít znova :rolling_eyes: . Mně se taky líp vázala a ani mi v tom nebylo takový horko a mám pocit, že i Mareček měl ty nožičky líp postavené, ale jak píšu, bylo to moc volné, tak jsem od toho upustila.
1. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
a co to je??? kšíry?? já mám skoro to samý a říkali tomu klokanka :wink:

nikča už je ve škole a ne na dlouho. A já si jdu vypít kaféééé
1. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
jo a musím se pochválit- nelinka už druhou noc spala v postýlce sama s nikou v pokoji a supééér-budí se jen jednou ta kolem 1h- snad ji to vydrží!!!!!!!!
1. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.