• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jo jinak mi volala poletuska je prej bolava ale malej za to stal je nadherny hned pridam foto moment :wink:
26. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
evčo: tak snad se to povede, koukám, že proto děláš vše :grinning:
26. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
jj musim uklizim kazdy den a sexuju co dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
To máš dobrý, já na sex nemám ani pomyšlení chudák manžel :cry:
26. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
me nedela problem naopak :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
ja se s vami loiucim paaaa
26. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Evi tak malej je fakt krásnej, jak se chudáček rozčiluje :grinning:
Tak si užij sexík :sweat_smile: a držím palečky ať je to co k čemu, jo?

Taky jdu, tak pááá
26. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
holky my si dame veci a jdem cucet na nesvatbovi.. :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
ahojík holčiny, nakukuju až teď večer, celý den nebyl na koníka čas :sweat_smile:
Slaviili jsme u našich Anetčiny narozky, takže jsme dorazili teď večer, vykoupat se, dítě uložit, tak jsem vás rychle pročetla :slight_smile:
Helu: gratuluji ke Štěpánkovi, super porod, na prvorodičku fakt dobrý :wink:
Zítra k vám nakouknu dřív, holky těhulky, držte se taky, já se taky snažím :slight_smile: , už to máme za pár :grinning:
Tak pa a dobrou
26. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
jo, jinak sexovat budeme asi zítra, dnes jsem nějaká hotová, ale taky už se do toho musíme dát, nechci Lukáška vyhánět hned, ale ono to uteče a nechciiii přenášet :confused:
26. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
holky ja jdu do hajan.. :slight_smile:
hezky se vyspete.. dobrou noc :wink:
26. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
26. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ráno holky. Tady se ještě vyspává?

Alex je nádhernej.
27. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky alex je peknej takovej cervenouckej jak racek :wink: :wink:
27. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
takze po uklidu a sexu hlasim naprosto kloidnou noc nevim co uz udeloat aby se chtelo Daníkoivi ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Evi :grinning:
27. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:

Alex je krásný miminečko :wink:
Evi tvoje příspěvky jsou taky boží :grinning: :grinning: :grinning: To mě baví číst :grinning:

Dneska jdeme na hříbky, tak uvidíme kolik toho stihnem najít, než mě začnou bolet nohy :grinning: Večer jdeme na oslavu třicetin kámoše, takže dneska budu mít náročnej program a zítra můžu jen spáááát :slight_smile:

Vnoci byla šílená bouře :confused:
27. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
jj charlie dekuji je to prca s tema nasima spuntama a to jeste nejsou venku dnes nebo zitra pujdeme s jirkou za poletuskou a krystufkem je fakt ze jsme si padli vsichni 4 do oka :wink:
27. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
myslim tim lukase od lucky a me a jirku :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Evi jasan, jsem to pochopila s kým jste si padli do oka :grinning: Však to je supr, děcka budou stejně starý, budou si spolu moct hrát a vy můžete tím pádem spolu jezdit na víkendy a dovolený...
To je k nezaplacení :wink:
27. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Evi jakou má vlastně odhadovanou hmotnost Daneček? Já totiž vůbec nevím jak jsme na tom my, na kontrole jsem byla v 30tt, kde mi řekli váhu cca 1600g a od tý doby netuším. Do porodnice jdu ve čtvrtek tak tam mi řeknou, no ale i tak, já prostě nic nevím :sweat_smile:
27. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Evi, tak to je super, že jsi díky koníkovi našla kamarádku :wink:

Charlie, myslíš, že ti ten váhový odhad budou dělat? Mně ho dělali jenom proto, že se jim nelíbil monitor. Jinak by m na ultrazvuk ani neposílali.
27. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Pomalu se musím chystat na tu vychajdu do lesa, manža za chvílu dorazí, tak já jdu pohledat nějaký hadry, co na sebe, co oblíknu :confused:
27. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Blani to ti nevím, uvidím, co mi řeknou, ale kámoška co rodila v tý stejný porodce, tak říkala, že poprvý co tam byla, tak na uz byla, podruhý už ne, pak zas že jo. Dělaj to asi na přeskáčku

Já mizím, pááááá
27. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Charlie, aha. Tak to asi všude dělají jinak :wink: . Tak si to v lese užijte. Taky jsem chtěla jít minulej víkend, ale už na to nedošlo :grinning:
27. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
ZPRÁVA OD JMIS :slight_smile: :wink:
ALEX SE EMBRYOLOGŮM POVEDL :grinning: SAJE JAKO BLÁZEN,TAK SNAD NĚCO VYTÁHNE,PROTOŽE HLAD NEMÁ,NEDOKRMUJEM.A JINAK SPÍ,NEPLÁČE :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
charlie pozor na klistaky a od 30tt nabere mimi zhrunba jednou tolik a danik mel vahovy odhad pred 14 dny 3400 gramu a v prumeru mimi nabere 100-200g za tyden a vahovy odhad si necham udelat v pondeli nechcou mi to vyvolat tak budou vazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,

helu: krásný rychlý porod. To tedy závidím.

My jsme byli včera kamarádům na svatbě. Bylo to super, až na to moje břicho, dneska už je to lepší.
27. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
ahojky,zdravím od našich,nám nejde od včerejška net,tak nevím co sním máme,snad se nám už dnes zprovozní :rolling_eyes:

tak vás jen rychle dočtu a mizím,sem bez koňa jak bez ruky :sweat_smile:
27. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
holky taky se hlasim jako 2v1 :grinning:
bourka ani hamilton se mnou jaksi ani nehnou :grinning:
27. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.